Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás? fórum

Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
316. e974230abd (válaszként erre: 315. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 20:57

Te azért kihozod az emberből az ördögöt!!:)

/Tényleg,magyarázd már meg ,hogya bálon mindenkin vagy ördögszarv vagy glória volt,nekem miért állt olyan kqva jól a szarv,és sehogyse a szárny???/

315. a22d4e01f3 (válaszként erre: 314. - E974230abd)
2009. dec. 8. 20:54

én is el vagyok fáradva,

de két dolog mindig vért frissít bennem:

sport+diéta


akkor hajrá


a sportot ma gondoltam újra, minden nap fogok valamit csinálni, ha utazás miatt kimarad, nem baj, de a cél ez lesz, ez egy nagy újítás, muszáj kiadnom a felesleget, érzem, hogy megkönnybebülök, amikor kiadom a feles energiát


tetszik, amit írtál, szerintem te jobban, mint én a sporttal újulsz meg! agy-lélek szinten is

2009. dec. 8. 20:51

Egy döglés...sehogy most..még 10 napig suli,és statisztikák,rendezvények,versenyek..


Jó ez duma ...el vagyok fáradva mint dög,de jogos,szóval holnap szerda ,egy órát ellipszisezni fogok/miattad:)/csütörtökön súlyzózni,és gépezni,pénteken megint ellipszis kombi futópad,és szombaton csak nyújtok és szaunázok...Nos?

2009. dec. 8. 20:41

egy konkrét kérdésem lenne:

hogy néz ki a te egy heted sportügyileg ??

312. e974230abd (válaszként erre: 311. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 20:35

Még szép:)

Holnap???Tervek??

311. a22d4e01f3 (válaszként erre: 309. - Rodin)
2009. dec. 8. 20:34

hát igen: ő rodin,

valahogy éreztem, hogy megjelenik,

:D :D :D

de aztán megint csak sejthetjük, hogy jelen van...


:D :D


igen, kezdem elismerni, hogy bizonytalanságok vannak, kétségek vannak....és botlások...

bennem van, de a szint javítható, ugyanezt megtehetem 50 kiló körül is.

mimó, akkor nem várunk, jó?

most lefogyunk. most mit szarozunk ezen...??

310. e974230abd (válaszként erre: 309. - Rodin)
2009. dec. 8. 20:31

Olvasom a naplód:)))Tudom mi van veled,és szurkolok!!!

És igen,már akkor is azt írtam hogy R.-rel ez a micsatánk,és mindketten tudtuk a végét szerintem.Ő tudta hogy sorsszerű,és elindul a saját fóruma...időszerűen,én is tudtam ,hogy megvédem azt akit meg akarok védeni a kizáratás árárn is.Szerintem így volt jó!

Örülök hogy itt vagy:)

309. Rodin (válaszként erre: 307. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 20:16

Angolosan lelépni készülsz?

Ejh-ejh!

Miért kell ezt ilyen drasztikusan?

Biztos ezt akarod? Szüneteltetheted az itteni létedet anélkül, hogy hidakat égetnél fel magad mögött.

Ez is te vagy! Botlásokkal, bizonytalansággal, kétségekkel, cikkel...

Így kellesz!


Mimóza! Tudtam, ki vagy! Nem annak alapján ítélem meg az embereket, hogy R melyik oldalán állnak. A balhétok a tietek, Hoxa se tehetett mást, mint amit tett.

R. érdekes színfolt volt a mi kis vegyes - és jólműködő - társaságunkban, de hogy R-fun lettem volna, az mindenképp túlzás.

Most az a stádiumom van, amikor olvasgatok, sorsokat követek, a csevely most elmarad: egyrészt konfliktuskerülésből, másrészt pedig önzésből...én magammal beszélgetve szoktam megoldást találni a gondjaimra, de bennem vannak a tőletek olvasott gondolatok is.

Figyelek én, csak csendben!

2009. dec. 8. 20:10

elsőkézből mi???:)

De hihetelenül leírsz,akkor minek gondolkodjak:::)?

Tényleg kislány csináljunk már valamit magunkkal!!!Vagy még sírunk???

2009. dec. 8. 19:53

ezt nem tudom....

de az biztos, hogy nem közvetlenül r miatt, inkább valami olyan miatt, hogy idáig fajultak a dolgok....

konkrétan ott és akkor megváltoztak, egy kicsit mindenki.... ennyit tudok mondani....

én nem, mert én el vagyok foglalva továbbra is a saját plusz kilóimmal vagy még inkább azzal, hogy ennyire nem hozom magam formába....

:D :D :D és nem is fogok változni, ezen a témakörön lovagolok, mert ezért regisztráltam, sokkal előbbre vagyok, nagyon jól elvagyok, olyanokkal témázok, akik ugyanerről ugyanekkor erről akarnak témázni....szóval jó itt, de már elegem van magamból....

elsőkézből :D

2009. dec. 8. 19:47
Akkor mire írtad"azzal a balhéval elment a kedvük."????
2009. dec. 8. 19:34

R fanok? talán az elején egy kicsit....

szerintem már nem...

de az elején sem biztos....

nem tudom...


nem a fanság miatt vonultak el, de akkor...:( :((

2009. dec. 8. 19:30
Egyébként te elég okosan mazsolázol a tagok között:)
2009. dec. 8. 19:23
Érdekes,Rodin naplója be van nekem ikszelve,és Thames meg az Atkinsosson szokott megjelenni,ők is R.fanok voltak???Számomra ki se derült,basszus,ha kiderül megutálnak....
2009. dec. 8. 19:21

és ha már pletykálkodunk,

thames is egy közös kedvencünk, mindig úgy érzem, hogy eltűnik...és nagyon sajnálom...

és ismered-e rodint??? ő is a passzív tagságot választotta

illetve nem igaz, mert naplót írnak és fogynak, meg se lehet őket állítani, de annyira jó kis társaság voltak, és azzal a balhéval elment a kedvük.....nem tudom kire haragudtak meg...

nekem nagyon hiányoznak a fórumos hozzászólásaik.

ha hozzá is szólnak, már nem olyan, régebben nem voltak sem ilyen szűkszavúak, sem ilyen moderáltak. nem tetszik!!!!!!

ők jutottak eszembe...:( :( :((

301. e974230abd (válaszként erre: 300. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 18:56

Igen,Kriszcsike nekem is bejött,és szerettem,nem tudom hová lett,és R-t pedig jól látod,és a szitut is!Tudsz te,látod milyen okos vagy??:)

Hát nem beleillesz a formációba,megy ze:)

300. a22d4e01f3 (válaszként erre: 299. - E974230abd)
2009. dec. 8. 16:41

nagyon köszi, nagyon kedves, mintha ki akartam provokálni,(pedig neeeeem..!)

és aha, közben biztosan magaddal is megbeszélted, hogy nem baj, ha nem mindig felelsz meg magadnak, attól még másoknak nagyon is.........

nálam itt is van egy kis gubanc, engem a kaja csak részben hízlal, másik részben idegbajt okoz...na mindegy....


visszatérve: csalánt szerettem, hasonlóan, mint kriszt (kriszcsike), elfogadtam, hogy ő még annyira sem nyílik meg, mint én, de ha figyelsz rá, ő is tapasztalatból beszél, méghozzá a saját legyőzött rossz tapasztalai alapján ad tanácsokat...ő meg el is tűnt...nem látom mostanában...szóval ti ketten hasonlóak voltatok nekem, nem egy fórumon akkor még, vagyis nem közeliben, de távolból kiszúrtalak benneteket.

elhiszem, hogy az a konfliktus priviben volt igazán csúcsos, annyit hozzá. hogy elvileg r. közeli volt nekem, és megláttam benne a csupaszívet, bár a stílusa néha túlment egy-két határt, emiatt voltak konfliktusok, részben félre is értették, egyszer megvédtem, de később olyan rajongó tábora lett, ő pedig olyan személyi kultuszt épített ki, hogy én nem éreztem már többet kezelhetőnek, sem érdekesnek a magam számára, a sütés-főzés, -amit nagyon ügyesen kifejlesztett-, pedig nekem vagy normális hagyományos módon történik, vagy ha diéta van, akkor kerülendő tevékenység,amúgy tényleg önzetlenül aktívan rendezgette kis csapatát, de ez már túlnőtt a hoxán, szerintem szükségszerű volt, hogy egy saját portálja legyen. érdekes helyzet volt, de addigra már nem volt jogom, hogy akár neki szóló építő kritikával,(amit nem hiszem, hogy elfogadott volna :D :D )akár őt védve hozzászóljak, te pedig besokalltál, valószínűleg egy pohárka telt be éppen, igen, kb, úgy lehetett, ahogy mondod, aki őt követte, azokat szerette és védte, de a többieket provokálta egy kicsit....nagyon :D :D

így a helyére került ő is, csapata is, és a hoxa is a maga szerkezetével...., ami más szerintem egy kicsit.

nem akartam kritikát belevinni, mert az nincs.

299. e974230abd (válaszként erre: 296. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 15:56

A Csalánleveles dolognak a fórumozók csak a felszínét érintették,a lényeg priviben ment,és már régebben is figyeltem a stílust,és beszólásokat kedves ,és értelmes ismerőseim felé,de elegem lett ebből a világura mindenki hülye stílusból...Nem bántam meg,bár persze utánolvastam,és láttam hogy R.-t sokan szeretik,és tisztelik a receptúrájáért,és ha épp nem külső embereken hegyezte a nyelvét,a "sajátjaival"kedves volt.Mindegy,ez is egy epizód volt,elmúlt..

Rólad,és a kilépésedről::

Ez faszság,és ezt te is érzed,különben nem vacilálnál.Vagy annyira impulzív ,hogy tudnád ha nincs értelmed:)

Szerintem borzasztóan építő dolog veled beszélgetni,és egy pszochomókus veszett el benned.

Szerintem ezt elmondhatja mindenki itt a fóürumon,de belül te is tudod.


Tudod Öttized,nem kell ahhoz neked is sikeresen és lineárisan lefogynod ,bemutató jelleggel,hogy mások fogyásásban segíts,és a hibás lépéseid ugyanúgy útjelzők másoknak/és neked is/mint ha egyenesen süllyednél a 49,5-re napi 10 dekával pontosan mint az atomóra!!!Sőt nekünk külső lényeknek talán jobban is segít..persze elhiszem,hogy belülről ez frusztráló lehet/Valahonnan ismerős ez a szituáció,lehet hogy magammal beszélgetek???:)/De hidd el tagja vagy egy közösségnek,és csak úgy a semmiért nem mondunk le rólad:)

2009. dec. 8. 12:58
kétszer mentél saját magad???
2009. dec. 8. 12:58

csalánlevél-t ismertem, tudom az utolsó konfliktust, az volt az igazság bajnoka??? nem tudom, annyira szerintem nem, inkább engedted magad egy hangulatnak vagy indulatnak, mint ahogy másik is, értelme nem volt, szerintem már közben rájöttetek mindketten, de oka talán igen.

meg kellett, hogy szülessen egy külön portál és meg kellett, hogy szülessen mimó :D :D

296. a22d4e01f3 (válaszként erre: 294. - E974230abd)
2009. dec. 8. 12:47

köszi,

és akkor elsőkézből: igem az is zavar, hogy sok vagyok magamnak itt, időm persze, hogy nincs ennyi, csak amikor én osztom be, jól megnyújtom mindennek az elkészültét, mondjuk gyorsan írok, de akkor is.........sokk

de most nem ez zavar, hanem inkább úgy akartam írni, majd jövök, ha végrehajtottam minden tervemet, nem bénáztam el semmit, elkezdtem és a végére is értem.

te méregből mentél el? én nem abból mennék, a felindulás igen, jellemző volt rám, de már abszolút nem, nem méregből, indulatból, csak értelmetlennek érzem magam itt, a magam számára feltétlenül, másoknak meg szintén vagy ha nem, akkor pedig már nem tudok újat nyújtani.....mint színfolt ennyi volt :( :((

295. e974230abd (válaszként erre: 293. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 12:36
Ezt meg már Katthy csinálta meg egyszer/milyen kicsi a világ:)/
294. e974230abd (válaszként erre: 290. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 12:35

Akkor elsőkézből:::))Szóval,én már csináltam ilyet/2005 óta 2x,harmadszor igazság bajnokát játszottam ,és kizártak,jogosan/De amikor magam csuktam ki,megbántam később.Elveszett a naplóm,az ismerőseim,a súlytáblám,a folyamatosságom.

Olyan vagy mint én,szerintem,én is egyszer csak belecsaptam a szarba,és töröltem,mert túlnőtt rajtam a dolog,sok lett az életemből,és nem tartottam egészségesnek ezt a virtuális való világot.De inkább próbálj szabályozni,és ne leülni ha épp unatkozol a gép elé...Én is mindig küzdök ezen,de ha rámjön a pihinék akkor inkább szólok ,hogy most nem leszek egy hónapig,mert sok lettem magamnak/Azt hiszem Ericika csinálta így kb egy éve/

Gondold át!!!

Na megyek levezetek két meccset:)

2009. dec. 8. 12:29

mimó,

én tüntettem el a fórumot, a sok kérdőjellel,

de nem eltűnik, csak le kell görgetni a lap aljára, mert odacsúszik le

bocs

2009. dec. 8. 12:01

írtam a moderátornak....

meglesz szerintem mindjárt.........

mimó!!!!!!!!!!!!!! egy pszichés mélypont

2009. dec. 8. 11:59

mimó!!!!!!!!!!!

kénytelenek vagyunk itt jelen lenni :D :D :D

a másik eltűnt :D :D :D

2009. dec. 8. 11:57

tehát semmi lelkizés.....................???

csakis a test jelzései.......................

én is ilyenfajta vagyok: gyakorlatias


mimó, nagyon elegem van az egészből (magamból, és hogy nem oldottam meg még mindig, haladgatok, de az egész úgy ahogy van idegesít), és emiatt leiratkozáson gondolkodom. oka is van: túl sokat agyalok, és ki akarok kapcsolni.

:( :( :(

másnál is olvastam, hogy töröltette magát, aztán mondta, hogy azért mert elege lett: saját magából.

én ugyanígy vagyok.

289. e974230abd (válaszként erre: 288. - A22d4e01f3)
2009. dec. 8. 11:53

Szerintem azért van ez így,mert a szervezet okos,és tudja ,hogy mire van szüksége.Ha fickálódik,ésa falánkoskodik,akkor valszeg hiánya van valamiben/vitamin ,ésvényianyag,kalória,vagy szh../Ha testtudatos vagy ,hamarabb rájöhetsz mit szeretne"enni,és nem falsz be mindenfélét.

Ha nem izgat akkor pedig gondolom fel van töltve:)

Primitív levezetés tudom,de én így képzelem:)

2009. dec. 8. 10:47

lezajlódjon...-szerintem :D :D :D

tehát nem kell a pszichés okokat felderíteni? ha egyáltalán vannak...

te is azt mondod, hogy azok vannak, biztosan..

én meg csak éhségeket érzek, mást különösöbben sosem, csak néha állandóan ennék..máskor meg egyáltalán nem izgat a gyomrom állapota...mi ez? ezt nem értem..

én sem szeretek egy idő után lelkizni, néha, ha egy-egy feladatot megold...esetleg akkor és annyit, nem többet

az ösztönösségben én is hiszek...

2009. dec. 7. 21:01
Lehet ,hogy kár ezen sokat agyalni,inkább ösztönből kéne hagyni ,hogy lezajoljon/?na ezt hogy kell írni??/
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook