Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogamzásgátló tabletta elhagyása után mikor indult be újra a fogyás? Mennyire blokkolta a tabletta a fogyásotokat? fórum

Fogamzásgátló tabletta elhagyása után mikor indult be újra a fogyás? Mennyire blokkolta a tabletta a fogyásotokat? (beszélgetős fórum)


10. lolita2112 (válaszként erre: 9. - Miszpipi)
febr. 11. 01:10
nem en en vilag eletemben sovany voltam,s vagyok is.sogornom,de nem sikerult fogynia.
febr. 8. 13:46

Amúgy azóta mi a helyzet Lolita?

Sikerült fogyni?

febr. 8. 13:44

Nőgyógyászom anno úgy fogalmazott, hogy a tabletta nem hízlal, hiszen nincs benne egy kalória sem hihihi...

De a hormonháztartást megváltoztatja, megemelheti a tsh-t, blokkolhatja a vízháztartást, szóval hízhatunk miatta.

Általában mire felfigyelünk erre, már jó pár kiló feszaladhat és leadni is keservesebb.

Szerintem pár hónap szükséges, hogy visszaálljanak a dolgok...

7. lolita2112 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 06:31
vannak akik hiznak tole tudom,mert nalunk is a csaladomban ez tortent.
jan. 10. 09:13
Hízni szerencsére én sem, de fogyni sehogy sem ment vele
jan. 10. 08:18
en sem hiztam 1 dekat sem a tablettaszedesekor.mindenki mas!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
jan. 9. 14:30
Nem a tablettára fogom, de észrevehetően akkor állt le az egész folyamat, amikor képbe került a tabletta.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 12:22
Szerintem egyénfüggő, hogy pontosan kinek mikor áll vissz a hormonegyensúlya miután megszünteti a "bezavaró tényezőt".
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 12:01

Ez nem egy fogyókúrás módszer, sosem híztam tabletta mellett, és nem is fogytam, mikor elhagytam.

Szerintem elég önámítás, ha valaki azt hiszi a tabletta miatt nem tud fogyni...

jan. 9. 11:07

Kedves Tagok!

Fogamzásgátló tabletta elhagyása után mikor indult be újra a fogyás? Mennyire blokkolta a tabletta a fogyásotokat?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook