Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füvezés - leszokás fórum

Füvezés - leszokás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
41. 6a062297d0 (válaszként erre: 40. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 15. 20:23
Abszolút alkalmi jelleggel, és mint mondtam én nem tapasztaltam hogy függőség alakulna ki iránta, mi több ez még orvosilag sem bizonyitott. Ez nem tévesztendő össze a szintetikus sza...okkal. A te eszmefuttatásod alapján fél Hollandia kábszerelvonón lenne.
40. ec63a7fc29 (válaszként erre: 39. - 6a062297d0)
2007. júl. 15. 16:45

Csakhogy egy spangli, két spangli... hol a megállás?

Te mióta spanglizgatsz, tekergetsz?

39. 6a062297d0 (válaszként erre: 38. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 15. 16:34
Sokkal jobb mintha valaki egy kocsmában leissza magát a sárga földig. Semmi bajod tőle másnap. Jól vagy tőle, és kész. Persze ne értsétek félre, senkinek nem mondom hogy próbáld ki. De pl meg lehet nézni hogy a Hollandoknál a kétkezi munkástól az igazgatóig minden társadalmi réteg élvezi, persze mértékkel. Vagy felirja a doki receptre. Nem hiszem hogy egy spanglitól bárki is elvesztené a józanságát.
38. ec63a7fc29 (válaszként erre: 37. - 6a062297d0)
2007. júl. 15. 16:20

Hm cukorbetegségre...

Na, erről is lemaradok....


Szerintem jobb, ha ki sem próbálja valaki. A tudatot fű és egyéb szerek nélkül is sajnos sokan próbálják módosítani, s nagy KINCS ha józan tudsz maradni a mai világban.

2007. júl. 15. 14:39
Szóval a "fű". Szerintem semmi gond nincs azzal ha valaki néha lazul egy kicsit, elengedi magát. Ez is olyan mint bármi más, nem szabad tulzásba vinni. Én egyébként nem tapasztaltam hogy függőség alakulna ki iránta, soha egyszer sem volt hiányérzetem, nem éreztem azt hogy "kell". Viszont egy tudományos magazinban olvastam egy cikket arrol, hogy milyen sokféle betegségre van jó hatással, pl cukorbetegség okozta vakságra! Egy a lényeg:MÉRTÉKKEL!
36. 0c97fbb607 (válaszként erre: 35. - Pp)
2007. máj. 28. 22:38
Igen,fűtől függetlenül....az mindíg jó!
35. pp (válaszként erre: 34. - Olgacska)
2007. máj. 28. 22:33

Fűtől függetlenül:

Nem hiszem, hogy ha mélyen elgondolkozol a problémáidon, akkor az bármiben is hátrányt jelentene.

Lehet, hogy nehéz és ijjesztő, de semmi esetre sem káros.

2007. máj. 25. 13:25
A fuvezes nem karos keves mertekben es nemis nehez lemondani rola.na es nem megoldas a probelmak menekulesehez sem,sot...En honapokig fuveztem reggeltol estig szval tulzasba vittem es egyik nap rajottem mekkora marhasag es egyszeruen abba hagytam es azota sem kivanom es ennek mar 2 eve pedig hollandiaba elek ahol legalis es szivhatnam akarmikor :) .DDD ha abba hagyod a fuvezest akkor nem lesznek tobbe iljen problemaid,ezeket a tulzasba vitt fuvezes okozza.Hanyagsagot okoz es a probleamid miadt depresioba vihet mert me`lyen elgondolkodtat a gondjaidon es felelmet okoz ezek megoldasara es ugyerzed hogy ez segit menekulni de sot ellenkezoleg...
33. pp (válaszként erre: 32. - Bellatrix)
2007. máj. 18. 01:07
Kíváncsi vagyok, hogy mitől félted.
2007. máj. 15. 18:46

Sziasztok!

Nekem a legjobb barátnöm füvezik,de szerencsére nem csinálja sürün.Ennek ellenére próbálok hatni rá h tegye le ,mert az egészségét károsítja.Ö azt mondja h ez neki egy szórakozási lehetöség és menelülés a mindennapok problémái elöl.Én semmi rosszat nem veszek rajta észre,ha nem tudnám h csinálja ,biztosan nem feltételezném róla.De azért mégis féltem nagyon,mert szeretem

pusz

2007. máj. 15. 18:18

Kíváncsi lennék én is...

Az az érzésem, hogy duma, tudja mit kell mondania

30. pp (válaszként erre: 29. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 15. 18:09
Hát ez gyorsan ment, ahhoz képest, hogy évek óta próbálkozik...
2007. máj. 10. 04:25

Kerüli a füveseket!


Hihetetlen.

28. ec63a7fc29 (válaszként erre: 26. - ViBo)
2007. ápr. 28. 09:59

Nem jogos az irónia érzése. Nem próbáltam ki, nem tudok segíteni, akkor sem, ha nagyon szeretnék. Nem ítélem el, de elképzelni sem tudom azt a harcot, amit neki jelent. Az itt kapott véleményeket tudnám segítségül elmondani. említettem neki ezt a web helyet. Azóta felhívtam, beszéltem vele. Nehéz helyzetben van több szempontból, s makacs, nem enged senkit most közel, aki segítséggel fordul felé. Magára maradt, mert egyedül akar küzdeni. Számomra mindeki hozzáértő, aki jó tanácsot ad. S köszönöm a privátban kapott üzeneteket is. De az is lehet, hogy mégsem az én ismerősöm kukkantott be a topicba, akkor is ha segítséget kér, jó lenne adni neki.


Most én is lelépek egy időre, mert a hétköznapi életem ezt diktálja. A teendőim. Nem érdektelenség miatt. A privát levelekre természetesen válaszolok, mint eddig is.


S mindenkinek még egyszer köszi a véleményeket.

27. 5464505f6a (válaszként erre: 23. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 27. 10:57
Többnyire én sem a saját gépemről netezek:)
26. ViBo (válaszként erre: 20. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 26. 20:34
Jogos hogy némi ironiát érzek ebben a hszben (a "hozzáértők" megnevezésre gondolok)?
25. ViBo
2007. ápr. 26. 20:32

Amúgy mért ne lehetne akár komoly? Vannak ilyen emberek.

Mondjuk abban egyet értek ha támaszra lenne szüksége akkor reagálna, de majd ha felnéz megint megmagyarázza biztos...:)

24. pp (válaszként erre: 23. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 26. 15:30

Ezt miből gondolod?

Annak meg semmi értelme, hogy "más néven van itt"!

Egyrészt senki nem reagált rajtam, maleficón meg rajtad kívül, tehát más néven sem reagálhatott, másrészt mi értelme lenne úgy beszélgetni, hogy mindig nevet váltok?

23. ec63a7fc29 (válaszként erre: 21. - Pp)
2007. ápr. 25. 20:00
Szerintem eladta a gépét, s nem tud belépni egy ideig, vagy más néven van itt.
22. pp
2007. ápr. 20. 19:05
Mondom én...
21. pp (válaszként erre: 20. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 20. 10:50
Ha komoly lenne, reagálna. De úgy látszik annyira nem érdekli a dolog.
20. ec63a7fc29 (válaszként erre: 17. - Fb4d28c458)
2007. ápr. 19. 23:37

Ez most őszintének tűnik.

Tényleg le akarod tenni? Ez dícséretes.

Csak így tovább ! Én drukkolok neked.

Nagyon nem értek a témához, bocs ezért én is szívesebben olvasnám amit hozzáértők írnak / ajánlanak ebben a témában neked.

19. pp (válaszként erre: 16. - Fb4d28c458)
2007. ápr. 17. 01:10

:)szépen összefoglaltad az hozzá nem értő ellenzők érveit. kár hogy kihagytad az egészségügyi problémákat, meg hogy tovább akarsz lépni a heroin felé...


Miért érezted úgy, hogy erre a problémádra egy női portál a legkompetensebb segítség? És hogy csak ezért be kell regisztrálnod. Hol kértél még segítséget?


Egyébként milyen pszichés problémáid vannak? Mért nem keresel másik társaságot, hogy ne kerülj kapcsolatba a fűvel?

18. 5464505f6a (válaszként erre: 17. - Fb4d28c458)
2007. ápr. 17. 00:39
Ez elég direkt.
2007. ápr. 16. 20:48
Sziasztok!Én 2002 óta élek a fűvel.Az 5 év.Persze az eltelt 5 évet azért nem mindennap szívtam végig,voltak kihagyások.Eddig a legtöbb,3 hónap volt.Meg volt több 2 akár 3 hét is,de az elmúlt 2 évben csak max 2 hét teljes leállás.Sokat.Nagyon sokat füveztem már és végre elhatároztam magam arra,hogy leteszem de most már VÉGLEG!Jó volt,szép volt,de köszönöm szépen,ennyi elég volt.Csak az a baj,hogy nem ilyen könnyű.Tudjátok,nehéz.Nagyon nehéz.Nekem igen.Minden barátom csinálja,MINDEN!És tök egyedül vagyok.Nincs barátnőm,már 2 éve.Hm...Persze nagyrészt ennek a szarnak köszönhetem,hogy már ő sincs velem,de mit tettem?Aztán azért szívtam mert elhagyott!Ez volt 2005-ben.Hol tartok most?2007 van és ugyanott.Nincs munkám,elhanyagoltam a dolgaim és ennek tetejében érzem,hogy velem i nagy gondok vannak.Pszichés gondok,amiket már gyűszűnyit sem érzek mókásnak.Már nem a jó kedvért szívunk kisbarátaimmal,hanem azért mert kell,mert megszoktuk.Gáz.Nagggyon nagy gáz!Valaki tudna nekem segíteni?Tudjátok,már azzal segítene,ha csak kiírna ide egy-két bátorító,jól eső szót!Köszönöm szépen!D D D
2007. ápr. 16. 20:48
Sziasztok!Én 2002 óta élek a fűvel.Az 5 év.Persze az eltelt 5 évet azért nem mindennap szívtam végig,voltak kihagyások.Eddig a legtöbb,3 hónap volt.Meg volt több 2 akár 3 hét is,de az elmúlt 2 évben csak max 2 hét teljes leállás.Sokat.Nagyon sokat füveztem már és végre elhatároztam magam arra,hogy leteszem de most már VÉGLEG!Jó volt,szép volt,de köszönöm szépen,ennyi elég volt.Csak az a baj,hogy nem ilyen könnyű.Tudjátok,nehéz.Nagyon nehéz.Nekem igen.Minden barátom csinálja,MINDEN!És tök egyedül vagyok.Nincs barátnőm,már 2 éve.Hm...Persze nagyrészt ennek a szarnak köszönhetem,hogy már ő sincs velem,de mit tettem?Aztán azért szívtam mert elhagyott!Ez volt 2005-ben.Hol tartok most?2007 van és ugyanott.Nincs munkám,elhanyagoltam a dolgaim és ennek tetejében érzem,hogy velem i nagy gondok vannak.Pszichés gondok,amiket már gyűszűnyit sem érzek mókásnak.Már nem a jó kedvért szívunk kisbarátaimmal,hanem azért mert kell,mert megszoktuk.Gáz.Nagggyon nagy gáz!Valaki tudna nekem segíteni?Tudjátok,már azzal segítene,ha csak kiírna ide egy-két bátorító,jól eső szót!Köszönöm szépen!D D D
2007. ápr. 12. 23:46
Köszi az eddigi válaszokat.A lényeget megtudtam belőle. Én itt le is zárnám, nem hiszem, hogy érdemes lene folytatni.
14. ViBo
2007. márc. 26. 22:59

Együtt lehet vele élni, szerintem jobban mint valakivel aki iszik(:

Nekem az volt a bajom, hogy nem lehetett számítani rá. Úgy kellett könyörögnöm hogy menjünk el valahová, vagy hogy "ma neee szivj" és nem mindig volt sikerem. Minden más rendben volt, de ilyenek előfordulnak.

Sztem kiszámíthatóbb mint egy átlagos ember.

Hál istennek a Xanaxhoz is volt szerencsém, ugyanannál egy rövid ideig és arról aztán nem volt egyszerű a leszokás, úgyhogy annál jobb ha szív.

Ha tényleg akarja akkor le tudja tenni segítség nélkül, de Malefico-nak igaza van jobb ha van mellette egy barát, viszont annak a barátnak elég keménynek kell lenni.

én kaptam hideget-meleget, de túl lehet élni.

Ha leszokik előfordulhat hogy izzadékony, ingerlékenyebb lesz, esetleg pár napig nem tud aludni, de ez teljesen személyfüggő. 2év szinte minden napos füvezés utánn pár napig roszabbul aludtam, de enyi volt, nem kellett belehalni. (:

Amúgy ha mértékkel csinálja vagy visza tudja fogni magát akkor nem sok problémát jelent.

Én mindig azt mondtam hogy amég én vagyok az első és nem a cucc addig nem zavar. ezt be is tartottam.

13. 5464505f6a (válaszként erre: 12. - Ec63a7fc29)
2007. márc. 26. 20:32

ÉN "mindkét felet" ismerem.

A következökben magamból és a környzetemböl indulok ki.

Nos,van ismereösöm,aki sajnos bekerült pszichiátriára(mielött félreértenéd nem drog miatt),ahol teletömték nyugatókkal és antidepresszánsokkal.Teljesen olyan volt,mint egy zombi.(ezt már leirtam máshol is)Nem tudott beszéélni,képtelenség volt vele kommunikálni,koordinációs problémái voltak,nem tudott gondolkodni..stb


Nézzük a másikat:Sztem külnösebben nem befolyásolja,persze ez függ attól,h mikor és milyen gyakorisággal sziv:)

Természetesen ha vezet,v dolgozni megy,akkor ne használjon semmit,de ha hazaért és beül mondjuk a tv elé,akkor különösebb gondja nem lesz egy cigitöl.Ha abba akarja haygni:hát ez függ az illetö személyiségétöl és a használat gyakoriságától.Ha van mellette egy barát vagy a párja,biztos egyszerübb lemondani a esti cigikröl,mintha minden napját egyedül tölti.

Én találkoztam már olyannal aki naponta tööbször is szivott,olyannal is aki csak egy-egy cigit,aki nem mindennap,hanem csak hébe-hóba.Egyiknél se volt semmi probélma,ha nem szivott(hisz ez nem alkhol,v cigeratta,v heroin).Gyengébb személyiség esetén elöfordulhat nagyobbfokú türelmetlenség.

Kitiszulás:ez szintén attól függ mire gondolsz:)Vérben vagy vizeletben,esetleg dns-ben való kimutatásra? Kb:3-6hét. De ez csak akkor számit,ha rendörségre kell menned kábtószerrel való viszaélés ügyben.Amúgy miután szivtál,max 4-5óra múlva teljesen elmúlik a hatása.

Ha van még krdés,szivesen válaszolok.Remélem nagyjából mindenre válaszoltam.

2007. márc. 26. 06:51

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat.


Igazából csak az érdekel, le kell-e szoknia, vagy lehet-e együtt élni olyannal, aki nem iszik, csak füvezget. Van-e olyan tulajdonsága emiatt, amivel nem lehet számítani rá, a véleményére, a mindennapokat hogyan befolyásolja? Nem vettem észre rajta elfogadhatatlan viselkedést. Talán nem annyira kiszámítható, mint egy átlagos ember.


Vannak, akik legálisan Xanaxot szednek, vagy hasonlókat. Ők hasonlóan viselkednek, vagy az valami egészen más?


Ha abba akarná hagyni, milyen leszokási problémákkal találkozna? lehet segítség nélkül letenni, vagy jobb, ha van mellette valaki, aki segíti? Mennyi ideig tart, amíg kitisztul?


Félre ne értsetek, nem ítélem el, nem zavar, csak említette, hogy gondolkozik azon, hogy letegye.


Várok akár privát véleményt is, ha nem publikus.


Előre is köszi. VÁROM !

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook