Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt! Ismerkedjünk, és tartsuk egymásban a lelket! fórum

Fogyjunk együtt! Ismerkedjünk, és tartsuk egymásban a lelket! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 22. 19:38

Sziasztok!

Jönnék én is Hozzátok. :)

Még sosem voltam tagja egy "fogyi"-csapatnak sem, igaz, eddig nem is fogyókúráztam sosem, de a két (gyors) egymásutáni terhesség-szülés alatt maradt rajtam pár kiló felesleg, bár az arányok (vagyis inkább aránytalanságok!!!) jobban zavarnak.

Nekem olyan 10 kilót kéne leadnom, de az 5-nek is nagyon örülnék. Nincs sok akaraterőm, imádom a csokit, mondhatni függő vagyok, és keveset mozgok 3 éve, mióta itthon vagyok. Ezeken kéne változtatnom.

Én is a januárt tűztem ki magam elé, a férjem is velem tart és egyenlőre Béres Alexandra Súlykontroll Programja felé kacsintgatok.

Kitartást előre is mindenkinek, a Kismamá(nk)nak pedig hatalmas gratula!!!! Első baba? ;)


Jó készülődést Mindenkinek, Boldog Karácsonyt!

Anita

2009. dec. 22. 19:34

Sziasztok!


Én pont ma egy hónapja kezdtem el a fogyit. Eddig 5 kg ment le.

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem baj.

8. 57abc43d5b (válaszként erre: 7. - 49f0d20c7d)
2009. dec. 22. 19:32

Semmi nem ciki ha az neked jó!:)

Akinek nem tetszik tegyen egy szivességet.:D

2009. dec. 22. 19:30

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni. Úgy tervezem, hogy december 28-tól kezdem. Szerintetek ciki télen futni pl. egy stadionban? (nyáron mindig sokan vannak)

2009. dec. 22. 19:26

Sziasztok.

Karácsonykor lesz egy éve,hogy fogyizom,de még 8 kiló vissza van az álomsúlyig.Nagyon jó vagyok arra,hogy tartsam a lelket fogyistársaimba.Ha befogadtok én is csatlakozom.:)

2009. dec. 22. 19:21

Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok. :) Nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar válaszokat kapok. :)

Ünnepek alatt én sem fogok kínozni magam. Inkább a januárban bízok. Újra elkezdek tornára járni, amit kb 1,5 hónapja abbahagytam... pedig nagyon jó volt, hasznomra is vált... 2 hónap alatt heti 2 tornával kb 3 kilót fogytam, jobban éreztem magam a bőrömben. Most viszont... pff... inkább hagyjuk. Úgy érzem magam mint egy lufi. :(

Tudom, hogy sikerülni fog, ha elhatározom magam és nem engedek semmiféle csábításnak... Előttem az élő példa... a legjobb barátnőm. 18 kilót fogyott... igaz 1 év alatt... kitartott... kitart, mert még nem érte el a célját.

2009. dec. 22. 19:09
Szia, én is szeretnék fogyni sok-sok mindent kipróbáltam már, de gyenge volt az akaraterőm hozzá. Megpróbálok én is csatlakozni hozzád/hozzátok. Remélem most végre sikerülni fog. Ünnepek alatt nem kínzom nagyon magam. De már akkor is oda figyelek dolgokra utána pedig beszerzek ezt-azt még a fogyáshoz.
3. Shaikan (válaszként erre: 1. - AknaiB)
2009. dec. 22. 19:04

Szia,

Nekem epp hiznom kellene. Nemreg mutottek, es kozoltek, hogy a magassagomhoz a 60 kilo alatti suly edeskedes, plusz nem artana valami kis testmozgas... Igaz en most ott tartok, hogy a sebeimet nyalogatom es munkaba temetkezem, tenyleg kellene valamit tenni az eletbenmaradasert.... Az elhatarozasodhoz kitartast kivanok, ha tudnek, szivesen futnek veled (azt meg nekem tilos)

2. ancsyangel (válaszként erre: 1. - AknaiB)
2009. dec. 22. 18:59

szia

az elhatározásodhoz gratulálok :)

Kitartáshoz erőt kivánok neked!

Én is szeretnék fogyni nagyon de 5 hetes kismamikánt én inkább a súlytartásra törekszem :)

2009. dec. 22. 18:54

Sziasztok!

Már nagyon régen van egy "vágyam". Lefogyni. Tettem érte, nem is olyan régen. De feladtam. Az elhatározás még mindig bennem van. Lefogok fogyni. Ez az elhatározás elég rosszkor jött, karácsony előtt. Nem azt mondom, hogy nagy zabálás lesz itthon, de mégis finomabbnál finomabb ételek. Nem fogom magam pattanásig enni. Futni is mennék. Kint hideg van és bokáig érő latyak.

Ha valaki velem tart. Ha valakinek hasonló elhatározásai vannak mint nekem, akkor írjon. Beszélgessünk, ismerkedjünk, hogy tudjuk egymásban a lelket tartani a nehéz időszakokban.

Bius

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook