Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

97. Manókavagyok (válaszként erre: 94. - Rékabetti)
2008. márc. 19. 22:03
rékabetti, te melyik fogyókúrát csinálod? Mert a 90 naposnál pl. nem ritka, hogy szénhidrát nap után nehezebb vagy, mint a legutóbbi gyümölcsnap után. Egyébként szerintem is nehezebb az ember menzeszkor. Meg egyébként is előfordulhat, hogy az ember fogyókúra alatt is fél kilót "felszed" egy nap alatt. De ez szerintem nem hízás, csak mondjuk még benned van a már megemésztett kaja.
96. 35556e805c (válaszként erre: 94. - Rékabetti)
2008. márc. 19. 19:37
Olajos magvak, legalábbis szerintem, tökmag, mogyoró, mandula stb. Szerintem ne keseregj mert lehet, hogy többet ittál,és attól mutatott többet, és a menszesz miatt is valószínű, mert ilyenkor a szervezetben felgyülemlik a víz, meg minden. Szóval ne keseregj!Lehet jobb lenne ha a centiket is néznéd, és akkor felvidítana, ha mondjuk úgy látod, hogy feljött pár dkg, de centiben viszont lement
2008. márc. 19. 16:44
haóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!Ma senki nincs itt?????????
94. rékabetti (válaszként erre: 93. - 35556e805c)
2008. márc. 19. 12:23
MILYEN OLAJOS MAGVAKRA GONDOLTOK?SZERINTETEK MÉRT VAN AZ,HOGY MA 50DEKÁVAL TÖBB VOLTAM MINT TEGNAP,MIKOR NEM ETTEM SEMMIVEL SEM TÖBBET MINT SZOKTAM ÉS UGYAN ÚGY TORNÁZTAM ESTE.ILYENKOR ÚGY EL VAGYOK KESEREDVE.LEHET KÖZE A MENSZESZNEK HOZZÁ?BÁR VOLT ILYEN EGYSZER ÉS AKKOR NEM VOLT MEG MÉGIS FÖLUGROTT FL KILÓT.:(SEGÍTSETEK MÉRT VAN EZ??LEHET H VALAMIT ROSSZÚL CSINÁLOK?TUDJÁTOK ÉN NEM A 90 NAPOSAT CSINÁLOM,DE MA NEM ESZEM MÁST EZÉRT CSAK GYÜMLCSÖT.
93. 35556e805c (válaszként erre: 92. - 54ec386d0c)
2008. márc. 19. 11:29
Olajos magvakat gyüminapon ehetsz, vagy ha délelőtt túl savasak a gyümölcsök, egy marék olajos magvat ehetsz. A hidegen préselt olajat sztem bármely napon eheted,de csak mértékkel, mert ugye minél kevesebb olaj annál jobb! :)
92. 54ec386d0c (válaszként erre: 91. - 35556e805c)
2008. márc. 19. 11:14
Köszi! és az olajos magvak? hidegenpréselt olaj?
91. 35556e805c (válaszként erre: 90. - 54ec386d0c)
2008. márc. 18. 19:17
Szójacsíra simán mehet zöldségnek! Hajrá!
2008. márc. 18. 18:16

Sziasztok!

Ma volt a 19. napom, még bírom pedig konyhán dolgozom! Körül vagyok véve minden finomsággal, de rengeteg zöldséggel is és így könnyü, tele eszem magam uborkával, paradicsommal, répával, stb. Gyümölcsnapon meg a sok gyümölcs alma, körte, eper, szőlő, a banán a végső amihez nyulok.

A szójacsíra mehet szerintetek, mint zöldség?

A mérést úgy terveztem, hogy minden péntek reggel, de most olvaslak benneteket, hogy adott fajta után kéne, akkor szombaton aktuális a következő. Társam nekem is van, de Ő mást dietázik, így érdekesseb mert bízonyítani akarjuk, hogy a saját a hatásossabb.

2008. márc. 18. 16:54
Tényleg mindig ugyanazon a napon kell mérni magad, ebben igaza van Manókának! Ja köszi a címet majd megnézem!
88. rékabetti (válaszként erre: 85. - 35556e805c)
2008. márc. 18. 16:53
IGYEKSZEM,NEKEM IS VAN IS SEGÍTSÉGEM.AZ EGGYIK A SZOMSZÉDOM(BÁR Ő FÉRFI) AMÁSIK A HUGOM,VELE TORNÁZOM BÁR NEKI CSAK KB3-5KILÓ FELESLEGE VAN,DE A LÉNYEG,H TORNÁZIK VELEM.KITARTÁS LÁNYOK MINDENKINEK!!!!
87. Manókavagyok (válaszként erre: 85. - 35556e805c)
2008. márc. 18. 16:36

Egyénenként különböző, kit mi hajt. Engem a napi kis eredmények ösztönöznek, meg látom, melyik kajára hogyan reagálok.

De ha nem állunk naponta mérlegre, akkor 90 naposnál mindig az adott fajtájú nap után kell mérlegre állni, pl. mindig gyümölcs nap utáni reggelen, mert tök nagy eltérések lehetnek.

86. Manókavagyok (válaszként erre: 83. - 35556e805c)
2008. márc. 18. 16:30

Itt a kondíció diétét is megtalálod


[link]


A kedvenc részem a cikkből: "A fogyás várható mértéke: tíz nap alatt 3-4 kg. (tapasztalatunk alapján 5 kg; a szerkesztők)" :)


Akkor a szerkesztők kipróbálták és bevált nekik. Remélem.

85. 35556e805c (válaszként erre: 73. - Rékabetti)
2008. márc. 18. 15:55

Szerintem se jó ha minden nap méred magad, mégha meg is értem az érveidet. Csak az a baj, hogy a szervezet nem tud mindig ugyanannyit fogyni, és ha mondjuk 10dkg fogysz egyik nap az nem feltétlenül jelenti, hogy megállt a fogyás és még kevesebbet kell egyél (mert ugye ilyenkor jön az hogy elkezd raktározni a szervezet), hanem csak szimplán arra a napra annyi volt rendelve.

A lényeg, hogy kitarts és meglessz nyárra a fürdőruci! :)

2008. márc. 18. 15:53
Tényleg jobb ha nem egyedül csinálja az ember, hozzám is becsatlakozott újra a hugom, úgyhogy most együtt csináljuk!Csak ez a gyüminap ne lenne!!!!!!!!!
83. 35556e805c (válaszként erre: 79. - Manókavagyok)
2008. márc. 18. 15:52
A kondíció diéta az milyen?
82. neu-andi67 (válaszként erre: 81. - Manókavagyok)
2008. márc. 18. 14:38
Az biztos, hogy sok erőt ad az, ha valaki ott áll melletted és veled együtt csinálja. Nekem is van egy "társam", a 16 éves fiam. Így együtt sokkal "könnyebb".
2008. márc. 18. 14:34
Ja, és nekem sokat segített még, hogy anyukámmal csináltam. Első alkalommal is együtt kezdtük, csak én akkor a koliban csináltam végig, nem itthon (az már pár éve volt). És szerettem szagolgatni és nézni a kaját, hogy legalább ennyi közöm legyen a rántotthúshoz és sültkrumplihoz. Engem nem zavart, ha mások ettek körülöttem, sőt...
80. neu-andi67 (válaszként erre: 77. - Rékabetti)
2008. márc. 18. 14:33
Tényleg, nagyon jó! Tudod én még új vagyok, a múlt héten regisztráltam, de majd pótolom én is. Köszi a felvilágosítást!
2008. márc. 18. 14:29
Most egyébként kondíció diétázom, majd jövő csütörtökön annak is megadom az eredményét napokra lebontva. Ha kibírom ezt a nyamvadt 10 napot, ami a 90 naphoz képest nudli.
2008. márc. 18. 14:24
Én minden nap ráálltam a mérlegre. Erőt adott, ha fogytam, és ha fehérje nap után több lettem, mint víznap után, akkor az hajtott, hogy a kettő különbözetét leadjam. Volt egy nagy célom, amit a végére el akartam érni, és voltak kis céljaim. 10-20 dkg-nak is örülni kell, mert minden nap 10 dkg, az 10 nap alatt egy kiló. Ha szénhidrát nap után picit nehezebb vagyok, nem baj, gyümölcs nap után visszamegy a mérleg. És el kell foglalnia magát az embernek. Órákig lehet úgy netezni, hogy közben észre sem veszed, hogy éhes vagy, vagy tévézni, vagy olvasni, vagy dolgozni... Én így bírtam ki. És 10 nap után örültem, hogy túlvagyok a kúra kilencedén, 30 nap után a harmadán stb... Mindig örülni kell annak, amit már elértél (akármennyi is az), és dolgozni azon, amit még elérhetsz. Ha egy 90 kilós ember 10 kilós fogyást tűz ki maga elé az elején, nem 25 kilós fogyást, akkor a végén -15 kilóval boldog lesz.
2008. márc. 18. 13:58
Ha rámész a nevemre akkor beadja.
2008. márc. 18. 13:57
igen
75. neu-andi67 (válaszként erre: 74. - Rékabetti)
2008. márc. 18. 13:23
Miért, rólad van?
2008. márc. 18. 13:12
Hahó mért nincs senkiről fénykép???????????????
73. rékabetti (válaszként erre: 72. - Neu-andi67)
2008. márc. 18. 13:11
Tudom nem kéne minden nap csak nem bírom ki.Ellenőrizni akarom magam mert ha mondjuk megáll vagy nem annyi megy amennyit én szeretnék akkor másnap esetleg még jobban meghúzom a dolgot.Ha meg nézem és nem megy le akkor azt érzem elvesztegettem 1 hetet.Tudom hülyeség,de annyira akarom most hogy menjen le..:(
72. neu-andi67 (válaszként erre: 70. - Rékabetti)
2008. márc. 18. 12:05
Szerintem is megnő a menzesz idején a nő "súlya", vagy legalábbis jobban felpuffad. Én is így vagyok vele. De nem értem, miért méred méred magad mindennap. Miért nem elég hetente-kéthetente?
71. rékabetti (válaszként erre: 68. - Zsezsa)
2008. márc. 18. 11:09
Megnyugtatlak nem csak neked nehéz..szerintem sokan vagyunk itt akik szenvednek.Én például egy óráig semmit nem eszem és ezt már tök jól megszoktam,aztán ebédelek és max 4 óra elött egy alma de többet nem eszem.(én nem a 90 naposat csinálom)Szóval délután meg este az nekem is nagyon sz...r.De az lebeg elöttem,h talán nyáron már fel vehetek fürdőruhát,mert ez már nagyon gáz.KITARTÁS az nyugtason ha nincs sok felesleged hamar túl vagy rajta..nekem kb egy évig kell ezt csinálnom ha normálisan akarok kinézni:(
70. rékabetti (válaszként erre: 67. - 35556e805c)
2008. márc. 18. 11:05
Igen erre már én is gondoltam,hogy annyira rá vagyok kattanva erre a témára,hogy hu mennyit fogytam és mára csak mér 10 dekáthogy már erről álmondtam és lehet,h tényleg a szervezetem sztrájkol és direkt nem akar fogyni.tegnapelöttről tegnapra 60deka,míg tegnapról mára csak 10 deka ment le pedig szerintem kevesebbet ettem.(annyi talán,h megjött a női bajom és azt mondják akkor több a súlyod,de ezt csak hallottam)Gyorsabban..gyorsabban..gyorsabban akarom:-)
69. 35556e805c (válaszként erre: 68. - Zsezsa)
2008. márc. 17. 21:23

Hát a bűnözés az nem jó dolog,de próbálj meg annyit ha már nem bírod ki, hogy olyat eszel ami a következő nap lenne (pl: gyümi napon ha már bűnözől akkor fehérjét egyél)

A rántotthús nem igazán jó,bár ha nagyon rá akarnám eröltetni akkor fehérjenapra elmenne,mert ugye ehetsz egy szelet kenyeret,és akkor a panír annak betudható lenne,csak az a baj, hogy bő oljban sütjük ki a rántotthúst, és az viszont már tilos!

Kitartás, aztán várjuk a fejleményeket! :)

68. zsezsa
2008. márc. 17. 20:03

Sziasztok!

Én egy hete csinálom kb, és az a bajom h imádok enni :) szerencsére nem sok felesleg van rajtam, de azért van minek lemenni. Szoval a délelőtti evéssel nincs sok gondom, szinte nem eszek a gyümin kívül semmit, de délután nehéz megállnom h ne egyek valami mást is mint amit lehetne (a tiltott dolgok a legjobbak) és az a szelet rántotthusi gyümölcsnapon nem valami jó, hogy álljam meg h ne egyek belőle? Azon kívül h kellene egy kis önfegyelem?? Ha tudtok tanácsot adni az jó, remélem nem csak nekem nehéz ennyire :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook