Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füvezés - leszokás fórum

Füvezés - leszokás (beszélgetős fórum)


101. pp (válaszként erre: 100. - Nayloon)
2007. júl. 18. 23:58

Az a baj a drogprevencióval, hogy ilyen, mint amiket te is írsz, mint "szakértő" :)

Lehetne azt jól is megcsinálni, de nem úgy van :(

100. nayloon (válaszként erre: 99. - 5464505f6a)
2007. júl. 18. 23:31

ezért van drogprevenció az iskolában, és már az óvodában is alalkulóban, de az otthoni mintákat nem lehet megváltoztatni.

viszont ez is egy megoldás a felvilágosításra, és a gyerek kap róla információt, és választási lehetősége van.

99. 5464505f6a (válaszként erre: 98. - Nayloon)
2007. júl. 18. 23:27

Egyrészt:aki tudja,hol a határ,azt békén hagyni és megteremteni neki a megfeleő feltételeket.

Másrészt:épp ezért kellene normálisan felvilágosítani a gyereket,nem úgy,h ha kipróbálod,belehalsz azonnal.Szerintem máshogy kellene ezt szabályozni,mert így,ebben a formában nem sokt ér.Az alvilág nem sok mindent tesz a gyerekek érdekében.:)

98. nayloon (válaszként erre: 97. - 5464505f6a)
2007. júl. 18. 23:22

csak az a baj , hogy te ismered a mértékletesség fogalmát meg én is, deeeeeeeee sok fiatal nem, és mivel könnyen fűggőséget okoz, eleve jönnek vele ezek a tünetek is és nehéz a leszokás, és lehet hogy későn kapcsol hogy abba kéne hagyni.

ez itt a lényege.

Könynen meg lehet magyarázni mindent, de egy 15 éves csak azt látja, hogy ez a menő és ezt kell csináéni.

2007. júl. 18. 23:18

Én ha futok is kiszárad a szám.Ezért kell inni közben:)

Az éhségérzet pedig nem jelent rosszat,ne állítsd úgy be:)

A kézremegés elég ritka,nagy adagoknál nem mondom h nem fordulhat elő,de én még nem tlálkoztam ilyennel.


OkozHAT, a feltételes módon van a hangsúly.Okozhat,ha nagyon hosszú ideig sokat és sokszor szív valaki,mint sok minden más,HA NEM ismerjük ezt a szót:mérsékletesség!

Fizikai függőség nincs,lelki lehet a fenti esetben.

2007. júl. 18. 23:11

fokozott éhségérzet, amely kiszáradt szájjal és torokkal jár együtt,rövid távú memória zavart szenved,csökkenhet az izomerő és kézremegés léphet fel.

Nagy dózisban és hosszútávon használva paranoiát is okozhat, nem csak víziót és hallucinációt. és van késői hatása mint az lsd - nek.

komoly fűggőséget okoz, és indegrendszeri károsodást.


én ezért nem látom értelmét, kis eufória érzés következményeként

95. 5464505f6a (válaszként erre: 94. - Nayloon)
2007. júl. 18. 23:08

ha ebből írtad a szokdolid,akkor ismerned kellene a hatásokat:)

Az agysejted így is-úgy is pusztul.

Mint írtam,nem kell mindenképp mindennek az értelmét keresni!

És az egyik legnagyobb tévhit,h valaki azért drogozik-jelen esetben SZÍV-hogy a problémáit megoldja.Lehet csak egyszerüen-úgy,mert jól esik.Én csokit sem azért eszek,mert csökkenti a vérnyomásom és nem is azért szeretek biciklizni vagy úszni,mert egészséges,hanem mert jól esik és kész.

94. nayloon (válaszként erre: 90. - ViBo)
2007. júl. 18. 23:01

Tudatlannak nem érezném magam, mert iskolai drogmegelőzésből írtam szakdolgozatot és ismerem jól a fű és egyéb drogok hatásait és nem látom még mindig értelmét, ellazulsz, éssssssssss? pár agysejted elhal, éééééééééssssss? problémád megoldva?????????nincs, az alkoholistákat sem értem, mi a jó a piálásba, és nem is beszélve a függőségről.

én sok mindentől el tudok lazulni, nem kell hozzá drog, sőőőőőőőőőőőt.

93. 5464505f6a (válaszként erre: 89. - Nayloon)
2007. júl. 18. 23:01

Semmire nem lehet mondani,hogy egészéges:)

Az egyiknek ez az előnye, a másiknak más.

A marihuána nyugtat,csökkenti a fájdalmat,enyhíti,megszünteti a hányingert,jó étvágytalanságra.

92. ViBo
2007. júl. 18. 22:58
jó éjt!
91. ViBo (válaszként erre: 89. - Nayloon)
2007. júl. 18. 22:57
Fájdalomcsillapító, és kellemes érzést nyújt. :)
90. ViBo
2007. júl. 18. 22:56
Nem bántásiból, de bizonyos szempontból most is tudatlan vagy. Amúgy elég gyakori hogy az első alkalommal "nem jön be" az embernek, nem tudja élvezni, mert nem engedi el magát, nem tudja mit kéne élveznie ebben, vagy túl nagy elvárásai vannak és csalódik. Nem olyan nagy szám ám a fű.
89. nayloon (válaszként erre: 84. - 5464505f6a)
2007. júl. 18. 22:51

Mert étcsokit eszem és az egészséges,vérnyomás csökkentő, és finom.

A fűnek vannak hasonló tulajdonságai???

88. nayloon (válaszként erre: 86. - ViBo)
2007. júl. 18. 22:48

Akkor is szkeptikus voltam, de a kíváncsiság hajtott, és alkalom adódott rá, és kipróbáltam, sok jót eleve nem is vártam tőle!!!

Ha nem adódik alkalom rá , akkor azóta is tudatlan lennék.

87. ViBo (válaszként erre: 84. - 5464505f6a)
2007. júl. 18. 22:46
Az hgy ficsi :D
86. ViBo (válaszként erre: 81. - Nayloon)
2007. júl. 18. 22:45

akkor is ilyen skeptikus voltál mikr kipróbáltad?

Amúgy ez egyszer fordult elő?

Mit vártál tőle? És mit kaptál?

85. ViBo (válaszként erre: 68. - Jemma)
2007. júl. 18. 22:43

Részben igazad van és részben nincs.

Igazad van azoknak akik szívnak hétköznapi élete tényleg más mint a tied, mert nekik bele tartozik a napi/heti/alkalomszerű spangli.

De mindenkinek más a "hétköznapi" élete, miért is kéne hogy ugyanazt csinálja minden nap mindenki.


Igazad van mért ne lenne kedve hozzá, hiszen ő szereti azt az érzést amit nyújt?

Viszont velem(és ismerek másokat is) nem is egyszer fordult elő olyan hogy egyszerűen megunod, nem kell, és akkor szünetelteted, ez kell is ahhoz hogy ne fásulj bele,és ne felejtsd el miért jó. (Itt rontják el sokan hogy ilyenkor is magukba eröltetik, mert nem ismerik ezt fel.)

84. 5464505f6a (válaszként erre: 81. - Nayloon)
2007. júl. 18. 22:39
Nem kell mindennek az értelmét keresni:)Annak mi értelme van,hogy csokit eszel?
83. ViBo (válaszként erre: 72. - Jemma)
2007. júl. 18. 22:30
Hidd el hogy van sok olyan ember aki ha nem árulja el neked konkrétan akkor soha az életbe nem fogsz rájönni hogy esténként szív, pláne ha csak néhanapján.
82. ViBo (válaszként erre: 64. - Jemma)
2007. júl. 18. 22:28

Na én tapasztaltam, de történetesen az illető csinált már nagyon sok mindent régebben, többek között Lsd-zett is. És nem a füvezés hanem a "lecsó" volt a bűnös. Sőt még csak nem is a fű váltotta ki az ún. flassback-jét(vagyis csak közvetve az).

Olyat még én sem hallottam hogy valaki csupán marihuanatól ilyet csináljon! Én nem másznék ki az ablakba az tuti de még nagyon az ablakig sem. :)

Persze a stori lehet igaz de akkor azt beoltották valamivel.

És a véleményem ugyanaz mint PP-é hogy meglehetne ezeket előzni de épp a megoldás ellen lázadoznak sokan.

81. nayloon (válaszként erre: 78. - Nayloon)
2007. júl. 18. 22:27
kipróbáltam és semmi értelmét nem láttam
80. 5464505f6a (válaszként erre: 72. - Jemma)
2007. júl. 18. 22:26
Nem, nem erre lettem volna kiváncsi:)
79. 5464505f6a (válaszként erre: 78. - Nayloon)
2007. júl. 18. 22:24
Te sem próbálsz ki semmi újat?Alkoholt sem ittál még?
2007. júl. 18. 22:22

füvezés??? Leszokás??????????

bele se kéne kezdeni!!!!!!!!!!4

77. ViBo (válaszként erre: 61. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 18. 22:21

A drága exem igérgette nekem is de igazándiból nem akart leszokni. ):

Vagyis már (: mert ennek hála végre megtaláltam akit kerestem, legalábbis remélem :D.


No minden régi isminek "hát szijasztok!", az újjaknak meg béke.

76. jemma (válaszként erre: 74. - Pp)
2007. júl. 18. 19:53
azt meg meg se kérdezed, hogy mindezt honnan tudom:))))))))))))))))))))))))))))
75. jemma (válaszként erre: 73. - Pp)
2007. júl. 18. 19:51
ez abszolút múlt idő már! már évek óta nem szív! hahó!! nem látod, hogy múlt időben beszélek! egyébként a kapcsolat fenntartást az egyik hozzászóló által mondottakra írtam:)
74. pp (válaszként erre: 68. - Jemma)
2007. júl. 18. 19:18

Tudod mennyi minden alakít ki pszichikai függést?

"ha a fű jelen van, akkor az már nem lehet ugyanolyan hétköznapi élet, mint az én életem, mert mindenképpen pszichés függés alakul ki annál aki használja!"

Ezek szerint maga a pszichés függés az ellenség? Mert ilyen rengeteg van mindenki életében! (kv, cigi, TV, mindenféle hobby, sport, internet, stb...)


"miért ne lenne kedve hozzá, hiszen kurva jókat lehet beállva röhögni, mindennek olyan más, finomabb íze van mint amúgy, más a csók, az érintés, a csoki sokkal csokibb, a zene sokkal ütősebb..."

Hogy a fű micsoda szörnyűségeket csinál! :))

73. pp (válaszként erre: 64. - Jemma)
2007. júl. 18. 19:05

Nem minden fű egyforma. De nem ez a baj, hanem hogy nem tudod, hogy mikor milyet kapsz. Illegális cuccoknál ez a szomorú helyzet. Ezen lehetne változtatni, de ahhoz ellenőrizni kellene az árusokat meg az árút. Ez pedig csak egyféleképpen lehetséges :) Na már megint oda lyukadtunk ki. Látod mennyi általad is felvetett problémát megoldana?


Azt csak simán nem hiszem el, hogy a barátnőd csupán fűtől ki akart lépni az ablakon. Ha semmi nem volt a fű mellé, akkor ilyen nincsen.


És ha már a barátnődnél tartunk:)

"én nem tartanék fenn kapcsolatot azzal aki füvezik/.../se az életembe...barátként vagy szerelemként - nem engedném! "


Most akkor hogy van olyan barátnőd, aki "évek óta szívogat"?

72. jemma (válaszként erre: 71. - 5464505f6a)
2007. júl. 18. 18:20

te mindent ilyen körültekintően körbejársz?

ha most azt írom, hogy igen, akkor rákérdezel, hogy de mi van ha mégsem és ha azt írom, hogy nem akkor megkérdezed, hogy na de miért nem?


szeretnéd tudni, hogy rajtad látják-e hogy szívsz néhanapján? aki már szívott életében, nyugodt lehetsz, az biztos, hogy hamar rájön, elég egy két beszélgetés!


most lelépek, szió:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook