Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőttként iskolapadba! fórum

Felnőttként iskolapadba! (beszélgetős fórum)


10. Rinda
2020. okt. 1. 08:32

Szia!


Ugye elkezdted a sulit? Ha még nem, akkor vágj bele gyorsan!


Én idén májusban tettem le egy közgazdaság szakirányú érettségit. Bőven 30 felett járok már, de szerencsére ez nem állított meg a tanulásban. Estire jártam, teljesen ingyenes volt. Heti 3x kellett bemenni, délután 3-8-ig. Volt aki olykor kihagyta a munka miatt, de ezt mindenkinek elnézik. Szuper kis csapat verődött össze. Az érettségim is jól sikerült, jelenleg vállalkozási és bérügyintéző képzésre járok.

2020. márc. 9. 16:31
Köszönöm. :)
8. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 10:37
Te még csodásan fiatal vagy. Hidd el vannak még 50 felettiek is érettségizni. Esti is elég ha nem vagy fáradt, vagy más munkád megengedi. Lehet, hogy más 20-30 évessel egy osztályba járhatsz, talán így jobban elviseled, hogy nem te vagy egyedül. De az ilyen érettségi pont azoknak van, akik nem a 14-18 éves korosztály.
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - 654268ce3d)
2020. febr. 26. 08:04

Én is 20 fölött szerettem bele a tanulásba, momdhatni.

Igencsak 20 fölött, mert 56 évesen voltam első éves a levelezőn.

6. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 20:24
egyáltalán nem késő. Tesóm is 24 évesen érettségizett, estin. Most is van ilyen képzés, bedobták múltkor a szórólapot, ott ingyenes. Érdeklődj körbe a lakóhelyedhez közel. Én közel negyven évesen még mindig tanulni szeretnék, akkor vagyok boldog, mikor tanulhatok, legyen az bármilyen tréning vagy vizsga.
2020. febr. 25. 20:19

23 évesen késő!?

Dehogy is!

Mindent bele! Utána jöhet a két szakma vagy főiskola.


Van költsége? Szerintem létezik olyan középiskola, ahol az oktatás ingyenes estin is. Nézz utána!


Sok sikert!

2020. febr. 25. 18:40

Én Debrecenben egy felnőtt oktatással is foglalkozó gimnáziumban dolgozom. A levelező oktatásban még 50 évesek is vannak. Mindenféle korosztály. Most kezdték a 9-t. 3 év múlva fognak érettségizni. Van aki ezután még felsőoktatásba akar menni. Soha nem késő.

Ha esetleg Debrecen környékén laksz, írj nekem privátban, adok infót.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 17:38

Nemrégiben egy 40 fölötti barátnőm tette le az érettségit, sok fiatalabbat lepipálva.

Semmit nem veszítetteél még! Ha adódig egy lehetőség, ragadd meg!

Sokféle oktatás van, de általában az érettségis oktatások támogatottak.

Érdemes keresgélned!

2020. febr. 25. 17:27
Bocsánat az elírásokért, hazafele döcögök éppen. :)
2020. febr. 25. 17:26

Sziasztok!

VAn olyan, aki felnőttként tette le az érettségis, esetleg távoktatásban? Tapasztalatok? Ez ilyenkor milyen költségekkel jár?

Csak a 8 általános adott, 23 vagyok, szeretnék érettségit, illetve egy vagy két szakmát is. Elkéstem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook