Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Generalizált szorongás fórum

Generalizált szorongás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
87. Százas Evelin (válaszként erre: 85. - Ab61752c45)
2018. máj. 3. 18:52
Eltékozoltad könnyelműen az életed, tumbo. Nem lopkodtál össze kellő mennyiségű fuxot, és utána a tuti módszerrel nem repültél el a helyi járatokkal. Próbálnád csak meg most. Már Malév sincs, nemhogy helyi járatú repülő.
86. Százas Evelin (válaszként erre: 84. - Ab61752c45)
2018. máj. 3. 18:50
Meghalt a barátnőm. Nem akarok itt most drámázni, de rosszul esett. Magamat sajnálom, hogy itthagyott, mert önző disznó vagyok. A szomszédban meg elpotyogott egy öreglány meg egy öregúr, most egy szóló öregfiú van ott egyedül, pedig valamikor tizenvalahány lakó volt. Az az egy meg énrám vadászik, alig várja, hogy kimenjek a kertbe, rongyol a kerítéshez, dumálni.
85. ab61752c45 (válaszként erre: 77. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 18:48
na akkor hozzám hiába jönne,egy darab aranyam nincs.aranyeremről sem tudok.
84. ab61752c45 (válaszként erre: 81. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 18:46
hát,hogy mennyire lát beléd? a barátnőm,amíg a boltja be nem zárt,sokat beszélgettünk,mondom elmehetnél pszichológusnak.a lánya az lett.attól,hogy kibeszéled a problémádat,még nem oldódik meg.erre meg egy barátnő is jó.már aki olyan.
83. Százas Evelin (válaszként erre: 82. - Epervirág)
2018. máj. 3. 18:32

Nincsenek különösebb panaszaim. Megnyugodtam, révbeértem. Az hogy kicsit belassultam, szerintem nem csoda, hova kapkodna már az ember ebben a korban.

A pszichológusra pusztán csak kíváncsi lennék.

2018. máj. 3. 17:47
Mièrt nem mèsz el? Mik a panaszaid?
81. Százas Evelin (válaszként erre: 79. - Ab61752c45)
2018. máj. 3. 16:59

A pszichiáterek átveszik a páciensek nünükéit, még szerencse, hogy ott ülnek, ahol a fiókok nyílnak. :-)

Én mindenesetre szeretnék találkozni egyszer már eggyel, vagy legalább egy pszichológussal. Kíváncsi lennék, mennyire lát belém.

80. Százas Evelin (válaszként erre: 78. - Epervirág)
2018. máj. 3. 16:57
Mindig lebukott. Az teljes vagyonelkobzás, elvileg kártalanítani kell a károsultakat, ha nincs meg a holmi akkor saját vagyonból. Szegény Gizike az ország nevezetessége volt. Illetve még mindig az, és ha meghal, akkor is az marad.
79. ab61752c45 (válaszként erre: 66. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 16:47
ha bemész egy rendelőbe,honnét tudod melyik a pszichiáter,melyik a beteg ? amelyik felé az asztal fiókja van,az a doki.a tévében volt.
78. epervirág (válaszként erre: 77. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 16:01
Szegèny Gizella márcsak feküdni tud max kiülnie vároba.èn sem itèlem el amit tett,de èrhetetlen hogy maradt csak 100 ezer forintja.A doktornöt meg nem sajnálom mert csak kihasznált.
77. Százas Evelin (válaszként erre: 76. - Epervirág)
2018. máj. 3. 15:40

Akkor Gizikének nem épp ott lenne a helye. Talán csak ott volt hely? Azt nem hiszem, szerintem ott is helyhiány van. Csípem az öreglányt, jogosan büszke magára. Volt benne kurázsi. Ha egészséges lenne, még mindig surrangatna be a lakásokba az arany gyűrűkért. :-)

A doktornőnek akkor van az alap dolgokon kívül még egy nagy problémája is, önértékelési zavara van. Hogy lehet büszke magára az, aki folyton maga alá kerül? Ha nagynehezen kimászik belőle, megint visszaesik. Vajon hányszor kell még ezt végigcsinálnia, hogy rájöjjön, benne van a hiba?

76. epervirág (válaszként erre: 75. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 15:23
Repülös Gizinek nagyon helyèn vsn most is 92 èvesen az esze cssk kicsit nagyothall.Viszont a szive nagyon beteg èn sokszor beszèltem vele.Amit ő tett azt nem szègyeli sőt büszke rá.A doktornő meg nagyin el van szállva magátol,de csak addig amig nem kerül vissza.söt volt olyan beteg is bent aki szpihiáter ezt hallomásbol tudom mert nekem is csak ugy mesèltèk.
75. Százas Evelin (válaszként erre: 72. - Epervirág)
2018. máj. 3. 13:15

Helyes, nem szabad türelmetlenkedni, rá kell erre szánni minden időt, ami kell.

A doktornő nyilván nagyon labilis. Azért tartom érdekesnek, mert ő szakmai szempontból is tudja látni magát. Nyilván minden tud arról, hogyan kell ezt kivédeni, vagy ha azt már elmulasztotta, akkor kezelni. Aztán mégis beleesik ugyanabba a csapdába, mint egy laikus. Ez furcsa, és ugyanakkor érdekes.

A repülős Gizi is ott van? Kicsit meg van szegénykém zakkanva, ezek szerint. De talán sosem volt százas. Mint ahogy én sem. :-)

2018. máj. 3. 11:13
Amugy repülös Gizi is ott van az osztályon.
73. epervirág (válaszként erre: 71. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 11:11
Ja tudom kire gondolsz de ő is csak azt mo dta mint a többi szpihologus.meg nem is praktizál meg gondolhatod milyen labilis lehet ha mindig ott köt ki
2018. máj. 3. 11:08
Èn egy hónapja nem vagyok bent amúgy a nyirőbe voltam 2 hónapig.ott nincs ilyen kezelès.előbb kijöhettem volna csak èn nem akartam.
71. Százas Evelin (válaszként erre: 69. - Epervirág)
2018. máj. 3. 10:34
Én is itthon vagyok, már vagy tíz éve. Mint nyögdíjas. :-) Arra a doktornőre mondtam hogy pszichotikus, aki maga is kezelést kap a pszichiátrián. Beszélgettél már vele?
70. 8a65af67ce (válaszként erre: 69. - Epervirág)
2018. máj. 3. 10:25
Ott lehet netezni? Fasza.
69. epervirág (válaszként erre: 68. - Százas Evelin)
2018. máj. 3. 10:17
Milyen szpihotikus doktornővel? Te is szpihiátrián vagy? Èn egy hónapja itthon vagyok.
68. Százas Evelin (válaszként erre: 67. - Epervirág)
2018. máj. 3. 08:56

Aha. Tényleg a megfigyelős a legkeményebb. Én ott szoktam cigizni a délpesti kórházban a pszichiátriások között, az udvaron. Egy épületben vannak a dietetológiával, ahova járok. Folyton cigit lejmolnak tőlem, meg pénzt az automatához. Mit ne mondjak, fura alakok vannak közöttük.

Beszélgettél már azzal az pszichotikus doktornővel?

2018. máj. 3. 08:04
A megfigyelöbe egèsz nap feküdni kell csak wc- re lehet kimennni.A zárt ott fel lehet kelni de az a korteremböl nem lehet kijönni.1 óránkènt egy zárt terembe lehet cigizni.ahol szag elszivó van.nők meg fèrfiak együtt vannak.a nyilt ahol èn voltam ott le lehet menni az udvarra bàrmikor.csak a fő kapun engedèly nèlkül nem lehet kimenni
66. Százas Evelin (válaszként erre: 65. - Epervirág)
2018. máj. 3. 07:43
Ha nem is "bolond", elég komoly problémái lehetnek. Én nem tudom, mi az a megfigyelő. Igaz, a zárt osztályról is kevés ismeretem van.
2018. máj. 3. 07:41
Őnem bolond azt hozzá teszem .bocsi rosszul irtam nem a zárton vokt most hanem a megfigyelőbe sz rosszabb mint a zárt.ja èn se zárton se megfigyelőbe nem voltam.
64. Százas Evelin (válaszként erre: 63. - Epervirág)
2018. máj. 3. 07:33

Ha ki tudott jönni a zártosztályról, akkor szépen javult. Hogy neki a foglalkozása is pont ez, nem is lehet véletlen.

Állítólag minden pszichiáter bogaras. Ami nem csoda, nem ragályos ugyan a páciensek állapota, nade folyton ilyen emberek lelkivilágában elmélyedni... Nem túl irigylésre méltó.

2018. máj. 3. 06:43
Volt egy nő a szpihiátrián aki egy neves szpihologus ő már 3.- szor volt bent.sőt ő s zárt osztályon is volt na ilyenkor mi van?
62. epervirág (válaszként erre: 60. - Regin_a)
2018. máj. 3. 06:35
Ki tagadja.azt hiszed,hogy veled ilyen soha nem fordulhat elő????
61. epervirág (válaszként erre: 54. - PöttyösPanka)
2018. máj. 3. 06:34
Ez mèg tavaly volt.ekkor nem ez a betegsègem volt.
60. Regin_a (válaszként erre: 29. - Epervirág)
2018. máj. 2. 22:42

Nem a fenét nem, már +bocsáss

Hosszú ideje megjelensz minden szorongásos, pánikos stb. fórumban és leirod hogy mi a gond

Legalább magadnak ne tagadd

Gyógyszert, antidepresszánst, isten ments, nehogy elkezdj szedni

59. livepower (válaszként erre: 37. - Epervirág)
2018. máj. 1. 09:00
Avval amit felvazoltam neked privatban..
58. megi04 (válaszként erre: 45. - Epervirág)
2018. ápr. 30. 22:28
Milyenbe? Én nem tudtam,hogy csökkenteni kell,ezért amikor új gyógyszert kaptam,abbahagytam a frontint.Majdnem beledöglöttem,de túléltem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook