Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt! Aki úgy érzi szüksége van arra, hogy kibeszélje magából! Támogassuk egymást! fórum

Fogyjunk együtt! Aki úgy érzi szüksége van arra, hogy kibeszélje magából! Támogassuk egymást! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
101. 1246f1921c (válaszként erre: 98. - Zselka)
2012. febr. 6. 15:24
:D Vannak is egyébként ilyen alakformák, banán, körte, alma... :D Bár ez alkattól függ, csípőszélességtől és egyebek.
2012. febr. 6. 15:20
Viszont ha megnézed a honlapot, tőlük is lehet rendelni lisztet, a könyveit is kedvező áron. vévévé pont szoojudit pont hu :)
99. szeszil74 (válaszként erre: 96. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 15:20

Bocsi, de nyíltan nem lehet a receptjét közreadni a lisztkeveréknek, jogvédett, ehhez meg kell venni a könyvét. Én pedig tisztelem annyira a szerzőjét, hogy eleget teszek a kérésének.

De hidd el, megéri beleinvesztálni a könyveibe. :)

Ne haragudj!

98. Zselka (válaszként erre: 97. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 15:20
Hú, a csípőmre én is híztam most rendesen. Tényleg, mint egy körte, eddig eszembe se jutott :D:D:D
97. 1246f1921c (válaszként erre: 94. - --Selena--)
2012. febr. 6. 15:13

Szívesen másolgatok majd be recepteket. :)


Viccelsz? Én is körtéhez hasonlítgattam magam. És úgy utáltam mikor felvettem egy nacit és akkor kipuklisodtam, meg már a bugyiktól is. :D

96. 1246f1921c (válaszként erre: 90. - Szeszil74)
2012. febr. 6. 15:11

Esetleg letudnád írni a receptjét a lisztnek? :)

Nálunk van Auchan, de a város másik felében. :\

95. --Selena-- (válaszként erre: 90. - Szeszil74)
2012. febr. 6. 14:50

Ezt a Kilófaló lisztet szívesen kipróbálnám.


Egyfelől amúgy szívesen kipróbálnám a Norbi update termékeket, főleg a legújabb lisztjüket. De én már-már megszállottan igyekszem oda figyelni az egészségre. És mindig azon aggódom, hogy oké, hogy pl Norbiék nem tesznek semmibe cukrot, és sok egyéb mást is helyettesítenek. Na de épp ez az, mivel is helyettesítik? És vajon nem káros-e ugyanúgy az a sok helyettesítő adalékanyag?!


Ha valakinek van bármilyen információja akár a Norbi termékekről, akár más hasonló termékekről, légyszi ossza meg velem tudatlannal is :D

94. --Selena-- (válaszként erre: 83. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 14:45

Szuper pont ez a videót csináltam ma meg, mert ahogy nézegettem őket, ez tűnt leginkább megfelelőnek. És ezek szerint jól választottam, mert Neked is ez segített :) Jaj de várom, hogy legyen eredménye.. van mit lefaragnom :( Mindig oda hízok először. Ha felveszek egy nadrágot, olyan érzésem van, mintha a felső testem egy körte lenne :D


Ez a csészés zöldséges tojás remekül hangzik, mindenképpen fogom próbálni! Ha van még ilyen finomságod, annak a receptjét szívesen olvasnám, mert sajnos én nem vagyok túl kreatív :$

93. Zselka (válaszként erre: 92. - Szeszil74)
2012. febr. 6. 13:46
köszi:P
92. szeszil74 (válaszként erre: 91. - Zselka)
2012. febr. 6. 13:45
NEM!
91. Zselka
2012. febr. 6. 13:41
Lehet valahogy célzottan fenékből fogyni?
90. szeszil74 (válaszként erre: 88. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 13:18

Mintha az én férjemet hallanám. Anno is "tetszettem neki", de a mostani állapot kicsit jobb.


Kilófaló liszt: jelenleg még csak az Auchan-ban kapható, vagy nagyobb bioboltokban, de hamarosan terjeszkedni fognak többfelé, mert nagy rá az igény. Eddig nem is lehetett kapni, csak otthon a recept alapján "kikutyulni". Én is így teszek, mert nálunk még nincs Auchan.


Van egyébként 5 db szakácskönyv, ami csak kilófaló receptekkel van tele. Jobbnál-jobb finomságok. Sütik, (sós, édes), főételek, és rengeteg olyan dolog, ami kiváltja a bolti, teletartósítószerezett kész (félkész) kajákat.

89. Zselka (válaszként erre: 88. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 13:08
Hát igen. :D Mondjuk ő engem régen meg pont az ellenkezője miatt piszkált sokszor, hogy egyek már többet, mert túl vékony vagyok stb. Na most megkapta. :D
88. 1246f1921c (válaszként erre: 87. - Zselka)
2012. febr. 6. 13:00

Nekem is mindig mondta a Párom, hogy tetszem, de így utólag megemlítette, hogy így azért jobban tetszem neki.


Pasik. :D

87. Zselka (válaszként erre: 86. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 12:55
Nem csodálom, igazad is van. Én elég rosszul érzem magam így, hiába mondja a párom, hogy neki bejön, de nekem baromi kényelmetlen. Remélem hamar sikerül lefogynom, vettem Allit is, hogy az majd segít talán.
86. 1246f1921c (válaszként erre: 85. - Zselka)
2012. febr. 6. 12:53

Úgy néz ki. :)


Annó én is így voltam vele, hogy hiányzott az, aki régen voltam.

Most meg annyira figyelek arra aki újra lettem, hogy csak nha. :) Nem szeretnék mégegyszer elhízni, elkényelmesedni.

85. Zselka (válaszként erre: 84. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 12:50

Látom általános probléma.:D


Hát, engem nagyon zavar, mert sosem voltam nagy darab, mindig nagyon vékony voltam és hiányzik. :(


Régen jógáztam, ezt szeretném valamennyire visszahozni az életembe, meg heti egy-két alkalommal járok zumbázni. Kicsit el vagyok szokva a mozgástól, bele kell rázódnom.

84. 1246f1921c (válaszként erre: 82. - Zselka)
2012. febr. 6. 12:46

Akkor üdv a klubban. :D Azt hiszem mind párkapcsolat közben híztunk el. :D


Megnéztem a képeket, szerintem nem olyan vészes. Legalábbis nem látszik az a 16 kg. :)

Mozogsz is valamit, vagy csak az kajálásra próbálsz meg odafigyelni? :)

83. 1246f1921c (válaszként erre: 81. - --Selena--)
2012. febr. 6. 12:43

[link]


Itt a csoda gyakorlat. :D Nekem ettől szépen lement az oldalam, és nem kellett rá fél évet várnom...

Két hét után már látványosan felfedeztem a változást.


Egyébként a reggeli nálam mindig "bőséges". :)

Ma például "Csészés zöldséges tojás"-t ettem.

Ez annyiból áll, hogy két kisebb paradicsomot, két-három szál újhagymát 1 ml pici olívaolajon megpuhítasz. A tűzről levéve keversz hozzá 10 dkg zsírcsökkentett sajtot, én Béres Alexandrát szoktam, két kisebb tojást felversz, szintén hozzákevered.

Muffin formákba adagolod, 12 db lesz ekkora mennyiségből. Versz még fel 4 db tojást, egyenletesen elosztva a tetejére öntöd, szórsz rá egy pici sajtot és irány a sütő.


Három darabot ettem natúran reggelire, a többi a Páromé volt. :) De teljesen jól laktam, és a kalória sem haladta meg 350 Kcal-t. :)


Ebédre igyekszem normálisan kajálni, bár csak olyan két-három óra magaslatába főzök.


A vacsi pedig mindig valami könnyű. Műzliszelet, joghurt, diétás tejberizs (készen kapható), ilyesmi. :)

82. Zselka (válaszként erre: 80. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 12:36

Aha, férjhez mentem :D Azóta hízok :D


Igen, úgy tűnik. Pedig minimum ezt a 16 kilót le akarom adni, mert botrányos, hogy mekkora hátsóm lett pl. Én aki sosem voltam még csak egy kilóval se több,mint akartam... Ha érdekel tettem fel képet.

81. --Selena-- (válaszként erre: 70. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 12:34

Jaj nagyon hálás lennék, ha belinkelnéd a videót, ami neked segített. Addig is azért kipróbálok egyet én is, plusz jöhet RR 3-dik DVD-jéről a 30 perc kar és has. Nem árt ha kicsit izmosodom is, nem csak fogyok. Hiszen olyannyira nincs karizmom, hogy egy ásványvizes üveget sem mindig tudok kinyitni :D


Más: Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én a reggelire annyira nem szoktam figyelni. Mármint persze nem eszem halálra magam. De olyankor még bátran megeszek egy szelet barna kenyeret is akár. Ma reggelire például egytojásos rántottát ettem, sajttal, egy virslivel és egy kis szelet barna kenyérrel. A rántottát a régi fajta kenyér pirítóban készítettem el, tudjátok ami nem áll másból csak egy rácsból és egy S alakú fűtőszálból, szóval, gyakorlatilag grill. És hála ennek a 100 éves szerkezetnek nagyon sok mindent megtudok csinálni olaj nélkül :)


Ebédre pedig eszem majd, egy kis pulykahusiból készült brassóit jégsalátával és főtt tojással :)


Aztán majd meséljetek ki mit edzett ma! Aki pedig írta, hogy beteg: Neked jobbulást kívánok! :)

80. 1246f1921c (válaszként erre: 79. - Zselka)
2012. febr. 6. 12:34

Párkapcsolat Nálad is az ok? :D


Egyébként sajnos a jojó elv nagyon nagy szörny a fogyókúrában. Ezért nem mindegy mivel próbálkozol.

Mert az "egy hét alatt ennyi annyi" és a koplalós diéták általában duplán kúsznak vissza amint normális étkezésbe kezdesz. :\

79. Zselka (válaszként erre: 78. - 1246f1921c)
2012. febr. 6. 12:26
Elsősorban fogyni szeretnék, mert az elmúlt fél évben 16 kilót híztam, és utálom, hogy egyre csak hízik a hasam meg főleg a fenekem. :P Egy hete már próbálkozom, két kiló le is ment, de nem figyeltem és 3 jött vissza. :(
78. 1246f1921c (válaszként erre: 77. - Zselka)
2012. febr. 6. 12:23

Szia. :)

Fogyni szeretnél, alakot formálni, vagy mindkettő? :)

Van bevált módszered?

77. Zselka
2012. febr. 6. 12:19
Sziasztok! Csatlakozom hozzátok!
76. 1246f1921c (válaszként erre: 73. - Szeszil74)
2012. febr. 6. 12:10

Nekem is fontos a táplálkozás, február végén elkezdjük a babaprojectet, és nem szeretném bálnaként zárni, de a megfelelő vitaminokra, és élelmiszerre is szükség van.


Kilófaló liszt? Mintha hallottam volna róla. Hol lehet kapni?

75. 1246f1921c (válaszként erre: 72. - Nilena)
2012. febr. 6. 12:07

Teljesen elcsúsztak az évszakok. :(

Decemberben még mellényben járkáltam, karácsonykor száz ágra sütött a nap, semmi hangulatom nem volt.

Februárban meg 30-40 cm-s hó. Csoda ha a tavasz ideér májusra, a nyarat meg elkezdjük valamikor július végén... :\


A gyümiket én is imádom, és a fagyikat is. Szerencsére egyre több diétás és kalória szegény is kapható, de egy-egy gömb sem ártalmas a maga 60-70 kalóriájával. :)

2012. febr. 6. 11:33

Fehérkenyér helyett zabpehelykenyeret sütök, vagy a mikrós kenyeret készítem. Azt is inkább csak reggel.

Délután megpróbálok fehérjét enni, meg zöldséget, gyümit. Estére felvágottak, sajtok, tojás, virsli, zöldségek.


Most megyek ebédelni a kolléganőimmel, később visszanézek.


Szép napot!

2012. febr. 6. 11:30

Sziasztok!


Csatlakozhatok?


Én 2,5 éve lefogytam 15 kilót - szülés után, ami a pasi miatt volt ugyebár (ezt is rájuk foghatjuk). 75-ről 60-ra mentem le, jelenleg ezt tartom.

Viszont szeretnék még néhány "feles" kilótól megszabadulni, álmom 56-57 kg lenne.


Enni sajnos imádok, és eszem is. Update és kilófaló életmódot ötvözöm. Rengeteg sütit, péksütit gyártok kilófaló lisztből, amitől nem hízom. Viszont a mennyiségek miatt nem is fogyom.

Már ez is valami.


Tornázni tornázom, ahogy időm engedi. Réka, Norbi, Czanik Balázs és újabban Tatarek Rezsőt is kipróbáltam. Brutál egy pasi jóértelemben.


Én főleg comb és vádliproblémákkal küszködöm, és a hasamon is van felesleg. Bár már kétszer szültem, de ez nem mentség.


Szép napot Nektek, üdv: Szilvi

72. nilena
2012. febr. 6. 11:08

Bár én is Réka 20 perces popsi gyakorlatát szoktam csinálna a kickbox után, úgyhogy lehet, hogy ezek csak kiegészítésként kerülnek majd be a repertoárba, vagy a lazább napokra!


Ti várjátok már a tavaszt? Gondolom hülye kérdés... :) Én már nagyon, valahogy amikor kilóra lehet enni az epret, málnát, friss gyümiket, akkor sokkal hatékonyabban szokott menni a diéta :D Na meg kirándulni is jó lenne már egy kicsit! De nálunk jelen pillanatban is esik a hó, ebből augusztusra sem lesz tavasz :/

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook