Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt mert egyedül nem megy! fórum

Fogyjunk együtt mert egyedül nem megy! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. 2577cdcc12 (válaszként erre: 93. - 27525d0da6)
2008. febr. 20. 10:25
Nincs mit :)
2008. febr. 20. 09:26

Köszönöm a tippeket!

Örülök,hogy van kihez fordulni ha elakadok!

Biztos,hogy máskor is lesznek kérdéseim!

Mégegyszer köszi,és változtatni fogok!

92. 2577cdcc12 (válaszként erre: 91. - 27525d0da6)
2008. febr. 20. 08:53

Na szóval...Tegyük hozzá, hogy én a kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozás híve vagyok, és személy szerint senkit nem buzdítanék divatos diéták alkalmazására.

A puffasztott rizs egyszerű szénhidrát, tehát este minek. Bár mivel annyira kevés kalória van benne (3 szelet kb 100 kcal), ezért végülis mindegy. A virsli és a felvágott, hát abban semmi nincs, ami egészséges (fehérjetartalom szinte semmi, ellenben állati zsírok, állati és egyéb származékok viszont annál inkább). A majonéz, hát attól eltekintve, hogy nincs benne cukor és így a kalóriatartalmát csökkentették, hát attól még...de mondjuk ez lényegtelen, főleg, ha kevés. Ami jó volt benne, az az uborka (egyedül).

Én mondjuk lecserélném ezt sovány húsra, vagy alacsony zsírtartalmú, cukormentes tejtermékre, és hozzá valami zöldség, ez lehet nyers, párolt(bár a pároltat kicsit könnebben emészti a szervezet, nálam legalábbis). Vagy én szoktam zöldségkrémlevest csinálni (kevés vízben megpárolom a zöldséget, és az egészet leturmixolom, így minden egyéb nélkül krémes lesz, bele fűszerek, rá sovány reszelt sajt, én mondjuk a brokkolit imádom így).

Üdv: Andi

91. 27525d0da6 (válaszként erre: 90. - 2577cdcc12)
2008. febr. 20. 06:57

Természetesen érdekel,és szívesen fogadok ötleteket,hogy mit egyek!

Előre is köszönöm!

90. 2577cdcc12 (válaszként erre: 88. - 27525d0da6)
2008. febr. 19. 23:44
Szerintem nem! Ha érdekel leírom miért :)
2008. febr. 19. 22:47

hello,

en csak most regiztem,es egy jo fej `online fogyi tarsat` keresek,akivel lelket tudunk onteni egymasba,ha tamad a `kajalhatnek` :-)

egyedul nem megy,konnyen feladom,szoval ha van valaki mas is akinek jobb egyutt `szenvedni` ,az irjon priviben legyszi.

amugy 22 eves vok,165cm es 61kg.zarojelben megjegyzem confront eat-elessel 2honap alatt6kilot hiztam(!!!!)amit most dobni akarok.

2008. febr. 19. 19:35

Villers!

Szerinted megfelelő a mai vacsim? 3 db puffasztott búza,párizsi, 3 szelet túrista felvágott,kígyóuborka,norbi update 1 majonéz (csak kevés), hagyma

87. 2577cdcc12 (válaszként erre: 85. - Ac524f11f1)
2008. febr. 19. 15:34
Bocsi!!!!!!, ez nem a tiedben volt!!!!
86. 2577cdcc12 (válaszként erre: 85. - Ac524f11f1)
2008. febr. 19. 15:32

Ezt írtad: "ebéd után már nem eszem, vagy legalábbis kenyeret csak reggelire, este 6 körül ha éhes vagyok max salátát, vagy virslit paradicsommal..." Hát ez nem az amit én írtam.

Szénhidrát még kell délben is. A virsli, hát az minden, csak nem jó táplálék (hús benne semmi, egyébként minden egyéb, zsír, állati és egyéb származékok, ja és só). Ebéd utám már semmi, hát ez se jó, hangsúlyozom enni kell! Jó dolgokat, keveset, de kell!!! Az amit itt leírsz, valószínűleg az alapanyagcserédre sem elég, és akkor még nem beszéltünk arról, hogy annyi akkor kellene, ha egész nap meg sem mozdulsz!

85. ac524f11f1 (válaszként erre: 81. - 2577cdcc12)
2008. febr. 19. 15:16
Na hát pont így étkezem!!! De komolyan
84. 2577cdcc12 (válaszként erre: 83. - 22f56b42c8)
2008. febr. 19. 14:37
A dokik olyanokat mondanak, amitől bármelyik edzőnek kettéáll a füle. De persze ez azért a túlsúly mértékétől függ! És persze hogy ne fusson egy 120 kilós ember, de főleg az izületei miatt,és ne a szívroham miatt! A futáson kívül ezer olyan torna van, amivel ugyanolyan magasra megy fel a szívverések száma, mintha sprintelnél, de az orvosok ált. csak a futást ismerik, meg a talajon lábemeléstl. Tehát nem a módozattól függ a szívroham, hanem a pulzustól. Azt hogy Te ezt futással éred el, vagy éppen guggolással az tök mindegy szívroham szempontjából. Ja és a szív, az nem más, mint egy nagy izom azt is edzeni kell...
2008. febr. 19. 14:28
tulsullyal va futás szivrohamhoz is vezet... ezt nekem doki mondta..
82. 2577cdcc12 (válaszként erre: 80. - 22f56b42c8)
2008. febr. 19. 14:26
A túlsúllyal ne is fuss, de az emelkedőn gyaloglás is ugyanolyan jó, és nem terheli az izületeket. Mert a túlsúllyal az izületek miatt nem lehet futni, és nem a szívroham miatt.
81. 2577cdcc12 (válaszként erre: 79. - Ac524f11f1)
2008. febr. 19. 14:24
Délelőtt és délben még mehet a szénhidrát (de ha lehet csak teljes kiörlésű tészta, kenyér, barnarizs), de ezután már ne. Kivétel ez alól a zabkorpa, zabpehely, de ezeket is csak mértékkel. Délután és este sok zöldség és fehérje. A fehérjékből az alacsony zsírtartalmúak (tej, túró, joghurt, húsok, hal!!!). A napi három főétkezés mellé be kell még iktatni 2 kisebb étkezés, tudod, mint a suliban (tízórai, uzsonna). És mindezeket mértékkel. Ha még nem váltottál, akkor itt az idő, cukor helyett édesítő, és felejtsd el az üditőket, még ha 100%-os is, mivel rengeteg benne a kalória 1L=4-500 kcal. Ha így étkezel, akkor a szervezeted tudni fogja, hogy nem kell tartalékolnia, mert megkapja, ami jár neki.
2008. febr. 19. 14:13
nekem mozgás szempontjábol szerencsém van, mert egy egész szoba itthon "konditeremnek" van berendezve.. futni azért nem járok még, mert a nagy sulyom miatt még egyszerüen nem tudok futni... 10 kilós sulyfölöslegtöl már ugy hallottam lehet mert kkor nem kapok szivrohamot... éss nekem amugy is elég a kondi.
79. ac524f11f1 (válaszként erre: 78. - 2577cdcc12)
2008. febr. 19. 13:44
És akkor mit tanácsolnál, mert csak azt irtad mi nem jó... :)
78. 2577cdcc12 (válaszként erre: 76. - Ac524f11f1)
2008. febr. 19. 13:15
Ezek tényleg csak kifogások, a biciklizéshez, futáshoz nem kell jó idő...Ehhez csak elszántság kell. Én is volt, hogy 6-ra jártam edzeni, vagy éppen este 9-kor mert akkor volt időm. Ha fontos, szánj rá! Legalább kellene a heti háromszori. A kajálásoddal az a baj, hogy ha túl ritkán, és túl keveset eszel lelassul az anyagcseréd, és a szervezet raktározásra rendelkezik be, és azt a keveset is eltárolja, ahelyett, hogy felpörgetnéd a rendszeres, de mértékletes kajálással. És előbb-utóbb úgyis rendszeresen kell enned, akkor meg az egészet úgyis visszahízod...
77. 27525d0da6 (válaszként erre: 76. - Ac524f11f1)
2008. febr. 19. 10:19
Ugye tudod,hogy ezek mind csak kifogások?Az én szobámban is alig van hely,épp hogy elférek,van olyan gyakorlat amit csak az ágyon tudok csinálni.Most kellene nekiállni a mozgásnak,nem halogatni,hiszen pár hét és itt a tavasz,le kell vetni a nagykabátot! :-)
2008. febr. 19. 09:59
Valamilyen szinten akkor én is update-olok, de én otthon nem tudok tornászni. Egyrészt nincs hely, másrészt meg nagyon utálok. Edzőterembe meg a szerda vasárnapon kívül tényleg nincs időm menni, hiszen minden nap angolon vagyok majdnem 7ig. pénteken nem de akkor meg bevásárlás, végre bejutok melo után a városba, estére meg kidőlök. Talán majd ha marad ez a jobb idő, akkor előveszem a bicajt.... csak legalább egy dekát moccanna... :(
75. d2915080b8 (válaszként erre: 73. - Ac524f11f1)
2008. febr. 17. 16:46

Szia!


Tudom, hogy mindenkinek más jön be, ezért csak azt tudom leírni, ami nekem egyszer bejött. Ez pedig az update. Két hét alatt két kilót fogytam (sosem voltam híve a "gyorsan jó sokat" diétáknak), és utána sem azért állt meg, mert nem volt jó a diéta, hanem mert közbejöttek olyan dolgok, mint pl. költözködés, és nem volt időm foglalkozni vele. Az tetszett benne, hogy nem voltam éhes, és ehettem édességet is. Mellette minden nap tornáztam dvd-vel - én ilyen vagyok, akkor érzem, hogy tettem valamit, ha szakad rólam a víz. Amúgy most épp fogyókúra előtt állok, nekem is 6-7kiló mínusz a cél, szerintem megint ezzel a módszerrel próbálkozom. Én ezt tudnám ajánlani, szerintem egy próbát megér! A lényeg, hogy ne keseredj el! :) Sok szerencsét! ;)

2008. febr. 17. 16:16

szijasztok

hogy megy a fogyi?

egyébként sztem csak egyedül megy... legalábbis nekem ugy megy mert itthon nem támogatnak...:( csak piszkálnak hogy foggyak már le..43.5 kiló minuszom van, és

még 47.5 kilót kell fogynom és kész leszek:)

2008. febr. 17. 15:50
Sziasztok! A tanácsotokat kérném. 25 éves vagyok és 72 kg (170cm) 6-8 kg-tól szeretnék megszabadulni, ami úgy vélem nem a világ vége. De nem megy. Egy hónapja kezdtem el, hogy ebéd után már nem eszem, vagy legalábbis kenyeret csak reggelire, este 6 körül ha éhes vagyok max salátát, vagy virslit paradicsommal...ilyesmit. heti kétszer kardiózom másfél órát. És meg se mozdul a mérleg. Ez az ötödik hét. Kezdek nagyon elkeseredni. Mit tegyek?
2008. febr. 16. 19:30
A fogyás csak EGYEDÜL megy. :P
2008. febr. 11. 09:47
Kifelejtettem,hogy a tészta is tiltó listás!
70. 27525d0da6 (válaszként erre: 67. - 3a12840d62)
2008. febr. 11. 09:46

Mindenképp olyan módszert válassz,ami nem kúra.Hiszen az egyszer véget ér,jönnek a normális evések,és velük együtt a leadott kg-k is.A hugom pl. már másodszorra csinálja a 90 napos szétválasztó diétát,egyszer már leadott 13 kg-t.De amikor abbahagyta az mind vissza is jött.Tehát olyat kell választanod,ami hosszú távon működik.

Próbáld esetleg az update-et,vagy állíts össze étrendet magadnak,olyan ételekkel amiket szeretsz,de hagyd ki belőle a következőket: kenyér és társai (zsemle,kifli,pogácsa,bagett...)Helyette egyél teljeskiőrlésű dolgokat,de este már ezeket is hanyagold.Felejtsd el a krumplit,tésztát,köretként készíts fincsi salátákat.Natúr húsokat egyél,ne panírozz,mert az is nagyon hízlal.Cukor helyett édesítőt használj.Manapság rengeteg fajta kapható,kiváló főzéshez is,és nincs mellékíze sem!

Ha teheted akkor inkább olíva olajat használj!

Nagyon fontos a mozgás is!Ha eddig nem sportoltál,akkor valami lightosabb mozgással kezdj.Nem szabad hirtelen megerőltető gyakorlatokat végezni,mert sérülés is lehet belőle,és a kedved is elmegy.

Nagyon jó a szobabiciklizés,a pilates torna,és sokan dícsérik Norbi ducitréningjét is.

Ha bármi kérdésed van,én szívesen segítek!

2008. febr. 8. 19:46
Én az igazat megvallva ezelőtt kb egy fél éve kezdtem el fogyózni.Azóta lefogytam ,de azt sikeresen vissza is híztam.Most megpróbálok újra lefogyni,de nem a nem eszem módszerrel,mert az a szervezetnek nagyon nem tesz jót.Ugyanis,ha nem eszem napokig,hetekig,és hirtelen elkezdek enni akár nagyon keveset is,visszahízok mindent.Úgyhgy választékosan próbálok meg enni,sokat iszom és rágózom(elvégre az evést nem,de a rágást pótolja),minden nap futok 2-3 km-ert,és nagyon sokat táncolok,egyszer egy héten táncsuliban,de itthon is,és ezt ajánlom mindenkinek,ugyanis nem elég hogy felszabadít,de azért izzaszt is,ami ugye nem utolsó!Egyébként nekem sincs sok akaraterőm,de ha "bűnbeesek"(mert édesszájú vagyok...)akkor mindíg elmegyek futni,de inkább táncolok.Próbáljátok ki szerintem!Nem lát senki,akkor mindegy hogy mit táncolsz,és mindenki tud táncolni!Itt nem feltétlenül a csa-csa-csára gondolok,hanem vmi izzasztóra,tornagyakorlatokkal,stb!Nekem először is bevált ,és megint rajta vagyok az ügyön:))
68. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 67. - 3a12840d62)
2008. febr. 7. 17:34

Szia!

Diéta és torna-én legalább is most ezzel probálkozom!

Probáld meg te is!

Sok sikert-és kitartást!

2008. febr. 5. 23:23

Sziasztok!

Most találtam rá erre az oldalra! Gratulálok mindenkinek az eredményekhez! Kicsit irigy vagyok... Nekem soha nem volt elég az akaraterőm.

:(

23 éves vagyok és 25 kg felesleg van rajtam. Mit tudtok tanácsolni,hogy végre sikerüljön elérni a célomat?

Előre is köszi!

66. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 65. - 6f4b5acf28)
2008. febr. 5. 22:37

köszi-igyekszem bár néha elcsábulok!

Tegnap megnéztük 3-asba a gyerkőccel otthon a fedőneve pipőt és férjem csinállt nekem is pizzát.De majd letornászom.

65. 6f4b5acf28 (válaszként erre: 63. - 9d825e1bc8)
2008. febr. 5. 08:30
Gartulálok Durci! Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook