Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jún. 20. 09:46

Hogy viselitek ezt a nagy meleget?


Én elpusztulok...minden bajom van...

2439. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2438. - Stephenie Queen)
2013. jún. 20. 09:45
:)
2438. Stephenie Queen (válaszként erre: 2436. - ,,Csillagom")
2013. jún. 19. 10:48
gyertya nekünk is volt:)
2437. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2435. - SziReni)
2013. jún. 19. 10:01
Köszönjük :)
2436. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2434. - Stephenie Queen)
2013. jún. 19. 10:01

Nem lesz virágcsokrom.

Gyertyát kértünk,meg emlék könyvet ami csodaszép.

2435. SziReni
2013. jún. 18. 21:36
csillagom gratulálok az esküvőhöz. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek.
2434. Stephenie Queen (válaszként erre: 2433. - ,,Csillagom")
2013. jún. 17. 20:44

igazság szerint nem számít ki hány évesen házasodik meg, az a fontos, hogy szeretjük azt a valakit akivel összekötjük az életünket:)én amúgy 25 voltam, a férjem pedig 22 :)


kicsit fiatalabb igen. bár ha beszólnának emiatt az se érdekel:)


mióta vagytok együtt egyébként?


virágcsokrod lesz? ha igen milyen?

nekem szerencsére sikerült azt összehozni amit szerettem volna, bár nem volt 100% mert netről rendelte a férjem, mert sehol se lehetett kapni.és netnél sose lehet tudni...de végül megkaptam időre:) van fent róla kép:)ha érdekel valakit.

még mindig megvan, ki szárítva egy vázában:)


egyébként megtartottuk a tortáról az esküvői marcipán párt, de annyira meleg volt mostanság, hogy ma leesett a csaj feje az olvadástól, már úgy találtam meg reggel...így őszig a hűtőben marad:D

2433. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2429. - Stephenie Queen)
2013. jún. 17. 19:16

Én se olyan nagy lagzira vágyom,vágytam.... nem...

Inkább csak az hogy nem tudja az ember széppé tenni, mert minden pénzbe kerül...


Nekem egy fehér kosztümöm lesz,párom fekete öltönyben lesz.


Mindenesetre már várom, minden nehézségünk ellenére, remélem leéljük egymás mellett az életünket, jóban is és rosszban is.


Idén leszünk mindketten 33 évesek, ő már volt nős , én most először megyek férjhez... válogatós vagyok :D

2432. Hudvig (válaszként erre: 2431. - Stephenie Queen)
2013. jún. 13. 17:35
Mi a macsek miatt nem megyünk nyaralni. Velünk nőtt fel, soha egy napot nem voltunk tőle távol. Igazán mást nem is fogad el, így lemondtunk a nászútról. Majd kirándulunk egyet valahol. Nem lenne szívünk itt hagyni, meg folyton azon járna az agyunk, hogy szegény mennyire hiányol. Múltkor el kellett mennem egy kétnapos munkahelyi megbeszélésre és a párom szerint a macska egész este keresett. Nem is aludt a lakásban.
2013. jún. 13. 13:23

jah, azt kihagytam , hogy nem voltunk nászúton sem. utána anyósom ránksózott egy kutyát hogy vigyázzunk rá.... hát majdnem mondtam dolgokat , hogy miért nem ért rá ez egy kicsit....


mondanom se kell, hogy 1 hétig volt itt a kutya, folyton vinnyogott és ilyenek...nem volt nyugalom.


mint kiderült, teljesen feleslegesen buktuk el az első házas hetünket, mert a kutyát eredetileg a lányának szánta szülinapjára, (bár mi mondtuk hogy rossz ötlet, mert a csaj a kislányával se törődik soha), igazunk lett. a kutyát pár hét után eladta, mert nem bírta , hogy valakiről gondoskodni kell....


úgy volt hogy most augusztusban lemegyünk pár napra Velencei tóra, de nem hiszem hogy lesz belőle valami , szóval idén sem megyünk "nászútra".

2430. Hudvig (válaszként erre: 2429. - Stephenie Queen)
2013. jún. 13. 12:53

Mi "farmerban" készülünk esküdni. Jelenleg ott tartunk, hogy a páromnak van egy gyönyörű székely inge, ő abban lesz valamilyen nadrággal. Én még nem tudom, de augusztusban megyünk Kurultajra, majdcsak találok ott magamnak én is valamit.


Egyébként az számít, hogy ti szeretnétek és ez a lényeg. Kívánom, hogy a lehető legszebb napotok legyen és hogy jusson idő egy kis kikapcsolódásra. Ha már nyaralást nem is engedhettek meg magatoknak, menjetek el kirándulni, hogy tényleg igazán szép legyen.

2429. Stephenie Queen (válaszként erre: 2427. - ,,Csillagom")
2013. jún. 13. 12:42

nekünk se volt sokkal nagyobb esküvőnk ám. kb 17 emberke volt ott tanúkkal és velünk együtt, és utána egy kis ebéd.


engem a hányinger kerülget a szaloncukor ruhás nagy 200 fős lagzis esküvőtől. kifejezetten sajnáltam volna a pénzt ilyenre!


amiket nagyon szerettem volna az megvolt:


a közeli családtagjaink, a férjem barátai, a kék rózsás menyasszonyi csokrom, arany egyszerű karikagyűrűk, és egy pici ebéd, plusz 3 féle torta:) ja és fekete fehér kosztümben voltam. ennyi.


szerintem így volt tökéletes:)


hidd el, nem az számít mekkora esküvőt csináltok és mennyi pénzt öltök bele, hanem az, hogy összekötöd az életed azzal a férfival akit szeretsz:)

2428. f3000dc5ef (válaszként erre: 2427. - ,,Csillagom")
2013. jún. 13. 10:10

Majd lesz az is!!!


És így is gyönyörű leszel/lesztek/lesz!!!!!!

2013. jún. 13. 09:59

Nincsenek részletek csajok, Julius 12, csak polgári és 2 tanu , semmi felhajtás meg ilyenek, mert nincs rá keret....

Valószínűleg csak egy egyszerű fehér kosztümben leszek, párom meg fekete öltönyben.


Nem hiszem, h a külsőségeken mulna a dolog, bár azért rosszul esik, hogy nem lehet szép menyasszonyi ruhám, meg nem tudunk 2-3 napra elmenni sehoa sem kicsit kettesben kikapcsolódni...

2426. Hudvig
2013. jún. 12. 19:26

Csillagom részleteket! Ezek szerint sikerült megoldani a gondjaitokat, úgy örülök neki! Látod milyen sokat kibír egy igazán jó kapcsolat?!

A házzal mi a helyzet?

2425. f3000dc5ef (válaszként erre: 2423. - ,,Csillagom")
2013. jún. 11. 14:43

Gratulálok :)))))


Én is kérek részleteket :)))

2424. Stephenie Queen (válaszként erre: 2423. - ,,Csillagom")
2013. jún. 11. 14:41

az szép:) gratula és sok boldogságot:) tervben volt eddig is? vagy hirtelen ötlet?


amúgy imádni fogod a házasságot, nagyon klassz szerintem:) iszonyat jó érzés:)


én annó azt hittem majd végig bőgöm az esküvőmet, mert ilyen kis mimóza lélek vagyok, de csak fülig ért a szánk meg izgultunk:)


kicsit csak akkor jött rám a majdnem sírás mikor megláttam hogy a nővérem meg anyu is sírnak, pedig anyu nem olyan típus:)


milyen virágod lesz? erre nagyon kíváncsi vagyok:$


amúgy mióta vagytok együtt?


Reni, az a lényeg, hogy nem kell műtét!!!!Jobbulást!


Nálam csak annyi a helyzet hogy kevés a meló, ezért többnyire unatkozunk. Újra elkezdtem nézni az egyik kedvenc sorozatomat a Szex és New Yorkot, és csak akkor hagyom abba, ha van betévedő ügyfél:) vagy ha könyvet kell pakolni. a könyvtáros csaj is netezik:D


Amúgy a férjemmel meg pár haverjával voltunk kint a Belvárosi Fesztiválon vasárnap. egész jó volta koncert:)

2013. jún. 11. 07:29
Csajok, Julus 12-én férjhez megyek....
2422. Hudvig
2013. jún. 10. 20:40

Sziasztok! Kicsit eltűntem és sajnos lesz még ilyen, mert elég sokat kell túlóráznom, de ez van. Most nagyon szuper edzéstervet kaptam, nincs is pihenőidőm, imádom.

Reni! Fel a fejjel, ezek szerint össszejön, csak még valami nem stimmelt, de tényleg sikerülni fog!

Steph! De jó nektek. Mi még házasok sem vagyunk! Milyen szép is volt anno, mikor ilyen friss kapcsolat volt. Mostmár áááááá........ Na jó, még mindig imádjuk egymást, pedig már 8,5 éve vagyunk együtt.

2013. jún. 10. 07:25
Az jó hogy nem kell műtét! Most hogy vagy?
2420. SziReni
2013. jún. 8. 09:58
sziasztok.Jó hírek 5 napra lmúlt a vérzés. Szóval tuti nem kell műtét. Most meg jól megfáztam homlok arc és légcső gyulladással. Tegnap kaptam rá gyógyszert. Vagy 4 napja borzalmas hányingerem van alig bírok enni. Remélem hamar meggyógyulok. Nálatok mi újság? Senki nem lakik árvízes részen? Nálunk tudjátok férjem győrbe dolgozik ma kellene vissza menni, de szerintem nem fog. Féltem is, meg a vonatok se közlekednek már.
2013. jún. 8. 09:27
Szép hétvégét mindenkinek :)
2418. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2417. - Stephenie Queen)
2013. jún. 6. 08:15
Az a lényeg h klassz volt és jól éreztétek magatokat :)
2013. jún. 5. 23:08

sziasztok


nemrég jöttünk haza a férjemmel az évfordulós ünneplésből:) nagyon klassz volt, bár most ő volt a soros a filmválasztásban és nekem az elég uncsi volt. (Vasember 3)


Reni szurkolok neked, hogy minden rendben legyen!!!!

2416. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2415. - SziReni)
2013. jún. 5. 07:33
Vigyázz magadra!
2415. SziReni
2013. jún. 4. 14:32
köszönöm. Abban szinte biztos vagyok hogy nem maradt meg a baba, csak azon vagyok hogy ne kelljen műteni mert akkor 6 hónapig nem próbálkozhatunk azt nem nagyon nem akarom.
2414. f3000dc5ef (válaszként erre: 2412. - SziReni)
2013. jún. 4. 09:03
Drukkolok! legyen minden rendben!!!!
2413. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2412. - SziReni)
2013. jún. 4. 07:30
Nagyon remélem hogy minden rendben lesz!!!! Drukkolok ++++++++++
2412. SziReni
2013. jún. 3. 19:48
halljátok nem kezdtem el rendesen vérezni napok óta pecsételgettem, erre ma rávettem magam egy tesztre, és pozitív lett, és megyek később wc re kijött egy kis darab, és azóta ömlik a belőlem a vér. Elmentem dokihoz hasi uh-n nem látnak semmit. Hüvelyit meg ilyen vérzés mellett felesleges lett volna csinálni. Ha elmúlik akkor megnézik hogy minden tiszta e, ha nem múlik el akkor műtét. Totál kész vagyok.
2013. jún. 3. 15:43

sziasztok


nekem 8 hónap után elpusztult a telefonom szombaton. abban reménykedem hogy egy másik akkuval még meg lehetne menteni...de ki tudja. azért szeretem mert nagyon jó minőségű képeket csinál, és a rohadék pont az évfordulónk előtt mondta be az unalmast. bár azt se tudom lesz e évfordulónk:(

3 év óta először összevesztünk tegnap , illetve én sértődtem meg, azon amit a férjem állítólag nem gondolt komolyan. nem tudok én már semmit. nagyon sz*r kedvem van.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook