Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

187. rékabetti (válaszként erre: 176. - 35556e805c)
2008. márc. 28. 12:34
akkor ezzel nem vagy egyedűl...ediig is azt mondtam,hogy nem valami szimpi,de amit csinál az legalább jó.Mostanra eljutottam odáig,hogy teljesen ú-szimpatikus lett és nem is értem,hogy egy sportemberben,hogy lehet ennyi rosszindulat.
186. 35556e805c (válaszként erre: 183. - Gólyahír)
2008. márc. 28. 12:32

Sikerült a gyüminap,de utána el voltam keseredve, hogy nem fogytam szinte semmi az elmúllt hét alatt,de hát ez ilyen egyszer lemegy máskor meg nem! Hű de fincsit eszel,nekem majd csak hétfőn lesz megint fehérje, de figyelem amiket írsz és lopok ötletet! :D

Viszont a vasárnapi gyüminaptól félek,mert vasárnap az a nagy evések ideje... meg úgy jövő héttől is mert lesz a szülinapom és mi van ha nem tudok enni a tortámból!! :S

185. 35556e805c (válaszként erre: 182. - Rékabetti)
2008. márc. 28. 12:30
Ez a betekerős - táncos :) nagyon tetszik,lehet kipróbálom! Hű meghoztad a kedvem hozzá, amúgy néha őrült vagyok ,legalább kitombolhatom magam! :D:D:D
2008. márc. 28. 12:27
Csajok!Közeledünk a 200. hozzászóláshoz!Nem semmik vagyunk! :D:D:D
183. gólyahír (válaszként erre: 174. - 35556e805c)
2008. márc. 28. 12:27
Szi Jodaa. Végre itt vagy. Már hiányoltam a " rokonlelket". Sikerült agyümi nap :))Eszem ám a megérdemelt virslimet most miközben írogatok, és mellé majonézes tojás salátát amiben egy kis kukorica is van. Szeretem én is a dobozos kukoricát nagyon.Jó ez a fórum mert nem tart soká visszaolvasni, és lehet követni hogy kivel mi van.
2008. márc. 28. 12:25
hú de jó neked,én 164 centi vagyok és nagyon nagyon sok kiló:)a képeken látszik.Főleg hasra hízom és fenékből comból fogyok először.Én 60 kiló szeretnék lenni és akkor még nem leszek vékony.Mikor sportólta,53-55 kiló között mozogtam és nem voltam sajna vékony.mindig hasas voltam.Soha nem tudtam haskilógos vagy kétrészes ruhát-fürdőruhát hordani.És mindig mérettek és mindig fogyóznom kellett,már 6 évesen is,de ezt már leírtam egyszer nem akarok untatni senkit.most még is azt mondom szeretnék olyan kövér lenni mint akkor:)a Callanetics szerintem jó,kicsi és lassú mozgás van ideje a zsírnak égni.Ez nem jelenti azt,h nem fosz elfáradni és megizzadni,de a testednek sokkal könnyebb ezt a falyta mozgást csinálni.És még egy ami nagyon jó..csukd magadra az ajtót(hogy ne nézzen senki hülyének:) )fóliázd be magad,rakj be egy jó pörgöz cd-ét amit szeretsz és kezd el ugrálni,táncolni,de folyamatosan.kicsit kocogj magastérdemeléssel lépkedj rázd magad és próbálj úgy táncolni ozogni h érezd mindened megmozgatod.Én túlsúlyos vagyok nagyon nekem a 20 perc ebből pont elég bár a múltkor 1 órát csináltam,de akkor már szédűltem uttána.Hidd el többet ér bármilyen tornánál,rengeteget lehet vele fogyni.A legjobb mozgás a tánc!!Nézd meg a táncoslányokat milyen alakjuk van és meglátod igazam van.Én úgy csinálom,h 20-30 percet erősítek aztán zene és beleadni mindent,Hidd el még jól is esik:)mi vagy a hugomnál vagy nálam csináljuk,ahol üres a lakás mert írtó hülyén tud kinézni mikor ott ugrálsz meg tekergeted magad mint egy hülye.Én még kocogni is szoktam,körbe körbe a lakásban mintha kint frutnék.képzelheted:) ha gondolod próbáld ki kiváncsian várom a vélleményed
2008. márc. 28. 12:25
Hű rékabetti és gólyahír meg mindenki aki tornázik, de büszke vagyok rátok!Én nem bírom rávenni magam a tornászásra. Télen még bicikliztem néha (szobabiciklin), meg tavaly ősszel elkezdtem futni,de ahogy bejött a rosszidő, már nem csináltam. Jelenleg meg max az ujjaimat tornáztatom a gép előtt a billentyűn! :):):):)
2008. márc. 28. 12:23
Köszike a sok ötletet!Ebédre pároltrizs lett jó sok zöldséggel, de vacsira chillisbab lesz nekem hús nélkül, a kedvesemnek meg hússal! :)
179. aranykaaa (válaszként erre: 175. - 35556e805c)
2008. márc. 28. 12:22

Oké köszi!

3-4 hét alatt 6 kilót! Most egy kicsit megállt, de a párom már csinálta 2X és azt mondta, hogy ez nála is így volt, majd megindul újra! De most szeretnék rásegíteni egy kis mozgással is, mert eddig azt nem tettem!

178. 35556e805c (válaszként erre: 153. - Erika0313)
2008. márc. 28. 12:21
Üdv a klubban! :D Akkor ma van fehérje napod! Sok sali meg husi és bizti jóllaksz! :)
177. gólyahír (válaszként erre: 171. - Aranykaaa)
2008. márc. 28. 12:21
Szia. Hát nem tudom,a rosszul lét lehet a méregtelenítés jele is állítólag. Én a gyümi napon szoktam szédülni így eddig nem is bírtam ki hogy délután ne egyek valamit.Kivéve tegnap bírtam ki először. Iszol elég vizet? A menszesz elmaradást nem tudom, hogy ez a diéta okozhat e ilyet. Szerintem annyira nem drasztikus a fogyi mintha koplalnál mondjuk és a szervezeted nem tudná hogy most akkor mi van. Szerintem ez egy egészséges felépítésű diéta. Van benne elég gyümi, zöldség, szánhidrát (ami az agynak kell,ezért nem tetszik az Atkins diéta mert kihagyja)vitamín,rost, fehérje stb... minden amire szüksége van a szervezetnek.
176. 35556e805c (válaszként erre: 169. - Rékabetti)
2008. márc. 28. 12:20
Hát ez szerintem is így van, meg nekem a végére eléggé nem tetszett már a műsor, főleg mikor már az volt a lényeg, hogy a 2 tréner egymásra fújt.... Itt jutottam el odáig, hogy a Norbi felé tanusított szimpátiám is teljesen eltűnt!
175. 35556e805c (válaszként erre: 171. - Aranykaaa)
2008. márc. 28. 12:18

Szia! Hát lehet, hogy attól nem jött meg, de ha hoszabb ideig nem jön meg (mert az ,hogy késik az belefér), akkor azért menj el dokihoz.

És eddigf mennyit sikerült fogynod?

174. 35556e805c (válaszként erre: 160. - Gólyahír)
2008. márc. 28. 12:14

Hát salikat azokat biztos, hogy lehet enni keményítőnapon, bár a zöldségeket csak főzve kéne. Max zöldsalit ehetsz olyankor,meg én ilyenkor szoktam svanyúuborkát, vagy céklát enni.

A gombát én teljesen semlegesen kezelem,mert a gombát a szervezet nem bontja le úgy tudom, és ezért igazából mindegy, hasonlóan kezelem a kukoricát, mert azt se bontja le a szervezet, így azt is mindegyik nap eszek, ha úgy jön ki a lépés. :)

173. 35556e805c (válaszként erre: 156. - Neu-andi67)
2008. márc. 28. 12:11

Már nem tudom, hogy te írtad, vagy valahol máshol olvastam, hogy rendben van, hogy szénhidrát, de a szénhidrátoknak is van két fajtája,és azért tették a rizst keményítőnapra,mert az nem az a fajta szénhidrát amit a rendes szénhidrátnapon kell enni. Köszike, hogy figyelmeztettél, de szerintem én eszem keménmyítőnapra, mert amikor először csináltam a 90 napost akkor is ettem, és fogytam. Meg valamikor csak arra van időm keményítőnapon, hogy főzök egy adag gyorsrizst és hozzá teszek kukoricát, és az a kajám.

Azért köszike a segítséget! :)

172. gólyahír (válaszként erre: 168. - Rékabetti)
2008. márc. 28. 12:11
Köszi. Igazad lehet. Próbáltam már a Callanetics tornát is, az sok kicsi mozgás-nyújtás gyakorlat.Mi a véleményed róla? Igazából olyat szeretnék ami ellen nem tiltakozik a testem, hanem jólesik neki. 161 cm vagyok és 75 kg. Tehát túlsúlyos vagyok a magasságomhoz képest, vagy túl alacsony a súlyomhoz:) Na mindegy de mivel a magasságom már nem fog változni így a súlyomat kell hozzá igazítani.10 kilótól szeretnék megszabadulni. 65 kilóval már boldog lennék és beleférnék olyan ruhákba amik otthon figyelnek a szekrényből, hogy mikor veszem újra elő őket:))De júliusban előveszem ám, addig le kell adni annyit. Nem akarok túl deszka sem lenni. Már 66-67 kilósan is vékonynak mondtak.
2008. márc. 28. 12:10
Sziasztok!Lenne hozzátok 1 kérdésem! Én kb.1hónapja csinálom, volt amikor elég rosszul tűrte a szervezetem, leesett a vérnyomásom, a vércukorszintem is. Most nem jött meg a havi bajom, lehet ettől? (mert pont az előző után kezdtem el)
2008. márc. 28. 11:53
Vannak olyan gyógyszerek amit el sem képzelünk,hogy fogyáshoz lehet használni.mondott párat én meg meglepődtem.
169. rékabetti (válaszként erre: 167. - Gólyahír)
2008. márc. 28. 11:52
szerintem a nagy fogyás egy igazi átverés.van egy barátnőm mkég régen edzőtársak voltunk aztán ő dietetikus és fitnes versenyző és edző lett.Mikor megtudta,h jelentkeztem az volt az első mondata,h figyeljem meg, h majd mennyi gyógyszert és vízhajtót fognak belénk tömni,mert anélkűl ennyi idő alatt képtelenség ennyi kilótól megszabadúlni.És zhát gondoljunk bele pár hónap alatt 60-90 kilót dobtak le.HOGYAN IS????Nem normális dolod persze a végeredmény szupi,de hogyan?
168. rékabetti (válaszként erre: 166. - Gólyahír)
2008. márc. 28. 11:49
Az jó..mármint ha sokáig tudsz aludni:)Egy tanács ha elfogadod..A felülésekkel kapcsolatban..nem tudom hogy csinálod,de az nem a legjobb megoldás ha csinálsz 70 teljes felülést.Sok féle hasizom feladat van ami külön-külön minden has részedet megmozgatja és nem szenvedve.Ha vissza olvastad akkor azt is biztos láttad,h sportoltam.Szóval igazából tudom mit kell(enne)csinálni csak sajna én nem mindig csináltam:(Szóval nem okoskodni akartam csak egy jótanácsot adni,h mindig pici és lassú erősítéseket kell csinálni ahoz,h égjen a zsír.Ha gondolod majd írok egy párat.Addig is kitartás!Te hány kiló isvagy??Mennyitől szeretnél megszabadúlni?
167. gólyahír (válaszként erre: 164. - Rékabetti)
2008. márc. 28. 11:46
Ja, még annyi hogy akik a Nagy fogyásban voltak( bár nem néztem, csak a bemutatóját láttam) gondolom edző mellett meg eléjük rakott kész kaja mellett tudtak gyorsan fogyni. De szerintem igazából nekik is az otthoni megtartás lesz majd a próbatétel.
166. gólyahír (válaszként erre: 165. - Rékabetti)
2008. márc. 28. 11:41
Szia.Kitartás a gyümölcsnaphoz. Igen visszaolvastam a fórumot és látom, hogy te nem a 90 naposat csinálod. De már van jó eredményed -5 kg ha jól emlékszem.Gratulálok.És hogy tornázol is. Én is probálgatok, egyenlőre felüléseket szoktam minden este vacsi előtt.Már 70 et meg tudok csinálni 35-35 elosztásban egy kis pihenéssel közben.És ez nagy fejlődés mert az elején 20 al kezdtem és az is fájt. Igazából a biciklizés és az úszás lenne nekem az a mozgásfajta amitől nem szenvedek és szívesen csinálok. Ja, és a gyümi, meg vízivás nekem is jobban megy ha munkahelyen vagyok. Félek is attól, hogy mi lesz ha a gyüminap hétvégére fog esni.Majd alszok délig és akkor már csak fél napot kell kibírni :)) Én még megtehetem, nincs baba aki ébreszt reggel.És a párommal mindketten szeretünk legalább hétvégén soká aludni.
2008. márc. 28. 11:23
Ja ma én is gyümölcsnapozok.Még szerencs,h dolgozom akkor nekem jobban megy minden még a víz ivás is.Otthon kicsit nehezebb.
2008. márc. 28. 11:13
Sziasztok!Látom nagyon lelkes a társaság és sok az új köztünk..mindenkinek sok sikert!Itt egy páran már tudják,hogy én nem a 90 naposat csinálom,de nagyon jó,hogy meg tudom osztani a gondolataimat meg a sikereimet(vatgy nem sikereimet)itt mindenkivel és ez ösztönöz.Nagyon sokszor próbáltam már lefogyni,de sajna mindig feladtam.Most talán ténylg sikerűl.Én még a nagy fogyásba is jelentkeztem,elég sok selejtezőn túl jutottam,de a végén azt kaptam,hogy nem vagyok elég kövér a műsorhoz.Ugyhogy ha nem akarok annyira kövér lenni,h jó legyek nekik kénytelen vagyok saját "akaraterőből"megküzdeni kb +35 felesleges kilómmal.
163. gólyahír (válaszként erre: 161. - 54ec386d0c)
2008. márc. 28. 10:45
Köszi az útbaigazítást. A krumplis tészta miatt szomorú vagyok:( de a káposztásat is szeretem. Az édes tésztákat nem annyira de a diós az még jöhet.Igazából a sajtos tejfölöset is imádom de azt is tuti elfelejthetem 90 napig. Akkor ma neked gyümi napod van. Kitartás hozzá. Vagy neked nem okoz gondot betartani? Jó hogy a gomba legalább semleges:)
162. 54ec386d0c (válaszként erre: 153. - Erika0313)
2008. márc. 28. 10:37
Üdvözöllek téged is!
161. 54ec386d0c (válaszként erre: 160. - Gólyahír)
2008. márc. 28. 10:37

Üdvözöllek a fogyizokk között!

A gomba semleges, a krumplistésztát verd ki a fejedből, mert keményítőt és szénhidrátott nem keverünk. Keres valami mást, pl káposztás, darás, mákos, lekváros. Nekem tegnap volt szénhidrát napom, spagetti+gombaszósz. Holnap fehérjenap a gyerekek is itthon (ők nem fogyoznak) tehát olyat kell főznőm, hogy nekem is jó legyen meg nekik is. Frankfurtileves és hurka lessz az ebéd.

160. gólyahír (válaszként erre: 156. - Neu-andi67)
2008. márc. 28. 09:21
Én igazából nem tudom hogy a rizst hogyan kezeljem. Azért tettem én is keményítő napra mert azt olvastam egy fórumon ahol erről vitatkoztak hogy mindenki az elején döntse el hogy miként kezeli és azt tartsa végig következetesen. És keményítő napon mág lehet enni salit, savanyúságot amit a rizs mellé el tudok képzelni.De otthon megnéztem egy rizses zacskón hogy szénhidrátnak írja. Még lenne kérdésem. Szerinted a gombát hogy kezeljem.Semleges vagy fehérje? És a krumplis tészta mehet szénhidrát napon mert imádom? Valahol a szánhidrát és a keményítő "rokonok" egy kicsit és talán hasonló a lebomlásuk a szervezetben.Nem tudom, nem vagyok egy nagy szakértő a témában:)
159. gólyahír (válaszként erre: 157. - Rika022)
2008. márc. 28. 09:11
Szia rika. Ügyes vagy hogy bírsz több napig léböjtöt tartani, tisztelem azokat akiknek van akaraterejük ilyenekhez. Nekem már az is nagy sikerélmény volt hogy a gyümölcsnapot kibírtam. Szerintem is jó ez a fórum.Szeretném én is az akaraterőmet "megnevelni kicsit" és szerintem erre is jó lesz ez a 90 napos. Úgy érzem fegyelmezni tudom így az étvágyamat. Közben nem vonok meg semmi táplálót magamtól,csak a haszontalan kalóriákat és nasikat. De lehet enni változatosan nem kell éhezni és hát ha még fogyni is fogok az nagyon jó lesz:))persze ez lenne a lényeg
158. rika022
2008. márc. 28. 09:03
neu-andi67 tényleg,hogy lehet akeményitöt tutira szétválasztani a szénhidráttól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook