Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik fórum

Győri kismamik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3487. mkriszti81 (válaszként erre: 3481. - Dittti)
2012. febr. 2. 16:57
Ohhh úgy látom, én mindenkinek csak gratulálhatok a fogakhoz :D
3486. mkriszti81 (válaszként erre: 3479. - Mira81)
2012. febr. 2. 16:56
nektek is gratulálok a foghoz, ha csak láza volt, az tuti a fogától
3485. mkriszti81 (válaszként erre: 3477. - Lacry)
2012. febr. 2. 16:52
gratulálok a fogacskához!
3484. Lacry
2012. febr. 2. 14:40

Sziasztk!

Alexa imádta asz ünneplést, bele is csapott a tortába egy kicsit:)A tortát is imádta:)

ma voltunk egy éves státuszon 9 kg és 78 cm a kisasszony. Sokat hízott egy hónap alatt, doki szerint rendben van. Láttam kiakasztva egy plakátot a városi könyvtárban lévő baba mama klubról. havonta egyszer van, utolsó szerdán 9-11ig és ha jól láttam ingyenes. Közös játék éneklés és valamiről előadás védőnők szervezésében.

2012. febr. 2. 09:45

Sziasztok!

Mi is rég jártunk erre,de kellett egy kis "pihi".Mindenkinek köszönöm az üziket nagyon jól estek a kedves,biztató szavak,és elnézést kérek hogy nem válaszoltam,de mindig történik valami és állandó rohanásban vagyunk.

Gratulálok én is akis Manók fogacskáihoz,és a puszilkodáshoz is és minden egyébhez ami történik napról napra a kis Drágákkal.

Nálunk is zajlik a fogzás de szerintem extra lassan következő hónapban 1éves lesz Zalán és még csak 3foggal büszkélkedünk de ezek valami borzalmas lassú módon és fájdalmasan jöttek elő.Éjszakáink továbbra is borzalmasak,de majd lesz jobb is:)

Kicsi nagy fiam Botonddal minden a legnagyobb rendbe készül az oviba és egy tündér ahogy rendezi a kisöccsét,és próbál neki mindenféle okosat és rosszaságot megtanítani:)Egyébként egyre inkább "összenőnek" egymással,annyira el vannak együtt,hogy nem lehet egy szavam sem,a délelőttök folyamán szinte alig kell közbe lépnem,úgy eljátszanak.

Hát röviden tömören ennyi!

Mindnekit puszilunk és üdvözlünk:)

3482. itioti
2012. febr. 1. 22:01

Sziasztok!

Rég jártunk erre.

Gratulálok mindenkindek a fogacskákhoz!Nálunk is hasonló a helyzet!Kendének is 4 foga tört át tegnap reggelre!Persze az éjszakánk nem volt egy leányálom reggelre apával zombik voltunk de szerintem elég gyors lefolyású volt!Csak akkor éjszaka volt nyügi meg hőemelkedés azóta szerencsére minden oks!Nagyon sajnáltam biztos nagyon rossz lehet nekik pláne ha egyszerre ennyi jön!Így már nekünk is 6 fogunk van!

Dani ari lehetett a puszilkodással :-)

Kende is már bújik meg hízeleg!Annyira jó érzés!


Tényleg nagy csend volt,de remélem mindenki jól van!

Szép estét mindenkinek!

3481. Dittti
2012. febr. 1. 19:51
Most rövid leszek: reggelre kijött egyszerre 4 fogacskánk :) Így a fogaink száma hirtelen hat lett :)
3480. Mira81
2012. febr. 1. 11:50
Jaj, eldicskeszem vele, hogy megkaptam az első Dani-puszimat! Igazi, jó kis nyálas puszi volt, de nagyon boldog voltam és még egy ölelés is járt hozzá. Na de azért azt is elmondom, hogy földön fekvős hiszti is van naponta, ha nem engedünk az uraságnak valamit, amit ő nagyon akar. Tényleg segít, ha nem veszünk róla tudomást olyankor, ha bármit csinálunk vele, csak rosszabb lesz:
3479. Mira81
2012. febr. 1. 11:47

Sziasztok!


Itt Lipcsében van hó, mellette - 16 fok éjjelente, de bevallom, nappal sem érzem melegebbnek :-) Jól meg is fáztam, abban reménykedem, hogy Daninak nem lesz semmi baja. Pár napja belázasodott, akkor jött ki neki is az 5. fogacskája, kapott Nurofent, aztán másnapra már újra jobban volt, igaz, kicsi hőemelkedéssel. Nem köhögött, nem is tüsszögött, talán a fogtól lehetett. A hatodik is készülődik, talán pár nap múlva azt is megláthatjuk.

A nagy hideg miatt mi nem nagyon tudunk kimozdulni, embert is alig látni az utcákon, ráadásul ráfagyott a hó az utakra (útpucolásban itt sem jobbak, mint otthon), egy lábtörést pedig végképp nem szeretnék megkockáztatni.

Lacry, milyen volt a szülinap? Alexa gondolom örült az ünneplésnek!

3478. beacska28 (válaszként erre: 3477. - Lacry)
2012. febr. 1. 11:44

Biztos mindenki fagyoskodik ebbe a nagy hidegbe.A havat már én is várom,nemtudom Alíz mitszól hozzá?talán fel sem fogná,hogy mi az:-)

Nekünk is biztos a fog miatt rág mostanában egyre többet,de még egy sincs....pedig már várjuk.

Szép napot!

3477. Lacry
2012. febr. 1. 06:48
Nagy itt a csend, de remélem mindenki jól van. Nekünk kijött az 5. fogunk is. Észre se vettem. Remélem, lesz hó a hétvégén és mehetünk szánkózni.
3476. Dittti (válaszként erre: 3475. - Mammmi)
2012. jan. 26. 09:28
:) Remek, győriek vagytok ugye?? :) Elmegyek érte, ha a városban laktok, mert Noellel messzebb nem tudok jelenleg :) De ha nem a városban, akkor megoldom másképp.
3475. mammmi (válaszként erre: 3474. - Dittti)
2012. jan. 26. 07:58

Rendben!-)

Eljössz érte?

3474. Dittti (válaszként erre: 3473. - Mammmi)
2012. jan. 25. 14:11
nagyon jó fajta pelusok. Otthon Anyukám veszi nekünk kéztől, 29 Ft/db áron!! Én vevő vagyok a két csomagodra 3000 Ft-ért :))
3473. mammmi
2012. jan. 25. 13:31

Sziasztok!

Csajok 2 bontatlan csomag pelenka eladó!

Toujurs márkájú. Olyan mint a huggies, anyaga és a szabása is.

50 db/ csomag, és 1700 ft-ért adom csomagját.

4-es méret, 7-14 kg-ig jó!

Dávidom kinőtte, pedig nagyon szerettem, jó minőségű nagyon!

3472. Mira81
2012. jan. 24. 17:29

Ha otthon leszünk, mi is szívesen csatlakoznánk Hozzátok a babaklubba. Dani is szereti a gyerekeket, ő nem félős típus, kicsi kora óta barátkozós. A dokinőt is "szereti", bár legutóbb már sejtette, miről van szó és nagyon csúnyán nézett rá, mondta is a doktornő, hogy szerinte itt vége a nagy szimpátiának :D

Tegnap viszont nagyon megsajnáltam szegényemet. Beütöttem a lábam nagyon, rettenetesen fájt, meglátta, hogy ülök a szőnyegen és olyan keservesen elkezdett sírni, folytak a könnyei. Utána majdnem azért sírtam :-(((Ő akkor sír nagyon, ha látja, hogy nekünk fáj valamink.

Szóval kedveli a gyerektársaságot, de még nem együtt játszik a többiekkel, hanem inkább mellettük, de az igazi játék úgyis csak később jön.

3471. Mira81 (válaszként erre: 3467. - Beacska28)
2012. jan. 24. 17:22

Köszi Bea, hát az az igazság, hogy már előbb is költöztünk volna, de akkor lemaradtunk erről a típusú házról, de jobban is jártunk, olcsóbb lett :-) Sajnos mi nagyon kicsi lakásban vagyunk, ezért időszerű lesz már költözni, vendégeket se nagyon tudunk/tudtunk fogadni. ha találtunk volna nagyobb lakást, lehet, hogy nem "megyünk ki" Győrből, de olyan árakon vannak, hogy komolyan, egy ház olcsóbb mindennel együtt. 2 éve nézegetjük őket, már kismilliót összehasonlítottunk, ebbe vágtunk bele végül. Én is panelban nőttem fel, nekem semmi bajom nem volt vele, igaz, van egy kertünk is, szóval megvolt azért a jó levegő, kismedence..stb, nem tudom, milyen lesz házban élni, én soha nem laktam ott. Az is benne van, hogy ott azért nem lesz olyan, hogy elmegyek gyalog a városba :-)

A fogacskák miatt ne aggódj, Dani is egy lassan fogzós baba.

3470. Mira81 (válaszként erre: 3465. - Nita081)
2012. jan. 24. 17:17
Igen, megkapja Dani, nekünk is javasolta a védőnőnk. Március 3-án megyünk haza 1 hétre, akkor lesz az 1 éves státusz és akkor megyünk el az orvoshoz is, előtte kiváltjuk az oltást. Én sem szeretem, hogy szúrkálják, de félek is egyben, manapság olyan hülye betegségek jönnek elő.
3469. Lacry
2012. jan. 24. 17:02

Mi most kapjuk majd az agyhártya ellenit, mi csak egyet kapunk, mert egy éves kor után csak egy oltás kell, nekünk a védőnő így javasolta.

Nita, de jó lenne, ha te is jönnél, nekünk sincs messze a gyermekek háza. Noel meggyógyul, akkor egyeztetünk.

3468. beacska28 (válaszként erre: 3465. - Nita081)
2012. jan. 24. 15:41

Szia!

Alíz az elsőt 5 hónaposan kapta meg,a másodikat pedig most a jövőhéten kapja 7 hónaposan,akkor viszem tanácsadásra.nekem ezt mondta a doki,hogy 5 és 7 hónaposan kell beadatni.

3467. beacska28
2012. jan. 24. 15:39

Sziasztok!

Régen jártam erre....

örülök Mira,hogy ilyen jól mennek a dolgaitok,egy családi ház azért az igazi egy gyerek számára is.Bár én nagyon szeretem Adyvárost is,igaz családi házba nőttem fel,de mostmár nagyon megszoktuk a városi életet.

Alíz jól van,de fogacska az még most sem akar kibujni:-( Ő egy kicsit pityeregni szokott ha idegenek közé visszük,pl a szomszéd nénitől is sírt ,nemsokat látja.A védőnőtöl is elpityeredik ha jön.De a gyerekeket szereti.Ezt azért kinövi idővel...?

3466. Nita081 (válaszként erre: 3464. - Lacry)
2012. jan. 24. 15:38
Mi is nagyon szívesen csatlakoznánk hozzátok. A Gyerekek háza az közel lenne hozzánk gyalog babakocsival is, sajnos a Szigeti u. az messze van, és hát a buszozás....főleg a régi buszra nehéz feltenni a kocsit, autónk meg jelenleg nincs.:-(
3465. Nita081 (válaszként erre: 3464. - Lacry)
2012. jan. 24. 15:37
húú hamarosan ide ér az a születésnap:-) Repül az idő. Ditti, örülök, hogy hatnak a gyógyszerek, mielőbbi gyógyulást kívánunk Nektek. Aki már megkapta az agyhártya elleni védőoltást, azt mikor kapta? csak azért kérdem mert nekem igaz receptem már van, de még nem váltottam ki, azt mondta a doki még ráér, kb. 1 éves koráig?!? tehát a jövőhónapban. Aki megkapta annak mi a tapasztalata? Nem lett lázas a pici tőle?Mira, Ti haza jöttök az oltásokra? Te ezt beadatod?(agyhártyagyulladás ellenit? azért kérdem Tőled mert egy napon születtek a picik, egy idősek:) ) Nem tudom miért én úgy félek ezektől az oltásoktól, de a betegségtől is... azért kérdezem.
3464. Lacry (válaszként erre: 3463. - Dittti)
2012. jan. 24. 12:11

Szuper ez a zenebölcsi, ez érdekel minket is. Szegény Noel, nem szerencsés betegség terén, de a himlőt hátha nem kapja már el később.

Alexának 30-án lesz a szülinapja. Már elég stabilan jár, persze még csak olyan pingvinesen, szóval a szülinapi képeket elég nehéz lesz elkészíteni a kis rohangászó ördögfiókáról.

3463. Dittti
2012. jan. 24. 11:02

Na helló!


Most kicsit hosszabb leszek :)

Mira: WOW :) és "gratulálok" a lakáshoz. Biztos Dani is imádni fog egy kertes házban élni :)


Erről a baba-mama klubbról annyit, hogy Noel ugyan még "csak" 9 hónapos, de szereti a babák társaságát. Állandóan "babbaa" ha meglát egy neki szimpatikus gyerkőcöt. Nem fél tőlük, hálsten!

Szegényem már kigyógyult a himlőből (vagyis már mehetne közösségbe, mert nem fertőző már), de most meg hörghurutos lett, egyébként vártam is, mert a legyengült immunrendszere nem tudott kellően résen lenni. :) Alig alszik, annyira sajnálom, mióta himlős lett azóta velem alszik, nem tudom a kiságyban hagyni, pedig a különalvás nekem a vesszőparipám volt. Nagyon nem helyeslem ezt az együtt szunyókálást, de a beteg gyerek beteg gyerek....Alig akaródzik enni, úgy kell küzdeni minden falattal, és a gyógyszer bevétele..huhh. Megy a hasa az antibiotikumtól, hiába a probiotikum. Szóval nem egyszerű most a dolog. De nem vagyok nagyon elkeseredve, mert a sok gyógyszer hatásos is. Én némi homeopátiát is becsempésztem, remélem tényleg hamar rendbe jön!! :) Van zenebölcsi, én oda szívesen elvinném a Noelcit, mert imádja a zenét. Ficánka zenebölcsi van a Gyermekek házában azt hiszem, meg van egy ahova ajánlották. Oda 200Ft/fő a belépő, szóval nem drága és egy órás. Ha Noelci meggyógyult akkor mi megyünk mindenképpen. akinek van kedve az jöhetne velünk :) Ketten bátrabbak vagyunk :) Pontos infókat csak akkor tudok a helyszín illetően ha felhívom az ismerőst. De a Szigetin lévő baba-mama klubba is elmennénk szívesen. Tulajdonképpen bárhova, csak kimozduljak már egy picit én is :)


Ja és Daninak nagy ölelést küld a Noel, mert nagyon ügyes, hogy egyedül lépked :)


Alexának mikor is lesz a szülinapja? Végre az első fórumszülinap :)

3462. Dittti (válaszként erre: 3451. - Lacry)
2012. jan. 23. 20:06
mi mennénkk ha noel meggyógyul :) meg van zenés bölcsi is asszem, ismerősöm oda jár a kisfiával
3461. vernike24
2012. jan. 23. 18:23

Köszönöm,hogy befogadtattok.Igyekszem majd sűrűn írni.mi is most járunk az építkezés végén.Nekünk nem volt kivitelezőnk,külön kerestünk mindenre szakembert.Így jobban jöttünk ki,persze ezt csak helybe lehet megoldani.Mi addig 200 m-re anyuméknál laktunk párommal.Kisfiunk már ide született.Mi 4 éve kezdtük.

A Gézengúzos infokat köszönöm szépen,pénteken megyünk a Down kór Uh.ha minden oké akkor elkezdek járni a fejlesztésre a kisfiammal,mert így nem igen haladunk sajnos!

3460. mkriszti81 (válaszként erre: 3458. - Mira81)
2012. jan. 23. 18:02

jaa értem :)

persze, a papírozás kell is, mi is mindegyikkel aláíratunk egyet

3459. Nita081
2012. jan. 23. 14:37
Mira, nagyon örülök Nektek:) Hát jó lenne nekünk is eljárni valahová, gyerekek társaságába, mert Bence nagyon fél a vele egyidős gyerekektől, főleg, ha sírnak, vagy hangosan nevetnek, ő el kezd pityeredni. Én is gondoltam, hogy jó lenne valami baba-mama klubba elvinni, de hol van ilyen?? és persze, az is jó lenne ha valahol a közelünkbe találnánk, mi Szigetben lakunk.
3458. Mira81
2012. jan. 23. 14:18
Tulajdonképpen egy ingatlanirodán keresztül néztük ki a házat, tervrajz és látványterv alapján és így vettük. :-) Ebben benne volt, hogy mivel építik, szigetelik, cserép, ablakok minősége stb és komoly többoldalas szerződés rögzíti, szóval nagyon remélem, hogy nem spórolnak ki belőle semmit. Ismerjük a vállalkozót több szálról is, megbízható, bár tudod, nem akarok a vállalkozókra rosszat mondani, de azért figyelni kell rájuk. Ezért is tárgyaltunk és írattunk alá vele mindent, de ez őt is védi persze.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook