Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha anyajegyet szőrtelenít az ember, az okoz problémákat? fórum

Ha anyajegyet szőrtelenít az ember, az okoz problémákat? (tudásbázis kérdés)


21. ryli
2010. ápr. 21. 15:40
nem kell kihúzni, borotvával végig mész rajta..:D
20. gamin
2008. nov. 3. 23:46
Idokolt az anyajegy eltávolítása, plasztikai sebésszel, vagy kozmetológussal.
19. rasza
2008. nov. 2. 23:08
Ne piszkáld!!!!!
2008. nov. 2. 22:19
Szerintem normálisan néz ki. Olyan lencse nagyságú, barna. Ahogy az kell. Gyűlölöm, de nem szedetném le akkor se >:(
2008. nov. 2. 21:55

Jaj, ki ne húzd! Nagy eséllyel lesz rákos elváltozás, és ezek az anyajegyek nem valami kis apró-cseprő dolgok! A színe egyébként milyen? Minél sötétebb, esetleg kétszínű, annál veszélyesebb.

Ha nagyon zavar, menj el orvoshoz, de ilyen "apróság" miatt ne kockáztasd az életedet! (Nekem a lábamon van olyan, amiből szőrszál nőtt, de kisollóval vágom le, és epilálásnál lefogom, nehogy véletlenül is kitépjem. És az is fontos, hogy borotvával se sértsd meg.)

2008. nov. 2. 21:08
Én nem szedetném le a világért se. Láttam egy ismerősömnek milyen randa heget hagyott. Szabálytalan és nagy púpos heg. Az arcomra nem hiányzik egy heg épp elég szépséghibám van itt-ott :S
2008. nov. 2. 20:59

Én úgy tudom, hogy az anyajegy bármilyen felsértése káros lehet. Nekem is van az arcomon, és én is csak levágom, amikor már csiklandoz :)

Amúgy azt sem tenném. Ott van, és kész.

14. Cuczy
2008. nov. 2. 20:49

Sztem ha valóban érdekel, akkor menj el bőrgyogyóhoz és kérdezd meg tőle.

Én úgy tudom, hogy anyajegyből kihúzni semmit nem szabad (a rákosodási veszély miatt), sőt még napozni, barnítani sem volna szabad...

De lehet, hogy egy túl "parázós" dokival beszéltem, úgyhogy járj utána!

13. 372f7e7275 (válaszként erre: 12. - Ce8b002a07)
2008. nov. 2. 20:49
Mondjuk én úgy vagyok vele míg nem zavar,nem nő,nem váladékozik,nem nyulok hozzá....ha változna bármit akkor levetetném persze.Nekem pl van a szemem fölött és a szempilláim vonalában...azt mindíg kérdezi szemész ha megyek nem zavar e de nem...esztétikailag pedig megszoktam magamon őket,nem zavar.
2008. nov. 2. 20:47
Minden kedves anyajegy tulajdonosnak: Ha van ilyen, ami zavar, el kell menni sebészetre, és eltávolítják. Nekem pont a tudjátok mim mellett(fúknak nincs) nőtt egy, a combom mellett. Na, hát, miután eltávolították, ég és föld volt! Meg kell tőlük szabadulni.
11. 372f7e7275 (válaszként erre: 9. - Whitehill)
2008. nov. 2. 20:45

nekem a szemem fölött van a szemöldököm vonalának legalsó részében félig...nos jól körbeirtam....

egy ideig nem mert kozmetikus hozzányulni,kiszedni a szemöldököm egyáltalán,miótta itt lakom ahol,találtam valakit aki szépen körbeszedi nekem és csak vágjuk a belőlle és a közvetlenül mellette lévőt....neked hol van,nagyon feltünő helyen?börgyógyássznál voltál?esetleg többet tud mondani

2008. nov. 2. 20:45
Ha nagyon zavar szem.csip.huzd ki, de ne csinálj semmi h-get, nehogy baj legyen. Szépséghiba, én nem foglalkoznék vele.
2008. nov. 2. 20:42
Az arcomon van és nagyon zavaró. Egy ideig vágtam kisollóval de megerősödött és bökött. Csak még rosszabb lett :(
2008. nov. 2. 20:40
A lábamon lévő anyajegyet a kozmetikusom mindig kihagyja gyantázásnál. Én azt borotválom.
2008. nov. 2. 20:40
Nekem azt mondta a nőgyógyás, hog nagy anyajegyekről csak borotválni lehet, kitépni nem tanácsos...
2008. nov. 2. 20:39
szóval én még nem mertem kockáztatni megsérteni...hol van milyen helyen?biztosan nem annyira zavaró ha csak levágod
5. 372f7e7275 (válaszként erre: 3. - Whitehill)
2008. nov. 2. 20:39
biztos nem jó neki,én inkább vágom egész rövidre ahogy lehet és nem feltünő
2008. nov. 2. 20:38
belőlle nőr ki szörszál vagy mire gondolsz?
2008. nov. 2. 20:38
Pl. ha csipesszel tépi ki az ember a szőrszálat egy anyajegyből, az káros az anyajegyre?
2008. nov. 2. 20:38
konkrétan?
2008. nov. 2. 20:37
Ha anyajegyet szőrtelenít az ember, az okoz problémákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook