Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül fórum

Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
3109. Csigusz2013 (válaszként erre: 3100. - Muslinca90)
2014. febr. 14. 16:17
Ha javasolhatok, próbálj meg tartani egy gyümölcs napot, amikor mást nem eszel egész nap csak gyümölcsöt, szerintem segíteni fog újra megindulni.
3108. b14860a2c4 (válaszként erre: 3107. - 5c0313b0fc)
2014. febr. 13. 11:29

Köszönöm! :-)

Nálam sajnos elég rapszodikus a dolog, sosem lehet tudni, mikor, mitől durran be,olyan, mint egy időzített bomba, talán ez a legrosszabb-persze magától a rohamtól eltekintve...

A kenyérrel reményeim szerint nem lesz gond, egyébként sem fogyasztom, egy-egy elgyengüléstől eltekintve...

3107. 5c0313b0fc (válaszként erre: 3106. - B14860a2c4)
2014. febr. 13. 10:43

Szia-szia!

Örülünk, hogy visszatértél közénk!

Látod erre mondják, hogy minden rosszban van valami jó! Ha továbbra is odafigyelsz a kajálásodra, akkor biztosan meg tudod tartani ezt a fogyási eredményedet. Egyelőre még azért hanyagold a puha-kenyeret, és zsíros, erősebben fűszerezett kajákat.


Most eszembe jutott, hogy anyósomnak voltak gondjai az epéjével, ha esetleg elfeledkezett magáról. Apósom névnapjára (november) tartogattuk az udvar gyönyörűségét, egy hatalmas vörös-kakast pörköltnek. Anyósom megszedte a tányérját úgy tisztességgel,és már előre odakészítette a gyógyszerét! :)))

2014. febr. 13. 08:59

Sziasztok! Üdv és sok sikert a céljaitok eléréséhez, új leányzók! :-)

------

Visszatértem, lassan éledezem, túl vagyok egy jó masszív eperohamon,ami kb.5 napig tartott, (köszönöm neked, töpörtyűs pogácsa, vagyis inkább köszönöm magamnak,a nem létező önuralmamért???...) Még most sem vagyok tökéletesen rendben, de megúsztam a műtétet! Igazság szerint még az orvost is, magam kúráltam ki magamat. Sajnos van benne tapasztalatom bőven, a háziorvos úgy is kapásból lepattintott volna a sebészetnek!

Pozitív hozadéka az elmúlt néhány napnak, hogy leugrott rólam - most pontosan nem is tudom, de olyan bő 2 kg. Most azon kell ügyeskednem, hogy megtartsam ezt a folyamatot és maradjon a súlyom csökkenő tendenciája! :-)


Szép és sikeres napot Nektek! :-)

3105. 5c0313b0fc (válaszként erre: 3104. - Főnix01)
2014. febr. 13. 08:52

Az elmúlt néhány napban én is napi 10-20 dkg csökkenést tapasztalok, igaz, hogy előtte közel egy hétig pedig meg sem mozdult a mérleg. Ezért is mondják többen, hogy elegendő hetente mérni magunkat. Persze, ha nálad továbbra is ilyen ütemben mennek a kilók lefelé, talán érdemes lenne a fogyózást felfüggeszteni, és ha még azok is rendszeres a súlycsökkenés, akkor esetleg orvoshoz menni!

Másrészt, gondolj vissza (mérd le!), hogy az elmúlt napokban melyik ruhában voltál, amikor a mérted magad! El sem hiszitek, hogy akár két pulcsi között is van 20 dkg súlykülönbség is!!!

3104. főnix01
2014. febr. 12. 22:54

Sziasztok!

Mondhatnám, hogy jò hìrem van, de inkább aggaszt: vasárnap 64,4 voltam, hètfőn 64,1 , ma 63,5. Mièrt megy ilyen gyorsan le a sùlyom? Tegnap koplaltam a hūlyesègem miatt, de amùgy nem èhezem. :-(

2014. febr. 12. 12:04

Utána néztem a net-en ennek a "hormondiétának".

Érdekes dolgokat ír, üssétek be a google-ba, és amivel még nem találkoztatok, olvassátok el!

3102. 5c0313b0fc (válaszként erre: 3100. - Muslinca90)
2014. febr. 12. 12:03

Ne veszítsd el sem a kedvedet, sem a lendületedet!

A szervezeted most valami miatt "pihenőt" tart a túlsúlyok lebontása terén. Vagy valami mással van elfoglalva. Légy türelmes, csináld tovább, ne törődj semmivel, és figyelj oda: előfordulhat, hogy egy esetleg influenza visszaszorításán dolgozik, vagy akármi más oka van!

Előbb-utóbb ismét folytatódik. Ha akár 2 hét is eltelik, és valóban nem mozdul semmi, akkor ahogy másoktól hallottam, olvastam, esetleg áttérnek egy másfajta táplálkozái-fogyózási módszerre, és akkor arra már ismét reagál a szervezet.

3101. muslinca90 (válaszként erre: 3096. - Csigusz2013)
2014. febr. 12. 11:23
nem, nem használok. Bár már gondoltam rá. :) Te melyik tornát csinálod?
2014. febr. 12. 11:22

Én most nagyon kivagyok akadva, nem megyek 70 alá az istennek sem....nem eszem cukrot, nem eszem szénhidrátot, 5 után semmit nem eszek és egyszerűen nem megy le. Rohadt mérges vagyok, tegnap úgy gondoltam, hogy semmi értelme az egésznek.

Zabot, meg kölest eszek még a tejről is lemondtam, helyette rizstejet iszok, és nem is ízlik :( meg csirát csirával eszek. 3 kg tök szépen lement és most meg semmi, éjjel felébredek, hogy morog, meg ég a gyomrom. Tornászok is naponta 50 percet. áááh kiakadtam, holnap remélem jobb kedvem lesz. :)

3099. helena66
2014. febr. 11. 19:19

Sziasztok, ma reggel 100,5 voltam, ez azt jelenti 60 dkg vagyis bő fél kiló leadása után 99,9 lehetek, azaz 100 alá. Ez lesz az első határ,amire vágyok. Ünnepelni fogok.

Metodik a hormondiéta elérhetősége.

2014. febr. 11. 17:17
Hallottatok már a hormondiétáról? Meg vallom,hogy a buszon, minden hallgatósáz nélkül a fülembe jutott,hogy a mögöttem ülő hölgy volt egy hormon vizsgálaton és megmondták neki,hogy mit egyen, mit ne, a hormontípusa alapján és attól fogyott le 20 kg-t néhány hónap alatt. Már bánom,hogy nem voltam szemtelen és nem kérdeztem meg, hogy hogy is van ez?
2014. febr. 11. 17:15

Én ma tartok egy tisztító gyümölcs napot, remélem kicsit felébred az akaraterőm tőle. Eddig nagyon jól bírom, és kellemesen érzem magam. Nem vagyok nehéz és energia szegény.

Viszont, ma átrendeztem a szobánkat és egy másik helyre került a mérleg...az egyik helyen 77,5 kg-t mutatott a másikon 74,4 kg-t majd elájultam :) Így kell gyorsan fogyni. Bár most nem tudom mi az igazság? De én attól tartok,hogy a nagyobb súly az igazi, de nem bánom, mert lefogyok. Az a lényeg,hogy a tükörben mosolyogni tudjak magamra.

3096. Csigusz2013 (válaszként erre: 3080. - Muslinca90)
2014. febr. 11. 17:04
:) Én is Alexandrával tornázok, Réka nagyon idegesítő. Te is használsz fehérje turmixot? Milyet, ha meg lehet kérdezni? Köszönöm előre is.
3095. főnix01
2014. febr. 9. 22:54

Csak ìgy tovàbb helen! :-) sikerülni fog!

MoSt este ráálltam a mèrlegre ès 64,4 kgot muatott! Három hete ez 65,4 kg volt! Megèri :-) most jövök edzèsről. Nagyon rosszul alszom, muszáj volt mozognom, meg a diètànak sem árt :-) kocogtam ès sùlyzòztam. Mai nap is tartottam a tervet. Semmi kenyèr, semmi èdessèg. ^_^

3094. helena66
2014. febr. 9. 21:59

Ma 1057.74 kalóriával többet égettél el, mint amit bevittél.

Tökéletesen teljesítetted a mai tervet, csak így tovább!

Ebben az ütemben heti 0.96, havi 4.12, fél év alatt pedig 25.14 kg fogyást lehet elérni.A light Bécsi a kcal. bázis szerint is jó.

3093. helena66
2014. febr. 9. 18:37

Abigél az elipszistrénerem neve. Hullámokban annyi időt töltök vele,mint egy családtaggal.

A Bécsi diétát megtalálod azt a félét,amit kinéztem magamnak: "A Bécsi Táplálkozástudományi intézet diéta-ajánlata" címen, az első nap reggeli: két kockasajt, 5 dkg. párizsi, 2dl tej kezdetű. Azért néztem ki, mert gyorsan száz alá akarok kerülni és onnan a kcal. bázissal és a Norbi elvekkel folytatom, míg végre el nem érem az álomsúlyt, az egészséget és ezzel együtt az álomalakot.Ennek 2014. októberére van aktualitása,ha addig folyamatosan kitartok. A kcal. bázis szerint az én ideális súlyom 75 kg. Na ez az én álmom.

3092. 5c0313b0fc (válaszként erre: 3091. - Főnix01)
2014. febr. 9. 09:19
Huh!!!! Totál jó ötlet: "átmenni este nyusziba!".... ezt én is kipróbálom! Még esetenként bennem van, hogy az ezer éven keresztül elfogyasztott "második vacsorámat" követeli a gyomrom! Igaz, hogy ezt ma már nem teszem, de bizony valamit-valamit csak-csak elrágok én is. A sárgarépa nagyon jónak tűnik!
3091. főnix01
2014. febr. 9. 09:10

Sziasztok!

Helena gratulálok a kitartásodthoz! Ennyi tojást megenni huzamosabb ideig! Miről szól ez a Bécsi diéta?

gitka: szerintem a Norbi kódok betartása jó ötlet. Hamar elérsz vele eredményt, szerintem.

Szerény személyem tartja az elhatározást: reggeli két kis marok müzli tejjel, ebédre ami van, vacsora fehérjeturmix. Tegnap csaltam, mert esténként hiányzik a rágás, így megettem 3 sárgarépát.

Nem eszek semmi kenyérfélét, édesség is kilőve, és tök jól érzem magamat. Fogyás nulla, de ez csak az ötödik nap. Ma este már tényleg lemegyek edzeni, mert borzalmasan alszom.

3090. 5c0313b0fc (válaszként erre: 3089. - Helena66)
2014. febr. 9. 08:48

Szia-szia!

Szép eredmény, a bécsi diéta is levisz valamennyit, ahogy írtam is korábban, csak valahogy azt kellene elérni, hogy amikor annak vége, ne jöjjenek vissza a kilók!


Én azon dolgozom, hogy egyszer végre-valahára belülre kerüljek a 90-en, ehhez most:

- norbi-kódok szerint eszem napközben, de nem a norbi által árult kajákat, csak amiket én főzök itthon

- használom a kalória-bázist. Délután belevésem, hogy napközben miből mennyit ettem, és a vacsimag már igyekszem úgy intézni, hogy a napi kereten belül maradjak kcal-ban számolva, tehát az már nem utólagos felvésés, hanem ami keret van!!!

- az Abigélt nem tudom mi

- egyelőre itthoni gyaloglás. A szoba ajtótól az erkélyajtóig pontosan 10 lépés, elkezdtem itthon gyalogolni, és számoltam, hogy mennyit bírok.

Figyeld az órát, ha 1 perc alatt a 100 lépést leléped, az jó ütem. Eleinte egy "nekifutásból" én is csak a 100 lépést tudtam, néhány napja már egyhuzamba leléptem a 300-at. Tegnap volt először, hogy 1600 lépés (5x300+100), ha lépésenként 60 cm-rel számolunk, akkor meg volt az 1 km!!!!! Heuréka!!!!

3089. helena66
2014. febr. 9. 07:47

Szép napot, itt köd és depi egylőre.

A tojás diétát tegnap este fejeztem be, 3,7 kiló mínusszal, 100,5 lettem. Ma kezdem a két hetes light Bécsi diétát. 6-7 kiló mínuszt ígér. Az azt jelenti számomra, hogy márciusra 95,5 leszek, azt se tudom mikor voltam ennyi.Be szép is.Kicsit soknak tűnik a kaja, de kcal bázissal ellenőrzöm,a mozgást pedig napi rendszerességgel beiktatom. Gyaloglásra és Abigélre gondolok. aki olvas kérem írjon mi újság?

3088. melcsiii
2014. febr. 7. 21:08
Csajok ha jó alakot szeretnétek , akkor insanityzzetek!! Én 3 hét után látom magamon az eredményt...és amellett lehet enni is.
3087. helena66
2014. febr. 7. 20:27

Sziasztok, még egy napom van a tojásdiétából, és azt hiszem egy ideig nem lesz a kedvencem. Megnézem a fehérje diétát, de találtam én is egy kevésbé brutál Bécsi diéta leírást, lehet ugyanarról van szó. Vasárnap indítom, eddig a tojással 3 kiló ment le, nem olyan sok, de én ennek nagyon örülök, mert hozzám nagyon ragaszkodnak a göröngyös párnácskáim. A Bécsi diéta valószínűleg nem fog leugratni sokat rólam ezután azonban minden grammnak örülök.

A két hét fehérje diéta a hónap végéig tart, akkor elutazom egy welnness hétvégés rendezvényre, remélem lesz sok-sok fehérje, a kísértést nem bírom.Egyelőre az elipszist csinálom, valamint megrendeltem egy DVD-t, péntek Enikő, a NET-n amit láttam nehéznek tűnik, de kell valami más a kardio mellé.

3086. főnix01
2014. febr. 7. 16:26

Maca az nagyon szèp eredmèny!

Czanik Balázsròl sok jòt hallottam!

Nekem most már 5 kg maradt a cèlig. Novemberben mèg 68 voltam, volt kèt hetes nagyon stresszes időszakom, akkor lement 3 kg. Igazság szerint egy kiritikus pont van a testemen, az a fenekem alatti rèsz. Ma megyek is edzeni is.


EZ a tojásdièta nagyon komoly. Èn is szeretem a tojás, de nem ekkora mennyisègben :-)

3085. maca1111 (válaszként erre: 3083. - Főnix01)
2014. febr. 7. 14:29

szia főnix :) köszönöm aranyos vagy :) hány kilóról indulsz, mi a cél? :)

igen szoktam itthon tornázgatni, szinte minden nap :) felváltva Rubint Réka, Czanik Balázs, meg van még 1 két linkem ami kipróbálásra vár :) De ez a kettő nekem a favorit :) Tavaly is czanikkal ment le a derékbőségem 93ról 82re :)))

3084. 5c0313b0fc (válaszként erre: 3081. - Helena66)
2014. febr. 7. 11:26

Minden elismerésem a tied!

Amikor évekkel ezelőtt azt olvastam, hogy a "Vaslady" Angliában megválasztása után 10 napos tojás-kúrával fogyott le kb. tizenvalahány kg, én is megpróbáltam az általa írt napi 8 főtt tojás és semmi más csak folyadék. 4-5 nap után már rá sem tudtam nézni a tojásra!!


A 2 hetes "Bécsi diéta" vagy ami található a net-en "Fehérje-diéta" hasonlítsd össze, szinte ugyanaz, a "Fehérje-diéta" valamennyivel emberbarátibb. Két hét alatt igéri a 8-9 kg-ot, rólam lement 6. Majd miután véget ért, és visszaálltam az eredeti normál étkezésre, vissza is jött a fele = 3 kg. Szóval ez nekem nagyon rosszul esett!! :)))

Bízzunk benne, hogy nálad nem lesz ilyen jojó-hatás, vagy van valami módszered, amivel ezt meg tudod előzni.

Szurkolok neked, majd jelentkezz, hogyan haladsz!

3083. főnix01
2014. febr. 7. 11:24

Szia maca! :-)

Biztos sikerülni fog! Itt támogatjuk egymást :-) harmadik napnál tartok a "diètában". Tegnap este majd èhen vesztem, de napok òta energikusan kelek. Mèg 17 nap van hátra, mert 20 adagos a fehèrjeporom. Nagyon kìváncsi leszek :-) ma mèg le kellene menni futni is melò után.

Maca, sportolzz valamit?

3082. maca1111
2014. febr. 7. 11:02
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! :) Ez a mostani már a sokadik próbálkozásom a fogyókúrában, és úgy érzem most meg van bennem a kellő akaraterő. Fogyókúra helyett, az életmódváltásra helyzeztem a hangsúlyt. Tavaly 79 kilóról indultam, akkor sikerült lefogynom 72 kilógrammra. Most január elsején 73 kilógrammról indultam újra. :) Szívesen beszélgetnék a témáról, és szívesen cserélnék másokkal ötleteket , tapasztalatokat.
3081. helena66
2014. febr. 5. 19:06
Ma reggel 101.9 kiló voltam, ez a tojásdiéta kemény,de lehet,hogy bejön. még három napom van belőle, utána áttérek a két hetes Bécsi diétára. és akkorra itt lesz a február vége. 28.-án welness hétvégére megyek, lehet 100 alatt, akkor ünnepelni fogok az biztos, mármint biztos,ha elérem az első álompontomat.A tojás egy darabig nem lesz a kedvenc ételem. kicsit fáj a hasam, remélem nem komoly. A vízfogyasztásommal nem vagyok megelégedve. Azon van mit javítani.
2014. febr. 5. 18:28

Sziasztok!

Na örömmel látom, hogy többen vagyunk. :)

Helena gratula a fogyáshoz:) Sajna én nem vagyok oda a tojásért, max a rántottáért...de azt is csak szalonnával...:D

Főnix délután nem javaslom a gyümölcsöt, legalábbis nekem azt mondták, hogy gyümölcsöt délelőtt egyek vagy max 14-ig. Fehérje mehet dögivel. :)

Jelenleg 69 kg vagyok...bár ma megint ettem nápolyit, meg banánt. Egyszerűen nem bírtam ki. :(

Elkezdtem tornászni Béres Alexandrára...nem rikogat úgy mint a Réka. :)

Hajrá mindenkinek!!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook