Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen lehetőségeim vannak, ha egyedül szeretnék vállalni gyermeket? fórum

Milyen lehetőségeim vannak, ha egyedül szeretnék vállalni gyermeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. Hugi0903 (válaszként erre: 123. - Saffron)
2020. márc. 13. 18:34
Kicsit csalódott vagyok,január 4.bejegyzésemhez írtam,hogy szívesen olvasnám a történeted a donortól a szülésig.Nem arra lettem volna kíváncsi,hogy elötte mi történt,mint írtad a fórumod indításakor erről nem akarsz beszélni.Tudomásul is vettem,és végig drukkoltam neked.Csak valószínű nagy segítség lenne azoknak akik egyedül vállalnak babát.Örülök,hogy apa részt vesz az életetekben,nekem ez nagyon megható-bár tele vagyok most hormonnal így mégjobban tudok bőgni az ilyen csodás dolgokon.Sok örömötök legyen a kicsikben!
123. Saffron
2020. márc. 8. 15:50

Sokat gondolkodtam rajta,hogy elmondjam e másoknak a történetem és arra jutottam nem szeretném részletesen leírni. A családomnak is csak szülés után mondtam el a teljes igazságot. Mindíg kitértem a kérdések elöl.

Röviden annyi, hogy inszeminációval estem teherbe külföldön. A "donort" ismerem és ő nem csak egy donor lett hanem részt vesz a gyerekek életében is.

Nem vagyunk együtt de igazán jó ember és apa.

Az egyetlen férfi akiben bízni tudok. (Mostmár)

Boldogok vagyunk a gyerekekkel csodás babák.



Köszönöm a kedves szavakat mindenkinek. ❤️

122. 0885be3643 (válaszként erre: 117. - Saffron)
2020. jan. 5. 02:22

Gratulálok!


Sok örömötök legyen egymásban! <3

121. Guruljka (válaszként erre: 117. - Saffron)
2020. jan. 4. 22:40

Nagyon köszönöm, hogy megosztottad a remek hírt!

Már el is felejtettem volna a fórumot, ha most fel nem bukkan. Nagyon örülök, ismeretlenül is szeretettel gratulálok, és minden szuperjót kívánok Nektek!

120. Hugi0903 (válaszként erre: 117. - Saffron)
2020. jan. 4. 18:10
Fantasztikus!!!Gratulálok,jó egészséget,boldog babázást kívánok!!!Nagyon drukkoltam neked!Ha egyszer lesz időd,szívesen olvasnám a történetedet,a donortól a szülésig,mindent.👶👶Remélem azért van segítséged a két picirka mellé,anyukád,barátok..💖
119. Saffron (válaszként erre: 118. - Saffron)
2020. jan. 4. 17:37
*lentebb írták...
118. Saffron (válaszként erre: 110. - Kkancsa)
2020. jan. 4. 17:29
Itthon nekem nem sikerült, de mint fentebb irták van egy fórum ahol érdemben többet tudnak segíteni mint én. Persze ha kicsit több időm lessz privátban megírhatom nekem hogy ment.
117. Saffron (válaszként erre: 114. - Hugi0903)
2020. jan. 4. 17:27
Köszönöm az érdeklődést a fiúk elsején megszülettek. Csodaszép egészséges nagy babák. Ennél boldogabb azt hiszem sosem voltam. ☺
2019. dec. 30. 20:56
Van egyáltalán gyermeked? Hogy fogalmazhatsz ílyen negatívan? Süt a szavaidból a keserűség! Talán te magad voltál "csonka" család tagja? Épp lelkületü ember nem ír ilyeneket!
2019. dec. 30. 20:40
Túl keményen fogalmazol. Miért lenne pofátlanság? Aki leadja a spermáját a spermabankba, az nem foglalkozik vele, hogy ki használja fel, hogy gyerek lesz a segítségével.
114. Hugi0903 (válaszként erre: 109. - Saffron)
2019. dec. 30. 14:55
Kedves fórumindító!!Érdeklődnék mikorra várható a szülés🤗,vagy talán már meg is vannak a picik?👶👶
113. kkancsa (válaszként erre: 112. - Hugi0903)
2019. dec. 23. 17:00
Köszönöm a tippet, megpróbálom ott is!!
112. Hugi0903 (válaszként erre: 111. - Kkancsa)
2019. dec. 23. 00:11
Szia!Itthon is van rá lehetőség,nézz be ebbe a fórumba:Lombikprogram 40felett-nekünk is sikerülni fog!Ott is van,aki egyedülálló,nem is egy!Biztosan segítenek ha írsz.
111. kkancsa (válaszként erre: 109. - Saffron)
2019. dec. 22. 21:28

Szia,

Nagyon gratulálok a babákhoz, és a bátorságodhoz, hogy egyedül belevágtál és végigcsináltad. Én most szeretnék belevágni, de itthon sajnos nincs rá lehetőség...☹️

A segítségedet szeretném kérni, hogy hol sikerült végül, milyen feltételekkel, minden lényeges információ érdekelne.

Előre is köszönöm!!!

110. kkancsa
2019. dec. 22. 21:21

Szia,

Nagyon gratulálok a babákhoz, és a bátorságodhoz, hogy egyedül belevágtál és végigcsináltad. Én most szeretnék belevágni, de itthon sajnos nincs rá lehetőség...☹️

A segítségedet szeretném kérni, hogy hol sikerült végül, milyen feltételekkel, minden lényeges információ érdekelne.

Előre is köszönöm!!!

109. Saffron
2019. máj. 12. 07:05
Itthon nagyon elutasítóak voltak még csak meghallgatni sem akartak. Külföldön sikerült.
108. 0885be3643 (válaszként erre: 105. - Saffron)
2019. máj. 11. 22:36

Gratulálok!


És jól olvasom? Babák? :)


Engem is érdekel, hol sikerült, priviben is jó.

2019. máj. 11. 22:17
Gratulálok!Kicsit beavatol a részletekbe?Itthon sikerült lombikkal?
106. d29a6eeda9 (válaszként erre: 105. - Saffron)
2019. máj. 11. 19:53
Szívből gratulálok, sok örömöt és jó egészséget kívánok nektek.:)
105. Saffron
2019. máj. 11. 15:11

Tudom nem mindenkit érdekel de azért megírom.

Úgy néz ki sikerült babákat várok. Nem gondoltam, hogy ilyen hamar sikerülni fog, azt hittem évekbe fog telni de nem. Korai még a terhességem csak a család tudja de gondoltam beszámolok azóta mi tőrtént velem.

Köszönöm a sok kedves ember támogatását, amit itt kaptam. Csodaszép napot mindenkinek. :)

104. Mezei Virág (válaszként erre: 103. - Tim80)
2019. jan. 4. 16:54
Így van, ezért írtam én is oda, hogy sokan maradnak egyedül. Akkor meg nem mindegy, hogy eleve egyedül vállalja valaki? Legalább szerető család lesznek, hiszen tutira várt gyerek. Az jó, ha van nagyszülő azért, aki segít ha kell.
103. tim80 (válaszként erre: 97. - Mezei Virág)
2019. jan. 4. 16:42
Igen, vannak olyanok is akik nem ítélnek el élből, amiatt hogy egyedül szeretnék gyereket vállalni, csak a nehézségek miatt nem tartják jó ötletnek. De eszerint a gondolatmenet szerint házasságban se vállalhatnék gyereket, mert jajj mi van ha a férjemmel egyszerre meghalunk egy autó balesetben vagy jajj mi van ha a férjem egyszer csak megpattan és magamra hagy a gyerekekkel? De ezeket az érveket még el tudom fogadni. Ami nagyon dühít az az, amikor valaki azt mondja, hogy önzőség egyedül gyereket vállalni, és hogy a gyerekem majd biztos lelki nyomorék lesz amiatt, hogy nincs apja. Szülőnek lenni alapvetően sok nehézséggel és lemondással jár, ha valaki erre egyedül vállalkozik, akkor meg pláne. Az ember nem szeszélyből vállal egyedül gyereket, ennek általában sokkal nyomósabb oka van. És aki sok nehézség árán kijárja azt az utat, hogy egyedül váljon szülővé, lehet hogy jobban megbecsüli majd a gyerekét, mint az akinek csak becsúszott valahogy, de nem is feltétlen akarta. A másik meg hogy a statisztika szerint az egyedülálló nők gyerekei egyáltalán nem sérültebbek lelkileg mint a többi gyerek. Max attól lesz sérült a gyerek, hogy primitív emberek elkezdenek ujjal mutogatni rá, amiatt hogy donortól származik.
102. ab61752c45 (válaszként erre: 99. - D29a6eeda9)
2019. jan. 4. 16:24
az egy nagy hülye.mikor beszélgettem a lányommal,mondta,talán miatta nem mentem újra férjhez.tévedsz,mondtam,ha nem szüllek meg,egy gyerekem sem lenne.
101. ab61752c45 (válaszként erre: 97. - Mezei Virág)
2019. jan. 4. 16:22
életem legjobb döntése volt.igaz,hogy annyira beteg nem voltam,meg hát ott voltak a szüleim,mindkettő 55 éves korában ment nyugdíjba.meg hát az apjára is számíthattam.
100. Mezei Virág (válaszként erre: 99. - D29a6eeda9)
2019. jan. 4. 16:16

Ilyen is van, de semmi köze a te döntésedhez.

Nem kell foglalkozni az ilyenekkel.

Ti így vagytok család, sok boldogságot! 🙂

99. d29a6eeda9 (válaszként erre: 97. - Mezei Virág)
2019. jan. 4. 15:58

Én ezt arra értettem/ írtam akik tudatosan egyedül vállalnak gyermeket, vagyis nem valamilyen oknál fogva egyedül maradnak.

Ez sajnos a saját tapasztalatom, engem van aki mai napig elítél persze azért mert nem tudja teljesen az okát miért döntöttem így.

98. PöttyösPanka (válaszként erre: 96. - Saffron)
2019. jan. 4. 15:55
Hidd el, sokan megértenek, csak mindig van egy-két primitív egyén, aki azt hiszi, joga van beleugatni más életébe.
97. Mezei Virág (válaszként erre: 95. - D29a6eeda9)
2019. jan. 4. 15:36

Nem biztos, hogy elítélik! Sokan tudjuk, hogy 2 szülőnek sem egyszerű a dolga. Mi van, ha az anyuka megbetegszik?

De manapság már olyan sokan maradnak egyedül... :(

96. Saffron (válaszként erre: 95. - D29a6eeda9)
2019. jan. 4. 15:23

Gratulálok a fiaidhoz, biztos vagyok benne én sem fogom megbánni a döntésem.

Abban igazad van, hogy soha nem felel meg az ember, de én már másnak nem is akarok hisz nem is tudnék mindenkinek megfelelni.

95. d29a6eeda9 (válaszként erre: 94. - Saffron)
2019. jan. 2. 19:03

Amikor én voltam a te helyzetedben is sokan ellenezték aztán később már kevesebb de még mindíg vannak és lesznek is akik elitélik az egyedülálló anyákat akik ezt tudatosan vállalták.

Én nem bántam meg a döntésem a fiaim tegnap voltak egy évesek és nem is tudnám nélkülük elképzelni az életem.

Nem érdekel ki mit mond, mert mindíg lesz valaki akinek nem fogok megfelelni.

Szívből kívánom neked is sikerüljön.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook