Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes mellett alkalmi munka? fórum

Gyes mellett alkalmi munka? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 6. 17:38
Nem vagyok közszolga, meg a munkahelyem megszünt, azt várják, hogy vége legyen a gyes-nek, és engem is kiraknak papíron...
2012. jún. 6. 17:06

amúgy:

[link]

4. f303be5590 (válaszként erre: 2. - Gica66)
2012. jún. 6. 17:01
ez nem teljesen így van. pl. közszolgaként előírhatják, hogy bejelentési kötelezettséged van a munkáltatódnál
2012. jún. 6. 11:20
Köszi, de ezaz hogy pont nemtalálom az alkalmi unkára vontkozókat!Csak olyat, hogy gyes melett részmunkaidő, vagy rendes bejelentett 4-6 órás munka...Akkor nyugodtan mehetek ezek szerint és nem kell szólnom a munkaügyinek vagy a munkahelyemnek sem, hogy gyes mellett dolgozom?
2. gica66 (válaszként erre: 1. - Garfield6)
2012. jún. 6. 10:57
Alkalmi munkavállaloi szerzödéssel bármikor bármit vállalhatsz! Senkinek semmi köze hozzá és nemkell senkinek jelentgetni! Ugyanis a járadékodat a munkaadod kifizeti Te leadozol és ennyi! Nézz utánna a neten pontossan levan irva.
2012. jún. 6. 10:50

Gyes mellett alkalmi munka?

Tudom, hogy hivatalosan 30 órát lehet dolgozni hetente, de alkalmi munkánál, ez hogy van? Tehát hetente egyszer-kétszer elmennék mondjuk idénymunkára, vagy felszolgálni?Akkor az a lényeg, hogy ezek időtartama ne haladja meg a 30 órát? Van rendes munkahelyem még, ahonnan eljöttem szülni, de felszámolás alatt van, így nem tudom, gyes mellett simán csinálhatok még egyéb munkát is, a még folyamatban lévő munkahelyem( csak papíron már végül is) ebbe nem szólhat bele? Ha elmegyek alkalmilag dolgozni, kell szólnom a munkaügyinek, vagy nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook