Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forgó jellegű szédülés fórum

Forgó jellegű szédülés (beszélgetős fórum)


2015. máj. 22. 09:34
Szia nekem a pánik betegség mellékhatása,forgó szédülés halálfélelem,és rossz esetben ájulás..semmi elváltozást nem találtak nállam csak a vérnyomásom magas de arra szedek gyógyszert ugyhogy ha rohamom volt akkor másnap még a lakásból sem merek kimenni mert forog velem a világ
2012. jún. 8. 08:41
:( értem hát nekem nem tudják megmondani mitől:(
5. nenne67 (válaszként erre: 4. - Zsuzsu 12)
2012. jún. 6. 11:56

Tulajdonképpen nem derült ki,mostanában szerencsére nem történt ilyen :-) De amikor ez történt,szinte halálfélelmem volt... :-((

Ez szörnyű.Akinek nem volt még ilyen(szerencséjére) az szerintem el sem tudja képzelni milyen lehet.

Az ismerősömnek találtak rá gyógymódot,azt hiszem a neurológiára kellett mennie.De nem 100%.Mikor erről beszélgettünk nagy handzavar volt,szinte minden 2. szavát értettem.

2012. jún. 5. 19:25

Nekem is találtak valamit, hogy kyphosis,meg dischopatia ezt irták:((Nem tudom ettől lehet e tünet:(Megyek majd reumatológiára kiváncsi vagyok mit fognak mondani de hanyatt fekve jobban szédülök forog velem minden:((

És jobban vagy már?Tényleg a meszesedés okozta végül vagy neked, hogy kezdödött legelőször?

2012. jún. 5. 19:25
Gyakran érzem magam úgy, hogy körbeforgok. Ilyenkor igyekszem nagyon gyorsan megtámaszkodni, leülni, különben paff a bűvös sárkány...
2012. jún. 5. 19:10

Egy ismerősömnél a középfülben találtak valami kristályokat ami ezt okozhatja.

Nekem is volt,ráfogták,hogy meszesedik a nyakam.Hanyatt azóta sem fekszem....Akkor rosszabb.

2012. jún. 5. 19:04
Másnak is volt?:(Van akinek ezt a betegséget megtudták gyógyítani?Voltam már mindenhol sehol semmit nem találtak egy virus fertőzés után jött ki:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook