Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyamatosan hízok. Kevesebbet üritek, mint amennyit eszem. Hashajtáson kívül mi a megoldás? Van más is így ezzel? fórum

Folyamatosan hízok. Kevesebbet üritek, mint amennyit eszem. Hashajtáson kívül mi a megoldás? Van más is így ezzel? (tudásbázis kérdés)

1 2
2008. máj. 5. 22:46
Gyógytea nagyon bejött, de az örömöm csak 2 hónapig tartott. Hozzászoktam és már nem használt. Mozgás, az igen, valóban szükséges, de ördögi a kör. Minél több a súly annál nehezebb a mozgás :-(((
2008. máj. 5. 22:46
én korpáskenyeret fogyasztok,legtöbbször nagyon jócsak nállam is az a baj hogy kevesett mozgok és hiába eszem keveset,ha kalória dús,csak már olyan sok mindent kipróbáltam és a jojo kurán nem jutottam semmire sem.
11. :)))))) (válaszként erre: 8. - Martian)
2008. máj. 5. 22:44
Luxi ötlete is jó, de ezt talán könnyebb lenyelni. Köszönöm.
10. :)))))) (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 5. 22:42
Egyet értek veled. Tanácsot már kaptam, mert magas a koleszterinem is, fél év diéta + koleszterincsökkentő gyogyó eredmény: koleszterin nem változott (nagyjából a súly sem) !! Feladtam. Ez volt tavaly.
2008. máj. 5. 22:42
Sajnos nem vagy egyedül, de segít a mozgás és a növényi rostok, egyél kevés liszteset (kenyér, tészta, ... kekszek, sütikék) - igyál sok rostosat, de na a boltit, hanem csináld magad gyümölcscentrifugásat - saláta (én a jégsalátát imádom édeskésebb az íze és nagyon jó hajtó, csak egy pici sóval és egy csepp ecettel), paradicsomok, uborka, husi nem zsíron agyonsütve, hanem párolva - rakott krumpli kalóriaszegény virslivel és nem kolbásszal - néha kevés rizs jöhet - használj kevés fűszert és még kevesebb sót - ne igyál alkoholosat - a kávé is hajt - a gyógyteák is lehetnek hatásosak - kerüld az üdítőket, igyál sok vizet - ha tudsz pí-vizet, az még jobb - segítenek a vitaminok is ...
2008. máj. 5. 22:40

vegyél rost tablettát


az aranymozsár márkát használom nekem bevált

2008. máj. 5. 22:36
hát ha jól is "üritenél" akor is híznál,ha ugyanazokat ennéd mint eddig,szóval ezen kéne változtatni első sorban szerintem.Egyébként meg,a hashajtón kívűl próbáld ki a korpát.van tebletta formában is,de lehet kapni zacskós kiszerelésben is,egy kis natúr joghurtban vag tejben eflkeverve,kis édesitővel egész ehető,és segiti a wc-re járást.
6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - :)))))))
2008. máj. 5. 22:36

Kérj tanácsot egy táplálkozási szakértőtől. Lehet, hogy szétfogyókúráztad szegény emésztőrendszeredet. Nem akarom az észt osztani, de minél kevesebbet eszel, annál biztosabb, hogy nem fogsz fogyni.


És mozogj is, anélkül bármit csinálsz, nem fogsz fogyni.


Na, okosakat mondtam??? :PPPPP

2008. máj. 5. 22:33
31 évesen 68 kiló voltam ..
2008. máj. 5. 22:31
Utálom is magamat rendesen....csak tükör elé ne tévedjek...:((
3. :)))))) (válaszként erre: 2. - Szindike)
2008. máj. 5. 22:30
Hááát...jócskán verem a mázsát.... :-(((
2008. máj. 5. 22:26
...és még élsz??? :DDDD
2008. máj. 5. 22:25
Folyamatosan hízok. Kevesebbet üritek, mint amennyit eszem. Hashajtáson kívül mi a megoldás? Van más is így ezzel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook