Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyiszapot keresek, házilagos arcpakolás készítéséhez, hol kapok ilyet? Valakinek van tapasztalata iszappakolásról? fórum

Gyógyiszapot keresek, házilagos arcpakolás készítéséhez, hol kapok ilyet? Valakinek van tapasztalata iszappakolásról? (tudásbázis kérdés)


6. Tempest (válaszként erre: 4. - 745c235007)
2010. nov. 10. 19:16

Hát még mindig nem szereztem, a készen kapható iszappakolásokat nézegetem, de nagyon drágák, gondolom olcsóbban ki lehetne hozni ha magam készíteném. Kicsit hanyagoltam a témát, de most hogy megint előkerült megint elkezdem keresgélni.

Ha valaki már vett nem kész pakolást, hanem magát az iszapot, érdekelne a konkrét lelőhely és az ár.

5. 745c235007 (válaszként erre: 2. - Tempest)
2010. nov. 10. 18:19
ja, az Én tapasztalatom hogy nagyon szép lesz tőle a bőr... bár Én még csak arcomon használtam ilyet.
4. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Tempest)
2010. nov. 10. 18:18

és ha szerzel gyógyiszapot hozzá, utána hogyan készíted el otthon?? ez nagyon jó ötlet, én nagyon szeretem az iszapos pakolásokat, de kis kiszerelésben szoktam venni és úgy eléggé drága... de ez nagyon feldobott ez az ötlet, még soha nem gondoltam rá :)


Engem az is érdekelne (ha már témánál vagyunk) hogy milyen hatásai vannak, kinek milyen tapasztalata... :)

2010. febr. 21. 20:20
bioboltokban lehet venni holt-tengeri iszapot
2010. febr. 21. 19:54
Hát nem fért ki, szóval tapasztalatok nagyon érdekelnének, aki esetleg próbálta már.
2010. febr. 21. 19:53
Gyógyiszapot keresek, házilagos arcpakolás készítéséhez, hol kapok ilyet? Továbbá ha valakinek van tapasztalata az iszappakolással kapcsola

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook