Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik és Hashimoto pajzsmirigy-alulműködés fórum

Lombik és Hashimoto pajzsmirigy-alulműködés (beszélgetős fórum)


2017. jan. 17. 20:09
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy miért kellett lombik programban részt venni? A hashimoton kívül volt még más baj? Letrox mellett nem fogan meg a baba spontán?
2015. ápr. 15. 14:10

Sziasztok

Vagytok még ezen a fórumon?

9. pocaklakóváró (válaszként erre: 8. - Választott)
2014. dec. 10. 18:43
ezt inkább privibe :)
2014. dec. 9. 22:02
Nálad mi a gond?
7. pocaklakóváró (válaszként erre: 6. - Választott)
2014. dec. 9. 19:38

aha, értem. Én meg nem kezdhetek addig újra, amig nem rendeződnek a dolgok....

Remélem, mindkettőnk 2015-ben anyuka lesz :) :)

6. Választott (válaszként erre: 5. - Pocaklakóváró)
2014. dec. 9. 19:19

Igen, azt mondta, ő ajánlotta a Magnerot tablettát, B6 vitamint és a Nebivolol (Bétablokkolót, de azt most nem szedhetem a lombik alatt, említette, hogy jó lenne, ha tudnám szedni.)Kérdezte, hogy még van szapora szívverésem. Sajnos néha van és a Norprolac után pedig mindig van, majdnem kiugrik a szívem (már több, mint 3 hete szedem, de azt a 12. terhességi hétig kell majd szedni.


Egyébként korábban azt is mondta, hogy a pajzsmirigyet majd kezeli, de, amig babaprogram van, addig nem tudja rendbehozni. 1.78 a TSH, ami jó.

5. pocaklakóváró (válaszként erre: 4. - Választott)
2014. dec. 9. 18:34
értem. Azt hittem gyogyit kaptál rá. Endokrinológus azt mondta, hogy kezdhetsz?
4. Választott (válaszként erre: 3. - Pocaklakóváró)
2014. dec. 9. 18:22

Szia! Igen két fagyibabát ültetnek be.

Elvileg a Norprolac alacsony szinten tartja a Prolaktint és az kell, hogy megtapadjon.

Pécsi Meddőségi Központba járok.

Az anti TG ment lejjebb Barátcserje, szelén és méhpempő kombinációtól.

3. pocaklakóváró (válaszként erre: 2. - Választott)
2014. dec. 9. 18:03

Szia,

Mit jelent, hogy iker beültetés? Két babót raknak vissza? Én most voltam endokrinológusnál és azt mondta, hogy amíg nem rak rendbe addig ne menjek egy újabb lombikra, mert megint elvetélhetek...

Nekem az anti-TPO és a TG nem jó. Melyik intézménybe jársz?

2. Választott (válaszként erre: 1. - Pocaklakóváró)
2014. dec. 9. 13:27

Szia!


Nekem Hashimoto pajzsmirigy-alulműködésem van és már volt 2 lombikom, most lesz a 4. iker beültetésem januárban. Valamiért nem tapad meg az embrió pedig a genetika és az immunológia is jó, az antitesteket kivéve, ami állítólag mindig magas lesz, de az anti TG értéke csökkent.

A Prolaktin kicsit magas volt: 25.4 (referencia tartomány: 23.3), arra kaptam Norprolacot.

2014. dec. 7. 16:15

Sziasztok,

Olyan fórumtársakat keresek, akik Hashimoto pajzsmirigy alulműködésük van és még ráadásul lombik kezelésre is szükségük van...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook