Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a szülők nem jönnek el az esküvőre.. fórum

Ha a szülők nem jönnek el az esküvőre.. (beszélgetős fórum)

1 2
2011. márc. 4. 22:39
Nálunk a párom részéről nem lesz senki. Így jártunk.
2011. márc. 4. 22:37
ha nem mennek el akkor nem is érdemlik meg lássanak téged életed egyik legfontosabb eseményén, de amúgy hidd el hogy ott lesznek szervezd csak boldogan az esküvődet azt anyád sem bírja ki hogy ne legyen ott
2011. márc. 4. 22:35
ja és még nem is mondtam,hogy ha anyám nem jön ,akkor a nénikém se, ha ő se akkor a másik se...aztán meg már az én oldalamról nem is lesznek?? :(
2011. márc. 4. 22:34

képzeljétek el, 2 hónapja apám ezzel hívogat,hogy béküljek ki, meg hogy lehettem ilyen. Én teljesen kész vagyok a kibékülésre, de ha a másik fél nem akarja... sőt a legjobb: hétvégén mennénk fel megbeszélni a problémát, de anyám kikötötte apámnak,hogy páromat nem vihetem....??? Azért mert elötte nem tud úgy beszélni...

már annyira belefáradtam... :(

2011. márc. 4. 22:32

Szia!

Nekünk direkt volt olyan esküvők, ahová a szülőket sem hívtuk, csak mi kettesben és a két tanu teljes titokban. Nagyon szép volt és romantikus. Bár gondolom nálatok más a helyzet. Szerintem próbálj rajta túllépni és jól érezni magad.

2011. márc. 4. 22:29

Szia!

hm!Elég húzos helyzetben vagy ez nem vitás.

Azért erre a napra félre tehetnék a haragot,mivel ez a te nagy napod!

2011. márc. 4. 22:25
pont ez van velem....anyum nem akar eljönni, rég összevesztünk, de mivel,hogy ő nem jönne el, így apám se,ami nekem rosszul esik...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook