Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! fórum

Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 2. 10:40
Látom ma még senki nem volt itt. Én továbbra is lelkes vagyok, remélem Ti is!
94. FHelga
2009. márc. 2. 10:25
Na első mozgás ként,irány gyalog a mami,aki persze azért telefonált,hogy főzött nekem ebédet:))De ezek a nagyik ilyenek,akkor ma a csirke mell kimarad,majd keveset eszek a mama főztjéből.
93. timi,,
2009. márc. 2. 09:47
Én is nekikezdek ma,,,azt hiszem ma csak gyümölcsöt fogok enni,,meg minden héten egyszer legalább!
92. FHelga
2009. márc. 2. 09:35

Na ránk virradt a nagy nap!!!!

reggelire ettem egy joghurtot,ebédre fött csirke mell lesz zöld salátával,vacsira még passz.De lehet,hogy vacsora helyett leviszem a kutyut kocogni,mert asszem már én sem várok a végtelenségig!!!!Párom azt mondta,hogy ő nagyon szivessen eljön velem futni,na de vele 100% hogy nem birnám tartani a tempót,rendszeresen kosarazik,gyalog jár mindenhova,és csak a lába kis túlzással 2méter.

91. FHelga (válaszként erre: 69. - 021ff75d72)
2009. márc. 2. 09:32
Már hogy ne jöhetnél!!!De ahogy elnézem itt mindenkinek vagy sok van,vagy sok-sok-sok......van
90. d3b7982380 (válaszként erre: 88. - Tiduj30)
2009. márc. 2. 07:50

Én is hasonló dolgokat eszek, tésztát már 2 éve nem, és nekem sem hiányzik, pedig elég tésztás voltam előtte. Rengetek zabkorpát használok, szinte mindent abból készitek, és nagyon jó kis kajákat találtam már ki vele. :) Kis gombócok, amikből max 1 tenyérnyit tudok megenni egy étkezésre, és jópár órára eltömnek.

Jah, és elég nehéz napi legalább 3x ennem, de valami gyümölccsel sikerült ezt is megoldanom, noha néha útközben kell megennem. De igy nem nassolok legalább. :)

Ami nálam probléma az a tej és a sajt. Nem egészséges, és nem szabadna túl sokat fogyasztani belőle, én mégsem vagyok képes ezekről lemondani. :( Visszafogom magam, de nagyon nehéz. A SOKat úgy képzeljétek, hogy napi legalább másfél-2 liter tej. És bármit is eszek, bármit is főzök, telenyomom sajttal. Talán ez utóbbit csökkentenem könnyebb, de megválni képtelen vagyok tőle. Esetleg van valami jó ötletetek a tejtermékek ellen?

89. d3b7982380 (válaszként erre: 87. - Tiduj30)
2009. márc. 2. 07:45

5 hónap alatt ment le körülbelül. Az első pár nap szigorú léböjt volt, utána semmi szénhidrát, csak norbi 1-es kódú ételek, abból sem mind. előtte kicsit sem hittem a módszerben, de azóta, hogy ilyen eredményt értem el vele, már nem kételkedem. :) Tud valamit ez az "idegesitő hangú" kisember. :))))

3 hét után már napi 2x 40 perc Norbi ducitréningjére minden este, reggelente Béres Szandi: Adj időt dvdjének csak a hasizomgyakorlatos része.

Most én is a futást fogom csinálni, van már futócipőm, futóruhám, és az időjárás is végre kedvezően alakul :) Jó lenne nem egyedül csinálni, de ha nem várhatok a végtelenségig senkire...

Még kb 10-15 kilónak kéne lemenni, és a gimi előtti versenysúlyomat érném el. :)

88. Tiduj30 (válaszként erre: 63. - Drevon)
2009. márc. 2. 06:24
Nekem úgy sikerült kiiktatni teljesen, hogy nem ettem semmi szénhidrátot! És szinte már az első nap éreztem, hogy nem tör rám az éhség! Egyébként sok grillcsirkét ettem(eszek), meg pörköltet, sonkát, tojást salátával...illetve ezt ettem az elején.(ez nem a 90 napos, nekem az nem megy)Mostmár lazább, eszek retket, uborkát, karalábét. Kenyeret, tésztát szigorúan nem, de nem is hiányzik.Sütögetek a családnak és meg sem kívánom, pedig sajnos én is nagyon szeretek enni, és édesszájú is vagyok( voltam) .:)
87. Tiduj30 (válaszként erre: 60. - D3b7982380)
2009. márc. 2. 06:18
Mennyi idő alatt ment le a 20?? Csak mert nekem is ennyi kéne lefelé...
2009. márc. 2. 03:30

Én is becsatlakozom hozzátok:)

Akár én is indíthattam volna ezt a fórumot. én is holnapra, azaz mára tervezem a kezdést. A vasárnap mindig kritikus pont, de most én is elkezdem.

A 90 napos diétásoknak ajánlom a csalán teát. jó vízhajtó. Édesanyám már 6 kilót fogyott egy kicsivel több mint egy hónap alatt a 90 napossal + csalánteával.

Mindenkinek kitartást!!

2009. márc. 2. 00:03

Sziasztok! Csatlakozom a fogyihoz, bár én nem (elsősorban) diétával...

Én most a futást veszem elő. Itt a jó idő, friss levegő.

Cél: 65kg-ra lemenni

Jelen súly: 73kg

Mindenkinek sok sikert!

84. kryssz
2009. márc. 1. 23:47
Sziasztok! Én is szívesen veletek tartanék! Többször próbálkoztam már kisebb-nagyobb sikerrel, talán így, együtt menni fog nekem is! A módszeren még gondolkodom, holnapig alszom rá egyet! A magamnak kialakított speciális étrend vált be eddig leginkább, természetesen szénhidrátmentesen, mozgással és egy hatalmas adag akaraterővel! Tervbe vettem még a savtalanítást ill. lúgosítást, valamint minél több nyers étel fogyasztást ezzel együtt a cellulittól és a kisebb-nagyobb nyavajáktól, ráncocskáktól való megszabadulást is!
83. zeri
2009. márc. 1. 22:55

Szeretnék csatlakozni hozzátok,súlyom 104kg /de február 02-án voltam 110kg is/Azóta szigorú diétával, és mozgással sikerült 6 kg-tól megszabadulnom.Most márciustól még elszántabban folytatom. Célom: egyenlőre hogy a 100kg-ot elkerüljem, majd a 95...90...85...kis lépésekkel előre.

Remélem most sikerül, nektek is kitartás!!!

82. lully
2009. márc. 1. 22:40

Sziasztok!

Most ettem meg az utolsó szelet sütimet, utána citromlé és csucsu. Holnaptól hajrá csajok! Jó éjt mindenkinek!

2009. márc. 1. 22:33
Iszom egy kis almaecetet és alvás. Sziasztok.
80. Pegasus0629 (válaszként erre: 79. - Drevon)
2009. márc. 1. 22:28
Jó éjt:)
79. Drevon
2009. márc. 1. 22:24
Na csá lányok, megyek aludni! Holnap "dumcsizunk" ha i lesztek! jó éjt mindenkinek!
78. Pegasus0629 (válaszként erre: 76. - Drevon)
2009. márc. 1. 22:20
Nem rossz,csak hasmenést csinál,de nem vészes.Nekem egy szemtől semmi bajom,de ha már két napig szedem a 3.nap mennem kell max napi kétszer a wcre,de az sem olyan súlyos.Legalább kitisztulok,valamennyire csak méregtelenít
77. Pegasus0629 (válaszként erre: 75. - Drevon)
2009. márc. 1. 22:17
Köszönöm:) Neked is sok sikert:) Majd segítjük egymást minden erőnkkel
76. Drevon (válaszként erre: 72. - Pegasus0629)
2009. márc. 1. 22:17
Jó ez a szüzteakapszula?
75. Drevon (válaszként erre: 74. - Pegasus0629)
2009. márc. 1. 22:16
Én 3 kg-al kevesebb vagyok mint te de a célom nekem is az 58 kg! Sok sikert!!!!
2009. márc. 1. 22:09
Ja és 165 cm vagyok,68 kiló,a célom pedig 58:) Remélem sikerül:)
2009. márc. 1. 21:56
Az én férjem is nekiáll tornázni,ha kickbox aerobikozom.Az azért ffiasabb..
2009. márc. 1. 21:56
Sziasztok! Énis szeretnék csatlakozni.A héten kezdtem el tornázni norbi kickbox dvd-jére,nekem nagyon bejön:)Délután 4kor eszek utoljára és nemis vagyok éhes egész este,pedig 23.30kor fekszem általában,valamint citromnak a levét iszom étkezések után és akkor nincs úgy megterhelve a gyomrom,hétvégén pedig napi egy szűztea kapszula az anyagcserém gyorsítására:) DE hétköznap mivel suliba járok,nem veszem be a szűzteát,gondolom tudjátok miért:D
2009. márc. 1. 21:54
Hát az én páromra is ráférne,de nem is próbálom rávenni. Ő úgy update-ezik hogy nem tud róla. :)
70. Drevon (válaszként erre: 68. - Maco792)
2009. márc. 1. 21:51
Sőt már a férjem is elkezte a tornát! Ma is tornázott, csak a testvére jött és abbahagyta!
2009. márc. 1. 21:49
Sziasztok?Jöhetne az idösebb korosztály is?Kemény 49 év és sok-sok-sok-sok plusz kiló.Minden "sok" jelent 10 kiló pluszt.
68. maco792 (válaszként erre: 65. - Drevon)
2009. márc. 1. 21:44
Az tök jó lehet hogy a pici lány is csinálja veled.:)
2009. márc. 1. 21:43

Én is csatlakoznék!Múlt évben már leadtam 13kg-ot,de az ünnepekkel visszajött 2.Azóta meg ellébucoltam a dolgot..De most talán újjúlt erővel!!Menni fog!még -10kg a cél!

Ma már tornáztam Béres Alexandrára,és kiiktatom a szénhidrátot.

66. c4cd20e0ca (válaszként erre: 63. - Drevon)
2009. márc. 1. 21:38
Nehezen! De elkezdeni a legnehezebb! És szerintem olyat nem szabad csinálni, hogy teljesen megvonni magadtól mindent, mert annál inkább fogod azután kívánni. Csak az ilyen dolgokat inkább délelőtt enni, ha lehetséges, és kevesebbet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook