Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2470. Hudvig (válaszként erre: 2469. - Stephenie Queen)
2013. júl. 3. 19:06

kitartást! majdcsak megváltozik.


Nekem sem változnak a kilók, bár a diétát nem követem, de edzek, mint állat. Viszont a hormonjaim rendeződtek, mensim mindig pontos és izmosodom is rendesen, de azért csak 120 kiló vagyok. Hamarosan költözünk, valószínűleg szeptemberben. Ráadásként augusztus közepétől kezdődik egy angol tanfolyam, heti háromszor. Tehát semmi időm nem marad. Hétfő-szerda-péntek iskola, kedd-csütörtök edzés, hétvégén meg az összes házimunka. Nem fogok unatkozni. Minden nap fél hétkor indulok itthonról és nagyjából ugyanakkor érek haza, csak délután.

2013. júl. 3. 15:11

sziasztok


Nálam az a helyzet, hogy június végén ellenőriztem és nekem nem használ a cukorbeteg diéta , a 160gos. Híztam tőle, úgyhogy hagyom a francba.


Visszatértem a nagyon kis adagú étkezéshez, amivel lassan ugyan, de tudtam fogyni tavaly augusztus és november között. (utána megállt, aztán ezt a hülye másik diétát kellett csinálnom a doki miatt)


azt reméltem csak átmeneti hízásról van szó, de nem .... úgyhogy inkább keveset eszek, és folytatom a mozgást (azzal eddig se volt gond)

2468. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2463. - F3000dc5ef)
2013. júl. 3. 07:23
Gratulálok! Nagyon szép eredmény :)
2467. f3000dc5ef (válaszként erre: 2465. - Hudvig)
2013. júl. 1. 21:20
Köszönöm :D
2466. f3000dc5ef (válaszként erre: 2464. - Hudvig)
2013. júl. 1. 21:20
Látod! Jó az irány :D majd jön a fogyás is :)
2465. Hudvig (válaszként erre: 2462. - F3000dc5ef)
2013. júl. 1. 21:12
Nagyon szép a kutyusod!
2464. Hudvig (válaszként erre: 2463. - F3000dc5ef)
2013. júl. 1. 21:11
Gratulálok. Én majdnem kétszer akkora vagyok, viszont mostmár kitapintható és látható izmokkal.
2463. f3000dc5ef (válaszként erre: 2461. - Hudvig)
2013. júl. 1. 20:35

Szia :D majd sikerül az is!


Köszönöm kérdésed, edzek - fogyok :D

Most 64 vagyok :)

2462. f3000dc5ef (válaszként erre: 2459. - SziReni)
2013. júl. 1. 20:34

Aranyos a kutya :))))



Most én is feltettem egyet :D a tegnapi versenyen készült :D

2461. Hudvig
2013. júl. 1. 20:30

Sziasztok!

bocs, hogy így eltűntem, de kicsit le vagyok fárasztva, bár fogyni nem sikerült.


Csillagom! Sajnálom a házat, szörnyű, hogy még mindig vannak ilyen emberek.


Reni! Gyönyörű a kutyusod.


Menyus! Mi a helyzet veled? Rég hallottam rólad. Csinálod még az edzésterved?

2460. Stephenie Queen (válaszként erre: 2459. - SziReni)
2013. júl. 1. 07:54
aranyos:) yorki?
2459. SziReni
2013. jún. 30. 10:45
na elméletileg felmentek a képek nézzétek meg ha van kedvetek :)
2458. SziReni
2013. jún. 30. 10:37
sziasztok. Hogy vagytok? Mi a helyzet? Nálunk ezerrel meg a kutya nevelés, de szerencsére Honeyka nagyon jó kislány. Teszek fel képet az adatlapomra ha tudok róla. Nézzétek meg szerintem csodaszép csajszi.
2457. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2454. - Stephenie Queen)
2013. jún. 27. 16:07

Nem járok én! Egyszer hívtak meg, de csak azért hogy lássanak élőben, kiváncsiságból... aztóta sem...én meg olyan vagyok ha nem hívnak , nem megyek oda senkihez pofátlanul...


Egyébiránt ahogy egyre több gonoszság kiderül róluk, akkor se mennék hozzájuk ha könyörögnének...


Nekem olyan emberekre nincs szükségem, akik a szemembe vigyorognak, a hátam mögött meg kígyót-békát kiabálnak rám ok nélkül...


Ilyenekkel tele van a világ, elég ha kimegyek a tömb elé csak rossz indulatú emberek vannak...mindenfelé...de azok idegenek, az hidegen hagy... viszont azért csak nem mindegy hogy ha tetszik nekik ha nem, együtt vagyok a fiával, mégis ilyenek... ha már engem nem néznek, nézné az egy szem fiát, és rá való tekintettel se szabadna ezt csinálnia egy szülőnek...

2456. f3000dc5ef (válaszként erre: 2455. - SziReni)
2013. jún. 27. 10:12

GRT :D

meg lesz :))))

2455. SziReni
2013. jún. 27. 10:11

csajok!

Olyan boldog vagyok ma reggeli mérlegelésem 95 kg, aki esetleg nem emlékszik mondom hogy 108ról indultam. Nagyon szuper. Most mintha kicsit megint beindult volna. :) Igaz sajnos lehet a stressz miatt indult be ami gáz. Mert a stressz nem kellene. De szerintem elég szép eredmény. És remélem a kívánott 75 is meg lesz előbb utóbb. :)

2013. jún. 26. 14:38

csillagom, és ha elmentek a párod szüleihez látogatni? ha mentek egyáltalán...


olyankor hogy viselkednek veled? nagyon kimutatják az ellenszenvüket?


csak azért kérdezem mert ha érzed, hogy fújnak rád akkor egyszerűen ne menj oda. a párod mint a gyerekük menjen, ha akar, de te ne menj.


annak idején mikor járni kezdtünk a férjemmel, mi is így beszéltük meg, hogyha az anyja nagyon utálna, akkor egyedül megy őt meglátogatni.


bár anyósom nem érezteti hogy utálna, de szerintem úgy gondolja találhatott volna jobb nőt is a fia és nem engem....tudjátok, amikor összejöttünk, akkor is így néztem ki mint most, szóval rosszul:D

de csak egyszer mondaná a szemembe hogy jobbat szánt a fiának, nem mennék többet, de eddig még nem mondta...meg azt hiszem tudja hogy ha ilyet mondana, a fia sem szívesen járna hozzá,


bár azok alapján amit leírtál én a helyedben biztos nem járnék hozzájuk! ha ennyire odavannak az exért, még úgyis hogy mással csináltatta fel magát és a párod nyakába varrta....ez a tény még gusztustalanabb mint az hogy megcsalta...


ilyennel az egyik sógornőm is bepróbálkozott... másfél évig beetette az akkori pasiját hogy tőle terhes. szerencsére mikor kiderült, a srác otthagyta. pedig arany élete volt a csajnak. a pasi annyit keresett hogy sose kellett volna dolgoznia. a szülésnél külön szobát fizetett neki meg minden....

2453. SziReni
2013. jún. 26. 09:03
csillagom annyira sajnállak. De az a lényeg hogy a férjed szeressen, és boldogok vagytok együtt. senki nem fontos. Tudom ez a lakás mekkora gond nektek. Nem is tudom mit mondjak neked. Remélem megoldódik a helyzetetek.
2013. jún. 25. 10:16
Én meg aki normálisan él, nem iszom, aki főz,mos a fiára, mellettem jár el orvoshoz,mert tropa a gerince és nem hagyom hogy tönkremenjen teljesen,mert ezek meg csak dolgoztatni akarták éjjel-nappal, én meg vagyok a kur@a, csak azért mert a válság miatt megemelkedett törlesztőket nem tudtam kifizetni,miközben egyedül voltam és neveltem a gyerekeimet :(
2013. jún. 25. 10:15

Hogy miért? Mert van ott egy 11 éves kislány,akiről mindenki azt hiszi, hogy az övé, miközben tavaly kiderült, hogy spontán nem lehet gyereke a páromnak...Megmutatta a szüleinek az orvosi leletet,véleményt és letámadták, hogy kitalálta, el kell mondjam, hogy a gyerek senkire se hasonlít a párom családjából...mindinkább a nővérére, akinek viszont állítólag nem tudja az anyja, hogy ki az apja...szóval bonyolult ez egy kicsit, remélem érthetően leírtam...

Mindemellett, párom nyakába varrt 40 milliós tartozást a gyerek mellé, a csajnak a hiteleit is a párom szülei fizetik,és kb 5 éve váltak el,de még mindig a párom nevét viseli stb...

Több palija volt, van,mint egy utszélinek, hétvégéken piázik mint a cefekötő, a gyerekeket állandóan otthon hagyja felügyelet nélkül, akár napokra is, mégis ő a kis kedvenc...

2450. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2449. - Stephenie Queen)
2013. jún. 25. 10:14

Nem vagyok se alkoholista,sem erőszakos, sem drogos...

1 szenvedélyem van,ami káros, az a nyamvadt cigi, más nincs.

2449. Stephenie Queen (válaszként erre: 2448. - ,,Csillagom")
2013. jún. 25. 00:22

nem értem miért akarják a párod szülei hogy kibéküljön a volt feleségével... nem azt akarják hogy boldog legyen?


nyilván oka volt annak hogy a párod és az exfelesége elváltak, bár nem tudom mi volt az ok, de volt okuk rá. akkor miért akarják annyira hogy összejöjjenek?


nem értem én ezt. had döntse már el az az ember kivel akar együtt lenni...


a világ legszánalmasabb dolga utálkozni a gyerekünk választását illetően , persze ha azt nem számítjuk hogy az illető alapvetően nem erőszakos, alkoholista vagy drogos...

2448. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2447. - SziReni)
2013. jún. 24. 09:27

Nekem nincs családom, nevelő szüleim voltak,de ugy bántak velem mint egy kivert kutyával...anno a gyámügy még nem foglalkozott így a gyerekek védelmével, már 11 évesen dolgoznom kellett suli mellett egész nyáron, szünetekben, hétvégén, h legyen tanszerem,meg ruhám...

18 évesen meg kidobtak, mondván menjek ahova akarok, már nem apnak utánam pénzt :(

Sulit is munka,albérlet mellett fejeztem be...szóval beszélő viszonyba se vagyunk, utáljuk egymást.


Párom szülei meg ugye azt akarják, hogy béküljön ki a volt feleségével... szóval ő haza mehet bármikor, mondta ezt anyuci....Ők pont ennek örülnek, hogy ha nálunk gond van,akkor abban bíznak, hogy haza költözik a kicsi fia és akkor csak az övé lesz, és idővel vissza megy a volt feleségéhez...

2447. SziReni
2013. jún. 23. 16:46
hát jelemző hogy nem tud mit csinálni ilyen helyzetben a rendőrség, bezzeg kicsi szar ügyekkel meg el vannak foglalva. Hát nem tudom mit lehet tenni. Család nem tud segíteni_? Esetleg egy szobával?
2013. jún. 23. 14:55

Hát fogalmam sincs, 3 napja a sírás kerülget, ki tudja melyik árverésen viszik el a lakást, s nincs hova mennünk így...

Albérletbe meg bemenni, kifizetem, s nem marad pénz kajára...öngyilkosság...


Meg aztán a 2 havi kaució+ kapásból rögtön az első hónapot letenni, na meg a fuvaros ez így cirka 150-180.000 hirtelen... honnan ? Miből ?

És itt vannak mögöttem a gyerekeim is... nem tudok a szemükbe nézni, nem tudok mosolyogni, mintha minden rendben lenne, miközben nem tudom hogy a Karácsonyt vagy az uj évet már lehet az utcán töltjük...


Rendőrségen csalásért azt monták tegyek feljelentést, de attól pénzt nem kapunk vissza...aztán meg bírósági per, ami elhúzódhat évekig is....

2445. f3000dc5ef (válaszként erre: 2442. - ,,Csillagom")
2013. jún. 22. 21:37
És mit tudtok most csinálni?
2444. SziReni
2013. jún. 22. 18:44
csillagom valahogy mikor mondtad a storyt én is erre tippeltem csak nem mertem mondani.
2013. jún. 21. 15:26

én nagyon utálom a meleget. ráadásul ma mérges is voltam jó pár órát, mert kértem pár óra szabit, és felmentem Pestre, hogy megszüntessem a számlámat a bankban, mert csak zabálja a pénzt, nem használtam....mert nálunk (is) pénzes a fizetés nem átutalásos.


azt hittem találok teljes állást így valószínű átutalás lett volna, de nem úgyhogy ki akartam nyírni a számlámat, erre közlik, hogy a rendszernek kell egy kis idő , hogy lezárják a számlámat, és hétfőn menjek vissza....


gondoltam magamban, ezen a nyüves Magyarországon semmit se lehet elintézni 1 alkalommal, muszáj 2-3szor is visszamenni 1 dologért ugyanoda...majdnem megkérdeztem a nőt hogy az újabb úti költségemet ki fogja fizetni olyan mérges voltam, de visszafogtam magam és nem fakadtam ki.


gyerekek, szétolvadtam az úton... és még ma 15 percet ki kell mennem a melegbe hogy hazaérjek a melóból...:P borzasztó....gyűlölöm ezt az időt. Alapból a telet szeretem, az őszt és a tavaszt mondjuk 15 -20 fokig elviselem....de ez egy rémálom....lenne már nyár vége....

2013. jún. 21. 10:36

Hát csajok megőrülök.... annyira szerencsétlen vagyok :(


Akitől elő-szerződéssel megvettük a telket, házzal, részletekben lenne a teljes vételár kifizetve.... azt tegnap tudtuk meg hogy eladta másnak is így :(


Nemrégen járt a telken egy faszi, hogy övé a telek,mert megvette :(

2441. Hudvig (válaszként erre: 2440. - ,,Csillagom")
2013. jún. 20. 19:43

Köszi, én elég jól, már ha nem kell fizikai munkát csinálnom. Főzni sem igazán főzök és mindent próbálunk este 7-8ig zárva tartani. Szerencsések vagyunk így kisvárosban és főleg nem panelban. Sokkal könnyebb.


Elhiszem, hogy kivagy. Már én is lábfürdőzök az irodában, ha nem látják.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook