Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt! Ismerkedjünk, és tartsuk egymásban a lelket! fórum

Fogyjunk együtt! Ismerkedjünk, és tartsuk egymásban a lelket! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 26. 19:35
Hát, nagy kár, hogy kihalt ez a topik.Pedig bennem erősen kellene tartani a lelket, ebben a hidegben ugyanis legszivesebben szalonnát ennék csokival... szörnyű...:(
99. Dundiera (válaszként erre: 97. - Czero001)
2010. jan. 16. 14:11
légyszíves részletesen elmesélni a méregtelenítés engem is érdekel
98. inkábbíjász (válaszként erre: 96. - Czero001)
2010. jan. 14. 20:36

Ez szép eredmény nagyon! Gratula!


Megkérdezhetem, hogy mivel méregtelenítettél?

Nomeg, elég járatlan vagyok a témában, egyáltalán,valaki írhatna errőla méregtelenítésről, hogy mi is ez tulajdonképpen.

Köszi!

2010. jan. 14. 20:12
Ja, és 5-6 kg-ot fogytam.:)))
2010. jan. 14. 20:12
Sziasztok.Nekem bevált egy dolog a fogyásra vagy legalábbis az étkezés csökkentésére. Persze szerintem először minden agyban dől el. Kezdtem egy méregtelenítéssel, ezt teával és algával végeztem. Nem okozott hasmenést vagy ilyesmi, de sokkal több folyadékot kívántam, és "kipucolódtam", méreganyagoknak annyi. Ezt negyedévente megcsinálom. Mivel több folyadékot iszom, csökkent az étvágyam is...6 után megpróbálok nem enni, ha éhes vagyok, inkább iszom kb 3 dl folyadékot, és elég.Étkezést ki lehet váltani a folyadékkal. És nagyon fontos hogy sokat igyunk, mert ez által is távoznak a méreganyagot. Szerintem ha nem kezdünk egy méregtelenítéssel, nehézkes a fogyás.
2010. jan. 14. 16:31

vagyok bocsánat csak év eleje van és sokat dolgozom de foglak keresni benneteket

kitartás csajok

94. inkábbíjász (válaszként erre: 93. - Vandancsi)
2010. jan. 13. 21:29

Ó, hát megy ez! És biztos menni is fog még! Hajrá! :)


Írjatok az eredményekről, olyan buzdító tud lenni olvasni őket!

2010. jan. 13. 21:25

Sziasztok!


Én vagyok, csak mindig késő este jutok ide, olvasgatni, akkor meg már nem írok.

Nekem a mérleg nem mozdul, de nem is csodálom. Mióta eldöntöttem, hogy most aztán tényleg fogyni akarok, még jobban kívánom az édességet. És nemcsak kívánom, eszem is. :(

De! Kétnaponta szobabiciklizem egy fél órát, utána meg Réka vagy Alexandra kazijára tornázok egy 20-30 percet. Ebből nem engedek, jól is esik, főleg utána olyan klassz érzés. Azért remélem előbb-utóbb sikerül az étekzésemet is megváltoztatni, mert ez így durva!


Ja, azért van egy jó hírem is. Eddig 42-es méretem volt, és most szombaton vettem magamnak pár dolgot, és jó a 40-es is. Na, nem lötyög, de feljön!!! Már csak egy méret, hogy a régi legyen. :D

2010. jan. 13. 13:00
Meghalt a topic? Senki nem ír semmit sikerekről/(neadjisten) kudarcokról?
91. inkábbíjász (válaszként erre: 90. - Annamaya)
2010. jan. 7. 15:56

Nem kifejezetten. Mostanában próbálok odafigyelni a kajálásra is, de megmondom őszintén, hogy nagyon nehéz, mert szeretem az ízeket:)


Nem a fogyásvolt a célom vele, de ha az is összejön valamennyire, az pluszban jó.


Eddig mióta mérem, összesen -4 kg a két hónap futás alatt. Az előtte levő hónapokban bicikliztem, hogy valamennyire fel legyen készülve az izomzatom és az izületeim a futáshoz. Persze, akkor még nem hittem el, hogy tényleg fogok futni is, csak szerettem volna. :)

90. annamaya (válaszként erre: 89. - Inkábbíjász)
2010. jan. 7. 15:37
És fogytál/fogyózol is azóta?
89. inkábbíjász (válaszként erre: 88. - Dundiera)
2010. jan. 7. 13:34

Húha! Hát, ez elég egyéni...


Szóval, a sztori röviden az, hogy évek kemény melója után végre eljutottam oda, hogy beválogattak az íjász Válogatottba (tehát azok közé, akik nemzetközi versenyeken képviselhetik hazánkat). De.

Mivel az íjászat nem egy túltámogatott sport, így az egész ön-finanszírozós, én pedig munkanélküliként nem bírom felvállalni a vele járó költségeket (utazások, szállás, kaja, edzőtábor, válogatott mez...). Így le kellett mondanom a válogatottságról...


Node, úgy döntöttem, hogy nem ússzák meg ilyen könnyen azok, akik fel bírják vállalni az anyagi terheket, ha fene fenét eszik, akkor is jobb leszek náluk! :)


És ehhez kell egy jó adag önbizalom növelés, és sokkal jobb kondi, és mind a kettőt megadja nekem a futás.


Szóval,én ezért futok. :)

88. Dundiera (válaszként erre: 87. - Inkábbíjász)
2010. jan. 7. 13:17
Szia mesélj légyszíves arról az erős lőketről ami segít neked
87. inkábbíjász (válaszként erre: 86. - Annamaya)
2010. jan. 7. 12:07
Csak az utóbbi fél évben... Volt egy meglehetősen erős löket benne, ami ki is tart még jó ideig sztem.
86. annamaya (válaszként erre: 85. - Inkábbíjász)
2010. jan. 7. 12:03
Bocsi, de a hozzászólásaid alapján max 10-15 kg súlytöbbletre tippeltem nálad. Ahogy írod, meglehetősen sportosan élsz. Biztos meglesz az eredménye is.
85. inkábbíjász (válaszként erre: 84. - Annamaya)
2010. jan. 7. 09:54
sokból. Nagyon sokból...:) (100 felett, ennyit elárulok)
84. annamaya (válaszként erre: 82. - Inkábbíjász)
2010. jan. 7. 09:41

Sziasztok!

Inkábbíjász, megkérdezhetem, mennyiről indultál?

83. vandancsi (válaszként erre: 82. - Inkábbíjász)
2010. jan. 7. 00:50
Hűű, ügyes vagy nagyon, gratulálok!! :)
2010. jan. 6. 20:30
-2 kg! :)
2010. jan. 6. 20:01
Mikor indul meg a fogyás??? Vasárnap kezdtem... DE NEM ADOM FEL!!!!!
80. Sibetti (válaszként erre: 78. - Inkábbíjász)
2010. jan. 6. 14:43

Hát, ez az, hogy fogalmam sincs. Próbálkoztam már sok mindennel, az arany középutat kellene megtalálnom.

Most éppen a napi 5X-i étkezést szeretném megpróbálni, és jó lenne mozogni is valamit. Kb. 10kg-t kellene leadnom.

2010. jan. 6. 11:36

sziasztok újra!

az biztos hogy kell az ember mellé aki segíti bíztatja. sokáig az volt nálunk a gond, hogy a párom nem vacsorázott ha én se. viszont Ő kemény fizikai munkát végzett, ezért fontos volt hogy egyék. Ha nem is neki köszönhetem azt a rengeteg súlyfelesleget, de remélem része lesz az elvesztésében.

78. inkábbíjász (válaszként erre: 77. - Sibetti)
2010. jan. 6. 11:13
És mivel próbálkozol? Miben látod a BIZTOS és TARTÓS fogyásod titkát?
2010. jan. 6. 09:17

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni én is hozzátok! Már sokszor elhatároztam magam, de kitartani még nem sikerült.

Sajnos, mindig volt indok!

2010. jan. 5. 18:36

Sziasztok!

Én január 2-án kezdtem az életmódváltást! Szeretnék tőletek megtudni tapasztalatokat, jó sportlehetőségeket stb. Azért kezdtem el csinálni, mert a párom rokonai folyamatosan azzal "zaklattak", hogy a páromhoz csak vékony lány illik. Ez nagyon rosszul esett, ezért eldöntöttem, hogy változtatni fogok! A párom mindenben támogat.

Mikor megismertem a párom 63kg voltam, csak később elengedtem magam, azzal hitegetve magam, hogy ő így is szeret, és vannak nálam sokkal "nagyobbak" is. De most már belátom, hogy ezt nagyon rosszul gondoltam. Most jelenleg 72kg vagyok, februárra szeretnék 68kg lenni. Egyelőre ez az első kitűzött célom. Remélem menni fog!

Mindenkinek eredményes súlyvesztést kívánok!

2010. jan. 5. 17:30

Megőrülök!

Isteni illata van a frissen vett kenyérnek...


:)


Eszek egy kis müzlit és bedugaszolom az orom a nap további részére:)

2010. jan. 5. 14:57
Ti mit tudtok az L-karnitinről? Mármint, van-e valakinek tapasztalata vele, hogy testmozgás mellett tényleg, valóban fokozza a zsírégetést?
73. inkábbíjász (válaszként erre: 72. - Annamaya)
2010. jan. 5. 14:47

Hát igen, ezekben a mínuszokban vigyázni kell. Nekem heti 4 futás előírás (saját magam részére), így a hidegben is kimegyek, különben nem sokat ér az egész. De nagyon felöltözve. Térdmelegítővel (régi zokniból csinált darab), sapkával, sállal, esőben széldzsekivel...

És utána azonnal forró zuhany, majd a jól megérdemelt bőrfeszesítő testápoló a kényes részekre :)


De nyugi, idén is lesz tavasz, semmivel nem vagy lemaradva! ;-)

72. annamaya (válaszként erre: 71. - Inkábbíjász)
2010. jan. 5. 14:05

Biztos vagyok benne, és egyre jobban vonz engem is.

Tavasztól őszig biciklizni szoktam, de télen az nem az igazi. Soha nem szerettem futni, de lassan rászánom magam. Ahogy írtad, jó levegőn, a természetben mozogni - jobb sport nem is kell. FŐleg, ha nincs -10 fok. :-)

71. inkábbíjász (válaszként erre: 70. - Annamaya)
2010. jan. 5. 12:20

Naponta nem bírok futni, időm sem engedi és pihennem is kell közte, de amikor nem futok,akkor pl súlyzózok.

Heti 4 futás, 3 súlyzózás van most programon.


A futást pedig nagyon lassan, nagyon sok gyaloglással kezdtem, és szépen lassan növelem a távokat.


És meg is szerettem, pedig... sosem tartozott a kedvenceim közé!


Én mindenkinek csak ajánlani tudom. Jó levegő, szép környék, testmozgás... kiváló! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook