Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermekbőrgyógyász Miskolcon fórum

Gyermekbőrgyógyász Miskolcon (beszélgetős fórum)


2013. júl. 26. 23:01
Sziasztok!Az en kislanyom halantekan van egy ujjnyi feher folt es szeretnem megnezetni egy erre szakosodott orvossal.A korzeti orvos canestent irt neki de nem latok javulast.Jo lenne tudni egy pontos diagnozist.Bernuska3 elkuldened nekem is annak a besenyoi drnonek az elerhetoseget?A maganrendelesre gondoltam.Nagyon koszonom!
2013. márc. 29. 14:32

Sziasztok!

Dr. Szakos Erzsébetnek nem tudjátok véletlenül mikor van a magánrendelése?

Előre is köszönöm!!!

2011. júl. 8. 12:29

Szia!


Nagyon tudom ajánlani Szakos Erzsébet dr.nőt ő a GYEK be van de van magánrendelése otthon szirmabesenyőben ha érdekel küldj üzenetet és elküldöm a számát.

5. linike18 (válaszként erre: 3. - Bernuska)
2010. febr. 8. 14:02

Szia!

Kérlek, küldd el nekem a nevét és a számát, köszi előre is!

4. linike18 (válaszként erre: 2. - Szili84)
2010. febr. 8. 14:01

Szia!

Igen, a Gyek-be szerettem volna én is vinni, de az asszisztensnő azt mondta, egy hónap múlvára tud adni időpontot. A főorvosnőről csak jót hallottam, de az egy hónap még sokára van. Most megtudtam, hogy van magánrendelése, csak most nincs itthon, így kutatok...

2010. febr. 8. 10:33

Szia!

Én felnőtt bőrgyógyászt ismerek, de elég sok gyereket is hordanak hozzá. Magándoki. Ha gondolod, jelezd priviben, és elküldöm neked a számát.

2010. febr. 8. 10:18
Szia én a GYEK-be vittem a fiam rendelésre, és teljesen meg voltam elégedve a doktornővel. Időpontot kell kérni, kb egy hét várakozás.
2010. febr. 8. 09:40
Kérem, aki tud egy jó gyermekbőrgyógyászt Miskolcon, az írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook