Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fel lehet ezt valaha dolgozni... Ezek után normálisan élni? fórum

Fel lehet ezt valaha dolgozni... Ezek után normálisan élni? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. nov. 27. 12:01

Az idő soha sem alkalmas a rossz dolgok közlésére.

De közölni kell.

Mert fel emészti az embert, a tudat, hogy mikor mondja ki.

57. Saffron (válaszként erre: 55. - Mazekyen)
2019. nov. 26. 10:22

Sosincs jó időzítés egy ilyen dolog közlésére...

Nekem is nehéz volt elmondani nekem sem tudta szinte senki nagyon sokáig... Aztán elmondtam és kissé könnyebb lett lelkileg...

Persze te érzed mit kell tenned.

56. kaktusz2 (válaszként erre: 55. - Mazekyen)
2019. nov. 25. 20:13

Lehet ez lenne a legjobb idő. Lehet mert annyi sok minden között nem lenne idő a te problémáddal foglalkozni.

De mondom én sem találtam soha se meg felelő időt. Pedig volt, csak a gyávaság a gyávaság volt nagy.

55. Mazekyen (válaszként erre: 54. - Kaktusz2)
2019. nov. 24. 15:42
Igaz de most úgy érzem nem szeretném ha velem foglalkoznának minden összejött és ez csak tetőzné a gondokat...
54. kaktusz2 (válaszként erre: 53. - Mazekyen)
2019. nov. 24. 15:38

A rossz dolgok el mondása mindig rossz időzítés.

Az ilyen témának soha nincs jó idő.

Egy cipőben járunk. Én is mindig a jó időre várok, de soha nem jön el.

53. Mazekyen (válaszként erre: 52. - Mezei Virág)
2019. nov. 24. 15:32

Igen sajnos itt így működnek a dolgok.

Jelenleg "haza" költöztem. Beteg a nagymamám így visszajöttem ide ahol a családom él.

Járok rendszeresen pszichológushoz de társaságba nem szeretek járni.

Próbálok tovább lépni... de nehéz.

Félek még mindíg ettől az embertől.

A családomnak pedig most annyi baja van, hogy nagyon rossz időzítés lenne nekik elmondani mindent...

52. Mezei Virág (válaszként erre: 51. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 15:58

Hááát, gondolom tudod, hogy ebben az országban ez van!

Csak magadra, esetleg jó ismerőseidre számíthatsz!

Én biztosan összeszednék pár erős embert és alaposan elveretném, tudja, meddig mehet el.

Ha a közelembe jönne, simán képen fújnám.

Az jó, hogy elfoglalod magad, de ne legyél magányos, mert az ember társas lény!

Biztosan nehéz továbblépni, de egyszerűen muszáj, mert nem tehetsz mást.

Felnőtt korban is lehet jó barátokra szert tenni, ne zárkózz be!

Mindenhol vannak rendezvények, tánc iskola, tanfolyam. Nem csak munkából álla a világ!

🍀🍀🍀

51. Mazekyen (válaszként erre: 50. - Mezei Virág)
2019. okt. 29. 15:45

Paprika spray mostmár mindíg van nálam sehova nem megyek nélküle.

Én is nagyon remélem.

Többször kértem segítséget és biztos nem segítenek sőt hazugnak tituáltak...

A vállalkozás jól megy a munkába temetkezem.

A családom mindíg ilyen volt érzelmi dolgokról nem lehet velük beszélni.

Szinte alig tudnak valamit rólam pedig elég sokáig velük éltem...

50. Mezei Virág (válaszként erre: 47. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 15:29

:(

Mindig legyen nálad valami védekezőeszköz. Paprika spray, vagy bármi hasonló.

Remélem nem tudja, hol laksz...

Azért én a "barátnő"-nek írnék egy levelet, amit biztosan nem mutogatna másoknak. Nagy aljasság volt tőle.

A rendőrökre nem számíthatsz, nem fognak megvédeni a pasastól.

De létezik a [link] - ahol talán kaphatnál tanácsot.

Remélem, a vállalkozásod jól megy, ne is kezdj új dologba, hiszen nem lehet örökké menekülni.

Nem jó dolog, hogy a családodra nem számíthatsz. Van azért sok rendes ember, jó társaság, és rendes pasi. Menj emberek közé!

49. Mazekyen (válaszként erre: 48. - New(l))
2019. okt. 29. 14:47

Én is szeretném tudni miért tette de mivel nem beszélünk már nem igazán fogom megtudni a miértjét.

A tőrténtek után sem nagyon akart velem beszélni és kitért a válasz elől.

Talán rávette valaki, de ez nem mentség...

48. New(l) (válaszként erre: 47. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 14:14
Én csak azt nem értem, hogyha jóban voltatok, barátnők, akkor miért akart akkor, és még most is ártani neked?
47. Mazekyen (válaszként erre: 44. - New(l))
2019. okt. 29. 13:56

Legyen elég annyi, hogy most is csak rossz szándékkal követett.

Nem részletezném.

46. dd41cc22f1 (válaszként erre: 45. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 13:43
Pedig a lányok úgy gondolnám sokkal jobban odafigyelnek egymásra egy szórakozó helyen, mert tudják jobban ki vannak szolgáltatva a férfiaknak. Mikor esetleg lányok is jöttek velünk szórakozni, mindent párosával csináltak. Még pisilni is együtt mentek, nehogy bajba kerüljenek. Sokszor mosolyogtunk is ezen.
45. Mazekyen (válaszként erre: 42. - Dd41cc22f1)
2019. okt. 29. 13:40
Ő sem volt az a szórakozok minden hétvégén típus. Megbízható volt és kedves, mindíg is megbízhattam benne. Félre ismertem de nagyon. Gyerekkori barátom volt, később elkerültünk egymástól de akkor is tartottuk a kapcsolatot majd én is abba a városba költöztem ahol ő élt így megint nagyon jó barátok lettünk. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet tesz velem.
44. New(l) (válaszként erre: 43. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 13:38
Az mit jelent, hogy újra megtalált?
43. Mazekyen (válaszként erre: 41. - Mezei Virág)
2019. okt. 29. 13:35

A tőrténtek után elköltöztem és mindenhonnan ahol lehetett megszüntettem a kapcsolatot ezzel az emberrel de megtalált.

Saját vállalkozásban dolgozom nehéz volt kialakítani mindezek után az életem és félek megint egy új dologba kezdeni...

Haza pedig biztosan nem akarok menni...

Nem szeretnék titkolózni de nem érzem úgy, hogy a családom támogatna ha kiderülne.

42. dd41cc22f1 (válaszként erre: 40. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 13:32

Azt írod zárkózott és visszahúzódó vagy. Én úgy vélem az ilyen lányok hasonló barátnőt szoktak választani maguknak. Nem pedig olyan pirított r banc félét, aki minden héten ott vonaglik a disco közepén és a barátnője italába tesz valami szert.

Hogy tettél szert ilyen barátnőre, mikor neked teljesen más a habitusod?

41. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 12:25

Nem tudom, mennyire lehet ezt teljesen feldolgozni, de valamennyire egészen biztosan muszáj túllépni rajta.

Magadat hibáztatni meg semmi okod, és semmi értelme.

Szerintem csak magadra számíthatsz itt. Terápia ide, meg oda, magaddal kell megbékélned.

Nem biztos, hogy a titkolózás jó dolog. Az ilyen szemétládákról mindenkinek tudnia kellene, hogy elkerülhessék. Én biztosan meggyepáltatnám, alaposan... Más úgysem teszi meg. :(

Nem tudnál elköltözni abból a környezetből? Ha nem látnád azt a tetűt, már az is fél gyógyulás lehetne. Munkahely, lakhely máshol is akad. Neked pedig kicsit helyrebillenhetne az életed.

Nem tudok okosakat mondani, de sajnos nem vagy egyedül. :((


Nem semmi ez a nő!

[link]

„Ismerek olyan fiatal nőket, akiket megerőszakoltak, és még csak nem is voltak tudatában. Azt gondolták, nem mondtak elég egyértelműen nemet. A női mozgalmak egyik nagy eredménye annak felismerése, hogy a megerőszakolás és a testi erőszak nem a nők hibája.”


[link]

40. Mazekyen (válaszként erre: 39. - 0adc8842b1)
2019. okt. 29. 11:12

Egyedül élek, dolgozom a szüleim pedig távol tőlem. Ritkán járok haza olyankor látják nincs valami rendben. Ilyenkor azt mondom nincs semmi ezzel el van intézve. 24 éves vagyok.

Biztos látszik rajtam nem tudom ez előtt sem nagyon jártam el, kevés barátom volt zárkózott voltam ahogy most is. Vannak ismerőseim és egyetlen egy barátom itt. Ez az egy barátom tudja mi tőrtént velem.

39. 0adc8842b1 (válaszként erre: 27. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 10:23
Te otthon laksz most? Van más értelmesebb barátnőd is? Hogy tudsz a szüleid mellett úgy lenni, hogy ne vegyék észre rajtad a történteket? nem igaz, hogy semmi nem látszik rajtad. Mennyi idős vagy? Dolgozol, vagy tanulsz valahol? A kollégák, vagy a többi tanulók sem vesznek észre semmit? Bocsáss meg, de ez olyan, mint, ha hasmenésed lenne. Egy darabig magadban tudod tartani, de előbb-utóbb ki kell beszélni magadból. Vigyázz magadra és mint egy (lelki trauma) műtéten túl kell esned rajta. Szép napot.
38. Saffron (válaszként erre: 1. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 08:44
Szia sajnos teljesen feldolgozni ha nem is lehet jobb, könyebb még lehet. Járok én is pszichológushoz a mai napig de úgy érzem ez mindíg bennem lesz... Nekem nem sikerült párkapcsolatot kialakítanom tartok a férfiaktól de már nem úgy mint régen. Az idő segít de mindenki más valakinek több idő kell. Jelenleg kismama vagyok (mesterséges megtermékenyítés) és nagyon sok mindenben megváltoztatott. Úgy érzem van miért élnem. Te se hibáztasd magad én is ezt tettem de hidd el te nem hibáztál semmiben. Sajnos az én esetemben sem kaptam meg a méltó büntetését az az egyén de remélem a sorstól majd vissza kapja. Kívánok neked minden jót ha szeretnél beszélgetni én itt vagyok.
37. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Mazekyen)
2019. okt. 29. 05:40

Fel! Ha hajlandó vagy segítséget kérni és kiállni a fénybe. - értsd elmondani szeretteidnek.

Terápia, pszichológus rengeteg beszélgetés.

Kitartást erőt kívánok 🙂

2019. okt. 28. 22:40
Csak azért nem akarok fogadni, mert az az elvem, hogy a szerencsejáték a vesztesek sportja.
35. grassi (válaszként erre: 34. - Channa*)
2019. okt. 28. 22:23
Tudod, van ezen az oldalon egy olyan remek lehetőség, hogy privát üzenetet lehet küldeni...
34. Channa* (válaszként erre: 33. - Grassi)
2019. okt. 28. 22:05

Pedig lehet, hogy segítenél másoknak...


Nekem, ha lenne tapasztalatom és ráadásul jó, akkor tuti, hogy hírdetném az igét, és egy kicsit sem érdekelne, ha egy embernek más a véleménye;)

33. grassi (válaszként erre: 31. - Channa*)
2019. okt. 28. 21:55
Mivel neked már most konkrét véleményed van, azt gondolod, hogy a vonal végén "jaj ez nagyon rossz lehet, tökre sajnállak!" típusú közhelyeket pufogtatnak, nem látom értelmét, hogy érdemben válaszoljak neked.
32. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Mazekyen)
2019. okt. 28. 21:11

Nem te vagy a hibás.

Az, meg, hogy megbízz a pszichológusban, nem megy egy csettintésre. Ebben sem vagy hibás, hogy nem megy azonnal.

A napló jó ötlet, írd ki magadból.

Vagy írj levelet a leendő fiadnak vagy a lányodnak.

Az idegen csoport azért jó, mert velük is ilyen történt, nem éreznéd azt, hogy egyedül vagy ezzel.

31. Channa* (válaszként erre: 21. - Grassi)
2019. okt. 28. 20:56

Te hívtál már ilyen számokat?

Segítettek?

Mit?


Én azt tapasztalom, hogy sehol nem segítenek, ahogy a fórumindító is írta.

30. Amaunet (válaszként erre: 6. - Mazekyen)
2019. okt. 28. 20:55

Az olvasottak alapján azt hiszem csak egy ilyen csoport tudna neked segíteni. Ha mások megosztják feléd a történetüket idővel te is meg fogod tenni.

Meghallgatod, hogy ők hogyan dolgozzák ezt fel, tanulhatsz tőlük.

2019. okt. 28. 20:39

"Tudom engem hibáztatnának, én is azt teszem. "

Ne tedd !Ne hibáztasd magad .

Nem tudok érdemben segíteni sajnos.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook