Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt! Ismerkedjünk, és tartsuk egymásban a lelket! fórum

Fogyjunk együtt! Ismerkedjünk, és tartsuk egymásban a lelket! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. annamaya (válaszként erre: 69. - Inkábbíjász)
2010. jan. 5. 11:45

Bocsánat, az előbb rosszul írtam a nevedet.

És mennyit futsz naponta?

69. inkábbíjász (válaszként erre: 68. - Annamaya)
2010. jan. 5. 11:41

Szia!


Ezen a héten lesz, hogy két hónapja.

68. annamaya (válaszként erre: 65. - Inkábbíjász)
2010. jan. 5. 11:32

Sziasztok!

Inkábbíjjász, te már régóta futsz?

2010. jan. 5. 07:56

Sziasztok, jó reggelt!


Inkábbíjász: muszáj drasztikusnak lennem egy kicsit magammal, nagyon elhíztam az utóbbi időben. A férjem tegnap nem akart vacsorázni, hogy együttérezzen velem, nagyon kedves tőle, de csak nem fogom feladni az első napon.:))

2010. jan. 5. 01:09

Sziasztok!

Üdv az újaknak! Meg fog valósulni a topik címe, és fel is fog pörögni a fórum, csak most, hogy vissza kellett állni a normális kerékvágásba sokunkat megvisel:D

Megyek is tanulni.

Cupp

65. inkábbíjász (válaszként erre: 64. - 91675d4a35)
2010. jan. 4. 21:14

Hajrá! Csak így tovább. Én nem bírnék csak zöldségeket enni. Komolyan mondom, hősök vagytok ezekkel a kajamegvonásokkal.


Viszont ma többen is mondták, hogy fogytam :) Pedig súlyra nem változtam, alakilag viszont igen. Csak jót tesz a futás úgy látszik :)

2010. jan. 4. 18:33

Hazaértem, gyerekek végighallgatva, ma Apa vacsiztat, hideget, mert nem akarok bűnbe esni. Párolódik 1,5 kg zöldségem, ez lesz a holnapi teljes adagom, és a szerda ebédig is be kellene osztanom. Szerda vacsira majd készítek frisset.


Ja, még nem írtam, de a naplómban olvasható, a hétnapos zöldségkúrával kezdem az évet, a diétámat, elsősorban méregtelenítés, főként pedig gyomorszűkítés céllal. Egyelőre remekül megy.

63. 91675d4a35 (válaszként erre: 60. - Dundiera)
2010. jan. 4. 16:09
Norbi valóban nem rossz, de szabd önmagadra. Ahogy ő is írta, nem kell általa összeállított diétát keresned, s ha találsz, azt se kövesd szó szerint. Állítsd össze, hogy mit szeretsz, keresd ki a kódokat, és szinte mindent lehet enned, levesek, zöldségek, husik, gyümölcsök, egytálételek, minden kategóriában találsz magadnak valót.
2010. jan. 4. 15:24
a mozgásról annyit hogy van szoba bicajom azon tekerek 20 percet aztán 15 percig ugrálok a steppadon és egy kis hasizom. ezt szeretném 2 naponta hát nagyon bízok magamba
2010. jan. 4. 15:13

Sziasztok.

Norbi atyánk módszere nekem is tetszik és a tornái is.Jó kis pörgősek.És most Réka 2008-as lemeze is favorit lett nálam.

2010. jan. 4. 15:05
Sziasztok. én a norbi modszert gondoltam ki magamnak. Persze nem véletlen húsimádó vagyok és nehezen mondok le róla. egyébként is szimpatikus amit olvastam a könyvébe. ott van egy fejezet ami heti felbontásba leírja a feladatokat. Mérlegelés viszont havonta javasolja, hát az nem biztos hogy meg tudom állni
59. 91675d4a35 (válaszként erre: 58. - Inkábbíjász)
2010. jan. 4. 14:44
Nem bonyolult, te magad is meg tudod csinálni, persze úgysem tartható minden héten, mensi miatt mondjuk több víz, több kiló, vagy ha egyik héten drasztikusabb diéta miatt beelőzöd magad, de mindenképp érdemes, motivál, főleg a hétfő reggel, nekem a vasárnap délután mindig a nehéz, mert otthon vagyok, sütök, főzök a családnak, de ha másnap mérlegelek, akkor talán nem eszem magam degeszre. :))
58. inkábbíjász (válaszként erre: 57. - 91675d4a35)
2010. jan. 4. 14:41
Wow ez jól hangzik.Mármint ez a rendszeresség és következetesség. Biztos sikerülni fog elérni a célod. :)
57. 91675d4a35 (válaszként erre: 54. - Inkábbíjász)
2010. jan. 4. 14:38

Minden hétfő reggel. Készítettem egy tervet magamnak, ténysúly, célsúly, a köztes (leadandó) hetekre lebontva egy kis táblázatban, és majd minden hétfőn beírom, hogy hol tartok, remélem tudom majd tartani.


(Pénzügyi tervezéssel foglalkozom a munkahelyemen, úgyhogy a magánéletben is tervezek sokat.:)))))

56. annamaya (válaszként erre: 54. - Inkábbíjász)
2010. jan. 4. 14:28

Szia!

Én fogyókúra idején gyakran.

Ha tetszik, amit mutat, az motivál, ha nem tetszik, akkor meg talán észbe kapok tőle.

Valahogy úgy van, hogy hetente tervezem, de az elején inkább kétnaponta rá állok a mérlegre.

2010. jan. 4. 14:23

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.

Látom, nem nagyon pörög a topik, de a címe nagyon szimpatikus.

Úgy 20 kg-t kell fogynom, pár napja gyakorlatilag folyton ezen jár az agyam. Tudom, hogy az egész életemet át kell alakítanom, a fogyáshoz is, de főleg azért, hogy az eredmény meg is maradjon majd.

Örülnék, ha megvalósulna a topik címe. :-)

2010. jan. 4. 13:55
Ti milyen gyakran mérlegelitek magatokat?
53. 91675d4a35 (válaszként erre: 42. - 8f93a64f70)
2010. jan. 4. 13:37
Ne felejtsd el a sok gyümölcsöt, zöldséget, azokból is sok finom nassit tudsz gyártani. És a meleg tea is csillapítja a háborgó éhséget.
52. 91675d4a35 (válaszként erre: 49. - Dundiera)
2010. jan. 4. 13:36

Sziasztok!


Én is épp ma kezdem, kellemes kis motivációkat találtam ki én is magamnak, illetve kezd kicsit rendetlenkedni a testem, jelez, hogy sok a plusz.


Csatlakozhatnék?


Mindenkinek kitartást, igyekszem majd gyakran benézni. Írok naplót, akit érdekel, nézzen be néha.

2010. jan. 4. 09:28
Köszönöm. Kitartás mindenkinek
50. 8f93a64f70 (válaszként erre: 49. - Dundiera)
2010. jan. 2. 17:51

Szió!

Üdv köztünk!

2010. jan. 2. 16:56

sziasztok csatlakozom én is hozzátok. Ma kezdem el hát nem is tudnám megmondani hanyadszorra, de úgy érzem most elég kitartó leszek. Az is igaz hogy vannak elég komoly motivációk ami miatt úgy gondolom most kitartó leszek.

Kitartást kívánok mindenkinek.

Sziasztok

48. biboca89 (válaszként erre: 47. - Inkábbíjász)
2010. jan. 2. 16:32

Épp ez az, hogy semmit nem csináltam. Nem tornáztam, nem figyeltem, hogy mit eszek. Nem vontam meg magamtól a finom falatokat... de nem ettem magam repedésig... csak 31.-én xD... azt hittem az megfog látszani rajtam, de nem. :D

Én mérem magam, ez motivál. Sok és kevesebbnek kell lennie!

47. inkábbíjász (válaszként erre: 46. - Biboca89)
2010. jan. 2. 16:23

Hajrá! Kívánok kitartást hozzá:)


És mit csináltál, vagy mit nem csináltál, hogy ne változzon a súlyod az Ünnepek alatt?


Én nem méregetem magam mert csak frusztrál.

2010. jan. 2. 14:47

Sziasztok!

Nem híztam az ünnepek alatt :D. Hihetetlen... pedig nem is figyeltem arra, hogy mit eszem... Jó nem zabáltam! Akkor is hihetetlen!

Idén minden más lesz. Megváltoztatom az életemet!

Sikerülni fog!

45. 8f93a64f70 (válaszként erre: 44. - Inkábbíjász)
2009. dec. 30. 21:26
nincs mit:)
44. inkábbíjász (válaszként erre: 42. - 8f93a64f70)
2009. dec. 30. 21:22
Ez jó ötlet!!! Köszi! :)
2009. dec. 30. 21:08

Sziasztok.

Én is itt vagyok.Már pár napja keményen tornázom.Ma kipróbáltam Réka dvd-jét is.

Kegyetlen!De remélem lesz látszata.

42. 8f93a64f70 (válaszként erre: 41. - Inkábbíjász)
2009. dec. 30. 20:54

Szió!Üdv itt!

Mi anyámmal (ő is fogyóba kezd) pont ma vásároltunk be lightos kajákat...ha ránk törne az éhség címszóval. Vettünk ízesített müzlit, én ma este éhes voltam 5 szemet bekaptam és már el is múlt, müzli szelet, light joghurt. Mi ilyenekkel tankoltunk fel:) Ha meg is eszünk egy egy ilyet nem ártunk oly nagyot a diétának.

2009. dec. 30. 20:44

Sziasztok!

Hát, akkor próbáljuk meg. Csatlakozom ha nem gond.

Magamról annyit, hogy van rajtam bőven fölös, első körben ha 10 kg lemenne, szárnyakat kapnék a maradék 20-hoz :)


Sportolással elvagyok, bicikliztem jó sokat, mostanában futok, het 4x 2 km-eket. De nehogy azt higgyétek, hogy fogytam tőle. Semmit. Viszont alakultam biztos, mert a cuccok könnyebben feljönnek rám, és mások is megjegyezték, hogy biztos fogytam.


Szóval, hajrá csajok, futni kell mert alakít, mert hasznos és mert naaaagyon jóóó! :D


Ha elkezdesz futni, szívesebben nézel a tükörbe, mert tudod, hogy teszel magadért valamit. Nem is akármit! És az egészségedre is jó hatással lesz.


Persze csak óvatosan! Először inkább sok séta kevés kocogással, majd szépen, nagyon lassan lehet növelni a futások számát. Egyszercsak eltűnnek talán a gyaloglások is :) Én a 2 km-t jelenleg 5 részletben futom le.De amikor elkezdtem, 100 m futás után sétáltam 100-at és így mentem 1 km-t kb. És majd belehaltam :) De megéri.


Szóval, nekem kajálási tanácsok kellenének. És ebben kellene, hogy egy közösség tartsa bennem a lelket.


Ti mit csináltok, mikor este rátok tör a mardosó éhség? Mert nem enni nem megoldás. Bezabálni szintúgy nem az. Ötlet?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook