Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermek és feleségbántalmazás. Én mit tehetek? fórum

Gyermek és feleségbántalmazás. Én mit tehetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Idhikai)
2021. okt. 2. 18:35
De akarok,mas, hogy nem tudok. Sajnos.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Nemsüti)
2021. okt. 2. 18:32

Nem falu, hanem kisváros. Bár való igaz, hogy nagyon kicsi város, szinte már már falu szintű.

Sajnos a közeli nagyobb városban sem foglalkoznak a problémával mondván, nincs kapacitás, plusz nem az ő körzetük.

2021. szept. 22. 13:31

Nem ez a téma de azért megjegyzem: csodálkozik a falusi, hogy lenézik a városiak. Éppen ezért. 2021 van hahooo!! Feltűnt? Nem nagyanyám faluban vagyunk a 30-as években. Nem a helyi hülyét kell kihívni Rendőrség címén. Ilyenkor a nagyvárosból kell riasztani. Mindenesetre csak gratulálni tudok a helyi közösségnek,hogy egy helyi bunkó félelemben tudja őket tartani.

És mindez szerintetek el is van intézve.👏👏

81. Idhikai (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 09:17

Én voltam. Elnézést. Hirtelen felindulásból. Általában nem szokásom.

Nem tudom, miért indítottad a fórumot. Segíteni nem akarsz/nem mersz nekik. Értelme így nem volt.


Elnézést a kirohanást!

80. Piroska52 (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 07:51
Sajnálom a barátnődet,és teljes szívből kívánom hogy megoldódjon ez a rémálom.
2021. szept. 22. 07:45

Köszönöm a sok kedves és nem kedves hozzászólást, tanácsot.

Sajnos mint rájöttem én nem tudok mit tenni. Talán majd a feleség rájön a dolgokra, bár kötve hiszem.

Aki engem küldött el a p*csába, azt nem minősítem, minősítette saját magát.

Ezt a fórumot a magam részéről lezárom.

Szép napot a normálabbaknak!

78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Piroska52)
2021. szept. 22. 07:41
De, és lelkileg már ő is egy roncs, de ne kérdezd miért, nem mer lépni.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Idhikai)
2021. szept. 22. 07:40

Hát kedves vagy, de menj te oda ahova te engem küldtél.

4 gyerek van, egyik sem óvodás már. Amúgy.

Egyébként meg vegig sem olvasom a litániáidat mert felesleges. Én látom itt falun mi folyik ha ez van. Ezt inkább titkolja az ember, nem rendőrségre futkozik sajna. Igen, a gyerekek az anya megsínyli, de mit lehet tenni, ha az anya nem mer változtatni? Én nem válthatom meg mint kiderult a világot és hidd el neked sem menne. Itt sajnos ilyenek a rendőrök és a családvédelmis is semmire sem való. És mint mondtam, a férjtől az egész falu tart. Több év börtön amit letöltött. Én sem huznek vele ujjat...

2021. szept. 22. 07:35
Hát pedig ismerős rendőr mondta, hogy nem tudnak mit tenni. Apáéa ház háromnegyede és mivel tsnyleg nincs olysn sérülés ami annyirs látszódna a feleségen, így nem tudnak érdemben mit tenni.
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Fincsi5)
2021. szept. 22. 07:33
Látlelet? Azon a napon áshatta volna meg a sírját a feleség. Baromi nehéz helyzetben van. Óvónő már nem nem játszik a közös gyerek is iskolás már. Fél a feleség és nincs hova mennie 4 gyerekkel. Persze, anyaotthon. Értem én, de az sem egy leányálom. Bár nyilván jobb mint ez, de a bántalmazottak nehezen lépnek ki a bantalmazo "bűvköréből".
74. Idhikai (válaszként erre: 73. - Aszparagusz)
2021. szept. 21. 16:33

Igen, furcsa a felfogásom!

Végülis leélhettem volna úgyis az életem, hogy egész életemben utálom apámat, mert vert és terrorizált bennünket, és utálhattam volna anyut, mert ezt hagyta.

Hát én nem így döntöttem, elsirattam a kicsilányt (nem volt könnyű út) és újra indítottam az életem.... és szerettem a szüleimet, és sajnáltam a szerencsétlen, boldogtalan, kínlódó életük miatt. ... és ma még jobban sajnálom. Bár tudtam volna segíteni akkor...

73. aszparagusz (válaszként erre: 71. - Idhikai)
2021. szept. 21. 16:23

Apád imádta a gyerekeidet, úgy, hogy előtte anyádat, téged és a testvéreidet állandóan vert.

Furcsa a felfogásod.

72. fincsi5 (válaszként erre: 47. - Bichi)
2021. szept. 21. 14:36
Azért párszor látleletet kellett volna az anyának vetetnie, annyira nem lehet elveszett nő, óvónő, sok nővel, tudnak neki tanácsot adni.
71. Idhikai (válaszként erre: 66. - Nemsüti)
2021. szept. 21. 14:15
Nem alázkodtam meg, soha. 18 évesen eljöttem hazulról albérletbe. Sokat tanultam sok mindenről. ... és főleg, tudom, hogy a felnőtt életemért én vagyok felelős, nem az apám vagy az anyu. Apu imádta a gyerekeimet, azt hiszem, ott élte meg az apaságot. A felnőtt létemre büszke volt. Én pedig letettem a múltat, már réges régen. Volt, kész... most pedig most van. Tehát nem nem alázkodtam meg, és nem teherként élem meg. Egyébként elég jó egészségben van, tehát nem kell szó szerint ápolni, inkább a figyelmet, a törődést igényli. Tehát tárgyilagosan tudom, hogy mi volt gyerekkoromban, de érzelmek már nem fűződnek hozzá. Nagyon-nagyon régen elsirattam azt a kislányt, aki akkor voltam.
70. Piroska52 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 13:24

Kérdezd meg a barátnődet, nem sajnálja a gyerekeit?

Nem gondol bele, mit élnek át?

Hogy nap mint nap rettegnek?

Hogy soha az életben nem heverik ki?

Tudom,69-eves vagyok, soha az életben nem tudom magam túltenni azokan a dolgokon amiket gyerekként átéltem.

Addig lépjen amíg megteheti.

2021. szept. 21. 12:31

Teljesen mindegy kinek a tulajdona a ház, működik a távoltartási.

Felejtsétek már el ezt a "csak ha vér folyik" hülyeséget. Ilyet rendőr nem mondhat.

Persze ha kijönnek, és fel van ajánlva a tt, de a sértett mégsem szeretne élni vele, akkor a rendőrök se tudnak mit tenni.

68. aszparagusz (válaszként erre: 64. - Idhikai)
2021. szept. 21. 11:06

Ezek után én az apám közelébe se mennék.

Nemhogy még ápoljam.

67. Bichi (válaszként erre: 66. - Nemsüti)
2021. szept. 21. 10:27

Teljesen egyetértek veled, ha így bánt volna velem az apám, pont egy dekát sem érdekelne, hogy ki fogja ápolni...

Mondjuk azt az anyát sem tartom sokra, aki ezt hagyja, inkább mennék bárhová, és száraz kenyéren élnék, mint hogy ezt tűrjem, főleg, hogy végignézzem, ahogy a gyerekeimet bántják. El nem tudom képzelni, hogy ezt egy értelmileg teljes ember végignézze.

Az én anyám ennél kevesebbért (semmilyen bántalmazás nem volt) felállt, és még a ruháit is hátrahagyva csak a gyerekét vitte magával, és ment egy ici-pici garzonba az édesanyjához. Elég hamar leesett neki szerencsére, hogy abban a környezetben nem egészségesen és teljesen tudnék élni. Azóta is hálás vagyok neki ezért, pedig emberileg rendkívül jó ember volt az apám, akit én szerettem, és sosem bántott.

Tudni kell lépni, és a bántalmazás már nagyon ez a pillanat, és ilyenkor nem mentség a "nincs hova menni"...

66. Nemsüti (válaszként erre: 64. - Idhikai)
2021. szept. 21. 09:54

Nem akarlak megbántani, de sztem az ilyen gyermeke miatt nem értik a bántalmazó szülők, hogy mit tettek. Te ápolod? Meg a fiad? Én a gyerekemet ilyen közelébe sem engedtek volna. Apámat meg otthagynam magában, had tudja meg mi az a szenvedés. És ne gyere a korával meg azzal hogy csak te vagy neki. Mert erre ment ki az egész. Hogy te legyél az aki megalázkodik.

Legalább tudja az öreg mit csinált veletek? Beolvastal már neki?

65. andi6020 (válaszként erre: 64. - Idhikai)
2021. szept. 21. 08:24
Bizony!
2021. szept. 21. 08:19

Erre mondom, hogy naaa elmész Te a p....ba! Már bocs, minek indítottál fórumot? Megírtuk mi a teendő, de neeem, mert...

Az a három gyerek egy bántalmazó családban él nap mint nap, onnét mennek iskolába, óvodába, és aztán haza. Végignézik, hogy az "apjuk" üti az anyukájukat!

Tudod Te, hogy ez milyen érzés? Én ilyen családban nőttem fel. Apu ütött bennünket rendszeresen, fakanállal, vasalózsinórral, vagy csak simán megrugdalt, anyut ugyanúgy. Tökmindegy, hogy éppen kit bántott, mindannyian sírtunk és remegtünk. És anyu óvónő volt, így ment be nap mint nap dolgozni, véraláfutásokkal... Leélték így az életüket. A szép benn, hogy anyukám ment el előbb, idén januárban, és a fiam és én gondozzuk meg a 82 éves apámat, mintha mi se történt volna. Valóban mintha mi se történt volna, nem is emlékszik rá amúgy.

Én viszont a 7 éves házasságomon kívül nem éltem kapcsolatban, mert nem alkuszom, tehát nálam nincs olyan, hogy próbálkozunk, meg megjavítjuk, ha elromlik valahol a kapcsolat, mert NEM. Az öcsém nem tud kötődni, cserélgeti a nőket állandóan (ami 50 évesen már kicsit gáz), nem tud igazán szeretni, mert nem tanulta meg, mi az a szeretet.


Tehát nah.... dobd azt a címet, aztán majd én bejelentem, de szerintem többen is lennénk itt, akit felvállalnánk!

63. Bamag
2021. szept. 21. 08:07
Elnézést kérek, átugrott a telefonon valamiért, s nem voltam figyelmes.
62. Bamag
2021. szept. 21. 08:06
Jó egészséget!
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - NomNom)
2021. szept. 21. 07:18
Nem szeretnék megmondom őszintén összeveretni magam, se a férjem. A feleséget mert a barátnőm meghallgatom, de többet én sem merek tenni. Ha neki így jó, vagyis nem jó, de nem tud /akar lépni akkor nem tudok mit tenni.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Napsugár8)
2021. szept. 21. 07:15
Hát nem a legjobb. Épp a gyerektartas miatt megy a pereskedés.
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Nemsüti)
2021. szept. 21. 07:14
Barátja az új férj a réginek és a régi is fél az új férjtől, mert szó szerint egy pszichopata. És a volt férj egy balfék alapból is. Neki is míg a feleséggel együtt voltak csak ahhoz volt mersze, hogy részegen felpofozza olykor a feleségét ("igazi férfi"), de ezzel az állattal már nem mer ő sem kemenykedni,mert tudja mit kap akkor.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Aszparagusz)
2021. szept. 21. 07:10

A volt férj a gyerekei anyját is verte anno mikor még házastársak voltak. A csaj aztán másodszor is belenyúlt a "tutiba".

Amúgy az ex férj egy balf*sz és tényleg nem mer tenni semmit.

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Juli3939)
2021. szept. 21. 07:09

Hiába hívná a rendőröket bárki, már nem jönnek ki. Tavoltartasi meg nem igazán működik, lévén, hogy a férj tulajdona a ház háromnegyede, abból nem hiszem, hogy csak úgy kiraknák.

Készült felvétel egy beteg tettéről a férjnek, a kutya nem foglalkozott vele. Patthelyzet. Sajnos.

56. aszparagusz (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 07:07

Mi az, hogy nem mer szembeszállni vele?

A gyerekeiről és a gyerekei anyjáról van szó.

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Napsugár8)
2021. szept. 21. 05:41
A szomszédok közül senki nem jelentett eddig sehol semmit az ügyben. Fél mindenki az agresszív férjtől. Ismerik mint a rossz pénzt ebben a kisvárosban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook