Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység legyűrése fórum

Féltékenység legyűrése (beszélgetős fórum)


1 2
53. ina87
2016. febr. 18. 22:13
ha màr hivot bulizni a haverjaiv hàt ott az alkalom ha nem fogsz nyitni felèjük akk kèt dolog törtènhet vagy a pasid fog nekik egy idö mulva hàtat forditani vègeted vagy azt fogod elèrni h szakit veled mert a vègèn szèt maradtok jelzem h nem rosszindulatbol irtam ezt,de vègülis te èlsz ebbe a kapcsolatba tehàt tègy a szived szerint.
52. gyöngy:) (válaszként erre: 51. - Érdekes73)
2016. febr. 18. 21:44
:DDDD
2016. febr. 18. 21:37
Itt is jó barátok csevegnek :)
2015. dec. 22. 01:12
a feltekenyseg a kapcsolat megrontoja!
2015. nov. 9. 12:42
"A féltékenység önmagunkban való kétely gyümölcse."
48. Qwasy
2015. okt. 19. 13:49
Na, ilyenkor mondanam azt a sracnak, hogy ezt bizony nem jatsszuk, mert jobb vagyok annal, hogy sorba allits masokkal. Puszi, pa :) hajra! Ne hagyd magad, mert ha egyszer engeded ezt neki, maskor is beprobalkozik ilyenekkel.
47. charlixcx (válaszként erre: 46. - Lanadelqueen27)
2015. okt. 19. 11:52

olyasmi. azt mondta, beszéljünk, de nem akar egyikünk javára sem dönteni.

a kérdés, hogy megvárom-e.

46. lanadelqueen27 (válaszként erre: 45. - Charlixcx)
2015. okt. 19. 10:53
Jegelés? Édes Jézus. És az mit jelent? Várj, míg eldönti, őkegyelme hogy dönt...? :D
2015. okt. 19. 10:41

egyébként kezdjük ott, hogy nem vagyok féltékeny típus. abszolút. de kíváncsi lennék, fordítva sokan hogy reagálnátok... nem hányaveti dolog, ha az ex még akar valamit a pasidtól, és a pasid is haverként tekint rá. meg a baráti társaságának az egyik fő központja.

-a csaj letiltott a netről. ha nem érdekelném, nyilván nem tette volna.

-többször is próbált bekavarni. más okokból csináltam egy ask.fm fiókot még a nyáron, és valaki névtelenül megkérdezte, nem-e érzem gáznak, hogy egy barátnős sráccal enyelgek. ez vitát is szított közöttünk a barátommal, meg utána még írogattak páran, hogy jobb, ha felkötöm a gatyám, mert látták kettejüket csókolózni az utcán, pedig a fiú dolgozott... nem mindig ő volt, ez tény, hanem valamelyik barátja, aki nyilván szintén ki nem állhat engem. ha nem érezne még mindig a srác iránt, abszolút nem fáradozna ilyesmivel. én sem keresem meg az exeimet, hogy bekavarjak nekik... mert nem szeretem őket már.

amúgy tök mindegy, mert bevallotta, hogy még mindig érez a csaj iránt, tényleg rengeteg volt mostanában köztünk a veszekedés -nem emiatt-, és jobb lenne, ha tartanánk egy kis jegelést. nem tudom, mit csináljak, legszívesebben pofon vágnám, de nem rendelkezhetek felette. valahogy mindig is éreztem.

44. charlixcx (válaszként erre: 42. - Qwasy)
2015. okt. 19. 10:37

végre valaki, aki átlátja a lényeget. köszönöm.

sokat nem mesélt róla, nem mintha akartam volna, de annyit tudok, hogy a barátom vetett véget neki, és a csaj sokáig pedálozott még, mondta is a kapcsolatunk elején, az egyik kis kavarásánál, hogy valószínűleg még mindig nem tud túllépni azon, hogy vége van.

2015. okt. 19. 08:48
Mindig fogsz olyan emberekkel összefutni, akikre féltékeny leszel. Az alaphiba benned van :(
42. Qwasy
2015. okt. 19. 02:08
Uristen, legalabb haromszor irta h az ex csaj askalodik ellene, meg bekavar a kapcsolatba, es mindenki jon azzal, hogy lehet, hogy "nem letezo ellentet".... marpedig ha ilyeneket csinal, akkor ellentet van, es a pasik neha hajlamosak szemellenzot viselni ilyen ugyekben, mert nem akar maganak balhet. Pedig szamomra nyilvanvalo, hogy meg ha a pasi tenyleg csak baratinak tartja is a kapcsolatukat az exszel, az ex biztosan nem. Akkor ugyan miert akarna keresztbe tenni? Jo lenne tudni, hogy az o kapcsolatuknak mi vetett veget, es melyikuk tette meg a vegso lepest az ugyben. Mert ha a srac szakitott, akkor lehet, h a csajban meg nem zarodott le az ugy, es ezt finoman jo lenne a sraccal is tudatni, h kicsit jobban figyeljen ezekre oda.
41. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 17:35
Keress új társaságot... de olyan nincs, hogy mindenki fog tetszeni!
40. Channa* (válaszként erre: 39. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 15:29
De azzal, hogy tüntetőleg nem vegyülsz a társaságukkal (lehet nem létező ellentétek miatt), pont ezt csinálod.
2015. okt. 18. 15:24
de én nem kértem, hogy válasszon közöttem meg a haverjaim között.. megint elmondom, a csajjal meg a barátaival van a legnagyobb bajom. én nem vagyok egy hárpia, mint a fiad volt barátnője, aki választásra kényszeríti a másikat. de Iodine-nak lehet igaza lesz, és ez így hosszabb távon romlani fog.
38. Channa* (válaszként erre: 37. - Iodine)
2015. okt. 18. 15:17
A hely csinálásról jutott eszembe....
37. Iodine (válaszként erre: 35. - Channa*)
2015. okt. 18. 15:11
Ez hogy kapcsolodik ehhez a temahoz? Nem ertem.
36. Channa* (válaszként erre: 35. - Channa*)
2015. okt. 18. 15:04

Folytatom:

Nem szeretsz eléggé, minek kell a haverokkal fociznod? Minek kell találkozni a barátaiddal? Vagy ők vagy én!

Nem őt választotta a fiam....

35. Channa* (válaszként erre: 33. - Iodine)
2015. okt. 18. 15:03

Hát nem tudom...

A fiamnak nem rég volt egy barátnője, akit minden zavart.

Nem vagy elég féltékeny, nem szer

34. Iodine (válaszként erre: 31. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 15:02
Itt amugy nem az "ex nezegetese" a lenyeg, hanem hogy megmutatod nekik, hogy nem felsz toluk es ti egy par vagytok, akarhogybis askalodnak stb. Ehhez nagy batorsag kell, fifika, es osszeszedettseg, ja meg persze a mostani parod egyutt mukodese is. Mar ha Igazan szeret teged, es valoban fontos vagy neki.
33. Iodine (válaszként erre: 32. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 14:59

A pasid nem all ki melletted.

Ha o mindenaron ezekkel az emberekkel akar jarni bulizni, akkor "helyet kene csinalnia" neked. Meg kene mondania abban a tarsasagban, hogy teged szeret, ha olyan nagy baratai, akkor mar csak a ra valo tekintetel is, viselkedjenek normalisan veled.


A jelenlegi felallasotokbol nem sok jot latok ki. Ennek igy lehet hogy szakitas lesz a vege hosszabb tavon.

32. charlixcx (válaszként erre: 25. - Iodine)
2015. okt. 18. 14:14
nincs neki bűntudata. nem mintha elvárnám vagy ilyesmi, csak tényleg érdekelne, mi lenne, ha fordított felállás lenne. erre azt mondta, elfogadná, de a vérmérsékletéből adódóan tudom, hogy szétpattanna az idegtől ő is. bulizzon, érezze jól magát! engem csak a volt barátnője meg a rosszindulatú nyája zavar.
31. charlixcx (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2015. okt. 18. 14:13
menj te nézni az exedet meg az áskálódó barátnőit! :)
30. charlixcx (válaszként erre: 27. - Channa*)
2015. okt. 18. 14:12
senki sem mondta, hogy mellettem kell ülnie. mindketten igényeljük az egyedüllétet, nekem semmi bajom, ha elmegy... csak az exével van bajom, aki többször is próbált belekavarni a kapcsolatunkba. ezek szerint nem normális lány, legalábbis nem fair, ezt a pasim nem veszi észre, mert kedveli, és én nem fogok mellette ülni meg vigyorogni. ha bulizni megyek, az a kikapcsolódásról szól, nem a művigyorról. őszintén szólva nem tudom, mit mesélt rólam a barátom a haverjainak, de azt tudom, hogy imádják az exét, nagy a baráti körük, és hogy érzem, hogy nem tudnék beilleszkedni oda. pedig tényleg nem vagyok egy aszociális lány, könnyen alkalmazkodom. meg ott vannak az ex kis barátnői is, akik egyértelműen úgy néznének rám, ahogy... hisz együtt próbáltak feszültséget szítani közöttünk. köszi, inkább kimaradok belőlük.
29. andi6020 (válaszként erre: 14. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 10:58
Gyepálod? Annyi bátorság lenne benned inkább, hogy eljárj velük bulizni, már jól járnál.
28. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 08:57
Nyugodtan elmehetnél. Ha komolyan gondolod őt, akkor négy hónap elteltével már bátran belefolyhatsz a köreibe.
2015. okt. 18. 08:04

Na a mai fiatal lányok....

Ezért van annyi szingli.

Nem tudnak egy egyszerű helyzetet sem kezelni, csak a bosszú és furkálódás jut az eszükbe, de normálisan hozzáállni helyzetekhez nem.


Miért kellene a srácnak állandóan a lány mellett ülnie? Ha nem megy vele bulizni, akkor az az ő baja. Hogy lenne szimpatikus ez a lány bárkinek, ha a barátja haverjait ismeretlenül is utálja? Volt barátnő! Miért volt a barátnő? Valószínűleg azért, mert a párkapcsolatuk nem működött, de ettől még lehet jó fej, kedves lány, stb. A haverok kedvelik. Téged nem fognak, mert esélyt sem adsz nekik rá. Én azt mondom, hogy főlj a saját levedben.... Magadnak csinálod a problémákat.

Mi lenne ha nem tudnád, hogy a volt barátnője? Akkor is utálnád? Akkor sem mennél abba a társaságba?


Ha akarod a pasit, akkor el kell fogadni a haverjait. Remélem nem lesz olyan hülye, hogy miattad nem találkozik velük.

És ne állj bosszút a volt barátnőn. Nem hiszem, hogy bántott volna.

26. Iodine (válaszként erre: 24. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 02:25
Akkor miert veled van, es miert nem vele?
25. Iodine (válaszként erre: 22. - Charlixcx)
2015. okt. 18. 02:24
Vegulis errol van szo, hogy ettol felsz, nem? Ilyen helyzetekben, akarmilyen nehez is, nincs helye a duzzogasnak, mert o hivott teged tobbszor is abba a tarsasagba, de te nem mertel elmenni. Ezert alakult ki az hogy o kulon, nelkuled jar oda. Ezert nem fair ra haragudnod, vagy mosolyszunetezni. Vagy menj vele te is, vagy had menjen egyedul, buntudat nelkul szorakozni.
24. charlixcx (válaszként erre: 23. - Iodine)
2015. okt. 18. 02:23

Tudom, hogy sokat jelent neki az exe, ezért nem fog sajna kikerülni a képből. Mondta is... én meg idegzsába lettem, még ha el is mondta, hogy ez már kicsit sem olyan, mint régen.

Igazad van egyébként, néha tényleg úgy érzem, kiüthet. Neki tökéletes élete van, nincsenek allűrjei... nem lenne nehéz lecserélnie a srácnak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook