Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység legyűrése fórum

Féltékenység legyűrése (beszélgetős fórum)


1 2
23. Iodine
2015. okt. 18. 02:20

Erre sztem az a megoldas, hogy felkotod a gatyad, es felveszed a kesztyut! Helyre kene tenned az onbizalmadat is. Nekem ugy jott le, hogy attol felsz, hogy az ex jobb csaj mint te, es barmikor kiuthet a nyeregbol...Hat tegyel ez ellen!

En a helyedben elmennek a parommal bulizni ha hiv. Mar csak azert is! Had lassa az ex, hogy lesz.rod, es nem felsz tole. Idovel a baratok is megenyhulhetnek, ha latjak hogy te is jofej vagy. Es kesobb az mar a te tarsasagod is lesz, az ex meg majd szepen lekopik.

De igy szinte kuzdelem nelkul feladod.

22. charlixcx (válaszként erre: 21. - Iodine)
2015. okt. 18. 02:17
Szerintem, ha ettől kell félni, akkor baj van. Nem mintha durván mutatnám előtte, csak hátraléptem egyet, mintegy érzékeltetésképpen. Nem szidalmazom az exét, tudom, hogy ez a legtöbb pasinál tabutéma (pff..), és ha majd ezért mással fog vigasztalódni... akkor menjen a sunyiba. De nem hiszem, hogy megtenné csak így.
21. Iodine (válaszként erre: 17. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 02:09
A mosolyszunet szerintem nem tul jo megoldas ilyen helyzetekre. Nehogy megvigasztaltassa magat vkivel...
20. charlixcx (válaszként erre: 19. - Derengő)
2015. okt. 18. 02:01
Csodák? Nem hiszem, hogy léteznek.
2015. okt. 18. 01:47
A csodákra kicsit várni kell.
18. charlixcx (válaszként erre: 15. - Qwasy)
2015. okt. 18. 01:19

Te.

Egy.

Zseni.

Vagy.

Ezt fogom tenni! :D

17. charlixcx (válaszként erre: 16. - MentsVár)
2015. okt. 18. 01:19
Már az is megvolt. Normálisan kezdtem, de kisebb veszekedésbe torkollott, mert azzal jött, hogy nem értem meg, hogy fontosak neki, és hogy neki megvan a maga élete... a szokásos. Nem próbálkozom ezzel többször, de már írt chaten, érzékeltetem ott vele, hogy kicsi mosolyszünetet tartok.
16. MentsVár (válaszként erre: 15. - Qwasy)
2015. okt. 18. 01:16

Mi lenne, ha leülne vele beszélgetni???????

Ilyen nincs is a palettán?

15. Qwasy
2015. okt. 18. 01:14
Mi lenne ha kiepitenel magadnak egy olyan barati kort, amiben fiukkal is vagy, es elmennel veluk bulizni? Nem feltetlen bosszu, csak.... erzekelteted vele a helyzetet.
14. charlixcx (válaszként erre: 13. - Shanta1)
2015. okt. 18. 01:06

Igyekszem, de néha olyan nehéz. Főleg, hogy tudom, milyen a kiscsaj (3 évvel fiatalabb).

Segítsetek! ti fedeztek, én meg gyepálom :D:D

13. shanta1 (válaszként erre: 12. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 01:02

Bízzál benne,minden kapcsolat alapja a bizalom.Tudom ,hogy nehéz olyan esetben ahol ott az ex is,de próbáld meg.És előtte ne mondj semmi rosszat a baráti körére,mert ezzel el is veszítheted.

A csajt suttyomban,azért elintézheted:D

2015. okt. 18. 00:57
Most is bulizni van, igen, a csodás baráti körével (én nem tudtam menni, most a szüleimnél vagyok másik városban). Ezért röppent fel a kérdés. Áhh, utálok nőnek lenni.
11. charlixcx (válaszként erre: 10. - Qwasy)
2015. okt. 18. 00:49
Ki kell nyomoznom, merre megy haza... :P
10. Qwasy (válaszként erre: 9. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 00:48
Sunyiban lerendezheted, nem kell a pasidnak tudni rola ;D
9. charlixcx (válaszként erre: 8. - Qwasy)
2015. okt. 18. 00:47
Ahh tökéletes (lenne)! :D
8. Qwasy (válaszként erre: 6. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 00:46
Tortaba? Miert tennel vele jot? Kutyakakit ajanlom ilyen celokra :D
7. charlixcx (válaszként erre: 5. - MentsVár)
2015. okt. 18. 00:45
Szoktunk ketten is persze. :)
6. charlixcx (válaszként erre: 4. - Qwasy)
2015. okt. 18. 00:44

Ne félj, nekem is...

a pasim szerint viszont csak szigorúan haverok, ráadásul úgy már nem jelent neki semmit. Viszont, mivel sok mindent megváltoztatott az életében és hozzátartozik a baráti köréhez, nem tudja száműzni. Akkor is belenyomnám a csaj képét egy tortába. :$:D

2015. okt. 18. 00:44

4 hónapja kapcsolatban és a partnered a haverjaival megy bulizni?

Ez érdekes.

2015. okt. 18. 00:44
Semmi rossz indulat, meg nem akarom kelteni a kellemetlen erzeseket sem, csak kivancsi vagyok: csak nekem fura, hogy meg egyutt log az exevel?
3. charlixcx (válaszként erre: 2. - Zizisicc)
2015. okt. 18. 00:42
Az elején hívott kétszer. Aztán jobban megismertem a barátait tőle, sokak még mindig az exét kedvelik, a volt barátnője meg persze fúj rám... volt rá precedens, hogy ő meg a barátnője be akart nekünk kavarni, igaz, sikertelenül. Sajnos nem olyan a baráti kör, amiben úgy érzem, feloldódnék. Pedig nem vagyok egy zárkózott típus.
2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 00:41
Szerintem, ha már hívott, járj el vele bulizni. A barátait meg majd megismered .... ne zárkózz be! :o))
2015. okt. 18. 00:39
22 éves lány vagyok, 4 hónapja kapcsolatban. Jól működünk egyébként, és nem szoktam kimutatni a pasim felé, de sokszor belém mar a féltékenység, ha elmegy bulizni a barátaival. Elég népszerűnek számít, sok haverja van -rengeteg jó csaj is...-, míg nekem két barátnőm, akik a munkájuk miatt nem minden hétvégén érnek rá. A barátom sem egy óriási partiarc, de néha frusztrál, ha látom, hogy teszi fel azzal a sok haverjával meg nőcivel a képet. Hívott már, hogy menjek, de annyira nem ismerem a barátait, ráadásul ott az exe is, nem akarok belefolyni a köreibe. Tudom, hogy ez nem jól van így, de nem tudom irányítani.. :( tippek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook