Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

37. 35556e805c (válaszként erre: 35. - 94c02c5bb5)
2008. márc. 10. 17:28

Hű az nagyon jó, ha már 2,5 kg-t fogytál! Én amikor először csináltam 3-4 hétig alig mozdult a súlyom,aztán beindult, és 13kg-tól szabadultam meg (ez voltlassan 3 éve,és sajna szépen lassam visszaszedtem :( )

Hogy melyik diéta jön be nekem? Hát próbáltam a level diétát is( kétszersült, narancs sali, meg ilyenek,de 2 hét után szinte már utáltam az egészet,és annyira nem is volt hatékony)

Igazából a 90 naposra esküszöm mert az volt az egyetlen a rengeteg diéta közül, ami hatásos volt, és nem viselt meg se testileg, se lelkileg, mert végülis mindent ehetsz,csak a a lényeg a szétválasztás.

Sztem jót választottál és úgy tűnik hatásos is nálad!

Amikor nagyon kell figyelni, az az ünnepek, és an agy családi zabálások! :)

36. rékabetti (válaszként erre: 33. - 35556e805c)
2008. márc. 10. 16:21
igen én már másfél két hete csinálom.gratulálok az esküvőhöz.Én már nagyon rég óta vagyok a párommal és szeretnék is esküvőt de azt modtam amíg kövér vagyok addig nem.Igazi nagy lagzit szeretnék szép ruhában és ez nálam nem eggyezik a kövérséggel.Te még nem vagy abban a súlykategóriában amihez én ezt mondom és az ois biztos,h kicsit összekapod magad akkor meg lesz az nem hiszem h sokat szeretnél fogyni.Bezzeg én...164cm és 94 kiló..ez már súlyos nagyon:( jelentkezem és beszámolok
35. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 33. - 35556e805c)
2008. márc. 10. 16:18
szia, az én adataim is szinte ugyanazok mint a tiéd. 167 cm és indulósúly: 74 kg. Hát voltam már soványabb is. Szombaton volt egy hete hogy csinálom a 90 napost, eddig 2,5 kg fogyást értem el. Most csinálom először. Kíváncsi vagyok, hogy neked melyik diéta jön be?
34. 35556e805c (válaszként erre: 20. - Anuta)
2008. márc. 10. 15:37
Az tök jó!Gratula!
33. 35556e805c (válaszként erre: 32. - Rékabetti)
2008. márc. 10. 14:49

Még nem találtam meg a megfelelő képet. :):)

Amúgy én 165cm vagyok és 73kg, szval én sem panaszkodhatok súlyilag! :(Ráadásul a nyáron megyek férjhez és nem ártana kezdeni magammal vmit! :)

Hát a barátnőd tanácsával nem nagyon értek egyet,mármint,hogy 2 nap után várj vmit,mert minimum egy hét kéne. Vagy te most csinálod a diétát közbe?

Kezdd el és várom a fejleményeket,addig még én is rászánom magam, hogy elkezdjem újra, és majd eszmétcserélünk :D:D

2008. márc. 10. 13:20
Ez nem ér rólad nincs fent kép meg semmi...te hogy állsz a kilókkal???
31. rékabetti (válaszként erre: 30. - 35556e805c)
2008. márc. 10. 13:19
Köszi.majd meglátjuk mi sűl ki belőle:)Ha lemenne 3 hónap alatt 20 kiló ezzel amit csinálok akkor én már nagyon boldog lennék.Remélem ennyi tényleg lemegy.Akkor már csak még 20-at kéne lefogynom és újra versenysúlyomban lennék.Húúúú de jó hangzik kb 8 éve szeretném vissza kapni a régi énemet,Tudom csak rajtam múlott eddig is de nem olyan könnyű ez..legalább is szerintem.ha könnyű lenne nem lenne ennyi kövér ember.Most azt tanácsolta a drága barátnőm(akiről már írtam)h holnap felkelés után reggeli pipilés után mérjem meg magam és uttánna 2 nap múlva ismételjem ezt meg és kiderűl megmozdúl-e valami.Meg persze a centizést ő is mondta.
30. 35556e805c (válaszként erre: 29. - Rékabetti)
2008. márc. 10. 12:41

Hát azt azért nem hiszem, hogy kevés lenne hozzá,mert mindenképp kevesebbet eszel, és lehet,hogy később indulna el a fogyás,de utána mindenképp menne le a súlyodból, és sztem ha egy 20kg-t leadsz a 90 nap alatt az már bőven jónak, és nem utolsósorban egészségesnek számít. Mert annyi tui lemenne (megnéztem az adatlapod,és 20at biztos le tudnál adni). én nagyon jónak találom ezt A diétát, mert tényleg mindenféle megvonás nélkül, még élvezetesen is leadod a kilókat,és a család is ehet belőle, nem kell külön főzni nekik (a párom is mindig azt ette amit én, kisebb kiegészítéssel pl. keményítőnap- főzelék-nekem üresen,neki hússal)

Na a lényeg, hogy én megpróbálnám a helyedben mindenképp,és hidd el menni fog. Ja a mérlegről annyit, hogy azért biztos ami biztos,centivel is mérd magad mert van amikor a mérelg nem mutat semmit a centi meg igen.

A drasztikusságról meg annyit még,hogy hidd el ez nem sok,mert az sem jó ha hirtelen megvonod a szervezetet az ételtől,mert akkor van az, hogy beáll raktározó üzemmódra :D:D és 1deka se fog lemmenni rólad hanem még hízni fogsz (kipróbáltam anno ezt a szinte alig eszek dolgot, és nem jött be)

Na most ennyi jutott eszembe érvként! :D

29. rékabetti (válaszként erre: 27. - 35556e805c)
2008. márc. 10. 12:01
Szerinted ez drasztikus?,Én meg pont azon izgulok,hogy talán még ez is sok.Félek h nem indúl be és hogy nem lesz elég ahoz foggyak ez a módszer.(tudod reggeli gyüm vagy 2dl tejben müzki,ebéd 3 körűl és max még egy alma 4 elött)Tehát attól tartok h ez csak arra elé g ne hízzak de foggyak ahoz kevés.nemtudom ma vettem mérleget kiváncsi leszek.szerinted?
28. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2. - Nemtudomka)
2008. márc. 10. 10:27
szia, engem nagyon érdekelnének új receptek erre a diétára, most is éppen ezt csinálom. Akár priviben akár itt is közzé tehetnéd, ahogy gondolod. Köszi a segítséget.
27. 35556e805c (válaszként erre: 21. - Rékabetti)
2008. márc. 10. 10:22
Hát végülis te tudod,de én látom azt, hogy ha nagyon gyorsan zajlik a fogyás azt nagyon nehéz megtartani utána. Ha életmódot is hajlandó vagy változtatni akkor jó,de én akkor sem látnám rossz megoldásnak, ha megcsinálnád a 90 napost, és utána mennél bele ilyen drasztikus dolgokba,mert így hirtelen minden rákészülés előtt, a szervezetednek nagyon megterhelő lehet,és lehet többet rontassz a helyzeten mint használsz. De igazából a te döntésed, és sok sikert bármelyiket is csinálod :)
26. 35556e805c (válaszként erre: 19. - 54ec386d0c)
2008. márc. 10. 10:19
Sztem az keményítőnapra tökéletes,és ha nagyon száraznak gondolod, akkor ehetsz hozzá ecetes uborkát is simán
25. 35556e805c (válaszként erre: 18. - 54ec386d0c)
2008. márc. 10. 10:18
Ne muszáj ugyanazt, a lényeg, hogy a fajtája élegyen ugyanaz! :)
2008. márc. 7. 15:27
köszönöm!Igen tudom már párszor befürödtem vele.most talán ez nem annyira drasztikus,csináltam ennél sokka,de sokkal dúrvábban pl.másfél éve 2 hét alatt 13kilót fogytam,de akkor naponta csak egy poharas levest ittam és ennyi,ha bűnöztem az akkor is csak úgy 600kalória fölé már ne menjek és sokat mozogtam.Volt h majdnem elájultam torna után.2-3-hétig bírtam aztán alig vártam h egyek valmit és itt vége is lett visszajött az egész vagy több pillanatok alatt.talán ez most h eszem főtételt ez így nem annyira drasztikus csak mondjuk fél adagot.állítólagaz nagyon jó ha négy óra után már nem eszik az ember.remélem bevállik:)
23. seniko8 (válaszként erre: 22. - Rékabetti)
2008. márc. 7. 13:22

Ezt jegyezd meg: minél gyorsabban fogysz le, annál gyorsabban jön vissza, akár több is, mint ami lement!! Sajnos ez ilyen - tapasztalatból mondom! Légy türelmes - én is csak ezt mondogatom magamnak - és megéri!!! hidd el!

Sok sikert, és kitartás!!!

2008. márc. 7. 11:53
Ja és persze próbálok egészségesebben főzni és sok vizet inni.júliusra jó lenne gy 20 kilótól megszabadúlni remélem nem csak álom...vagy igen???
21. rékabetti (válaszként erre: 15. - 35556e805c)
2008. márc. 7. 11:52
Nekem sajma nagyon sokat kell fogynom,úgy kb 35kg-ot:( Ha őszínt szeretnék lenni engem nem fogott meg ez a diéta szerintem ez nekem nagyon lassú.Mármint úgy értem,h ismerem magam és szertnék minnél gyorsabban lefogyni(tudom ez nem jó és állatlában fel is adom),de szerintem nekem pl a vacsorát teljesen ki kell hagyni ahoz kicsit eredményesebb legyen a dolog,de tudom azt is h a gyümölcsnapot sem bírnám ki.Így más módszert vállasztottam remélem hatásos lesz.Van egy dietetikus barátnőm aki segít.:)Ez főleg a napi egyszeri étkezésről szól.Persze reggelire egy banán vagy műzli(az sem mindeggy melyik)még talán délelőtt lehet pl.egy alma,aztán 2ó körűl ebéd(semmi kenyér cukor)aztán négyig talán még egy kefir v alma,de 4 ó után semmi.Remélem bevállik és a finom ebédtől sem foztom meg magam:)
20. anuta
2008. márc. 4. 11:58

Sziasztok!


Két hete csinálom és 4 kiló ment le.

2008. márc. 4. 10:59

Senki nem diátázik már?

A héjában sült krumpli tökmagolajjal párositva oké?

2008. márc. 2. 18:44

Sziasztok!

Én ma voltam a harmadik napon. Félek a holnaptól!

Az a kérdésem, hogy kötelező-e betartani azt, hogy azt egyem vacsorára is amit ebédre, vagy csak az a lényeg, hogy protein, keményítő,... legyen 1 napon?

17. 35556e805c (válaszként erre: 16. - Seniko8)
2008. febr. 29. 17:48

Szia!


Hát akkor még nem kell aggódni, nekem is 3 hét kellett,de utána viszonylag gyorsan elindultak a kilók lefelé,meg a centik is,ighazából én minden 2 hétben felírtam, hogy milyen vastag a derekam, csípőm, és a combom, és ha kilóba nem is mutatta a változást annyira, akkor a centiben tuti látszott, ami szinte ugyanolyan jó!Ne aggódj ha úgy érzed lassúbb a fogyás miután beindul,mert a testednek át kell állnia az új étrendre, és ez vkinél gyorsabb vkinél lassabb. A húgomnál 4hét után indult be a fogyás, és ha akkor nem csináltam volna én is akkor feladja, és nem éri el azt a 10kg minuszt amit elért.

Szval kitartás és ha tudok segíteni csak szólj! :) Bár én is el tudnám kezdeni megint,de nem bírom rávenni magam, pedig nyáron esküvő!! :)

16. seniko8 (válaszként erre: 14. - 35556e805c)
2008. febr. 29. 16:46
Szia Jodaa, én most vagyon a 11. napomon, és még nem mozdulnak a kilók, akkor szted még beindulhat...neked 3hét után mennyire indult be? gyors lett a fogyás, vagy fokozatosan ment le?
15. 35556e805c (válaszként erre: 11. - Rékabetti)
2008. febr. 27. 16:48

Igen 4 naponta ismétlődnek az egyes napok (fehérje....). Sztem ha sok a savad attól még tudod csinálni,csak mondjuk gyüminapon, figyelj oda, hogy kevésbé savas gyümölcsöket egyél (banán, körte,meg olajos magvak,esetleg alma)

Egyébként meg van értelme ennek a diétának és tényleg nem kell éhezni,de persze attól is függ mennyit akarsz fogyni,mennyi a súlyfelesleg

14. 35556e805c (válaszként erre: 5. - Szilike-)
2008. febr. 26. 17:19
Nekem 3 hétig szinte semmit se mozdult a súlyom,aztán hirtelen beindult a fogyás, a lényeg, hogy ne add fel! :)
13. 35556e805c (válaszként erre: 9. - B5e1970b38)
2008. febr. 26. 17:18
Ne aggódj,a tejeskávé nálam is minden nap volt,csak persze ha már bűnözől,akkor legalább a cukrot hagyd ki belőle, így már nem gond ha utána egy óra múlva eszel gyümit.
12. 35556e805c (válaszként erre: 10. - Sramonca)
2008. febr. 26. 17:16
Szia!Olajos magvakat gyümölcsnapon lehet enni, max 1 marékkal,de én pl amikor csináltam, volt hogy többet is ettem, és semmi bajom nem lett, sőt a többi napon is nem azt az adagot ettem amit írtak, hanem annyit,hogy jóllakjak, és így is hatott a diéta (3hónap alatt -13kg), persze azt hozzáteszem, hogy azóta eltelt két év és 10 visszajött :( (na jó ez az én hibám is)
2008. febr. 26. 11:27
Sziasztok.Én most szeretném elkezdeni még soha nem próbáltam.Olyan kérdésem lenne,hogy látom 4 napot ír a recept és utánna kezdeni kell elörről??Mi a vélleménetek jó?Nekm sok a savam ha csak gyümölcsöket eszem,szerintetek van rá valami megoldás???köszi
2008. febr. 17. 11:40

Sziasztok! az olajos magvak pl. dió, mogyoró, oliva bogyó melyik nap fogyaszthatóak? szénhidrát nap?

köszi előre is

kitartás mindenkinek!

2008. febr. 3. 08:22

Sziasztok!

Sajna amit én nem tudok kihagyni az a tejesKVm.Azt olvastam hogy 1 órát ki kell hagyni a kv és az étkezés között!!Szerintetek nem baj hogy így csinálom?Amúgy ez a 4. napom szóval gyümi!recepteket én is szívesen fogadok!okboboka@freemail.hu és bármi ezzel a diétával kapcsolatban jöhet!még bíztatás is!:D

8. evuci3 (válaszként erre: 2. - Nemtudomka)
2008. jan. 26. 06:55

Szia, Nemtudomka!

Elküldenéd nekem a recepteket? Jó sok kilótól kellene megszabadulnom, hátha így összejön. Köszönöm: evuci3@freemail.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook