Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt! Aki úgy érzi szüksége van arra, hogy kibeszélje magából! Támogassuk egymást! fórum

Fogyjunk együtt! Aki úgy érzi szüksége van arra, hogy kibeszélje magából! Támogassuk egymást! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
11. 1246f1921c (válaszként erre: 9. - D83e49c42d)
2012. febr. 5. 16:42

Vééégre! :)

Bocsi az örömködésért, de olyan kevés vega életmódváltóssal futottam itt össze.

Így az ehető ételek közel a felére csökkennek, nehezebb változatosan étkezni, úgy, hogy jól is lakjon az emberlánya... és a lehetőségek is mások.


Van aki egyszerűen eszik grillezett csirkét, vagy főtt, ilyen-olyan zöldséges köretes rakott ételt, esetleg csökkentett zsírtartalmú szószosat, de valljuk be, párolt zöldségeket magába rágcsálni nem nagy élvezet. :D

10. 1246f1921c (válaszként erre: 8. - D83e49c42d)
2012. febr. 5. 16:40

Sok sikert! :)

Én jelenleg 170 cm vagyok, és 59 kg.

A legkevesebb 56 kg volt, a fogyásom végén 57,8 kg voltam.

Jelenleg az 59 kg-t tartom, izomban nőtt a tömegem, mivel három-négy hónapja mozogni kezdtem. :)

9. d83e49c42d (válaszként erre: 7. - 1246f1921c)
2012. febr. 5. 16:38
Ja, és én is vega vagyok:) És így tényleg nehezebb fogyózni:)
2012. febr. 5. 16:26
sziasztok, csatlakoznék... 173 cm vagyok és 73 kg, kb 10 kg-ot akarok ledobni. Már régóta fogyózom (több éve:)), 78 volt a legtöbb, és 64 is voltam már, jojózás mindig, persze buta diéták miatt. Most életmódváltásra törekszem én is, 68 kilóig csak fehérjét és zöldséget eszem, 65-ig gyümivel kiegészítve, és 65 alatt már tk. kenyérrel is... legalábbis ez a (legújabb:)) terv. Sok sikert mindenkinek!
7. 1246f1921c (válaszként erre: 4. - ZumbaHajni)
2012. febr. 5. 16:24

Neeeem. :)

Bár sokat segítettek az Update ételek és receptek már akkor is.

Kalóriát számoltam, szénhidráttal.


Most viszont tényleges és teljes életmódváltásba szeretnék belevágni, nem mellőzve az ételeket, csak megpróbálok arányosan étkezni zöldségek, gyümölcsök terén és nem összevissza falni mindent amit épp megkívánok. :)

Ami ugye eleve nem egyszerű, mert vega vagyok, húst egyáltalán nem eszem. Viszont tojást, tejet igen.


Nekem főbb problémáim a sós "rágcsákkal" vannak, ha épp nincs jobb dolgom, akkor bekapok ezt azt.

Szerencsére a kilók nem jöttek vissza, bár a tömegem nőtt, de izomban.


Viszont a nagy fogyásom után (három és fél hónap alatt adtam le ennyit...) az anyagcserém és emésztésem teljesen felborult. Sokáig küszködtem vele, így nekem "létkérdés" az egészséges táplálkozás. :)


Jól vettem ki egyébként a hozzászólásodból, hogy Zumba oktató vagy?

6. ZumbaHajni (válaszként erre: 5. - Reni905)
2012. febr. 5. 16:20
Nem jön be a kérdőív
2012. febr. 5. 16:14

Tóth Renáta Klaudia vagyok a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar humánkineziológia szak végzős hallgatója . Kérem szíves segítségüket a szakdolgozatomhoz, melynek témája a diabetes mellitus kialakulásának életmódbeli okai, prevenciója és kezelése életmódbeli változtatásokkal. Kérem töltsék ki a kérdőívet, hogy egyszer majd Önöknek is segítségére legyek! A kérdőív név nélküli, maximum 5 percet vesz igénybe!

[link]

4. ZumbaHajni (válaszként erre: 2. - 1246f1921c)
2012. febr. 5. 16:12
Gratulálok a fogyásodhoz!!! :) Update, és Béres Alexandra? Így sikerült ennyitől megszabadulnod? :)
2012. febr. 5. 16:12

Szia!

Hát konkrét tervem még nincsen, avval kellene kezdenem hogy leküzdjem az éhséget! Megpróbálkozom a Hoodiával, csak a kezdetekben, hátha.. aztán már úgyis rááll az ember, csak elkezdeni nehéz.. Fizikai munkát végzek, hétfő-szerda-péntek pedig edzés. Koplalással tuti nem próbálkozom. de az hülyeség is..

2. 1246f1921c (válaszként erre: 1. - ZumbaHajni)
2012. febr. 5. 16:09

Szia! :)

Az én rövid történetem:

Egy évvel ezelőtt sikerült megszabadulnom 21 kg-tól.

Jelenleg alakot formálok, rengeteg mindenre nyitott vagyok. Zumbától kezdve, az edzőteremig, R.Réka, és egyéb külföldi átmozgatós dolgokig.

A közeljövőben kisbabát szeretnénk, így számomra is fontos az életmódváltás, mozgással egybekötve.

Úgy hogy szívesen csatlakozom! :)


Mivel próbálkozol? Barna rizs, rozs liszt, fehér dolgok elhagyása?

Én főképp Update és Béres Alexandra receptjeivel. :)

2012. febr. 5. 16:01

Sziasztok!

Többször indítottam itt témát, és nagyon jól elindult az elején minden, aztán lassan elkoptak az emberek. Remélem most nem így lesz, és egy kitartó csapat áll össze.

Amint fontos tudni rólam, hogy egy álmom már valára vált,és ez a ZUMBA. Hihetetlen, de létrehoztam valamit a városunkban, és sikeres, megismertek az emberek, azt csinálom amit szeretnék. Persze még sok mindenen szeretnék változtani, és az egyik az alakom. Tudom.. most felteszed magadban a kérdést, hogy ha Zumbázom, akkor fognyom kellene, nem? Hát az a helyzet, hogy csak a mozgás nem elég a dolgokhoz. Életmód váltás kell. Sok kitartás.. remélem sikerül, példát szeretnék mutatni... Tarts velem!!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook