Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás szanatóriumot, vagy diétásközpontot keresek bentlakással. Tudna valaki ajánlani? fórum

Fogyókúrás szanatóriumot, vagy diétásközpontot keresek bentlakással. Tudna valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


5. Bichi (válaszként erre: 4. - Zsú1965)
2011. jún. 28. 08:57
Padost már megtaláltam én is, de az túl drasztikus apósomnak, akinek kell (nem nekem). És mivel magam is ezzel foglalkozom, tudom, hogy nem így kéne, csak egyszerűen lévén egyedül él, este nem bírja megállni, hiába mondom, hogy mit kéne. Ezért kéne bentlakás, mert ha nincs más, akkor kibírná, de mivel hűtőmániás, és mindig vásárol, ezért otthon ez nem fog menni. Hiába mondom, hogy meg se vegye azokat...
4. Zsú1965 (válaszként erre: 3. - 3cbdff671e)
2011. jún. 27. 16:15

Viszont vérmes reményeid nem legyenek a Pados osztállyal kapcsolatban. Szép és jó, mait elmondanak róla, de csak arra alkalmas, hogy a maga 600 kalóráiás étrendjével elindítson egy fogyókúrát. De ha már benne vagy, akkor nem sok értelme van elmenni.

Nekem nagy csalódés volt pedig konkrét (elméleti) segítséget vártam tőle.

2011. jún. 27. 15:39
Dr.Pados Gyula nevére keress rá a neten.
2011. jún. 27. 11:56
Tudnátok esetleg ajánlani valakit valahol?
2011. jún. 27. 11:56
Fogyókúrás szanatóriumot, vagy diétásközpontot keresek bentlakással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook