Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2380. SziReni
2013. máj. 28. 10:10
hát csajok van még 4 napom. Én totál készen vagyok. A melleim nagyon fájnak már ha felállok is fogom. A hőm szerencsére még mindig fent van. Szóval váró állásban vagyunk. A hasam alja ma megint fájdogál egy kicsit.
2013. máj. 28. 09:12
visszaolvastam. Jaj lányok :(
2378. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2371. - SziReni)
2013. máj. 28. 09:00
Hát én is... :(
2377. SziReni
2013. máj. 27. 22:51
azonkívül ha tudják mint nálunk azt hogy próbálkoztok állandóan el kell számolni azzal amit elég nehéz magának is megélni az embernek. Például állandóan jönnek a mikor tesztelsz kérdések, és ha negatív akkor nem hiszem hogy ezt bárki szereti mindenkivel megosztani.Nekem ez is nagy gond. De azon is gondolkodtam ha pozitív lesz se akarom majd megmondani, mert ha anyumon múlik mindenki tudni fog róla.És ha történik valami ? akkor mindenkinek el kell mondani, és akkor csak az én fájdalmam nagyobb. Én nagyon bánom, hogy elmondtuk hogy babát akarunk. lehet jobb lett volna továbbra is tartani a minek még az előbb munka stb. És ha összejön akkor legfeljebb azt mondom, hogy véletlen sikerült.
2376. SziReni
2013. máj. 27. 22:48
Na nálunk ez a gyerek dolog olyan, hogy nem akartam róla beszélni, mert amikor eldöntöttük, hogy babát akarunk, akkor beszéltünk róla. Fog gátló után nem is jött meg elmentünk dokihoz, ahova anyum is jött, és mondta a doki nem lát semmit. Én meg mondtam hogy én tudom hogy terhes vagyok. Na mindegy férjemen kívül senki nem állt mellettem. Mikor a 4 dik doki mondta ki hogy terhes vagyok de nem fejlődik a baba, és el fogok vetélni. A fogamzásgátó után nem tisztult a szervezetem. Persze senkitől semmi megértés. Rá fél év telt el mire megint terhes lettem összevissza mensikkel, és amikor felhívtuk a családot hogy kórházban vagyok műtétre várva mi a folyosón ültünk férjemmel és hát sírtunk, mire jöttek és közölték mit akarunk mi ez még nem is született meg stb stb. Erre jött rá két héttel tesóm ballagása, mire uncsi tesóm feleségét mindenki körül ugrálta hogy terhes és elkezdték mondogatni hogy milyen leszek majd nagy hassal én is. Egy éppen élő babát elveszíés után. Persze tőlem senki nem kérdezte meg hogy felvágott hassal kényelmesen ülök e, de uncsi tesóm feleségét mindenki körül ugrálta. A család kioktatta a férjemet hogy ne beszéljen itthon a gyerekről felejtsük el, és tekintsük egy betegségből adadó műtétnek amin túl vagyok, és 6 hét alatt meggyógyul. Na ne. Itt nekem betették a kaput. Szóval azóta alig megyünk csak ha nagyon muszály, és nem is nagyon beszélünk. Hiába találkozunk mindig kapjuk azokat megvető tekinteteket. Egyszer anyukámtól azt is megkaptam hogy nem érti hogy lehetek ilyen rá már ránézett apa és rögtön terhes lett.Na én soha életemben nem beszéltem vissza de ez olyan rosszul esett, hogy mondtam neki, hogy attól hogy valaki teherbe tud esni akárhány gyereket szülni maximum tenyész kanca lesz, de nem anya. Mert aki nem érzi át amit a lánya átél egy ilyen helyzetben akkor az nem anya. Szóval nálunk mindenki tud mindent amennyire lehet ezt mondani. Igaz felületesen, mert soha nem mondjuk hogy dokinál voltunk ez meg ez törént stb. Nem avatjuk be őket, de azt tudják hogy nem jön a baba. És hát az meg nem érdekli őket miért. Pedig azt tudni kell anyukám kórházban dolgozik egy csomó orvost ismer, és nekem sztk ba kellett keresnem a sok doki között egy olyat aki oda figyel rám, mert nem intézett olyat aki nem sz.rt le. Na mindegy. Nekem azért vannak ezzel kapcsolatban fájó dolgok.
2375. SziReni
2013. máj. 27. 22:39
megértem. Engem anyukám a hátam mögött tramplizik, meg én vagyok a család szégyene, mert hogy nézek ki. Az mindegy hogy anyukám 110 kg is volt (ami én még sose, és csak hashajtóval, hánytatással, vízhajtóval, és egyább nyalánkságokkal fogyott le. Most vékony legalábbis kg-k szempontjából, de hát nem valami szép akármit is gondol. Tudom csúnya ilyet mondani, de hát ő se nyilatkozik rólam szebben. A többséggel meg ne törődj, amikor azt mondják, hogy " nem kaptam segélyt mert a büdös magyarok nem fizették be még az adót" akkor sem rohanunk többet dolgozni a kedvükért. Persze tudom rossz ha idegen mondanak valamit. De ezek az emberek nagyon buták, nem tudnak semmit. És nem kell a hátteredet tudniuk egyszerű intelligencia magukról állítanak ki bizonyítványt az ilyen viselkedéssel.
2374. Stephenie Queen (válaszként erre: 2373. - SziReni)
2013. máj. 27. 21:44

aranyos vagy köszönöm szépen:)


sajnos nekem sosem ment az elfogadás. főleg úgy a legnehezebb, hogy tudom magamról, teszek érte, a gyógyszertől szarul is vagyok, és még mindig várat magára a fogyás.


tudom tudom, mások véleményét le kell sz*rni, de múltkor is , jöttünk hazafelé a vásárlásból, és előttünk ment néhány kisebbség ami inkább már többség. (és nem nem vagyok rasszista), de egyértelműen engem röhögtek ki, és mutogattak rám. hogy hogy nézek ki, meg milyen undorító. egyébként 3-muknak nem volt egy embernyi foga de mindegy:)


így mégis hogy fogadja el magát az ember? amikor úton útfélen idegen emberek teszik a durva megjegyzéseket...nem ez az első, s nem is az utolsó hogy számomra ismeretlenek gúnyolnak ki.

egyébként meg nekem a családom is ugyanúgy beszól, nekik lényegtelen, hogy bizonyítottan betegség szúrt ki velem ennyire.


mindent összevetve mégis piszok szerencsés vagyok, hogy szerelmet találtam:)és meg is becsülöm, csak amikor el kell menni valahová, szégyellem hogy ilyen felesége van.


a héten lesz 5 éves érettségi találkozója, és nem merek elmenni vele, nehogy megszólják miattam.


de visszatérve a gyerek dologra. tőled a rokonok szokták kérdezni mikor lesz gyerek? mennyit tudnak az ezzel kapcsolatos gondokról?


ha kérdezik mit válaszolsz? csak mert tőlem is kérdezgetik már, és kezdem unni! ahhoz meg úgy érzem semmi közük, hogy beteg vagyok. mondjam hogy nem tervezzük?


bunkónak sem akarok tűnni, de nem akarom kiteregetni ezt a betegség dolgot sem.

2373. SziReni
2013. máj. 27. 20:51

hát mi lassan 2 éve próbálkozunk. És mivel volt egy vetélésem és egy méhen kívülim, így nem biztos semmi most sem.

Olyat ne mondj hogy gusztustalan maradsz senki nem gusztustalan. A molett nők is lehetnek szépek. Csak el kell magukat fogadni, és annak megfelelően öltözni, és tudnak nagyon szépek lenni. Nekem férjem olyan munkahelyen van ahol 90% férfi azt mondta nekem a múltkor hogy tudod hogy a kollegáim csak a molettebb nagyobb mellű nőket nézik meg? és beszélnek is róla egymás között hogy nekik nem kellenek fogpiszkálók. és tényleg mentem hozzá a kollegái majdnem leöltöztettek a szemükkel, és mondták neki hogy irigylik. Szóval lehetsz szép nem vagy gusztustalan. és van egy férfi aki igazán szeret így ahogy vagy és ennél jobb nem is történhetne veled/velünk. Gondolj bele hány vékony lány van pár nélkül mert minden pasi csak azt akarja tőlük. Mi meg kaptunk az élettől egy nagyszerű társat. Így kitartás. A fogyásban is kitartás majd beiindul az az egészség érdekáben kell, de TE ÍGY IS SZÉP VAGY!!!

2013. máj. 27. 16:10

Reni, ti mióta próbálkoztok a babával?


Hudvig :( sajnálom a melódat, remélem azért maradhatsz majd.


nálam a fogyással még mindig semmi. szerintem már ilyen gusztustalan maradok örökre:( nem segít se a mozgás, se a diéta, se a gyógyszer. amitől még mindig rosszul vagyok. bár a hányós, hányingeres korszak elmúlt szerencsére.


májussal és az ehavi mikulással ma végeztem. így hivatalosan is sikertelen volt az első év próbálkozás. azt hiszem kijelenthetem hogy én feladom a dolgot. a doki úgyis megmondta hogy nem lehet...


más: kíváncsiságból néztem szülős videókat a napokban, míg vártam meg jön e. nagyon durva. nem tudom hogy tudja annyi nő végigcsinálni...


egyébként egyetlen vigaszom, hogy 9 nap múlva lesz az évfordulónk a férjemmel :) bár ez csak a kapcsolatunké, de akkor is örülök neki:) alig várom..:)

2371. SziReni
2013. máj. 27. 12:29
annyira sajnálom hogy egyre rosszabb helyzetbe kerültök.Úgy örültem neki, hogy találtátok ezt a kis lakást.
2370. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2369. - SziReni)
2013. máj. 26. 09:01
Hát nem tudom... szerintem se ilyen egyszerű...
2369. SziReni
2013. máj. 25. 17:37
gratulálok a 6oshoz. Nagyon szuper vagy. Hát akkor azzal a szerződéssel fel kell őket jelenteni. És majd ők előszedik őket. Gondolom.De lehet ez nem ilyen egyszerű.
2013. máj. 25. 10:17
Csajok, 70 alá kerültem végre, el se hiszem.... már pár éve nem volt ilyen, hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom :)))
2367. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2366. - SziReni)
2013. máj. 24. 07:23
Van, előszerződést kötöttünk, és ugy volt h 1-2 hónapon belül megcsináltatjuk ügyvédnél, de eltüntek...
2366. SziReni
2013. máj. 23. 16:29
hudvig nagyon sajnálom hogy ez a helyzet nálad. Reméljük azért csak nem jön be a megérzésed. Csillagom, ti meg hogy adtatok oda pénzt, úgy hogy nem költöztetek bele?Így szerintem simán benne van a pakliban hogy leléptek a pénzzel. És legalább van valami szerződés amivel jogilag tudjátok érvényesíteni a dolgokat?
2365. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2362. - SziReni)
2013. máj. 22. 21:09
Nem,még a sajátomban vagyok, egyenlőre nem kellt el még árverezésen szerencsére,de bármelyik nap vagy hónapban elkelhet aztán akkor hova megyek??? :(((
2364. Hudvig (válaszként erre: 2357. - SziReni)
2013. máj. 22. 19:23
A rezsicsökkentés miatt a cég bevétele a felére esik vissza. És mivel nonprofit a cég, nem lesz miből béreket fizetni, így több dolgozónak fel kell mondani. Már pedzegették, hogy annak mondanak fel, akinek nem kell végkielégítést fizetni. Van két nyugdíjaskorú, de azon felül fogalmam sincs. A kirendeltségen hárman vagyunk. A négyórás biztonságban van, mert rehabos és adókedvezmény jár utána. Azon kívül a főnököm van, aki közgáz diplomás és mellette szakember. Ha le kell építeni, szerintetek ki a logikus döntés? A főnökre még rá lehet sózni az irodát, de az én kiképzésem szakemberré többe kerülni. Meg a főnök 15 éve van ott, én két éve!
2363. SziReni
2013. máj. 22. 11:14
nekem május 4 dikén volt az utolsó vérzésem.most tartok a 22.dik napon, és múlt hónapban 29 napra jött meg, szóval még 7 napom van kb a következő mensiig. Akkor mondjuk egy hét múlva kellene tesztelni. Remélem mégis baba.
2362. SziReni
2013. máj. 22. 11:12
te ilyet én még nem hallottam. Hogy hogy eltűntek? és most abban a házban laktok amit fozetni kell? Mert csak jelentkeznek ha abban laktok nem?
2361. SziReni
2013. máj. 22. 11:11
igen emlékszem de neked nem a kimaradt mensikor volt?
2013. máj. 22. 10:21

Csajok, képzeljétek, akikkel szerződést kötöttem a házra és letettem a 20%-os foglalót előlegben, és ugy egyeztünk meg hogy részletekben lesz megfizetve, eltüntek mint szürke szamár a ködben... :(


Minden év Áprilisában kellene 20 %-ot törlesztenem, de ha nem tudok kinek,mert bankszámlaszámot nem adtak meg a szerződésben, lakcímen nem elérhetőek, akkor meghiusúl a szerződés és nem lesz hova mennünk :( Én ebben belezavarodok, már kezdtem megnyugodni, h van valami kis reménysugár arra h ne kerüljek az utcára, erre tessék... :(


Nem tudom mitévő legyek...

2359. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2358. - SziReni)
2013. máj. 22. 10:18

Nekem is ilyen tüneteim voltak nemrégen, emlékszel?

Nagyon vigyázz magadra!

2358. SziReni
2013. máj. 22. 09:53
Nálam is vannak változások. Kb 5 napja volt peteérésem a hőm alapján. Erre tegnap óta nagyon pici barnázásom van. De olyan hogy csak a papíron jelentkezik betét nem kell. És ott sem mindig. Csak azért elkezdtem félni, mert a méhen kívülimnél is ez volt az egyik tünet azon kívül, hogy pozitív volt a tesztem. Így irány doki tegnap. Nem lát semmi gondot minden rendben. Azt mondja lehet beágyazódási vérzés. Persze ettől nem nyugodtam meg. Ma reggel negatív lett a teszt. Így azért a méhen kívült kizártam, mert ha már az okozná ezt a barnázást akkor legalább 6 hetesnek kellene lennie, amikor már elég magas hcg van. Így most nyugtatom magam, hogy a dokinak van igaza, és beágyazódás, és majd 1,5 hét múlva tesztelünk és akkor minden rendben lesz. Szóval most a doki tanácsára eljöttem táppénzre, azt mondta pihenjek meg ne stresszeljek. Igyekszem ezt tenni. És reméljük tényleg baba okozza. Nekem ilyen köztes vérzésem sose volt még. Fájni amúgy nem fáj, csak a méhemnél érzek néha ilyen összehúzódás szerű érzést, meg ilyen nagyon enyhe mensi szerű görcsöt, de nem folyamatosan. Na mindegy csak félek kicsit mi ez. De majd kiderül.
2357. SziReni
2013. máj. 22. 09:48
a rezsi csökkentés miatt miért került veszélybe a munkád?
2356. Hudvig
2013. máj. 21. 20:02

sziasztok!

Hát én ma duplán kivagyok. Szabin vagyok, tegnap kondiztam, ma kertet ástam, kapáltam. Hát a karomat nem tudom felemelni.

A másik pedig a kormány legújabb rezsicsökkentéses húzása miatt az állásom is veszélybe került. Jó így itthon lenni, hogy ki tudja mi lesz hétfőn. Elvileg hétfőn-kedden szakmai továbbképzésre/csapatbulira mentünk volna. Az igazgató még mindig nem fogadta el a tervezetet, és lehet nem is fogja. Állítólag a kisfőnök (közvetlen főnököm) ma örjöngött.Igazi pénzéhes pacák. Hát majdcsak lesz valahogy.

2355. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2354. - SziReni)
2013. máj. 21. 07:34
Az jó ha nyugodtabb vagy, ennek örülök :)
2354. SziReni
2013. máj. 19. 20:48
én meg vagyok. Nem tudom miért két napja a hasam alja keményedik és úgy szúrkál fájdogál. Nem tudom mitől lehet. De egyébként jól vagyok. MInden rendben. Már kicsit túl vagyok a történteken. Nyugodtabb vagyok. :)
2013. máj. 19. 10:30
Hogy vagytok?
2352. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2351. - SziReni)
2013. máj. 18. 09:21
Hát sajnos :(
2351. SziReni
2013. máj. 17. 18:25
Igen sajnos ez magyarorszag.szemetseg az egesz.es sajnos steph jol fogalmazta meg a helyzetet ez kopedelem egy helyzet.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook