Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalt már valaki drasztikus kalóriamegvonáskor hasmenést, vagy hasonlót? fórum

Tapasztalt már valaki drasztikus kalóriamegvonáskor hasmenést, vagy hasonlót? (tudásbázis kérdés)

1 2
34. Cippora (válaszként erre: 33. - Bibity)
2012. aug. 5. 13:03
Igen,így van.Ameddig kicsi a picur,úgyis sokat alszik napközben,de évekig egyszer napközben tuti,ha nagyobb lehet vele labdázni,nagyokat sétálni,a kevesebb kajához meg nem kell idő.Na meg jó esetben apukája is van a gyereknek,akire naponta/két naponta fél órát rá lehet bízni,és lehet dvd-re tornázni!De én mondjuk tegnap a 14 hónapos lányom mellett tornáztam.Szépen eljátszott addig mellettem.
33. bibity (válaszként erre: 32. - Cippora)
2012. aug. 5. 10:48
Egyetértek!! Én munka mellett, kisgyerekkel fogyizok! CSak így lassabb, de kivitelezhető :))
32. Cippora (válaszként erre: 29. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 20:00
Nyugi!Van!Aki azt mondja,hogy nem az lusta!!! :P
31. zebracsikó (válaszként erre: 29. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 18:33

nagyon szépen lehet fogyni azzal, ha délig csak gyümölcsöt eszel, aztán utána salátát/párolt zöldséget hússal, édességnek túrót cukormentes lekvárral, gombát, sajtokat, sonkákat, kolbászokat, pirított bacont


nem a kalóriák csökkentésével kell fogyni, hanem a szénhidrát minimálisra csökkentésével

30. keettee (válaszként erre: 4. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 18:25
Csak egy dologba gondolj bele, mikor ilyen kevés kalóriát eszel: végig tudnád ÍGY élni az életed? Mert ha nem, akkor nagyon hamar vissza szaladnak a kilók, sőt több is...
29. IvettBeatrix (válaszként erre: 28. - Cippora)
2012. aug. 4. 16:09
igeeen velem!^^ igen, tudom...csak mindenkitől ezt hallom, hogy utána nincs ilyenekreidő stb.. :D
28. Cippora (válaszként erre: 27. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 15:59
Most látom csak,hogy veled priviztem :) akkor rá szántad magad? :) beleolvastam a naplódba,és amúgy hidd el tapasztalatból mondom,szülés után is csinosnak akarsz majd maradni :) (30 kilót szedtem fel,még van 3 amit le kell adni...)
2012. aug. 4. 15:38
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, és a tanácsokat! Aranyosak vagytok!!:* :))
2012. aug. 4. 15:36
ha továbbra is ilyen keveset eszel, főleg ha régen sokkal többet vittél be, akkor a szervezeted raktározni fog és meg se mozdul a mérleg, miközben éhezel...inkább számold a szénhidrátot is a kalória mellett és egy 1000 kcal-120 g szénhidrátos étrendet próbálj betartani. még ez is kevesebb, mint amennyit elégetsz egy nap és így is fogyni fogsz.
25. Jelena23 (válaszként erre: 24. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 15:33
Igen :) A beleid mozgását érzed (én is folytom érzem, állandóan a "mindjárt rohannom kell a wc-re" érzésem van) :)
24. IvettBeatrix (válaszként erre: 20. - Jelena23)
2012. aug. 4. 15:30
Köszönöm! remélem igazad lesz! :) de a az is természetes folyamat, hogy vacakol a gyomrom? :(
23. bibity
2012. aug. 4. 15:27
Ezt a fogyókúrát valaki ajánlotta, vagy magad ötlötted ki? Vigyázz, mert fehérjehiány, vitaminhiány lehet a vége.
2012. aug. 4. 15:08
ja igen: és étkezz változatosan. Jöhet minden csak ici-pici mennyiségben (kivéve fehér kenyér, péksütik, csoki). Nagy ritkán még a tészta is belefér. Nem szabad semmit sem megtagadni a szervezetedből, mert iszonyatos falási rohamba torkolhat... én nem egyszer jártam így, és oda lett a diétám :(
21. katie_rose (válaszként erre: 18. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 15:07

Nem viszel be elég rostot. Rost nélkül mitől lenne "tömege" a székletednek? :) Ráadásul rostszegényen táplálkozni nem valami egészséges. Nem kell kenyeret vagy ilyesmit enned, de akkor egyél káposztát, gombát, padlizsánt, cukkinit, kukoricát stb.

Tudom...ezekben is van kalória,de kalória nélkül nem működünk. :)

Gyümölcsöt egyébként én még este is ettem. Pl. gerezdekre szedett mandarint a fagyasztóból. A legjobb nasi :))

20. Jelena23 (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 15:05
Megnéztem a naplódat, szerintem a gyümölcsök miatt mehet a hasad. Nem tudom tornázol-e a diéta mellé, de ez is felpörgeti az anyagcserét, a megfelelő mennyiségű folyadékbevitelről nem is beszélve. Én diéta előtt 2-3 naponta tudtam csak "nagy dolgozni", és akkoris keservesen... ahhoz képest, hogy ma naponta többször igazi felüdülés a szervezetem számára. Természetes méregtelenítő folyamat, helyre fog billenni az egyensúly (tapasztalatból mondom) :)
2012. aug. 4. 15:00
Nem eszel inkább sok érdesítős cuccot???Én az update édességektől futhattam rögtön...sajnos...
18. IvettBeatrix (válaszként erre: 15. - Katie_rose)
2012. aug. 4. 14:55
nekem is így van..nem állandóan járok, csak érzem hogy vacakol a gyomrom.. :/
2012. aug. 4. 14:49

Keveset és rosszul eszel!Így ugyan lefogysz pár kilot,de tartós nem lesz az fix.


Gyümölcsöt nem eszünk délután,mert CUKOR.

16. Anthico (válaszként erre: 4. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 14:42

Az kevés, főleg ha ezt az éhezést huzamosabb ideig megtartod. :O

Az egészség nagy kincs, és azt kockára tenni a türelmetlenség miatt...jól meggondoltad? :(

15. katie_rose (válaszként erre: 1. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 14:41

Én szénhidrát szegény diétával fogytam le 2 hónap alatt 14 kg-t tavaly. (nem akartam ilyen hirtelen és ennyit csak így sikerült)

Az elején nekem is minden nap hasmenésem volt (nem gyakran jártam, csak max 2-3 alkalommal de "hígabb" volt- bocsi :D )

Aztán elkezdtem sok káposztát és gombát, meg zabkorpát enni és az helyre rakta.

Most az a baj,hogy nem eszel elég rostot,ami magába szívhatná a folyadékot.

De napi 800 kalória szerintem is kevés!

14. IvettBeatrix (válaszként erre: 13. - Pici Manócska)
2012. aug. 4. 14:38
igen.. :( de nem látok más megoldást.. :/
13. Pici Manócska (válaszként erre: 12. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 14:35

elhiszem, hogy eleged van...

de vigyáz magadra...

és minimum 1000kalóriát egyél...

néztem a naplód volt olyan mikor 400kalória nem volt egy napra...

12. IvettBeatrix (válaszként erre: 11. - Pici Manócska)
2012. aug. 4. 14:33

semmi gond, csak nyugodtan..! :)

tudom hogy nem megoldás, de már besokalltam, elegem van! :(

11. Pici Manócska (válaszként erre: 9. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 14:32

én is nagyon kövér voltam de 1200-1500kalóriával is lefogytam 17kilót...

sajnos nem az a megoldás ha koplalsz hanem az, hogy okosan eszel és mozogsz...


tudom előbb azt írtam csendbe maradok de nem bírtam..ne haragudj...

10. Pici Manócska (válaszként erre: 4. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 14:31

hát ez elég kevés...

de nem szeretnélek kioktatni ezért csendbe maradok...

9. IvettBeatrix (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. aug. 4. 14:30
mondjuk mert nagyon kövér vagyok! :) :(
8. zebracsikó (válaszként erre: 4. - IvettBeatrix)
2012. aug. 4. 14:29
biztos tudod, hogy ez nagyon kevés...miért van szükség ilyen koplalásra?
7. IvettBeatrix (válaszként erre: 6. - 8e0362b33f)
2012. aug. 4. 14:21
eszem szilárdat, de nagyon keveset..valami kis húst szoktam ebédre, de minimálisat+ azóta rengeteg dinnye, barack stb...
2012. aug. 4. 14:19
Nekem is volt mikor diétáztam. Tisztul a szervezet és azért hasmenéses, mert nem eszel szilárdat!
5. IvettBeatrix (válaszként erre: 3. - Jelena23)
2012. aug. 4. 14:18
Én is így vagyok..csak meg vagyok ijedve, mert tegnap késő délután óta vacakol a gyomrom...nem fáj,csak olyan kellemetlen..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook