Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás pajzsmirigy Hashimoto Thyreoiditis mellett fórum

Fogyás pajzsmirigy Hashimoto Thyreoiditis mellett (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. máj. 31. 23:51

Nekem a letroxból 125-öst kell szednem, de ez mindenkinél más.A szervezetem így állt be.Fogyni diétával lehet,némi mozgással kombinálva. Este 6után ne egyél ha meg tudod állni. Ez nagyon hatásos.

Citrom: a fogyás titka!Rengeteg C-vitamint tartalmaz (53 mg / 100 g), amely meggyorsítja a zsírégetéshez szükséges pajzsmirigyhormon, a thyroxin termelődését! Ha ebből a hormonból kevés áll szervezeted rendelkezésére, lelassul az anyagcseréd.Mozgás előtt igyál meg egy pohár citromos vizet. Nekem bevált.

9. Évili84 (válaszként erre: 5. - Skylien)
2011. máj. 30. 21:55

Én nem váltottam életmódot, magától mentek a kilók, mint ahogyan jöttek. Ha ingadoznak az értékek úgy jönnek mennek a kilók.

Én is arra számítottam, hogy a terhesség után marad fent, de most úgy nézek ki magamhoz képest mint egy etióp. Amikor mentem vérvételre a doki is azt hitte sok a gyógyszer, de jók az értékek.

Nekem csak a jódozott sót tiltotta meg a doki és szelén szedését írta elő a gyógyszer mellé. Annyi van még, hogy tejjel, kávéval nem szabad bevenni a gyógyszert.

8. 5e1b581a2e (válaszként erre: 6. - Skylien)
2011. máj. 30. 17:59

Nem igazán értem a dokidat...Alapvető fontosságú az egészség védelmében a normális testsúly...

Ha az értékeid jók,a gyógyszer hasznosul.Ilyen egyszerű.Nézz ki magadnak egy kellemes(!!!) diétát,testmozgást.Fő a türelem és igen jól látod: életmód váltás az,ami kell.És ez sokszor nem is kell,neked nem is szabad(!),hogy drasztikus legyen.10kiló plusz nem sok,de igenis igazad van: nem kell tovább szaporítani,túl azon,hogy mindenki,aki elhízott így kezdte: "csak" 10kiló plusszal!

7. 5e1b581a2e (válaszként erre: 4. - 5e1b581a2e)
2011. máj. 30. 17:49
A válasz tehát:Nem.
6. skylien (válaszként erre: 2. - Várhegyi Márton)
2011. máj. 30. 15:17
Valójában én attól féltem, hogy ettől fogok még csak igazán meghízni. De erre azt mondta a doki, hogy abban ne is reménykedjek, hogy ettől fogyni fogok, és ne is legyen ez a célom. Valójában azért szeretnék 10 kilót lefogyni, hogy utána ha teherbeesek, ne hízzak meg 80 kilóra, mert így nagy rá az esély, és aztán meg az életben le nem adom a 20 kiló felesleget...
5. skylien (válaszként erre: 3. - Évili84)
2011. máj. 30. 15:15
A gyógyszeradagomat az endokrinológus szépen beállította, mert az értékeim normálisak lettek. És neked hogy sikerült fogyni? Életmódot váltottál? Esetleg nem tudod, hogy ehetek szóját? mert valahol azt olvastam, hogy a hormon munkáját gátolja. nem szívódik fel tőle, vagy ilyesmi...
4. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Várhegyi Márton)
2011. máj. 30. 13:39

Pusztán a kezelés már fogyást eredményez?



(nem tudom...)

3. Évili84 (válaszként erre: 1. - Skylien)
2011. máj. 30. 11:55
Én 2 éve tudom, hogy ez a betegségem van. Ez idő alatt 60 kg-ról fogytam 50 kg-ra. Az első hónapokban nekem sem mozgott a súlyom, és tényleg sok múlik a gyógyszer beállításon.
2. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Skylien)
2011. máj. 30. 11:34
Lehetséges, hogy a gyógyszeradagolás nem megfelelő. Ebben a kezelőorvosod tud segíteni.
2011. máj. 30. 11:20
Kinek hogy és milyen módon sikerült fogynia e betegség mellett? Én Letrox 75-öt szedek, de eddig 1 kiló megy ide-oda, és a ruhaméretem L-re nőtt, sőt néha XL, holott a gyógyszer előtt M-es voltam. Segítsetek! Köszi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook