Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyókúra kezdetén fórum

Fogyókúra kezdetén (beszélgetős fórum)


2011. okt. 24. 21:18
Almaecetről esetleg valami vélemény?
10. 872bedf78a (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2011. okt. 20. 12:05
ez is nagyon jó tipp amugy, tényleg sokszor ha éhesnek érzed magad, valójában szomjas vagy. én még meleg zöldteát szoktam inni ha nagyon éhes vagyok, engem pl a meleg folyadék egy időre eltelít.
9. 872bedf78a (válaszként erre: 7. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 20. 12:03

szűkíteni nem tudod csak úgy, ha éhes vagy, egyél....csak nem mind1 mit, reggeli-ebéd normálisan, közte tízórainak alma pl (jó éhségcsökkentő és egy db kb 50-100 kcal, mérettől függően), vagy 1-2 db puffasztott rizs szelet és rá víz, így megdagad és jobban eltelít, uzsira ezek szintén jók, vacsira meg joghurt müzlivel, vagy nagy pohár kakaó édesítővel, túrókrém házilag zöldséggel, vagy mozzarella paradicsommal, 1-2 virsli zöldséggel, a lényeg h kenyeret ne.

5x eszel és akkor ha 8kor eszel először, utána 2,5 óránként, akkor 5kor eszel utoljára és elvileg így ideális, persze ha 5 után éhes vagy, akkor megint csak jöhet vmi alacsony kalóriatartalmú vmi. de ne úgy h érezd h jóllaktál.

egy idő után megszokja ezt a szervezet, de nem fogok hazudni az elején baromi nehéz :S

nekem most az akaraterőm lankadozik éppen :(

8. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 20. 07:11

Mikor éhes vagy igyál vízet.Akkor is éhséget érez az ember,mikor szomjas,az éhség a vízhiány egyik jele is. A mentolos íz is elveszi az étvágyat,fogmosás,mentolos rágó is jó ötlet.

Igazából "gyomorszűkítő" módszerről nem tudok,de én ezeket csináltam.

2011. okt. 19. 22:23
Én is tudatosan készülök, csak szeretnék valami tippet, hogy mivel lehet összeszűkíteni a gyomrot...
6. CSIPOLINO (válaszként erre: 5. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 19. 22:18

össze-vissza nem lehet csinálni ,mert magadnak ártasz,csináld tudatosan,én sokkal többet készülők leadni mint te,nem szépitem duci vagyok most "pucolom ki magam" és tudtosan készülők pedig hidd el nekem sincs sok időm ,de az é

egészség fontos!

2011. okt. 19. 22:06
Elkezdtem Fitt forma teát inni, talán kipucol kicsit, de a korgást nem szűnteti meg...
2011. okt. 19. 22:05

Az a helyzet, hogy le is kötöm magam, mert reggel 8 órától délután fél 3-ig tanfolyamon vagyok ott csak 1-szer eszek, utána itthon ebédelek, legtöbbször nem is vacsorázok. (Csak néha, amikor nagyon-nagyon éhes vagyok - mint pl. ma is - de csak egy fél szelet kenyeret ettem kolbásszal és paradicsommal.)

Délután - este tanulok, rengeteg a tanulnivaló, le is köt. De egyszerűen olyan idegesítő, hogy közben korog a gyomrom... :(

3. CSIPOLINO (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 19. 22:02
jut eszembe mielőtt elkezdted méregtelenitettél és salaktalanitottál, van akinek ezzel a két módszerrel 2 hét alatt simán lemegy 5 kg
2. CSIPOLINO (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 19. 21:58
kösd le magad valamivel és ne foglalkozz azzal hogy fogyizol ,ha nagyon nem birod igyál zöld teát
2011. okt. 19. 21:52

Az a helyzet, hogy szeretnék fogyni 4-5 kg-ot. A szándék, akarat, stb. megvan, már el is kezdtem a RR tornát :)

Viszont az a nagy bajom, hogy elég sűrűn éhes vagyok.

Mivel lehetne az étvágyamat csökkenteni? Hogy ne korogjon kb 2 óránként a gyomrom? Valami speciális ital esetleg? Kinek mi vált be, ami összeszűkítette a gyomrát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook