Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Furcsa zajok, hangok a házban... fórum

Furcsa zajok, hangok a házban... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. szept. 17. 16:33

Nem olvastam végig, mert a hitetlenek ökörködése most nincs ínyemre.

Egy fehér gyertyát én végig égetnék a helyedben.

2020. szept. 16. 14:42
Egy mobiltelefon is megfelel. Próbáltam,nekem bejött.
2020. szept. 16. 12:02
81. Leo. (válaszként erre: 79. - D7ba7bf7ff)
2020. szept. 16. 06:35

Akinek van ideje vissza nézheti...

Biztos nem pár perc mire végig nézed, de ha valakit ez nyugtat meg szerintem tegye, szerelje fel.

80. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 22:33
Vannak ilyen (szó szerint PARA) esetek! Keveseknek nyilvánulnak meg, de azok általában ki vannak erre választva! Csuda dolgok, amiktől nem biztos hogy tudnánk aludni!
79. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 76. - Leo.)
2020. szept. 15. 22:30
Igen, és még egy napot is fáradtságos lenne visszanézni! Ezt bírom ezekben a kamerákban.
78. 0c4eeadbce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:58
Szerencsère nem.
77. 71ddaa07fa (válaszként erre: 76. - Leo.)
2020. szept. 15. 21:50
Úgy gondolom és javíts ki mester, ha tévedek, hogy nem lenne kötelező végignézni a kufircot, ha nem akarja. Nem arról szólna. Csak abban az esetben, ha esetleg pont akkor történne valami abban a szobában, ha ő éppen gyűri a lepedőt, vagy éppen dobja le a textilt.
76. Leo. (válaszként erre: 74. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 15. 21:46

Ő tudja mi jó neki.

Sajnos én "forogtam" kamerák közt nem szép az emlék...

Én sem szerelnék fel kamerát belül , olyan "valóságsós" lenne. De ebben az esetben kiderülne legalább mi nyitogatja az ajtót

75. 71ddaa07fa (válaszként erre: 68. - Leo.)
2020. szept. 15. 21:43

,,Hagyd megfigyeltem minden fórumban van lassan egy ügyeletes megmondó ember, vagy egy ideg beteg akinek "semmi sem jó""


Amint látom ebben a szerepkörben szeretnél te is tündökölni.

74. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 72. - Leo.)
2020. szept. 15. 21:42
Pedig lehet szép emlék lenne majd a jövőben. :D
73. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 72. - Leo.)
2020. szept. 15. 21:42
A hálószobába nem tetet és kész. Ott úgyis látja ha valami mozog. A többit meg kamerázza be.
72. Leo. (válaszként erre: 69. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 15. 21:40

Egyedül él de lehet, hogy van valakije...

Azt meg nem akarja vissza nézni 😂

71. Leo. (válaszként erre: 67. - New(l))
2020. szept. 15. 21:39
Én sem így leszakadva egymásról szép estét kívánok.
70. 71ddaa07fa (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:39
Ha csak te nézed vissza a felvételeket, miért zavar a saját meztelenséged látványa? Illetve , mint írtam nem évekig gondoltam, csak még meg nem fejted, mi történt a házban.
69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:39
Ha egyedül élsz, ugyan miért zavar a kamera? Nem azt javasolták, hogy valamelyik szolgáltatóhoz köttesd be.
68. Leo. (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:38

Hagyd megfigyeltem minden fórumban van lassan egy ügyeletes megmondó ember, vagy egy ideg beteg akinek "semmi sem jó"

De azért még többen vannak normális hozzá szólok.

Nincs itt konfliktus szerintem.


Szellemek vannak, biztos jelezni akar neked valamit.

67. New(l) (válaszként erre: 66. - Leo.)
2020. szept. 15. 21:36
Válaszoltam. Több megbeszélnivalót most én nem látok.
66. Leo. (válaszként erre: 62. - New(l))
2020. szept. 15. 21:34
Jajj ne tessék bevadulni ha valaki kérdez öntől valamit. 😂
65. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:34
És a konnektorból kihízva is bekapcsol?
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 15. 21:32

Hát az tényleg nem volt vicces hogy elhunytal viccelődtél.

Ha vissza olvasod írtam a kamera nem rossz ötlet de nem tudnék bekamerázott házban élni.

Vetkőzni, öltözni, egyebet csinálni nekem kellemetlen lenne.

"Szellem írtót" meg jó pénzért biztos nem fogok hívni.

Én tényleg kíváncsi voltam, volt e másnál is hasonló de nem gondoltam, hogy ez másokat zavarna.

Nem tudom mióta ismerjük egymást, hogy pár mondtatból le lett szűrve, hogy nekem semmi sem jó...

Nem szeretnék egy ártatlan fórumból konfliktust megértem ha valaki nem egy véleményen van velem, elfogadom. További szép estét.

2020. szept. 15. 21:25
De egyébként már napokkal előtte tudtam hogy megfog halni. Minden azt sugallta. Nem hiszitek el, júliusban halt meg, nyár volt, a tanyán ahol mindig szeretett lenni, a tölgyfáról elkezdett hullani a levél mintha ősz lett volna. A tyúkjaink elkezdtek egymás után elhullani. Naponta ástam el egyet-kettőt. Minden az elmúlásra emlékeztetett. Életem legkeményebb nyara volt.
62. New(l) (válaszként erre: 60. - Leo.)
2020. szept. 15. 21:23
Nem kért pénzt és le lehet rólam szakadni.
61. 71ddaa07fa (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:23

Igen én is azt érzem Neked semmi sem jó.


Javasoltuk old meg kamerával és járj utána, te vagy az aki feledékeny, esetleg valaki idegen lakja a házadat, vagy láthatatlan, a múltból itt ragadt valami játszik veled.


Ez nem tetszett a vendégeid miatt.


Javasoltuk beszélj egy szakival, ha hiszel a szellemekben és próbáld vele elküldetni ezt a valamit. Ez megint nem volt jó ötlet.


Ha viccesre vettük a figurát nem volt jó, a komoly dolog szintúgy.


Akkor mit vársz, milyen ötletet adjunk még?


Kezdem ennél a fórumnál is azt gondolni, hogy a bolondod járatod velünk. Azt várod, hogy reszeljük veled a fingot még néhány napig.

60. Leo. (válaszként erre: 57. - New(l))
2020. szept. 15. 21:21
Remélem pénzt nem kért a "segítőd" és merő jó szándékból segített, mert akkor nagyon rendes ember lehet...
59. Leo. (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:18

Hát nem értem miért nem tartasz szeánszot a mikro körül, pucéran a holdfényben szenteltvizet kortyolva.

Vagy sámánt, mágust esetleg Frabatót (vagy, hogy hívják) miért nem hívod el.

Viccet félre téve, én ateista vagyok nem hiszek a mennyben, sem a pokolban de valahogy mégis hiszek a szellemekben, persze a józan ész határain belül.

Velem is elő fordulnak furcsa dolgok, pár percig gondolkodom mi lehet az aztán hagyom...

Ha szellem és gondot nem okoz én nem háborgatom..

2020. szept. 15. 21:18
Apu amikor meghalt, aznap éjjel egyszer csak lemerült a telóm. Azt mondták a kórházban pont abban az órában halt meg. Másnap éjjel recsegett minden, bútor, parketta, mintha vki járkált volna a szobában. Én biztos vagyok benne hogy akkor jött el elbúcsúzni. Olyan érzésem volt, mintha vki állt volna az ágyam mellett. Aztán engem figyel. Soha többé nem éreztem ilyesmit. Ez az egy alkalom volt. Én hiszek a túlvilágban. Az gondolom nem annyi az élet hogy élünk aztán meg meghalunk. Kell hogy legyen vmi utána is.
57. New(l) (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:16

Mondtam én hogy a házamba hívtam? :)

Ajánlottak egy embert, akihez elmentem. Sosem akartam belegondolni, mi volt ez, ért - e valamit egyáltalán a segítsége, de olyan állapotba kerültem, hogy megoldás kellett

Mert az, hogy hajnali fél 4-kor az utcán lődörögjek, mert nem merek elaludni, tarthatatlanná vált. De nem ragozom. Remélem megoldódik a problémád.

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - New(l))
2020. szept. 15. 21:12

Jajj nehogy megsértődj nem akartalak megbántani, szellemekben én is hiszek.

Csak furcsa lenne, hogy valakit a házamba hívjak, hogy űzze ki a szellemet. Az már nekem túlzás.


Dehát nekem ügye semmi sem jó...

55. New(l) (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 21:07

Jaj ne úgy képzeld, hogy asztaltáncoltatás meg hasonlók. Egy szál gyertya, némi elcsendesülés ilyesmi.

De látom nem jó semmi, ha viccelődünk az a baj, ha komolyra fordul kihátrálsz, hogy jaaaa te azért nem hiszel ebben meg nem is félsz.

Majd más ír valamit ami passzol.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook