Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Folyamatosan magas baktériumszám a vizeletben, mitől lehet? fórum

Folyamatosan magas baktériumszám a vizeletben, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 26. 21:53
Én most 38 éves vagyok,de sajnos születésem óta nagyon kényes a vesém.Én is nagyon sokáig küszködtem ezzel a problémával.Egyszer édesanyámnak javasoltak egy teakeveréket erre a problémára ez aranyvesszőből,árvacsalánból ,és galajból állt.Az íze és az illata olyan mint ha a sz...t áztattad volna be vízbe(már bocsánat,de ez az igazság)de a hatása isteni.Mi ugyan a teaivás elkezdése után 3 hónappal mentünk orvoshoz ellenőriztetni a helyzetet,de utána édesanyám azt mondta,hogy még az életben nem volt ilyen jó a leletem,ugyanis nekem mindig 3 keresztes volt a baktérium benne.A teaivást már régen abbahagytam,de még most sem rosszabb a helyzet(néha azért ellenőriztetem)
2009. jún. 26. 20:41
folyás a tünete
6. mevi (válaszként erre: 5. - Cikicakk)
2009. jan. 19. 20:38
És ezeknek van valamilyen tünetük?
2009. jan. 19. 20:27
Baktérium szám lehet magas a hólyaggyulladástól, de hüvelygomba is okozhatja,azaz candida, vagy clamydia
4. mevi (válaszként erre: 3. - 9c8432d068)
2009. jan. 19. 20:16
Sajnos pont az urológus az, aki eddig csak gyógyszert írogatott azon kívül,hogy ultrahanggal megvizsgált.
3. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Mevi)
2009. jan. 19. 20:13
Feltétlen kérj beutalót urológiára,ott biztos találnak megoldást. Velem is volt már ilyen.
2. mevi
2009. jan. 19. 19:52
Az érdekelne,hogy előfordult-e már ilyen valakivel és ha igen, mi lehet a megoldás rá, milyen vizsgálatokat érdemes elvégezni, mert nekem az orvosok csak írják az egyik antibiotikumot a másik után.
1. mevi
2009. jan. 19. 19:50
Folyamatosan magas baktériumszám a vizeletben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook