Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


41. T.Orsa (válaszként erre: 40. - Beacska28)
2009. nov. 19. 17:48

Szia!

Velem konkrétan a recepciós csaj nem volt valami kedves..szőke hajú.


Nem volt ilyen vizsgálatom,csak hallottam róla.

Biztattak valami jóval?

2009. nov. 19. 17:34

Sziasztok!

Mi ma voltunk a kaáliba,és hát.. nincs túl jó véleményem a kedvességükkel kapcsolatban.A jövőhéten megyek olyan ultrahang vizsgálatra amit házasélet utánn csinálnak TVS a neve.Volt már valaki ilyenen?

39. Hugi71 (válaszként erre: 38. - T.Orsa)
2009. nov. 16. 18:15

hát igen ha én is csak 27 lennék akkor nekem is nagyobb terveim lennének :) de így megelégszünk 1-el is.

Egyébként nem vagyok én sem természetgyógyász ellenes.


üdv.


M

38. T.Orsa (válaszként erre: 37. - Hugi71)
2009. nov. 15. 18:51

Igen,én hiszek benne.

Többeknek is sikerült már így a baba,pedig a dokik már lemondtak róla,hogy természetes úton lehet babájuk.


Nálunk is 1.baba lenne,de én 3at szeretnék:-))

37. Hugi71 (válaszként erre: 36. - T.Orsa)
2009. nov. 15. 17:52

szia !


igen az első és azt hissem ha sikerül 1 kismanó akkor meg is állunk :)hiszel az ilyen lugosító és egyébkúrákban , természetgyógyászatban ?


üdv.

M

36. T.Orsa (válaszként erre: 35. - Hugi71)
2009. nov. 14. 13:26

Szia!


Nekem nagyon magas az inzulinszintem,így most azt kell kezelni,de hónapokig tart,amíg hat a gyógyszer.

Egyébként én most inkáb altarnatív módon próbálom orvosolni a problémákat.Voltam természetgyógyásznál reiki masszázson,iszok lúgosító vizet,és csinálom az arwen tornát.


Remélem ezek használni fognak,és hamarosan kismama leszek:)


Nektek 1.baba lenne?

35. Hugi71
2009. nov. 13. 20:36

szia Orsa !


nekem pozitívak. Műtösnővérek és az altatódr-nő is nagyon kedves. Boga doktorhoz járok, nekem bejön a nyugodt stílusa. Mindíg összeirom a kérdéseimet amik foglalkoztatnak, aztán a konzultáción megbeszéljük.

Azért elég nagy lelkierő kell hozzá, hogy végig csináld, mert nem könnyű.


De sikerülni kell ! Te hol tartassz ?


üdv.


H

34. T.Orsa (válaszként erre: 33. - Hugi71)
2009. nov. 13. 10:27

Szia!

Sajnálom,hogy eddig nem sikerült.

De ne add fel,hamarosan sikerülni fog!


Neked milyen tapasztalataid vannak a győri Kaálival?

33. Hugi71
2009. nov. 12. 20:57

sziasztok !

sajnos vagy nem is tudom, hogy sajnos-e mi elég sokat voltunk az utóbbi időben a győri kaaliban. Második sikertelen lombikon vagyunk túl:( most méhtükrözére készülök utána pedig a köv. lombikra.


üdv.

32. T.Orsa (válaszként erre: 29. - Ursula82)
2009. nov. 10. 10:56

Megkérdezhetem,kihez jársz dokihoz?


Egyelőre több kérdésem nincs:-)

31. T.Orsa (válaszként erre: 29. - Ursula82)
2009. nov. 10. 10:48

Egyébként nálatok mi a probléma?Írtad,hogy volt HSG-d.

Esetleg nem átjárhatóak a petevezetékeid?

30. T.Orsa (válaszként erre: 29. - Ursula82)
2009. nov. 10. 10:47

Mikor én egyszer ott voltam,akkor is aokszor csöngött a telefon,és mindenkinek azt mondták,hogy sajnos nem tudnak időpontot adni,majd talán a következő héten telefonáljanak újra..

Pedig ez már pár hónapja volt,de úgy látszik ez van.Akkor csak a szerencsén múlik,mikorra kaphatsz végre időpontot..

Ne féljél,ha egyszer odakerülsz,segíteni fognak rajtad,hogy legyen kisbabád!

29. ursula82 (válaszként erre: 28. - T.Orsa)
2009. nov. 4. 13:28
Köszi szépen a választ.Öszintén minden érdekel.Sajnos idöpontot nem kapunk,mert nincs.Azt mondták hivjuk öket folyamatosan.Nem tudom mikor kapok idöpontot.MInd ár,mint tapasztalat érdekel.Kicsit félek.
28. T.Orsa (válaszként erre: 26. - Ursula82)
2009. nov. 3. 13:17

Szia!

Konkrétan mit szeretnél tudni?

Nagyon "családias" a légkör,egy nagyobb "családi" házban van az intézet,és mindenki nagyon aranyos:-)

Állítólag(több helyről hallottam már),hogy az országban a győri Kaáli a legjobb.Sokan még Debrecenből is ide jönnek,pedig ott is van Kaáli.


Ha először mész oda,telefonálnod kell egy időpontért.Konzultációval fogtok kezdeni,ahol mindent megbeszéltek a dokival.Onnantól ő dönti el,hogy mi vár rátok.

Lehet inszemináció,vagy lombik.

27. T.Orsa (válaszként erre: 25. - Tesmag)
2009. nov. 3. 13:14

Szia!

Mi még "kivárunk".

Jelenleg természetgyógyásznál próbálkozom.

Sok sikert NEktek!

26. ursula82 (válaszként erre: 25. - Tesmag)
2009. nov. 3. 12:04

sziasztok.

engem is érdekelne minden infó a győri Kaáliról.Most vagyok túl a HSG-n és a mi dokink is oda irányitott.Imádom a dokimat,amiben tud segit,igy nagyon sok vizsgálatom megvan.sőt amiben lehet segit.Ha minden jól megy január-februárra kapunk időpontot,de addig is szeretnék kicsit többet tudni,arról mi vár rám.Ha van valaki,aki tud bármit is mondani,nagyon megköszönném.

25. tesmag (válaszként erre: 24. - T.Orsa)
2009. okt. 26. 19:34
Szia! Nekünk még nem volt semmi, mostanában "intézkedünk"! Több mint valószinű hogy lombik lesz nálatok?
24. T.Orsa (válaszként erre: 23. - Tesmag)
2009. okt. 6. 17:36

Szia!


Akkor szerencsére csökkentették az árakat!

Észrevettem,hogy olcsóbb a vérvétel,de azt hittem,csak véletlen..


Hogy álltok a babaprojektel?Volt már lombik?Vagy inszem?

23. tesmag
2009. okt. 6. 17:34

Sziasztok!

Mi márciusban voltunk utoljára konzultácion, akkor 12.000 ft volt! Sztem azóta nem emelték az árakat!

22. T.Orsa
2009. okt. 5. 16:18

Szia!

Elvileg 20ezer körül van a konzultáció,tavaly legalábbis 16ezer volt.

2009. okt. 5. 15:13

Van aki mostanába fog menni a győri Kaáliba?

Esetleg tudja valaki mennyibe kerül egy konzultáció? Bár mi már voltunk egy pár éve ilyenen,nekünk csak időpont kell a Kőrösi doktorurhoz.

2009. okt. 5. 15:05

Sziasztok!

Most voltam a dokimnál és a Kaálit ajánlja.Sajna nem tudni miért minden rendbe velünk de a baba csak nem akar jönni .

19. Jasmine (válaszként erre: 17. - Petka)
2009. máj. 20. 19:27
Nekem is van pár ismerősöm akiknek máshol nem jött össze, itt meg elsőre és azt mondták a doktor úrról, h merik állítani a legjobb a szakmában!
2009. máj. 20. 19:25

Én nyugodt szívvel választom Őket, minden helyről mondanak rosszat, erre az 1re nem kezdett el eddig senki fújni sehol.

Én a Kőrösi doktorról csupa jót hallok, és Ő is csak ember. A lombik sem ad sokkal nagyobb esélyt a babára, mint 1 spontán együttlét. Ez semmiképp sem írható 1 doki számlájára sem, ha minden rendben lezajlik, beültetik a babákat és azok mégsem akarnak ottmaradni. Innentől a doki szerepe semmis! Én azért döntöttem mellettük, mert a doki törekvő, tisztában van az újításokkal és remélhetőleg amíg van beleszólása, addig mindent elkövet majd a siker érdekében! Amint hazajöttünk, már csak rajtam és a Jóistenen múlik a siker.

17. petka
2009. máj. 19. 21:55
Szerintem minden nagyon jol szervezett, es sok szemelyes ismerosomnek is ott sikerult.
16. petka
2009. máj. 19. 21:51
En is oda jarok, teljesen jok a tapasztalataim. Csak most all az eljaras, rajtunk kivul allo okok miatt :(
15. naszi0
2009. máj. 19. 21:40
A Győri Kaáli vezetőjét még Debrecenből ismerem. Három sikertelen IVF-ET után közölte fogadjunk örökbe, nem fog sikerülni. 10 év után spontán terhességből született meg a most már 4 éves gyermekem. Egyébként nagytudású, végtelen kedves orvos, nem "csak" rajta múlott, hogy neküknk a lombik nem sikerült.
14. T.Orsa (válaszként erre: 13. - Jasmine)
2009. máj. 13. 16:47

Hajrá!Sok sikert!:-)


Szerinztem nyár vége felé mi is ott kötünk ki.

2009. máj. 13. 12:26

Őszintén bízom benne, h minden rendben lesz ott! Már beszéltem Velük, időpont ügyben. Majd újra kell telcsizni, mert aug-ra még nem tudtak adni időt, túl hamar van még. :-)

De a nőci irtó kedves volt, mondta, h elég 1 közjegyzői papír is, h együtt vagyunk, azt elfogadják. Választhatok majd orvost is, úgyhogy hajrá lombik, hajrá baba! :-)))

12. eda001
2009. máj. 13. 09:10
Sziasztok! En is a gyori kaaliba jarok. Szerintem nagyon aranyosak. Nekem volt mar egy lombikom ott az intezmenybe, akkor sikerult is, de nem maradt meg a baba, 9 hetesen lekellett vetetnem, mert nem volt szivhangja. De en is csak jot tudok mondani. Nagyon rendesek a biologusok es az orvosok is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook