Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás? fórum

Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás?

2009. nov. 24. 15:13

biztos csak az ízéért?

nem valami egyéb komfortérzése hiányzott?

nálam pl. =nem volt elég mennyiségileg az evés..


egyszer volt kibillenés? de az végzetes?

most már sosincs?

ha ennek lenne neve, és ellenszere

akkor .......de jó lenne

135. Rodin
2009. nov. 24. 15:10

Szia Thames!

A kibillenés esetemben azt jelenti, hogy megint azon kattogott az agyam arra nem alkalmas időpontokban (értsd: akár étkezés után közvetlenül is), hogy mit kellene enni...csak úgy, az ízéért. Levettem a szemem a célról, engedtem a kísértésnek, amit addig sziklaszilárdan elutasítottam. Hogy miért?

Keresem a választ én is: Ha meglesz, legyőztem a dögöt!

134. a22d4e01f3 (válaszként erre: 131. - De7b7302d3)
2009. nov. 24. 14:49

engem is.

és hogy vagy most?

a kibillenés is egy kulcsszó!

2009. nov. 24. 14:49

mazsi, neked megvan?

mindenki érdekel...

gondolom ez egyértelmű...:))

132. a22d4e01f3 (válaszként erre: 130. - Rodin)
2009. nov. 24. 14:47

de! téged szólítottalak, állandóan meg vagy szólítva!!!!!!!!!!!!!!!


mivel nálam is megvoltak a nagy kattanások, lehet, hogy nekem is a rutinos bekapcsolni tudást kellene megtalálni?


rodin, te biztos vagy már magadban??

lazán kapcsolod azt a bigyót? vagy néha bekapcsol az magától??


még egy fórumot kell nyitanom, sajnos:-D

mert nekem nincs meg a módszerem.:-(

kell a módszer!

vagy kcal számolós, vagy esti nem evős, vagy nem tudom....

amire rá tudok kattanni

rodinka! szerinted?

mindenki szerint?

itt mindneki benn ül a tutiban már?

anyecs igen!

thames igen!

rodinka, benned nem voltam biztos....ne haragudj érte, figyeltem mindig, hogy mennyire tudsz megszállott maradni...de nagyon meggyőző kezdesz lenni...

a másik fórumra, ti tudjátok...mindenki megtalált egy magának tuti dolgot, ani001 is, többiek is,nekem legalábbb is ez volt az érzésem, vagy nem zavarta őket, ha nem , mindenesetre én nem vettem észre ...csak magamon...ezt a bizonytalanásgot.

ani001? itt vagy? küldök neki egy capuccinot, régen láttam..

131. de7b7302d3 (válaszként erre: 130. - Rodin)
2009. nov. 24. 14:16

Szia Rodin,

Erdekelne nagyon, hogy mi volt a "kibillenes"?

130. Rodin (válaszként erre: 128. - A22d4e01f3)
2009. nov. 24. 14:15

Igaz, nem engem szólítottál, de bátorkodom így is írni...

Kattanás van, de nálam nem egy, ami kitart egy áleten át (sajnos). Volt időszak, amikor tenyereltem a kapcsolón folyamatosan, akkor ment lazán, görcsmentesen, már-már pofonegyszerűen. Aztán egy kibillenés hatására a kapcsoló kiesik a kontroll alól, én meg görcsösen próbálom uralmam alá vonni ismét.

A cél a lazaság, a rutin biztonsága, a reflexszé váló életforma, amelyhez már nem kell semmi kapcsoló...magát működteti.

2009. nov. 24. 14:12
Nalam az volt, hogy tudod, 6-8 honapja futottam a fizikai rosszulletig, plusz egeszsegesen etkeztem - nem kaloriaszegenyen, de nem is tul sok kaloriaval, pont a stagnalashoz volt elegendo :SS Itt a forumon ajanlottak a feherje alapu dietat. Nem hittem benne, h menni fog, mivel nem ettem hust korabban, csak nagyon ritkan. Elmentem orvoshoz, aki azt mondta, olyan egeszseges vagyok, mint kevesen... Na, az betett. Persze orultem, de ki voltam, mert ha nincs semmi bajom, miert nem fogyok. Es gondolkoztam... Napokig. Hol rontom el? Mi az amit sosem csinaltam korabban? Sosem probaltam feherje alapu dietat / taplalkozast. Asszem itt kattant nekem valami. Az orvosi eredmeny, plusz a felismeres, hogy miert fulladt minden korabbi probalkozasom kudarcba.
2009. nov. 24. 14:04

úgy gondolom megvan mindenem, de sose lehet tudni..

másrészt meg lehet, hogy a kattanás nem rákattanás, hanem lekattanás, és átadás a "spontán és könnyen teszem" dolognak...

vagyis ha oda kell figyelned, és akarnod kell, akkor az semmire nem vezet, amikor meg egyszer csak el kezd minden mozdulatod/tetted a kívánt irányba vinni....erőlködés, tudatosság nélkül..

aogy az élet más területein is...

nem tudom

abban igazatok van, hogy vannak, akik rákattantak, vannak, akik nem, én sem...

de az egy másképp ébredés, és nem tudom, hgy én elő tudom idézni...vagy kell-e egy külső hatás..

anyecsnél volt, thames, nálad nem tudom,de te sem tudod...gondolkozz!!

többiek? ebben az értelemben ugye hogy nem volt mindenkinél kattanás..!!??

gépszerűen végigviszi, mert programozva, vagy spontán lazán elenegedi a görcsös akarást..

szóval melyik????anyecs, thames..

127. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 125. - A22d4e01f3)
2009. nov. 24. 13:43
hm:) erre céloztam ám tegnap!!! :) lehet hogy rájössz hogy nem is fogyásra van szükséged hanem valami másra??? :)
126. de7b7302d3 (válaszként erre: 124. - A22d4e01f3)
2009. nov. 24. 13:42
Ugye kell a kattanas? :))
125. a22d4e01f3 (válaszként erre: 45. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 24. 13:01

ez a hozzászólás nekem tegnap kimaradt...

tényleg így működik?

azt hiszem, hogy nem voltam tisztába a kattanás szó fogalmával...

tudjátok mit gondolok most?

minden területen így mozgok: nem hiszek abban, hogy ki lehet erőltetni bármit is, abban hiszek, hogy megjön magától aminek meg kell jönnie:

így vagyok ezzel munkában és így vagyok ezzel a magánéletben, nem tudom mikor és miért fogalmaztam meg ezeket, de nagyon így van, tapasztalom állandóan...

most, ebben a pillanatban azt gondolom, hogy ellentétben azzal, ami máshol működik: a diétát erőltetem, mindig is erőltettem, és lehet, hogy megjön az magától, ha akar....mint, ahogy minden más az élet többi területén...

érdekes, határozottan érdekes érzésem van....

2009. nov. 24. 12:16

nem, nem giorcub,kapcsolás, kattanás, valószínűleg egy ugrással átállás!

milyen hatásos módszereket olvastál?

nyissak egy új fórumot?

akár részletesen is leírhatná mindenki, akinek van jó tapasztalata valamilyen módszerrel...

123. giorcub (válaszként erre: 121. - A22d4e01f3)
2009. nov. 24. 07:17
lehetne olyat is csinalni hogy megnezed a merlegeloket es akinel lathato hogy 2-3 kg-nal tobbet le birt adni (mondjuk ugy minimum 10-15%-ot) annal rakerdezni hogy o neki mi jott be. lehet hogy fokozatossag, passz. bar en a legtobb valodi hatasos modszernel (dr pados, paul mckenna) azt latom hogy nem fokozatos hanem egyik naprol a masikra valo valtast preferaljak. talan arra is jo hogy agyilag van mihez kotni a valtas pillanatat. de csak szvsz ;)
2009. nov. 24. 07:17
Gyors jo reggelt indulas elott :)
2009. nov. 24. 00:04

ahhoz képest, hogy a fórum gyakorlatilag megcáfolta a cikk sugallta igazságot...

egészen jól vagyok:D

na jó éjt:D

2009. nov. 23. 23:58

mai nap meg is kaptam a választ:

drasztikus életmódváltás!

köszönöm!

jó éjt.

119. a22d4e01f3 (válaszként erre: 115. - Giorcub)
2009. nov. 23. 23:56

tetszik,

nincs is mit hozzátennem


kiváncsi lennék, van-e, aki mégis a fokozatosságban hisz.


mától én sem.


amit az elhatározás ill. kitartás meglétéről ill. hiányáról írtál: jó felismerés!


jó, meg is jegyzem!

118. giorcub (válaszként erre: 117. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 23. 23:51
koszi azt a nemtudommit:) kaptam mar 1-2 db-ot de nem igazan ertem mire jok es meg el is tunnek egy ido utan :O
117. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 115. - Giorcub)
2009. nov. 23. 23:44
majd Én reagálok, ha még olvassa ezt ilyenkor bárki is :) tökéletesen egyetértek!!!! :)
116. afb21f7623 (válaszként erre: 115. - Giorcub)
2009. nov. 23. 23:39

Szia,majd 49 reagál,nekem már nincs időm:(((

jó éjt!!!!

115. giorcub
2009. nov. 23. 23:30

hogy a cikk temajahoz hozzaszoljak:

sztem fokozatosan nem nagyon lehet. cigit se teszik le a fokozatosan leszokok. abba kell hagyni es kesz. zabalast is. el kell donteni agyban, onnantol mar konnyu ;)

tudomanyosan meg pont igy csinaljak, mikor valaki bemegy a szentimrebe akkor 1-2 hetig egy nagyon eros dietara fogjak. mikor hazaengedik akkor az 1200-as dietat mar bosegtalnak erzik utana. (ez a vlc de csak orvosi felugyelet mellett ajanlatos.)


sztem elhatarozassal mindenki meg van aldva hisz nap mint nap nyilnak itt a kulonfele holnaptol lefogyok forumok meg naplok. a kitartassal van a baj. ezt kell fejben megcsinalni, mert 3 napig ki lehet tartani, talan 3 hetig is, szamolva a napokat, na de 3 honapig? v 3 evig? mert ha csak visszaszamlalas es kinkeserv az egesz akkor mit sem er.

114. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 113. - Afb21f7623)
2009. nov. 23. 23:30
Úú, mazsi azt el is felejtettem :((( félbehagytam..sorrrrry!!! jóéjt!! akkor megyek Én is.... pusszancs
2009. nov. 23. 23:29

Na csajok,én is leléceltem,hosszú lesz a holnap:(((

Anita megnéztem a videót,várom a titkot:))))ha felteszed:))))Holnap én is jövök:)))))))))

Jó éjszakát Mindenkinek:))))))))))))))))))))))))))pusszancs

2009. nov. 23. 23:25
no, akkor 3-an maradtunk?????
111. de7b7302d3 (válaszként erre: 108. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 23. 23:24

meg gyorsan :)

Egyszer mar "beszeltem" vele, nagyon szimpi volt :)

110. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 109. - De7b7302d3)
2009. nov. 23. 23:24
aludj jól :))
2009. nov. 23. 23:24
Lanyok, mindenkinek szep almokat. Holnap ugyanitt :)
108. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 106. - De7b7302d3)
2009. nov. 23. 23:24
érdemes :) édes kis szerzemény ez a mazsika! :);)
2009. nov. 23. 23:20

basszus de lassú vagyok,

mindig lemradok,

de jó:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook