Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás ilyen rossz időben? fórum

Futás ilyen rossz időben? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 16. 10:02
Voltam tegnap futni akutyával:)Kiröhög persze a tempómon ,és körbe is fut 100xde azért legalább már kimentem.Kb. 100 méterenként meghaltam,és úgy köhögtem egész este mint egy blázos,de minden kezdet nehéz..hajrá Kovácsnéni:)
12. fe9e12ede0 (válaszként erre: 11. - 2d5a00656a)
2009. okt. 15. 21:22
Én is a kánikula végét vártam. Olyankor hiába kezdek akármibe, úgy érzem, hogy majdnem megszakadok az erőlködéstől (szervezet védekezik a túlhevülés ellen - hisz ilyenkor 38.5 C teljesen normális testhőmérséklet), mégsem hozom azt a teljesítményt amit szeretnék. Nyáron inkább napnyugta körül szoktam futni, bringával meg csak oda menni, ahova "kell". Hideghez fel lehet öltözködni. (hétfőn sikerült 67 km-t letekerni abban az orkán erejű szélben :)) És még élveztem is.
2009. okt. 15. 20:15

Szerintem ez sokkal jobb idő mint a múlheti 30 körüli..nEKEM mármint../fullalllergiás vagyok

ost simán futottam úgy egy órát ,hogy nem tüsszögtem ,és nem fújtam az orrom...Látjátok mindenki más,én ezt vártam:)

10. fe9e12ede0 (válaszként erre: 7. - Katica76)
2009. okt. 13. 18:39
Nincs rossz időjárás, csak rossz öltözet. Esős időjárást nem kedvelem, de a száraz hideg még nem fogott ki rajtam. Bicajos bélelt Merida nadrág (futni is jó), térdnél duplán varrt anyaggal, jó aláöltöző, bicajos felső. -3 -10 fok között még egy vékony kabátot szokam rávenni. Ha megfelelő intenzitással futsz, akár egy 500W-os villanyrezsóval is megegyező hőt termelsz. Nem árt valami vékony kabátkát tartaléknak vinni, ha netán meg kell állni, ne tudj hirtelen lehűlni. Idővel a szervezet megszokja, hogy bőröd piros a hidegtől, influenza jó nagy ívben elkerül, nem még hogy megfázás...
9. ryta
2009. okt. 12. 18:36
köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat
2009. okt. 12. 13:19
téli futónadrág és felső
2009. okt. 12. 13:18
Szia ! Én január óta futom,és azt kell hogy mondjam hogy ha esik az eső,mégjobban szeretek futni.De a megfelelő öltözékre,és a bemelegítésre mindenképpen nagyon odakell figyelni! Hogy ne ázzál át,és az izmaidat kellőképpen melegítsd be,mivel hidegebb időben sérülékenyebbek az izmok!
2009. okt. 12. 13:17
Én vmi jó tornával pótolom, ami természetesen nem kárpótol a futásért. Van akinek megy hidegben is a futás, én pl csak jól megfázok tőle és annyit sajnos nem ér.
2009. okt. 12. 13:13
futópad..
2009. okt. 12. 13:13
Persze. Futás haza!!!
3. ryta
2009. okt. 12. 13:12

Sziasztok!

Kb 1 hónapja kezdtem el a kocogást,gyorsgyaloglást,miután rájöttem, hogy csak így fogok tudni lefogyni.Kétnaponta 5-6 km-s távot teljesítettem,súlyokkal a lábamon.

De ma szembesültem e ténnyel, hogy bizony itt az ősz.Mi tévő legyek?Nem akarom abbahagyni és már hiányzik is.Hova menjek ilyen rossz időben?

2009. okt. 12. 13:11
miért ne? esőben is jó futni
1. ryta
2009. okt. 12. 13:09
Futás ilyen rossz időben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook