Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, támogassuk egymást minden nap! fórum

Fogyjunk együtt, támogassuk egymást minden nap! (beszélgetős fórum)


1 2
59. TheGicaaa (válaszként erre: 58. - Magicmag25)
2011. jún. 6. 18:55
Nem tudok mást tenni. :)
58. magicmag25 (válaszként erre: 57. - TheGicaaa)
2011. jún. 5. 23:33

Engem is sokkolni szokott ilyesmi!:D

nem tudom miert ment fel ilyen gyorsan az a ket kilo,de majd szepen lemegy az,csak tarts ki!

2011. jún. 5. 22:51

Nem kéne kihalni, ébresztőőőő van csajok!!:D

Egyébként képzeljétek.. ma azthittem megőrülök..ugye tegnapelőtt reggel még 68,3-at mutatott a mérleg, ma reggel meg 70.00 :OOOO

Tegnap este grilleztünk nade update szerint lehet enni zsírt mértékkel, és csak kevéssel ettem többet, mint szoktam, de ez most nagyon sokkolt :(

Pár karika ilyen lecsókolbász szerűség volt a "grillen" (egyébként rablóhúsnak nevezett cucc volt:D) , meg csirkemell, szűzérme, gomba.. ezeket ettem friss paradicsommal,lilahagymával. szénhidrátot nem eszem mióta a fórumot írtam.. az előtt 1-2 nappal kezdhettem azthiszem... Víz miatt esetleg? na de KÉT KILÓ???? áhh:S:S

56. abcd85b849 (válaszként erre: 55. - Magicmag25)
2011. jún. 5. 22:00

Szia. Ha nagyon radikálisan nézem, akkor még kb 15-20 kg lenne az társadalom szerint elfogadott átlag kategóriához, de nem akarok 65 lenni, megelégszem egy 70-75-el. Jelenleg 85 körül vagyok.

Köszi szépen, nagyon igyekszem, hogy elérjem a célom. =)

55. magicmag25 (válaszként erre: 54. - Abcd85b849)
2011. jún. 5. 16:00
Nah, szia!:D Olvastam a cikked.Sok mindenen mentel keresztul es csak felnezni tudok rad!Orulok,hogy megtalaltad a parod,aki melletted all es mindenben tamogat!Mennyit szeretnel meg fogyni!?
2011. jún. 4. 19:11
Ééén itt vagyook. =)
2011. jún. 4. 18:34
Azota sincs itt senki?Hm....kihalunk itt is...:S
52. magicmag25 (válaszként erre: 49. - Skittles)
2011. jún. 2. 11:07

Koszi Skittles, arany vagy!Este fel8kor gondoljatok ram!:) Fekete miniruha lesz rajtam es csizma.Eddig meg ez a valtozat, majd meglatom,hogy mi lesz este a velemenyem, lehet addig valtoztatok.

Csak meg el kell mennem harisnyat venni.

Kellemes napot neked!

51. magicmag25 (válaszként erre: 50. - Abcd85b849)
2011. jún. 2. 11:04

Jajj, de aranyos vagy!Probalok en csinos lenni, tudod...csak a testem kozepvonalaban vagyok nagyon elhizva, ami nagyon zavar,mert innen megy le legutoljara a felesleg.Szoval nem adom fel, es igenis van onbizalmam, ha nem lenne, ma sem mennek miniruhaba a diplomaosztomra!:D

De persze jobb lenne nehany merettel kisebb ruhaban, de nem izgat, vannak nalam nagyobb csajok is...

A suliban mindig lattam egy lanyt, sajnaltam szegenyt, a combja kozepeig lelogott neki a hasa, es leggingsben jart mindig, mert gondolom nem ment ra mas. Kb ketszer nagyobb darab volt, mint en.

Szoval en itt Irorsagban kozepesen aranyosnak szamitok, mert itt minden no vaskos, eleg szomoru, de ez van.

ettol fuggetlenul le fogok fogyni,mint a pinty!

Kovetem a doki altal jovahagyott dietat,szedem a bogyoim, es megyek edzesre,amikor csak tudok!!!

50. abcd85b849 (válaszként erre: 48. - Magicmag25)
2011. jún. 2. 08:56
Ne mondj ilyet! Szerintem csinos vagy a képeken. =) Én is a 75-re pályázok, egyelőre az is totál "kielégítene" ha 80 alá menne a mérleg nyelve. Legyen egy kis önbizalmad, anélkül nem megy, amiben tudunk, mi itt úgy is segítünk!
49. Skittles (válaszként erre: 47. - Magicmag25)
2011. jún. 2. 07:34

a fahéjolajat én is belekavarom testápolóba, és szoktam kenni a hasam, combom, fenekem vele. határozottan selymesebb, és mintha feszesebb is volna.


A fahéjas kávé meg egyszerűen imádnivaló...nyaminyami....



Ne szomorkodj, lélekben ott leszünk veled a diplomaosztódon. jó?

48. magicmag25 (válaszként erre: 39. - Skittles)
2011. jún. 1. 23:41

Szivembol szoltal csajszi, en sem leszek 50kilos csontkollekcio,mert ha nezted a kepeim,en sem vagyok egy vekony alkat.Nalam is a 75 van becelozva, ha azt elernem mar Istennonek ereznem magam...addig meg marad a balna vagyok es dagadt serteshizo...:S De majd csak kialakul, visszabb kell venni az evesen es mozogni!

mozgas nelkul nincs fogyas!!!!Tarts ki!

2011. jún. 1. 23:39

Na, lanyok, ez most jo lesz...a fahej nem csak zsiregeto, de nemi vagy fokozo is...:D Szoval akinek nem megy....egye nagy kanallal!;-)

Sot olyat is csinalhattok,hogy testapoloba fahej vagy eukaliptusz olajat cseppenteni es befoliazni vele a combot, popsit,pocit, kivalo narancsborre!

Csak ne sokat, nehogy megejen a bor!

Ma kisse ki voltam akadva, ossze-vissza zabaltam, delben mertem utoljara cukrot, 15felett volt, azota nem mertem.

Majd holnap es lehiggadok addigra.Ugy nez ki senki nem tud eljonni a diplomaosztomra, es tok sar erzes,hogy mindenki igergette az un barataim kozul es most meg le sem szarnak...

Bocsi,h ezt irtam igy ide le...de jol esett!

jo fogyit, jo ejt es majd holnap felnezek meg.

Jo ejt!!!

46. TheGicaaa (válaszként erre: 45. - Abcd85b849)
2011. jún. 1. 22:40
Igazán nincs mit! Gondolom a csípős cuccokról úgyszint tudod, h zsírégető!:D A narancs étvágycsökkentő stb. De pl Norbikönyvben a narancs 3as kódú,túl sok a gyümölcscukor ,ja és egyébként ezt a könyvet is ajánlom mindenkinek! nekem az 1 van meg még, de be fogom szerezni a többit is szerintem! imádom!:)
45. abcd85b849 (válaszként erre: 44. - TheGicaaa)
2011. jún. 1. 21:59
Nem is tudtam, hogy a fahéj elősegíti a zsírégetést. Én is imádom, sokszor a kávémba is teszek egy picikét. Hát ezt kipróbálom,köszi.:-D
2011. jún. 1. 21:53
Így van, ez tényleg nagyon fontos, hogy fehérjét egyél minden nap, és azzal nem kell spórolni, egyél amennyi jólesik, csak ne mozdulatlanságig!:) Ha nagyon éhesek vagytok, próbáljátok ki az én módszerem: egy nagy bögre tej be a mikróba 2 percre,jó forrón megiszod (vagy amilyen melegen csak tudod) és az éhség pár percen belül lényegesen csökken, eltelíti a gyomrod. Ha nagyon kívánod az édességet, akkor pedig tegyél bele egy tk. cukrozatlan kakaóport és édesítőt. Vagy fahéjat,én pl fahéj mániás vagyok,és az a zsírégetést is elősegíti! Higyjétek el, sokat segít a nehéz pillanatokban! Mindig beválik! ;)
43. abcd85b849 (válaszként erre: 40. - 16ef6aa640)
2011. jún. 1. 21:40

Szia!

Nem okoskodni szeretnék, csak egy jó tanácsot adni. Ha valóban zsírból szeretnél fogyni, és nem izomból, akkor nagyon-nagyon fontos a fehérje bevitel, mert a csökkentett kalóriás étrendre a szervezet nem mindig úgy reagál, ahogy szeretnénk, van, hogy tartalékol és az izmainkat bontja le. Mindenképpen egyél MINDEN nap fehérjét valamilyen formában szerintem(hús,túró,tej,búzacsíra akár), hogy a fogyásod valódi fogyás legyen ne csak víz esetleg izom, ami a legrosszabb. Remélem nem írtam nagy butaságot, nekem anno az orvos javasolta mikor 120 kilóról kezdtem. =) És sok sikert kívánok és nagy-nagy akaraterőt a fogyókúrához mindenkinek, aki most kezdte!

2011. jún. 1. 11:56

Sziasztok!



Ma egész ól bírom a fogyit..:)


Reggeli: fogyi kenyér (mini darab), mozzarella, kovi uborka

T: natur joghurt

E: hagymás, paprikás rántotta, savanyú káposztával

41. Skittles (válaszként erre: 40. - 16ef6aa640)
2011. jún. 1. 11:16

Szio!

szerintem a többiek nevében is mondhatom, hogy szivesen látunk:) együtt könnyebb, ha támogassuk egymást

2011. jún. 1. 10:46

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok. Nehezen találok olyan topikot ezen a fórumon, ahol normális és kulturált társalgást lehet folytatni, de bízom benne, hogy itt ez működik majd. :P


20-25 kilót szeretnék fogyni, most 78-ról indulok, első körben a 70 a cél. Hasonló módszert követek én is, szénhidrát elhagyás és leginkább zöldség-gyümölcs. Ha szénhidrátot nagyon muszáj lenne ennem (bár próbálom elnyomni magamban a vágyat), akkor is max. abonettet eszem ilyen formában. A napi 1,5 l víz a minimum, de próbálom növelni 2 literre. Szűztea kapszulát szedek és almaecetes vizet iszom, illetve amennyiben sikerül magamat rávennem, minden estre tornáznék egy órát. Tudom, hogy csak az első pár alkalmat kéne "erőszakkal" megcsinálnom, utána menne.


Tulajdonképpen inkább életmódváltást tervezek. Húst se nagyon eszek, vagyis minimálisra csökkentem a fogyasztást. Akítvabb és egészségesebb életet szeretnék élni. Támogassuk egymást, sikerülni fog!! ;)

39. Skittles (válaszként erre: 38. - Magicmag25)
2011. jún. 1. 10:20

20 kg-ot szeretnék fogyni. én sose leszek 50 meg 60 kg se. egyrészt mert eléggé erős a csontozatom, az alkatom se az a cingár, soha nem is volt. első ízben 75re kell lemennem, aztán megkockáztatom a 70-et is:D

Nekem vérnyomásom okés, viszont autoimmun pajzsmirigygyulladásom van.


40 kg-ot lefogyni, az nagyon kemény...hihetetlenül ügyes vagy

38. magicmag25 (válaszként erre: 37. - Skittles)
2011. jún. 1. 10:09

:) olyanokat is szoktam,hogy "kaptal mar ma enni,most mit morogsz?"-ha korogna veletlen a gyomrom, de az eleg szokatlan.Egy dietologus orvos mindig azt mondta nekem,hogy ha fogyni akarok, annyit egyek,hogy meg amikor abbahagyom az evest, akkor kicsit ehesnek erezzem magam, csak ugy lehet lefogyni ha kevesebb kaloriat viszek be.Hozza lehet szokni.

Egyszer mar lefogytam kb 40 kilot,sajnos azota kulonbozo okok miatt visszaugrott kb 20 kilo,ettol kivanok megszabadulni jelen pillanatban.

S higgyetek el, akkor meg nem volt magas vernyomasom, vagy baj a vercukrommal, es napi 1.5 orat edzettem,de ugy,h csorgott a viz rolam, zoldsegen,gyumolcson es feherjen(husin,halon)eltem.Nem mondom,neha lecsuszott kis teszta is vagy egy kis csoki,viszont kepes voltam megalljt parancsolni,mert tudom,hogy nem egeszseges.Most is ezen az elven vagyok,de nagyon nehez megallni.

Motivacios tenyezot kell talalni,es menni fog!Engem most az egeszsegem erdeke motival a legjobban, hiszen eleg gaz a vercukrom,de dolgozok az ugyon!

Szoval csak tarts ki, te is Skittles, es meg lesz az eredmeny!Te mennyit szeretnel meg leadni?

37. Skittles (válaszként erre: 36. - Magicmag25)
2011. jún. 1. 09:58
Ez nagyon jó: " egyel meg wazze, csak tömjed magadba, ha ki akarod nyírni magad" ....kipróbálom én is, hátha sikerül, egy egy gyengébb pillanatban
2011. jún. 1. 09:45

Sziasztok,en ket het alatt kb 4 kgot fogytam,csak salatat eszek, zoldsegeket, hust es sok vizet iszok.

Alacsony szenhidrattartalmu dolgokat kertetek.Nos,szinte az ossze zoldseg az, valamint sovany turo,tejtermekek,zselek, stb.

En veszek most mar alacsony CHtartalmu lekvart, es turoba vagy natur joghurtba keverve egesz jo nassnak.Ha nem eleg edes, teszek bele edesitot,de nem aspartam alaput,mert az nem egeszseges.

Szerintem nagy akaraterot kovetel,de hozza lehet szokni.En mindig azt mondogatom magamnak,hogy egyel meg,wazze,csak tomjed magadba,ha ki akarod nyirni magad...Egy ido utan egesz hatasos, mar 3szor is meggondolom,hogy mit eszek meg.

Magas vernyomassal, inzulinrezisztenciaval kuszkodom.

2011. máj. 31. 22:16
Vigyázzatok ezekkel a teákkal én is ittam régen és ráment a gyomrom!
34. Skittles (válaszként erre: 31. - Abcd85b849)
2011. máj. 31. 21:52

jó hogy említed az almaecetet, tavaly sokat ittam, meg lehet szokni az ízét.


Nekem pl a mályvatea nem jött be, semmit nem hatott, többfélét is kipróbáltam. erre mondják, hogy kinek a pap s kinek a papné

2011. máj. 31. 19:36
Köszi csajok! A mályvateát próbálom ki.
32. timejja75 (válaszként erre: 29. - TheGicaaa)
2011. máj. 31. 16:39
én szűzteát iszom esténként.Nagyon bevált.
31. abcd85b849 (válaszként erre: 29. - TheGicaaa)
2011. máj. 31. 14:58
Almaecetes vizet ajánlották nekem, néha iszogatom is, nincs valami frenetikus íze, de beválik. =)
30. caf8db9e88 (válaszként erre: 21. - Skittles)
2011. máj. 31. 14:36
Detto:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook