Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. máj. 17. 08:06

Párom is éppen ezzel szenved, főnöke mindenáron ki akarja rúgni, pedig 9 éve ott van a cégnél,és jól látja el a feladatát... egyszerűen nem tudja elviselni a főnök, h a beosztottja okosabb és jobban irányítja az embereket mint ő...

Így aztán legyen akármi, bele köt, ha igaza van ha nincs :(

9 év alatt most van 2.szor táppénzen, a gerince miatt, de már arról beszél mindenki, h ezt tuti nem ussza meg, valamilyen más ürüggyel,de ki fogják rúgni ez miatt.

2013. máj. 16. 21:29

na ja. gondolom ha kirúgási okot kell találni akkor kreálnak...


undorító az egész , már ami a munkavállalókat terheli. dolgozd ki a beled minimálbérért, ne merj gyereket vállalni, különben el is áshatod magad, ne merj öregedni, és tűrd az esetleges megalázást meg szemét főnököket....és ehhez hasonlók


ja és az egyik legjobbat kihagytam: légy fiatal, de legyen 120 év tapasztalatod, különben ismételten ásd el magad és halj éhen...

2348. SziReni
2013. máj. 16. 07:17
nem pénzkidobásnak tartom hanem nincs pénzünk albérletre. és győrben az albérletek 60 plusz rezsi alsó hangon. Azért a fizetés nem olyan hogy ki tudom fizetni, mert ezek az albik ahhoz igazodnak hogy azt hiszik mindenki kijár dolgozni ausztriába. A kolleganőim nem tudnak mit tenni. Nehogy azt hidd hogy azzal indkolj az elbocsátást hogy na mert terhes vagy. Tudják azt a munkáltatók főleg az ilyen vállalkozók hogy bújjanak ki a törvény alól.És nekem nagynéném munkaügyön dolgozik így tudom hogy sajnos mese habbal hogy ilyenkor tud valamit tenni a munkavállaló. Az új törvények a munkáltatót védik. Sajnos így van. Nagynénémnak ezt nagyon kell tudni mert egy egész intézményben ő inté minden munka ügyet. De hát ez van. Gondolom ha tudnának valamit tenni akkor tennének.
2347. Stephenie Queen (válaszként erre: 2344. - SziReni)
2013. máj. 15. 23:26
akkor szerintem a 2 kollégádnak munkaügyi bíróságra kéne mennie, mert nem rúghatja ki egy főnök sem azt aki terhes! nincs hozzá joga....komolyan mondom!
2346. Hudvig (válaszként erre: 2344. - SziReni)
2013. máj. 15. 12:54

Kitartást kívánok!

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet éppen a stressz miatt nem jön a baba. Barátnőm is most várandós. ITthon állandó veszekedés volt a szüleivel a párja miatt (idióta szülők). Most, hogy kimentek külföldre összejött nekik. Sokkal kevesebb streszt nyel és így jött magától, pedig nem is foglalkoztak a kérdéssel.

Tudom, hogy pénzkidobásnak látod, de albérletbe nem tudtok menni addig, amíg össze nem jön a ház? A munka mostanság a legfontosabb. Jó lenne, ha a párod tudna maradni, ahol van.

Egyébként nem tudom, venni akartok? Vagy szolgálati lakás lenne?

2345. f3000dc5ef (válaszként erre: 2344. - SziReni)
2013. máj. 15. 11:39
Sok-sok-sok erőt és türelmet kívánok!
2344. SziReni
2013. máj. 15. 11:21
Meg vagyok. Csak nagyon nem vagyok jól. A hátamat kb egy hónapja megműtötték és azóta nem javul még össze se tudták zárni viszont naponta kötözésre kell szaladgálni. A héten elmegyek megmutatni egy másik sebésznek. A ciklusom kezd beállni ami nagyon jó 29 napra jött meg az utóbbi két hónapban és peteérésem is volt. Viszont nem értem miért nem sikerül a baba. Mivel minden ki van vizsgálva azt hittem ha lesz normál ciklus lesz baba is. De a dokim szerint még várjunk hagy működjön kicsit normálisan a szervezetem ennyi idő után. Emiatt eléggé elkeseredtem hogy nem sikerült, pedig örülök hogy mostmár megjön rendesen. Közben egy nő elkezdett zaklatni telefonon meg a címemen is, aztán már a szomszédaiat meg a családom is, és miatta is ettem az ideget. Hogy lehetnek ilyen mocsok emberek a földön?A lakás nem sikerült sőt azt állítja a nő aki szervezi ezt hogy nincs is másik lakás. Így lehet nem tudunk költözni. Így most páromnak közelebb kell keresni munkát ha nem tudunk valamit intézni. Ráadásul ugye az én munkám is meg og szűnni. Erre lett volna megoldás a költözés mert itt ugye nincs munka. Ráadásul két kolleganőm terhes lett és mind a kettőt kirúgta a főnököm hogy ne kelljen semmit fizetni utánuk. Így ha nem szűnne meg a munkám akkor is keresenem kellene valami mást. Úgyhogy ezek eredményeképpen. Nem alszok szinte semmit az idegtől. Már vettem egyenyhe altat hogy tudjak aludni mert már azt se tudtam mit beszélek meg mit csinálok. Ettől már jobban vagyok hogy tudtam aludni. Nem is szedem csak egyszer vettem be hogy aludjak. Enni szinte semmit nem eszek. Nem tudok. Nem is nagyon marad bennem semmi. Így sajnos 1 hónap alatt minusz 4 kg. Ami sok mert félek hogy vissza fog jönni. nem szeretem ha gyorsan fogyok mert annak nem jó a vége. Jobb a fokozatosság. Az egy év alatt 12 kg pont jó volt. Mondjuk most szép amit mutat a mérleg csak nem akarom hogy vissza szaladjon ha a stressz enyhülni fog. Szóval ez van velem. Ezért jövök ritkán sajnos. Mert totál készen vagyok. Minden területen bizonytalan vagyok. De majd csak valahogy egyenesbe hozom a dolgokat.
2013. máj. 13. 07:31
Reni merre vagy??
2342. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2341. - Stephenie Queen)
2013. máj. 13. 07:31
Ez jó dolog, h figyel ilyenekre kettőtök miatt :)))
2013. máj. 13. 00:24

sziasztok


hosszú nap volt ma. 9re értünk haza a férjemmel, meglátogattuk a családját. úgy volt hogy jövő héten megyünk , de hét közepén bejelentette hogy most vasárnap....furcsa volt, az ilyesmit mindig beg szokta velem beszélni.... na mind1. aztán kiderült azért hozta így össze, hogy a 3 napos hétvégén végig együtt legyünk zavartalanul:) (pünkösd miatt), olyan kis ari:)én az ilyen kisebb ünnepeket piszokul el szoktam felejteni... örülök hogy emlékeztet rá:)


tegnap elkezdtem végre szedni a Dvitamin cseppeket is. eddig nem tudtam kiváltani. szóval kicsit később tudtam elkezdeni szedni mint ahogy a doki kiírta.

2340. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2339. - Hudvig)
2013. máj. 11. 10:37
Okés,akkor hagyom a körtét még, hátha...
2339. Hudvig
2013. máj. 10. 12:34

A körtét hagyd még. A munkatársam járt úgy, hogy egy évig semmi, következő évben meg kihajtott valamije. Nálunk a barack virágai sárgultak el, pedig milyen szép volt. Nekem a főnököm (mezgét végzett) mondta, hogy milyen fertőzés. Jövőre majd okosabbak leszünk!

Steph, ne aggódj. Én január óta csak ingázok, néha kicsit több, aztán visszafogyok, de 120 alá még sosem sikerült kerülnöm, hátha majd most, hogy itt a jóidő!

2338. f3000dc5ef (válaszként erre: 2337. - ,,Csillagom")
2013. máj. 10. 10:03
Jó is egy ilyen szomszéd :)))
2337. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2336. - F3000dc5ef)
2013. máj. 10. 10:01

Azt én is tudom, h nem jelent jót, csak azt nem hogy mi a baja...


Gombaölő permetem van,ami gyenge és jó a gyümölcsfákhoz is, ártani biztos nem ártok vele, ha lefujom a 2 almafát, nehogy nagyobb baj legyen...


Ha otthon lesz a hétvégén a szomszéd, megkérem nézze meg , benne a van a korban a bácsi, biztos tudni fogja , legalábbis remélem...

2336. f3000dc5ef (válaszként erre: 2335. - ,,Csillagom")
2013. máj. 10. 07:49

ha pöndörödik az nagyon nem jó. meg van fertőzve, meg ne kérdezd mitől :) de hogy jó nem jelent az tuti. ennyit sikerült anyukámtól megtanulni

Vigyél mintát valahová, és nem marad más csak a permetezés.

2013. máj. 10. 07:34

Napok óta halat eszek, olyan jólesik, hogy csak na,imádom :)


Lányok az elültetett körtém, nem eredt meg :(


Viszont a 2 almafa igen :) Mitől pöndörödik fel az egyik almafa levelei???

2334. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2331. - Hudvig)
2013. máj. 10. 07:32
Örülök, h jó a vérképed! Ez remek hír! :))))
2333. Stephenie Queen (válaszként erre: 2327. - F3000dc5ef)
2013. máj. 9. 22:58

sokkot kap na igen.... őszintén ki eszik tömény cukrot a való életben egy étkezésre? fúj...


am én is utálom a terhelést... nagyon gusztustalan az a lötty, és utána órákig hányingerem van. fúj... amúgy én júliusban megyek megközelebb... bár már feladtam a reményt hogy egy dekát is fogyok addig...:( szóval elvileg ide sem lenne szabad írnom , mert nem fogyok... csak szenvedek...

2332. f3000dc5ef (válaszként erre: 2331. - Hudvig)
2013. máj. 9. 12:47
Szuper hírek :))))
2331. Hudvig (válaszként erre: 2330. - F3000dc5ef)
2013. máj. 9. 12:46

Köszi, de a hidegvizes borogatás is jó volt rá, szerencsére ma már csak lila. Az pedig gyorsan felszívódik.

Azért is jó volt ez, mert a koleszterinem tökéletes, a triglicerid mindig magas volt, most az is jó, és a vashiányom is rendeződött. Tényleg tökéletes a vérképem! Ilyen még sosem volt.

2330. f3000dc5ef (válaszként erre: 2329. - Hudvig)
2013. máj. 9. 10:08

Akkor ez egy jó hír :)))



Vénára phenylbutazon! vagy akárhogy is írják, de nagyon jó!

2329. Hudvig
2013. máj. 9. 10:02

Csajok!

Nagyon jó lett a cukorterhelésem. Az egy órási jobb, mint reméltem. Annyi, hogy kicsit emelkedett, de még minden a határon belül van. Végre megnyugodtam! A rosszullét és az ugráló cukorérték meg fogalmam sincs, mitől lehetett, de legalább felpofozott, hogy még jobban kell vigyáznom magamra.

Az egyik vénámat sikeresen szétcseszték, tegnap be se bírtam hajlítani. Viszont még így is megérte.

2328. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2327. - F3000dc5ef)
2013. máj. 8. 17:08
én se :D
2327. f3000dc5ef (válaszként erre: 2326. - ,,Csillagom")
2013. máj. 8. 07:39
sokkot kap a szervezet, tuti nem úgy fog reagálni mint egy normál kajálásra. de hát ha ez van, ez van, nem akarok én kekeckedni.
2013. máj. 8. 07:30
3 havi nem ad pontos eredményt ,pláne nem inzulinra. Azt sajnos csak így tudják megnézni :(
2325. f3000dc5ef (válaszként erre: 2324. - ,,Csillagom")
2013. máj. 7. 19:06

hát ez az.....én tuti nem csinálnám már meg. pár éve még simán, most már nem.

pláne mert az összes paleost kihozza cukorbetegnek :D jó kis vizsgálat :D inkább nézzék a háromhavit, vagy egy életszerűbb terhelést....

2324. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2318. - Hudvig)
2013. máj. 7. 16:14
Utálom a terhelést, szarul vagyok utána is, meg még napokon át nem bírok észhez térni a farkaséhségtől,meg a rosszullétektől.
2323. f3000dc5ef (válaszként erre: 2322. - Hudvig)
2013. máj. 7. 11:42
De pont ez az, hogy nem igazán valósak azok az eredmények. Túl nagy a sokk a szervezetnek.
2322. Hudvig (válaszként erre: 2321. - F3000dc5ef)
2013. máj. 7. 11:25
Tudom, viszont sokmindent én is ki tudok belőle szürni. Lesz egy sz@r napom, de legalább tudni fogom, hányadán állok. Lehet csak beparáztam, de már biztos kellett, eléggé elengedtem magam. Sajnos ilyenr hajlamos vagyok, néha kell valami/valaki, ami/aki felpofoz. Hát most ez a rosszullét volt az.
2321. f3000dc5ef (válaszként erre: 2320. - Hudvig)
2013. máj. 7. 09:26

ez jó.

Az a nem jó, hogy majd holnap kapsz egy jó nagy sokkot, és sz@rul leszel :((((((

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook