Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt mert egyedül nem megy! fórum

Fogyjunk együtt mert egyedül nem megy! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. Droma (válaszként erre: 1. - 6f4b5acf28)
2007. márc. 12. 15:18

Szia!

Én azt tudnám ajánlani,hogy magadnak találj ki egy fogyókúrát.Lehetőleg egészségeset,és nem egyhangút.

Én is ma kezdtem a saját fogyimat,vagyis inkább diétámat.Kíváncsi vagyok rá.

Én úgy csináltam,hogy elolvastam itt elég sok diétát,fogyit,és azokból rakosgattam össze.

üdv.:)

2007. márc. 12. 14:07

sziasztok csajok!!!!!!!gyeretek velünk fogyizni...mi is a tegnap fogtunk neki a Macskusz fogyokúrájának....

na?

:))))

2. norci78 (válaszként erre: 1. - 6f4b5acf28)
2007. márc. 12. 14:04

szia Csillag,


Én is hasonló cipőben járok! :(

Tavaly én is szépen lefogytam,jártam terembe...

most már nem járok( nagyon egyhangú) leszoktam a cigiről... Kell ennél több? Majd 10 kg feljött újra. Pénteken mertem a mérlegre ráállni, de elég volt! Mától teljes gőzzel, csak ugye egyedül elég nehéz!

Te milyen diétét választottál?

2007. márc. 12. 13:57

Sziasztok!

Ismét egy fogyis topic, de sebaj mindíg jó a tapasztalatcsere.Szeretnék lefogyni újra.

Tavaly tavasszal sikerült 31 kilot leadnom a Norbi módszerével de sajna mára ennek semmi látszata. Minden ok volt a mandulaműtétemig, utána visszajött és ismét csak arra az elhatározásra jutottam, hogy le kell fogynom.

Szeretnék tornázni de egyedül nem megy.

Üdv Mindenkinek

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook