Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett feketék értekezzünk:) fórum

Festett feketék értekezzünk:) (beszélgetős fórum)


2010. szept. 13. 14:06
én szeretek fekete lenni , nagyon illik hozzám mert fehér bőrőm van egyszer három színű volt a hajam mikor anno fodrászmodell voltam , hát a fekete állt a legjobban azóta festettem feketére voltam vörös is de az nem nagyon látszott , nekem nem hullik annyira , sőt ha nincs befestve akkor nincs benne tartás jobb ha be van festve.Anyukám festi be ritkán festi mert nekem eredetileg sötétbarna és nem nagyon látszik mikor le van nőve , de akkor már nem szerettem mikor le van nőve, mert kezelhetetlen.
2010. jún. 9. 21:25

huhh olvastam a hozzászólásokat. A lenövesztés szerintem nem szép, de ha tényleg nagyon hullik valakinek a haja...bár szerintem akkor már a többi hajfestékre igaz lehetne.

A lényeg, hogy én is festett fekete vagyok, immár 3 és fél éve (20 éves vagyok.) Nekem mindenki azt mondja, hogy nagyon jól áll meg szeretem is. Hullik egy kicsit, de szerencsés vagyok( bár Én nem tartom magam annak emiatt)mert nagyon sok hajam van, havonta festetem, 3 havonta fodrász, és ritkítás, és még így is sok. Szóval még marad a fekete..:)Jobb mint a szőke, a barna meg átlagos, mondjuk ez az Én véleményem.:)

24. 673567bc24 (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 29. 15:42

Igyekszem vigyázni Rá!Semmilyen körülmények között nem szabadulnék meg Tőle!:)

Ez a mindenem! :)

2010. jan. 28. 19:17
nagyon vigyázzatok rá, amig megvan mert ha már nem lesz késő visszasírni
2010. jan. 28. 19:14

Nekem csak volt sajnos. Egy időben nekiáll rohamosan hullani és nem nőtt a helyén új. :(

Úgyhogy a híresen dús, erős hajamból alig maradt valami :(

21. 673567bc24 (válaszként erre: 18. - Lilia)
2010. jan. 28. 18:51
Nekem alapban rengeteg hajam van!Kb 3 paróka kiférne belőle! :)))
2010. jan. 28. 18:50
sziasztok!Én is festett fekete vagyok! :))
2010. jan. 28. 18:50
én egy éve festem feketével és nem hullik szinte semennyire igaz hogy tejes pakolást használok és revalidot is eszem mellé. De nem hiszem hogy károsodott.
18. Lilia
2009. szept. 23. 22:18

sziasztok. egy ismerősömmel most találkoztam. úristen annyi rengeteg haja van, kérdeztem mitől. azt mondta hogy természetgyógyász azt mondta minden reggel egyen meg egy evőkanál mákot. azóta megszünt a hajhullása és iszonyat mennyiségű haja van:O


mit gondoltok???

2009. szept. 22. 14:16

Én nem feketével festettem, hanem sötétbarnával, de szinte fekete volt, sokan még akkor sem hitték el, hogy ez márpedig barna hajfesték, mikor mondtam... Szóval sötétbarna volt.... Előnye, hogy rendbehozta a hajam (mert előtte szőkítve volt sok évig) jól megnőtt, fényes volt, viszont száraz és hullott. Mikor lenőtt jött a hátracsúszott paróka szindróma, ezért min. havonta festettem a tövét (gyorsan nő nagyon a hajam alapból), tényleg fogott sokáig, így elegem lett. Meg lehet tőle szabadulni, de akkor számítani kell arra, hogy még az olyan extraerős hajú embereknek is szétvágja a haját a leszívás, mint az enyém. Most várhatok min. egy évet, hogy újra egészséges legyen...


Amúgy nálam ez úgy esett, hogy magamnak kezdtem el. Hidrogénnel mindig egy kicsit (jó sokszor), aztán olyan ronda lett, hogy visszakentem és így tovább (fodrász nem vállalta), a végén már kezdett felül máll(a)ni a hajam, ezért nagyon megijjedtem, elmentem boltba, vettem (nem olyan káros) színlehúzót, mentem fodrászhoz és ... ne tudjátok meg. Kevert hozzá szőkítőt, mert nem volt elég. Mikor lehúzta a színt, sírtam, annyira mállott az egész, azt hittem már soha nemm lesz hajam (másnak már rég kihullott volna ezek után az összes), plusz még abban a szent percben, hogy az a "kóc" megszáradt fodrászom be is festette középszőkére. Tényleg készen voltam.


Ez kb. május közepén volot, azóta csak színezem, hogy legyen valami színe és kezd rendbejönni. De soha többet sötét hajat, pedig nagyon szerettem...

16. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Nevem senki)
2009. szept. 21. 22:29

Egyik festék sem jobb a másiktól, egyformán károsak.

De mi nem káros mostanság az okosak szerint!

Én is feketére festetem a hajam, eredetileg is az volt, még kislánykoromban.

15. Lilia (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 21. 16:26
szia.nekem is feszt ezzel jönnek hogy 100szál...soha nem számoltam még de tény hogy rengeteg hajam elmegy.egyenlőre még megoldást nem találtam...:(
14. Lilia
2009. szept. 21. 16:24
sziasztok.nekem a feketétől legalább a fele kihullott. félek csak úgy lenövesztetni, de már alig van hajam...mit tegyek??
13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 11. - 41e36cdb38)
2009. júl. 3. 08:09

Én is, de sosem sikerül leszednem mindet pl a hátamról sem és azt meg mások szedegetik. :(Ráadásul én legtöbbször fehérben vagyok a kontraszt miatt. Ez a legcikibb szerintem, amikor beszélgetek valakivel és a másik a hajszálat nézi a ruhámon aztán le is veszi. Szarul érzem magam ilyenkor, de meg szoktam köszönni. Mondtam már párszor a fodrászomnak ezt a hajhullást, (aki szerint tök jó dolog min.40-50 percig rajt hagyni a festéket-volt már 1 óra 10 perc is :S) de mindig az a válasza, hogy napi 100 szál normális. Hiába mondtam hogy annyi nekem már reggel 8-ig kihullik!

A színét az enyém is engedi kb egy hónap után már vörösesbarna látszik ahogy rásüt a nap.

2009. júl. 2. 22:12
érdekes tapasztalatok! a fekete hennáról én is hallottam, de viszont vigyázzatok mert azt olvastam csöppet sem annyira ártalmatlan mint mondják! én fél éve vagyok fekete nem hiszem hogy jobban hullana a hajam de kevesebbnek tűnik, ez lehet a fekete szín miatt:) leginkább ettől félek hogy kihullik miatta de ezek szerint annyival nem rosszabb mint a többi festék.
11. 41e36cdb38 (válaszként erre: 7. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 2. 21:58
Na ez volt amit útáltam benne. Nagyon látszott a ruhán a kihullott hajszál. Állandóan csipegettem magamról
2009. júl. 2. 21:20
Nekem nagyon sokáig fekete volt, imádtam, nem tört a vége, viszont tényleg még a 20.mosásnál is ömlött a szine
2009. júl. 2. 21:18
Én meg azt hittem hennával csak szőke hajat lehet csinálni.
8. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 3. - 41e36cdb38)
2009. júl. 2. 21:17
Nem reklám de én Head&Sholderst használok és mégis korpás :( Úgyhogy ebben lehet valami.
2009. júl. 2. 21:16
Nekem nagyon hullott a hajam, de méregtelenítettem, béltisztítottam vasat pótoltam és elmúlt. Tehát nem a festéktől volt, bár én asszem csak színezem(sárga Palette) De elötte minden hajmosásnál marékkal hullott és tele volt minden hajjal. Úgy megritkul az egykor szép dús hajam mindenki ezt dícsérte, most meg alig van pár szár. Azt hiszem hiába, nem fog már visszanőni :(
6. anda1986 (válaszként erre: 5. - Zsuzsa88)
2009. júl. 2. 21:14
erröl még nemm is hallottam
2009. júl. 2. 21:14
Próbáltátok hennával festeni a hajatokat? Az nem káros. És nagyon szép fénye lesz a hajatoknak. Csak azt aztán nem lehet átfesteni semmi más színre, mindent ledob magáról.
2009. júl. 2. 21:14
Mire vagy kíváncsi? Kékesfekete vagyok és nagyon szeretem.
2009. júl. 2. 21:12

Nem hiszem hogy károsabb, mint a barna, viszont tuti kevésbé káros mint a szőke. Viszont leszedni nem lehet, nekem is meg kellett várni amíg lenő :-(

Ja, és ordít benne a korpa, ami sajnos nekem a fekete festésnél több lett.

2009. júl. 2. 21:09
nagyon törik a hajam, bár szerintem az összes festék károsít, ja és még hetekig engedi a színét
2009. júl. 2. 21:07
szeretnék tapasztalatot cserélni festett fekete társaimmal mivel azt hallottam elég káros a festék kinek hogy hatott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook