Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1670. herengtimea (válaszként erre: 1669. - Binnyem)
2008. szept. 3. 11:21

te hogy dolgozol?találkoztok azért a pároddal?

van olyan,hogy te dolgozol és neki szabadja van?

1669. binnyem
2008. szept. 3. 07:28
Gyorsan elmegy 2 nap itthon, holnap megint melo. Eddig is gyorsan mentek a napok, amiota Marcika megszuletett, de most munkaval, ha lehet meg gyorsabban fognak... Ma este megyek spinningre. Jol bevalasztottam :) Csak birjak holnap labraallni :)
1668. herengtimea (válaszként erre: 1667. - Binnyem)
2008. szept. 1. 20:54
oksi,de nem biztos,hogy ismerem,de azért írd meg.sok kitartást!!!
1667. binnyem (válaszként erre: 1666. - Herengtimea)
2008. szept. 1. 20:09
Na... aszittem, meghalok ma Marci nelkul. Nem volt sok melo, lassan ment el a nap, de jobb is igy, mert allitolag nagyon nagy a fejetlenseg, amikor tele van ay osztaly. Van par parkanyi munkatarsam, majd privat megirom a nevuket :)
2008. aug. 31. 20:53

haho

holnap melo

1665. binnyem (válaszként erre: 1664. - Herengtimea)
2008. aug. 29. 21:16
Na jolvan, megprobalok en is igy kajalni... jovo hettol :))
1664. herengtimea (válaszként erre: 1663. - Binnyem)
2008. aug. 29. 19:30

néztem a képeket fantasztikus jok,a fiad nagyon aranyos,még mindig ilyen dudlis?

te is nagyon csinos vagy,látni hogy boldog vagy,csak úgy csillognak a szemeid.NAGY A SZERELEM!

hát csak fehérjét eszek ketto után,húst,halat,tojás,de nincs rizsa,krumpli,kenyér...és eszek és nem éhezek és van eredmény,lement a nagy felfúvodott pocak.ki gondolná,hogy a gyumolcsok is hizlalnak,hisz rengeteg cukrot tartalmaznak és délután a test a szénhidrátot már nem tudja feldolgozni,csak raktározza,de energia viszont kell és a husban elég energia van,és mégegyszer kihangsúlyozom nem kell éhezni!!!

1663. binnyem
2008. aug. 29. 18:49
Nyaralos kepeket tettem fel!!
1662. binnyem (válaszként erre: 1661. - Herengtimea)
2008. aug. 29. 18:40
Csak ennyi, hogy delutan mar nem szenhidratozol? Este mikor eszel utoljara es mit?
1661. herengtimea (válaszként erre: 1660. - Binnyem)
2008. aug. 29. 18:29

tudhatod,hogy az ember a kiránduláson csak még jobban elfárad,de legalább kellemesen.

akkor ugyes vagy ha már holnapra is megfoztél!

már hétfon mész dolgozni???

elso nap?rázos!nem tornáztam már három hete,de fogytam mert most egy hete úgy eszem,hogy délután kettotol már nincs szénhidrát az étrendemben.probáld ki

1660. binnyem
2008. aug. 29. 18:02

Jo volt, de nagyon rovid sajna... egyaltalan nem erzem ugy, hogy kipihentem volna magam. Ma voltam kulonbozo oktatasokon a korhazban, mindjart itt a hetfo... Kivancsi leszek, mennyit fogok keresni :)

Ma sutottem csirkecombot, meg hozza fuszeres krumplit es zoldseglevest csinaltam. Jo vagyok! Holnap sem kell sertepertelnem a konyhaban :) Tornazgatsz meg? Jovo heten szerdan megyek spinningre!!

1659. herengtimea (válaszként erre: 1658. - Binnyem)
2008. aug. 29. 12:57

Hát megjottél Hévizi lány?

hogy telt a kirándulás?

1658. binnyem
2008. aug. 28. 15:27
Vege a nyaralasnak :( Es lassan a nyarnak is... Hetfotol ujra penzkereso asszonyka leszek :)
1657. herengtimea (válaszként erre: 1656. - Binnyem)
2008. aug. 25. 09:33

fodrászno,eddig bérelt helyiségben volt most vettek egy házat és azt újítgassák fel,most épp festegetjuk az ablakokat.

ti meg már ennyit kirándultok kinek a jo!!!

1656. binnyem (válaszként erre: 1655. - Herengtimea)
2008. aug. 22. 21:59
Mar megint vendegeskesunk :S Kezdem unni... de vasarnap vegre megyunk Hevizre! Mit kell neki segitened?
2008. aug. 22. 20:58
holnap megyek anyosnak segíteni,ti mit csinaltok?
1654. binnyem
2008. aug. 20. 20:44
Sikerult a torta, igen, csokis lett. De a piskotalapok vaniliasak voltak. A kulseje nem lett olyan, mint szerettem volna, de mindenkinek nagyon izlett. Ma a baratnomekkel egyutt unnepeltunk, szuper volt. Sutottunk grillen hust, ettunk hozza fincsi salatakat. Persze a merlegre ma inkabb nem allok ra, mert a torta tuti nem tett jot :)
1653. herengtimea (válaszként erre: 1652. - Binnyem)
2008. aug. 19. 13:53

Hát akkor isten éltesse a drága kis gyerkocot!!!!!!!

majd kuldj egy szelet tortát ha sikerul..

csokis lesz?

1652. binnyem (válaszként erre: 1651. - Herengtimea)
2008. aug. 19. 13:36

Hat a Rokus korhazban voltam allomanyban, most meg ugye megyek az esztergomiba...

Ma van Marci szulinapja :) El sem hiszem, hogy mar ket eves. Holnap tartjuk, mert akkor lesz itthon mindenki. Ma meg tortat kell sutnom! A baratnom kolcsonadja az auto alaku tortaformajat. Szorits, hogy ne kurjam el :)

1651. herengtimea (válaszként erre: 1650. - Binnyem)
2008. aug. 19. 13:04

hol dolgoztál,és hogy hogy kiléptél a másik munkahely végett???

a lányom 9 honaposan indult el és 11 honaposan már biztos lábakon állt,ugyesebb volt,de o végképp nem mászott,Dani meg mászik inkább.

1650. binnyem
2008. aug. 18. 21:56

Na, ma kileptem eletem legjobb munkahelyerol, eleg szar nap volt. Minegy, tul vagyok rajta...

Marci is 13 honapos koraban indult el. Viszont a beszeddel is le van maradva, most mondogat par szot, ha neha elkap egy olyat, ami tetszik neki, azt begyakorolja :) A lanyodnal hogy volt? Allitolag a lanyok hamarabb csinalnak mindent..

2008. aug. 18. 08:04

Daninak még nincs motorja,egyenlore még járni sem akar egyedul pedig már 13 honapos.

az szép lehet a fa vasút,mennyi pengo volt?

most hétvégén lent voltunk sátrazni tok jo volt ahhoz képest,hogy kifogtuk a legszarabb idot.

tornázom,de nem megyek semmire még mindig nagy a hasam,azt sem tudom hány kilo vagyok nem szokok mérekezni,itt már semmi nem segít csak az életmod változtatás,vettem zsírégeto krémet is úgy égek tole kb egy 20 percig,de eredmény nem látok,igaz még csak egy hete használom

1648. binnyem
2008. aug. 15. 21:26

Motor az van, mar lassan el is kopik, anyyit nyuzza. Legalabb 10-15 km/h-val szaguldozik :) Danika motorozik? Vegul megszuletett az ajandek. A Tescoban vettem egy favasutat, mar tegnap osszerektuk Robival, iszonyu szep. Nyers fa szinuek a sinek, es ez ilyen csodaorszag, szoval van benne fuggohid, szivarvanyalagut stb. Es hatalmas nagy. Van hozza egy mozdony meg ket kisebb kocsi, es vettunk meg hozza egy olyan mozdonyt, ami elemmel megy es futyul. Magnessel ossze lehet oket kapcsolni, szuper jo...


Mi ujsag nalatok? Tornzaol meg? Hany kilo vagy? :)

2008. aug. 14. 16:20

már két éves lesz?

akkor te is melegben szultél?

kis motor?

1646. binnyem
2008. aug. 13. 20:55
Na, vagyok! Kb 2 napja valamiert bedagadt a jobb csuklom. Eloszor azt hittem, elaludtam, de total beduzzadt, bepirosodott, es ugy fajt, hogy meg az ujjaimat sem tudtam mozgatni. Mara mar jobb, ugyhogy tudok irni. Mi van veled mostanaban? Mi jovo vasarnap megyunk Hevizre, mar annyira varom. Meg ha minden igaz, holnap strandra. Ha jo ido lesz. Marcikanknak jovo heten kedden szulinapja lesz, nem tudom, mit vegyek neki. Otlet?
2008. aug. 12. 09:59

bocsi de szarakodik a gépem már napok ota nem tudok csatlakozni.

az egyik kislány Noémi 8 éves,a másik bátyámnak fia van Márk o 10 éves tok jo veluk,az a legjobb az egészben otthon nem nagyon fogadnak szot,de én mint házi sárkány rendet rakok koztuk.biztos nagyon szeretnek.

várom a fotot!

1644. binnyem (válaszként erre: 1643. - Herengtimea)
2008. aug. 9. 14:38

Hany evesek? Most varjuk a baratnomeket, Marci keresztanyjat. Most fogjak koszonteni Marcit, mert a szulinapjan nem lesznek itthon.

Olyan szar kedvem van, hogy az ido is ilyen genya. Bar ma kaptam egy Benton melegitoalsot, orulhetnek :) Majd lefotozom, sztem tok jo!

1643. herengtimea (válaszként erre: 1642. - Binnyem)
2008. aug. 9. 08:58
mi is elszoktuk hozni tesomék gyerekeiket,én szeretem ha itt vannak,bírom.
1642. binnyem (válaszként erre: 1641. - Herengtimea)
2008. aug. 6. 19:09
Igen, kertes hazban laknak. Szoktunk kapni egy egesz szobat ilyenkor, ott huzzuk meg magunkat 3-an. Nem kellett segiteni fozni, Robi unokanovere jo sokat szokott elore is fozni, amikor meg melozik, akkor rendelik a kajat, mert egy ismerosuknek etterme van egy kozeli faluban. Volt porkolt tesztaval, toltott kaposzta, roston hekk krumplival... vacsira volt, hogy lecsot ettunk, vagy rantottat, vagy eppen hideget, felvagottakat. Jo volt, csak hulla vagyok. Elhoztuk a ket gyerekuket ide par napra, es keeeeesz.... nem rosszak, csak en nem szoktam meg, hogy ennyien vagyunk egymas hegyen-hatan. Marci is sokkal nyugtalanabb, miota sok idegen veszi korul, ujra verekedos lett :S
2008. aug. 6. 10:29

és mi volt a rokonoknál?

kertes házban laknak?

miket ettetek,te is segítettél fozni,vagy hogy volt?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook