Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás? fórum

Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fokozatosság vagy drasztikus életmódváltás?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
226. a22d4e01f3 (válaszként erre: 222. - De7b7302d3)
2009. nov. 25. 12:33

jogos....csak kicsi, csak light, és basszus:nem! nem fér bele....

gyűjtöm az erőt, nagyon, méghozzá, úgy, hogy már előre ezeket az itt felismert hibákat megjegyzem, és ki fogom kerülni....!

csak így lehet, thames-nak tök igaza van...

jó leszel terapeutának....

225. a22d4e01f3 (válaszként erre: 221. - Ani001)
2009. nov. 25. 12:31

szia ani:-))

úgy szeretem a fórumos nevemet...komolyan, imádom!

:-D

majd szólj hozzá, kiváncsi vagyok mi van veled, mármint ilyen belemászva a dolgaidba...:-))

224. giorcub (válaszként erre: 220. - A22d4e01f3)
2009. nov. 25. 09:39

en nem ennek csokit. plane nem korlatlanul. 4 napig szenvedsz azert hogy utana egy nap alatt visszakajalj annyi energiat amit lekinlodtal?

a csokinak az a baja hogy tomeny zsir. zsir zabalast ajanlanak egy valodi (teszem azt orvosi) fogyokuraban? nem hinnem...


sztem nem dietaban es nem ciklusokban kell gondolkodni. egy olyan etkezesi szokast es mennyiseget kell kialakitani ami termesztetes, nem kell rajta agyalni, nem kell szamolni, se kaloriat se ciklusokat se napokat. mert az tarthatatlan es kotott. plane hosszu tavon. marpedig ez hosszu tav mert csak a fogyas maga minimum fel ev (kinek mennyi a plusz). aztan meg is kell tartani, mert olyan nincs hogy ledietaztam fel ev alatt es utana ehetek ugy mint azelott. nem. mert akkor visszajon.


ugye allando hiedelem az esti nem eves, meg hogy reggeliz sokat, este meg mar ne egyel. lehet hogy igaz, de en nem tudnam tartani. ezert en ezt nem csinalom. nem nagyon reggelizem, egy db kermturot eszem reggelire. semmi mast. ebedelni alig szoktam. egy fel tanyer levest. vacsorara viszont benyomok szepen (no nem kenyeret meg krumplit). de a fo etkezesem a vacsora. az is este 7-8-kor. sot van hogy ejszaka is eszem valamennyit. ezen nem tudok valtoztatni barmennyire mondjak hogy nem jo a diateban. de a mennyisegeken tudtam valtoztatni. ma kb 1/3-at eszem annak amit elotte. plusz nap kozben is eszem, de akkor inkabb csak magokat (dio,mogyoro,mazsola es hasonlok).

ezzel a kevessel is tokeletesen jol lakom. plusz igy minosegibbb kajakat is eszem. es a raforditott penz is csokkent annak ellenere hogy jobbakat eszem.

223. giorcub (válaszként erre: 219. - A22d4e01f3)
2009. nov. 25. 09:29

szvsz = szereny velemenyem szerint ;)


nekem -30kg kb januar ota. de ugy igazabol apr 1-en kezdtem. nagyon nagy "kattanas" nem volt, csak mar egy jo ideje zavart a sulyom. tervezgettem tobbszor hogy belekezdek de mindig halogattam. aztan egyik nap ugy dontottem hogy elkezdem, semmi kulonos oka nem volt.


persze az olyan dolgok mindig ott motoszkalnak az ember fejiben hogy egyreszt nem nez ki jol, se amikor tukorbe nez, se amikor megnezi a csaladi nyaralas kepeit, masreszt leginkabb azok a korsagok amik fenyegetnek (a kulonfele gyomor es bel rendszeri megbetegedesek, keringesi problemak, infarktusra valo hajlam es a tobbi), mar nem vagyok fiatal es nem szeretnek korhazba jarni ezekkel (mint sokan masok a csaladbol meg melohelyrol). a gyomrommal (sokszor az epemmel is) gond volt. soxor gorcsolt a jo nehez kajaktol. aztan volt hogy napokig ereztem hogy valami nem az igazi faj a gyomrom hol itt hol ott. amiota elkezdtem es csak mersekelten eszem, azota ezek a gondok szinte nullara csokkentek, es mar csak ezert is megerte.

ha most fel kene emelnem 30 kg sulyt (pl a lanyom aki 26kg) hat elbirom de az ember deraka meg hata majd leszakad. na ez rajtam volt mint háj, es nem tehettem le. ettol mostanra megszabadultam, konnyebbenk erzem magam es mindenkepp frissebbnek.

raadasul en hiszek a statisztikakban (pl bmi) ezert azokat az ertekeket preferalom.

2009. nov. 25. 09:16

Jo reggelt Lanyok :)

Ani, olvastam hogy stagnalsz egy ideje. Nem az van nalad is, mint Rodinnal, hogy a dietas edessegek, muffinok miatt kicsit engedekenyebb vagy? Vagy lehet, nem is emlekszem jol, Te nem probalkozol edessegekkel?

221. ani001
2009. nov. 25. 08:33

Sziasztok csajok!


Gratulálni szeretnék majdnem ötven barátnőmnek:D Nagyon szupi lett a cikk!!!!A hozzászólásokat majd elolvasom, próbállak utolérni titeket:)

2009. nov. 24. 23:44

nem fogok közvetíteni, sem ide-oda idézgetni, egy másik fórumon is nagy eszmecsere folyik, szerintem itt is-ott is a belekezdés a téma, illetve hogy a belekezdésből kitartás legyen, itt is-ott is próbáljuk okosan kitalálni, hogy aztán működjön, eredmény is legyen, meg kitartás is,

szóval ez a másik fórum: az ideális testsúly tanulható. Nagyon elméleti, lelki, de vannak konkrét gyakorlati tanácsok is benne.

ez a fórum inkább gyakorlati, könnyedebb.

nos most mindkét helyre beírok valamit:

"el kell jutni valahogy arra a szintre, hogy elfogadd, vállald, akard, élvezd az éhezés érzését."

nekem ezt régebben mondták, egyfajta aszkétahajlam kell hozzá...

nem tudom mit szóltok hozzá.

a másik fórumról egy konkrét ötlet, ami passzol:

maga az elv: rotációs diéta, 4 napos ciklusok, +havi 1 víznap, 90 napos továbbfejlesztve (nem rossz egyébként), csokiéhségre pedig minden 4. nap tervezett csokievés, mennyiségileg korlátlanul (jólesően)! (napi 3-szori kötött idejű étkezés alapelv)

de megvan a fogyás, mert van szigorúbb nap, és van bűnös nap, tervezetten-kötelezően

ehhez mit szóltok?

két kérdés felvetve!

jó éjt, szép napot!

2009. nov. 24. 22:40

49,5 : de igen, súly, létező, csak nem mostani, most csak messzi álomsúly

de meglesz! jó lenne az 55 is, de nem! most már annyira be vagyok rárva ...:D


giorcub, mesélsz valami idevágót? nehezen kezdted el? mi is volt nálad az, amitől kattant? mióta mennyi kg?

mi az a szvsz?


mimóza, hogy érted, hogy korosztályos bajnok?

akkor viszont nem értem, hogy mi van veled, ránézésre talán van pár kg-od, de csak a girnyóhoz képest..akkor mi az előzmény és mi a cél?

nem értem...helyesbítek: mi az álom???

218. giorcub (válaszként erre: 169. - E974230abd)
2009. nov. 24. 22:15
hat erre en is hamar rajottem, de nem lehetetlen, (es ha nekem sikerult akkor barki masnak is fog), csak egyszer el kell donteni es ahhoz tartani magunk, szvsz.
2009. nov. 24. 21:33
A 49,5 ugye nem a súly??? /Gondolom ezzel a súllyal nem ezt írtad volna:)/
216. e974230abd (válaszként erre: 215. - A22d4e01f3)
2009. nov. 24. 21:32
Sajna sose..de sose voltam..Lasan esetleg el kéne kezdenem elfogadni magam mint korosztályos bajnok..Királylány meg már nem leszek:)
2009. nov. 24. 21:30

így nem férfias annyira..

szóval telitalálat?

na akkor nem vagy sokkal jobban, mint én.

bocs,

viszont leszel még girnyó:-)

214. e974230abd (válaszként erre: 213. - A22d4e01f3)
2009. nov. 24. 21:24

Nálam leves mint főés egyetlen fogás.mint tartalom,és töltet...

Férfias??Ezen még nem agyaltam,de a többi legalább is nálam mint lélelelemzés telibevert:)

213. a22d4e01f3 (válaszként erre: 211. - E974230abd)
2009. nov. 24. 21:20

leves úgy értve, hogy böjtben lé?

vagy leves úgy értve mint első fogás?

szerintem tipikus férfias ízlés, akit én ismerek, mind leves-leves-leves, aztán persze minden más, de először leves,

én mint thames: úgysem elég semmire, felesleges kcal.növelés :-((

2009. nov. 24. 21:18

nahh, végig olvastam, szóval:

a kapkodás miatt elírtam mindent, most nyugisabban javítok:

szóval rodinka esete nagyon jó példa, márelég jó eredményt érez magáénak, már biztosnak véli magát, és odafigyelve gondol egy kicsit lazítani: NEM LEHET, igaz az az átkozott egy kekszes Thames történet, fogadjuk el! legalább is azok, akik álomsúlyig küzdenek! szerintem is igaz: fogyásba nem fér bele a mértéktartó vagy tervezett édesség sem! ez egy kemény meló! akarni kell! de a női hiúság kielégülése kárpótol.

Mimóza, szerintem te sokat gyötörted magad, akárcsak én, fogadok, hogy nem szokott egy deka se lenni rajtad, és most valahogy "leszarom " tablettát szedsz, de dolgozik benned a nő, és fogsz még megszállottként küzdeni, egyszerűen kiérzem. a léböjtöd halasztására legyintettél, nekem nem volt hiteles, nem adtad te azt végleg fel, csak időt adsz maximum. ez jött át. egyébként van hasonlóság nálam, csak, én nem áltatom magam azzal, hogy el bírom fogadni a plusz 5 vagy plusz 10 kg-ot sem, nem megy!

és hogy folytassam a keménykedést:

szerintem rodin nagyon veszélyes vízre ment, és

1-2 hét teljes tisztaság utén hiszem el, hogy visszazökkent!

thames meggyőzött, bár nem tetszett, sehogy sem tetszett az elején az egész, mert átjött, hogy le van szívva, örömtelen volt, sikeres, de olyan kiégett szerű, logikus, teljes CH megvonás, nagyon sokára kezdtem elfogadni, ma teljes kalapemelés.

a léböjtről ugyanazt gondolom, kell valami rágás, valami szilárd.

szóval drasztikus váltással megszállottá válni,

kell egy jól eltalált eredményes módszer!

nekem a léböjt és az atkins alapból elvetve, a kcal számolás utazások miatt nem jön be, mi marad még??

mimóza, igaz a 208-as szólás, az első napokon egyszerűen túl kell lenni, akér extra elfoglaltásg árán is, utána thames módszerével: nincs kivétel: egyetlen morzsa, korty, vagy slukk SEM, és amit rodin érez: igen, kevés kajás program, sem nem sütés, sem nem főzés, más, figyelemelterelő elfoglaltság!

egy jó módszert kérek please, rodin, te levesekkel operálsz? anyecs, te mit is csináltál?

mimóza?

dohányzáshoz nem tudok hozzászólni, egy slukkot se mertem kipróbálni sosem:-D

2009. nov. 24. 21:01
Én elvagyok levesen,de leves nélkül két nap után behalok/pl,sátrazásnál,megdöglök ,ha nincs egy kis főtt zöldség:)/
2009. nov. 24. 20:54
en bojtolni tutti nem tudnek. ha nem eszek, vegem van. tudom, a zoldsegle is el tud teliteni, de nekem ragnom kell, anelkul ehes maradok. Ezert van az, h imadom a leveseket, de csak felesleges kcal/ch, mert fel ora mulva ennem - ragnom kell :)))
2009. nov. 24. 20:40
Most pont azt szuggerálom egyébként,hogy ugyan olyan leszokás mint a cigi,a kaja is:)És valóban,ha az első három napon túl van az ember kqvára megy/bármi atkins, böjt../..csak az a bebetli hétvégén,bulin,csak úgy pár hét múlva,na az nem megy még:)
208. e974230abd (válaszként erre: 207. - De7b7302d3)
2009. nov. 24. 20:37
Akkor te nagyon tudsz:)Én 2x szoktam le ez előtt.Mindkétszer azzal buktam be ,hogy csak ma,csak ez a pár szál.....
207. de7b7302d3 (válaszként erre: 204. - E974230abd)
2009. nov. 24. 20:35

meg lehet allni :)

en 1 eve letettem, azota ha nagyon stresszes vagyok 1-1 szalakat elszivok, jol esik, oszt' annyi 2 honapig :)

206. e974230abd (válaszként erre: 205. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 24. 19:55
Akkor ne is:)
2009. nov. 24. 19:11
én még soha nem gyújtottam rá :)
204. e974230abd (válaszként erre: 202. - Rodin)
2009. nov. 24. 19:06
Én 4 éve,de ha rágyújtanék még aznap elszívnám a dobozzal tutira:)
203. e974230abd (válaszként erre: 200. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 24. 19:06
Szia Anyecs:)
202. Rodin
2009. nov. 24. 18:58

A bagóval is az a baj, ami az evéssel: nem tudok megállni kevésnél.

Ha megállnék ott, hogy kávé mellé egy-két szál egy nap, akkor simán rágyújtanék, de tudom, hogy egy hét múlva megint napi egy doboznál tartanék.

201. Rodin
2009. nov. 24. 18:56

Nem!

Egyszer a fiam fogantatása előt...aztán hároméves korában kemény munkával vissza.

Végleg ezelőtt három évvel...de néha még bennem van a "de jó lenne rágyújtani!".

2009. nov. 24. 18:54
sziasztok lányok :)
2009. nov. 24. 18:27
Most szoktál le?
198. e974230abd (válaszként erre: 196. - Rodin)
2009. nov. 24. 18:26
Micsoda?A lólesés tök értelmes és még csak nem is hizlal:)
197. e974230abd (válaszként erre: 194. - De7b7302d3)
2009. nov. 24. 18:26
Pussz,este..
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook