Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra, átalakulás 2016. január 4-től? Ki tart velem? fórum

Fogyókúra, átalakulás 2016. január 4-től? Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
237. gabbbicica (válaszként erre: 234. - 074562ab48)
2016. jan. 5. 13:49
nekem van, de fogalmam nincs róla, hogy mennyire hiteles és hogy egyáltalán hogy lehetne kideríteni, h hiteles e :D
236. csikil4ny (válaszként erre: 234. - 074562ab48)
2016. jan. 5. 13:17
Én nem hiszek benne, egyáltalán semennyire sem, hogy tudna egy mérleg csonttömeget mérni? Amikor a dietetikus előkapott egy hasonló csodát, szemberöhögtem, ő meg rögtön azt mondta: hagyjuk és el is tette.
235. 074562ab48 (válaszként erre: 232. - Pillangóhatás)
2016. jan. 5. 13:16

Az fmitosz szerint 51,4% a Testzsír. A mérleg 55,3%-ot mutat.

Utóbbi csak pontosabban mér.

2016. jan. 5. 13:12

Van valakinek olyan mérlege, ami a Testzsír, testvizen kívül a csont tömeget is méri?

Mennyire lehet megbízható?

2016. jan. 5. 12:51

A testzsírod:

28.97% Zsír tömege:

22.89kg Zsírmentes testtömeg:

56.11kg



ezek szerint nem vagyok túlsúlyos ,,,,de jó nekem :-P

2016. jan. 5. 12:50

sziasztok.most néztem ilyen testzsírkalkulátort de sztem ez csal.megpróbálom linkelni


[link]


[link]

231. rozsahajni (válaszként erre: 230. - Gabbbicica)
2016. jan. 5. 12:36
Nálam az odafigyelés abból állt, hogy próbáltam a szénhidrátot minimalizálni az étrendemben. Nem számoltam kalóriát, csak csökkentettem a kenyér, zsemle adagomat, egy idő után magos kenyeret ettem, de abból is csak annyit, hogy ne legyek éhes. Nem éheztem, ha éhes voltam ettem, csak kevesebbet mint előtte. Ha néhanapján édességet kívántam, ettem azt is, de mértékkel. Nem sanyargattam magam, ezért is fogyok lassan, de ez is a célom, a bőröm miatt. Meg előző években a sanyargatás miatt adtam fel diétát, ezt szeretném elkerülni. Havi 1-1,5kg, többet nem szeretnék most sem. Sajnos én is bánatevő vagyok, akkor hajlamos vagyok rengeteget magamba tömni. Nálam az étel olyan, mint alkoholistának az alkohol, sajnos. Én hiszem, hogy ez is ugyanolyan betegség, amiből nem lehet kigyógyulni, csak önmegtartóztatással kordában tartani. Csak akaraterő kérdése és menni fog! Neked, nekem és mindannyiunknak! Egyébként én szeretnék annyi kg lenni, mint Te vagy most. :)
230. gabbbicica (válaszként erre: 228. - Rozsahajni)
2016. jan. 5. 12:14

hahó :) elmesdéled, mit takar az odafigyeltél? :)


Én áprilisig "odafigyeltem" tavaly, és 62 kg voltam a 60 helyett. Az is gyűlöltem (160 cm) és áprilistól is odafigyeltem, de lelki dolgok miatt elkezdtem csokit, popcornt enni. Decemberre sikerült 69-nek lenni :( :(

229. csikil4ny (válaszként erre: 199. - 074562ab48)
2016. jan. 5. 12:03

Az jó, nekem is vannak olyan ismerőseim akiknek egyszerűen eltűnnek a tüneteik - mind deréktájban van sérvük. Egy orvos ismerősömnek nyaknál is van, összesen 3, már műteni akarták, de nem hagyta magát, azóta ő is jól van. Valamilyen kütyüt rendelt Kínából - jól megfizette az árát - állítólag az segített.


A zsibbadást már megszoktam, de van amikor nem tudok egy poharat megfogni vele, viszont nem ez a gond: a hidegtől begyullad és szédülök, meg koncentrációs zavaraim lesznek (így nehézkes a kommunikáció), látászavarral jár együtt, s végül úgy járok, mint aki berúgott. Ezzel a felével képtelenség együtt élni.


Napi szinten végzem a gyógytornát, vedelem a cickafark teát (csakis édesítőszerrel). Na de nem azért vagyok itt, hogy panaszkodjak. Megyek és végzek egy teljes test edzést, attól mindig jobb kedvem lesz. :)

2016. jan. 5. 11:59

Sziasztok! Csatlakoznék én is. Én már 2015 júniusától is odafigyeltem mit eszek. Lement 11 kg, ünnepek alatt 2 vissza sajnos. Újult erővel folytatnám, még 8-10 kg a célom júliusig, a szülinapomig.

Most 160/75,5 az indulási adatok.

Idén a sportra, mozgásra helyezném a hangsúlyt, mert 2015-ben ez 0 volt, sajnos.

Mindenkinek sok sikert, olvadó kilókat kívánok.

227. herczkunetim (válaszként erre: 205. - VendrinerPiroska)
2016. jan. 5. 11:53

Igen,tudom, hogy elég gyakori az elején a vetélés. :-( De aggódom, hogy ez is közrejátszott. Meg persze a terhesség előrahaladtaval még nagyobb a kockázat jelentős túlsúllyal.

Nem akarok rágörcsölni a babára,inkább attól félek, hogyha összejön ne stresszeljek azon,hogy el ne menjen megint.Mert akko attól fog. Amúgyis elég aggódó típus vagyok. :-( Lehet el kell majd kezdenem meditálni.:-)

A szója ötleted tényleg jó.Jó pár dolgot még meg kellene vonnom magamtól az ösztrogén miatt,de még rendszerezni kell a gondolataimat, hogy is legyen.

2016. jan. 5. 11:37

A tisztítást még bírom, az egész család lebetegedett kivéve legnagyobb lányomat és egyelőre engem. Hányás, hasmenés, a férjem kb. 15 éve nem volt beteg. Nekem is van egy kis hasmenésem és puffad a hasam,de lehet ez a lé hatása. Zöldség-gyümölcs smoothievel csinálom, még öt nap van hátra, közben a turmixom is bekrepált. A tisztítás után ch.-t akarok számolni, és folytatni a gyaloglást. 90 kilónál lehet esetleg szó más sportról. Én is szeretem Leslie Sansone programjait,ha az idő engedi inkább kint megyek.

Valószínűleg nagyon egészségtelen a tisztító kúra, ez lesz a második életemben, mikor a Dukannal lefogytam az előtt is megcsináltam, mert sehogy sem indult el a fogyásom, hát most is ezzel indítok. Eddig szépen ledatam a felhalmozódott vizet, hajlamos vagyok visszatartani főleg menses előtt, akkor falásrohamaim is vannak. Az út nehéz lesz, de eltökéltnek érzem magam végre, az első célom a bűvös 100 kiló, most 106 vagyok, ezt február végére a névnapomra terveztem be ajándék gyanánt. Mindenütt azt olvassuk, szeressük magunkat, és mégsem adtam soha ajándékot magamnak. Most ezt akarom kapni.

225. herczkunetim (válaszként erre: 207. - Limonádé 23)
2016. jan. 5. 11:33

Ismerem ezeket az elvonási tüneteket . :-) Biztos nekem is kemény lesz,mert az ünnepek alatt nem fogtam magam vissza! A reggeli mérésem szerint sikerült is több, mint 2 kilót még magamra tenni. De tapasztalatom szerint csak az első 2-3 napot kell kibírni édesség nélkül, utána már nem kívánjuk úgy.

Én legalább 35 kilót szeretnék leadni.És Te mennyit is szeretnél?

224. opiopi (válaszként erre: 219. - Gabbbicica)
2016. jan. 5. 10:45
köszi, megnézem:)
2016. jan. 5. 10:40

sziasztok Mai :

reggeli tk kifli parizer sajt ubi

nasi 2 kocka 70%-os csoki

és innentől csak gyümi

222. Pillangóhatás (válaszként erre: 217. - Opiopi)
2016. jan. 5. 10:38
ch-t
221. Pillangóhatás (válaszként erre: 209. - Opiopi)
2016. jan. 5. 10:36
zöldség-gyümölcs csipsz? meg én nyers uborkát szoktam :-)
220. Pillangóhatás (válaszként erre: 203. - 074562ab48)
2016. jan. 5. 10:34
mindenki dolgozik...
219. gabbbicica (válaszként erre: 217. - Opiopi)
2016. jan. 5. 10:18
Én regisztráltam a kaloriabazis oldalon. Nagyon sokféle étel fent van, és egyszerű számolni vele, hogy mit ettél :)
2016. jan. 5. 10:17

Én szoktam enni tonhalat, a sós lében lévőt, nem az olajosat, uborkával, paprikával. (vacsira)


Vagy van amikor egy doboz tejfölt, lilahagymával, sóval :D


Mai kaja:


- R: kávé, riska tejjel

- T: jogobella light, almás-fahéjas

- E: rendelt kaja, lazac, párolt zöldségekkel

- U: banán

- V: ultra loss fehérje shake

- V+: 2 dl forró erőleves, erőleves kockából


Mozgás: takarítás :D :D :D :D illetve Péntek Enikő zónatorna

217. opiopi (válaszként erre: 215. - Vessla)
2016. jan. 5. 10:13

ok

utóvacsi van de akkor jön be a sonka a hűtő előtt állva, barátnőm szerint így nem hizlal:)

kalória naplót hol lehet venni?

régen még egy bioboltban vettem egy egész kis füzet volt és bizony használt:)

ch-t vagy kalóriát számoltok, vagy mindkettőt?

216. VendrinerPiroska (válaszként erre: 208. - Opiopi)
2016. jan. 5. 09:43

Szerintem a friss zöldségek nagyon jók rágcsának. Uborka pld szinte kalória mentes és jól hidratál. Ha éhes vagy az ivás is jó megoldás lehet, már persze ha vizet vagy mondjuk édesítetlen teát iszol. Ha édesítesz, akkor a legjobb steviát használni, annak se mellék íze, se mellékhatása és egy nagyon pici is remekül édesít.


Én személy szerint nem akarom felforgatni a diétámat, mert különben is viszonylag egészségesen eszem, csak csökkenteni a porció méreteket. Nekem ez eddig nagyon bevált, pláne mikor kórházban voltam. És persze így az ünnepek végével már nincs itthon az a süti-édesség kavalkád, ami volt, így kisebb a kísértés.:)))

215. Vessla (válaszként erre: 214. - Opiopi)
2016. jan. 5. 09:40

Tök mindegy mikor eszel. Urban legend ez a jajjjhatután nem eszek.


Az számít, hogy egy nap...egy hét alatt mit és mennyit viszel be. Oszd el úgy, hogy neked jó legyen.

214. opiopi
2016. jan. 5. 09:25

sziasztok:)

köszi az ötleteket:)

répa okés, mártogató mehet hozzá?

ha igen akkor a li..l-ben kapható folyékony túró féle fűszerekkel okés?

zöldség chips drága nagyon, és próbáltam készíteni de nem sikerült:(

Kölesgolyó hol van jó árban?


Kb. én is előre tervezek, mert hozom a melóhelyre magammal a 10 13 16 órai hamit.

Két kisfiam van, a második terhesség előtt nagyon jó formában voltam,akkor egy komoly életmód váltás után mertem belevágni a babavárásba, majd szépen lassan 7 év alatt vissza is jött az a 10 kg, ami a vékony csontom mellett bizony látszik és mellette az egészségemnek sem tesz jót a túlsúly:(

Este miket esztek, nekem ez a legnehezebb része a napnak, végre nyugi van és bizony szívesen ennék...mindenfélét... marad a sali vagy paprikával körözött ... Ötlet vacsira?

213. simple (válaszként erre: 209. - Opiopi)
2016. jan. 5. 09:15
Szerintem hörinek tökéletes rágcsa például sárgarépa. :) Jó sokiág, és alaposan kell rágni. Azt még akár kis dobozkában tudod is vinni magaddal.
212. 074562ab48 (válaszként erre: 209. - Opiopi)
2016. jan. 5. 08:40

Várom én is az ötleteket.

Leginkább a sós dolgok hiányoznak nekem.


Vettem fagyasztott málnát, abból néhány szemet szoktam enni, ha már nagyon rám tör az ehetnék.


Zöldség csipsz?

211. Miss Jane (válaszként erre: 209. - Opiopi)
2016. jan. 5. 08:40
Kölesgolyó :)
2016. jan. 5. 08:39

Sziasztok


A tegnapi kajám:

R: 3 szelet s. párizsi

150 g natúr joghurt

E: penne tészta, paradicsomos-olívás szósszal, sajt nélkül!!!

V: tükörtojás, 2 db, pár karika póré hagyma, 150 g natúr joghurt

Nass: 2 szem kókuszos szaloncukor


A mai nappal kicsit gondban vagyok.

Ragu levest mindenképp főzök, csirkemell és zöldségek. A második is csirkemell, de hogy mi, azt még nem tudom.


Nekem könnyebb lesz úgy csinálni, hogy megtervezem az egész hetet előre. Ti hogy csináljátok?

209. opiopi
2016. jan. 5. 07:02

Rágcsára van ötletetek?

Hörcsög vagyok:)

208. opiopi (válaszként erre: 180. - Herczkunetim)
2016. jan. 5. 07:01

Jó reggelt:)

Mai terv

Cukor mentes piskóta kv

Narancs

Spenót tojás

Narancs

Vacsi shús sali

Utóvacsi túró citrom vanília eritrit:)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook